vbal4

www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 27/02/2015

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale E

zondag 27/04/2014

15:00Daknam-

WB.St.Niklaas

1-2
.

Sinaai

-Doorslaar3-0
.St.Pauwels-

Sp.Waasmunster

0-2
.Haasdonk-

Wachtebeke

0-2
.

Heikant

-YB.Beveren3-2
.Melsele B-

Kieldrecht

0-1
.Beervelde-Bazel1-1
.

SK Gerda

-Tielrode3-1
Dit voetbalseizoen is afgelopen. Het werd uitgespreid
over een totaal van 240 opeenvolgende dagen.
De openingswedstrijden waren op zaterdag 31/08/2013,
de laatste wedstrijden op zondag 27/04/2014.

vbal4 heeft op het einde van elke dag (jawel, 240 keer)
de rangschikking berekend.
Rechts zie je voor elke ploeg afzonderlijk het aantal dagen dat
het eerste en laatste stond.

30/30

Sinaai67861
2.Heikant66961
3.Wachtebeke59029
4.Haasdonk571040
5.SK Gerda53351
6.Sp.Waasmunster5001
7.Bazel4470
8.Doorslaar41121
9.Kieldrecht39029
10.St.Pauwels3861
11.Tielrode34029
12.Daknam29015
13.Melsele B270132
14.WB.St.Niklaas24022
15.Beervelde23622
16.YB.Beveren17093

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

periode 1

10/10

Haasdonk24
2.Sinaai21
3.Heikant21
4.Sp.Waasmunster20
5.SK Gerda20
6.Bazel19
7.St.Pauwels18
8.Wachtebeke17
9.Doorslaar12
10.Daknam9
11.Beervelde9
12.WB.St.Niklaas9
13.Kieldrecht8
14.YB.Beveren7
15.Tielrode6
16.Melsele B4

periode 2

10/10

Sinaai26
2.Heikant26
3.Haasdonk21
4.SK Gerda16
5.Doorslaar15
6.Wachtebeke15
7.Melsele B14
8.Tielrode13
9.Kieldrecht13
10.Daknam13
11.Sp.Waasmunster13
12.Bazel11
13.St.Pauwels8
14.WB.St.Niklaas7
15.Beervelde7
16.YB.Beveren7

periode 3

10/10

Wachtebeke27
2.Sinaai20
3.Heikant19
4.Kieldrecht18
5.SK Gerda17
6.Sp.Waasmunster17
7.Tielrode15
8.Doorslaar14
9.Bazel14
10.Haasdonk12
11.St.Pauwels12
12.Melsele B9
13.WB.St.Niklaas8
14.Daknam7
15.Beervelde7
16.YB.Beveren3

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (30/30)

  • Sinaai

    23
  • Heikant

    24
  • Wachtebeke

    31
  • Haasdonk

    33
  • SK Gerda

    37
  • Sp.Waasmunster

    40
  • Bazel

    46
  • Doorslaar

    49
  • Kieldrecht

    51
  • St.Pauwels

    52
  • Tielrode

    56
  • Daknam

    61
  • Melsele B

    63
  • WB.St.Niklaas

    66
  • Beervelde

    67
  • YB.Beveren

    73

thuis (15/15)

  • Heikant

    6
  • Sinaai

    14
  • Wachtebeke

    15
  • SK Gerda

    16
  • Sp.Waasmunster

    16
  • Haasdonk

    17
  • Kieldrecht

    23
  • St.Pauwels

    24
  • Doorslaar

    25
  • Tielrode

    25
  • Melsele B

    27
  • Bazel

    27
  • Beervelde

    29
  • Daknam

    30
  • WB.St.Niklaas

    30
  • YB.Beveren

    38

uit (15/15)

  • Sinaai

    9
  • Wachtebeke

    16
  • Haasdonk

    16
  • Heikant

    18
  • Bazel

    19
  • SK Gerda

    21
  • Doorslaar

    24
  • Sp.Waasmunster

    24
  • Kieldrecht

    28
  • St.Pauwels

    28
  • Daknam

    31
  • Tielrode

    31
  • YB.Beveren

    35
  • WB.St.Niklaas

    36
  • Melsele B

    36
  • Beervelde

    38

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (30/30)

  • Sinaai

    71
  • Heikant

    70
  • SK Gerda

    66
  • Wachtebeke

    65
  • Sp.Waasmunster

    57
  • Kieldrecht

    50
  • Haasdonk

    48
  • Doorslaar

    48
  • Bazel

    46
  • St.Pauwels

    43
  • Beervelde

    40
  • Tielrode

    40
  • WB.St.Niklaas

    34
  • YB.Beveren

    33
  • Daknam

    32
  • Melsele B

    30

thuis (15/15)

  • Heikant

    46
  • SK Gerda

    37
  • Sinaai

    35
  • Wachtebeke

    33
  • Sp.Waasmunster

    29
  • Kieldrecht

    24
  • Doorslaar

    23
  • Haasdonk

    22
  • Bazel

    22
  • Melsele B

    22
  • WB.St.Niklaas

    21
  • Tielrode

    21
  • YB.Beveren

    20
  • St.Pauwels

    19
  • Daknam

    17
  • Beervelde

    17

uit (15/15)

  • Sinaai

    36
  • Wachtebeke

    32
  • SK Gerda

    29
  • Sp.Waasmunster

    28
  • Haasdonk

    26
  • Kieldrecht

    26
  • Doorslaar

    25
  • Bazel

    24
  • Heikant

    24
  • St.Pauwels

    24
  • Beervelde

    23
  • Tielrode

    19
  • Daknam

    15
  • WB.St.Niklaas

    13
  • YB.Beveren

    13
  • Melsele B

    8

de minste tegengoals

alle wedstrijden (30/30)

  • Sinaai

    20
  • Haasdonk

    24
  • Heikant

    28
  • Sp.Waasmunster

    39
  • St.Pauwels

    43
  • Bazel

    45
  • SK Gerda

    46
  • Wachtebeke

    47
  • WB.St.Niklaas

    49
  • Tielrode

    49
  • Doorslaar

    52
  • Kieldrecht

    60
  • Daknam

    60
  • Melsele B

    62
  • YB.Beveren

    69
  • Beervelde

    80

thuis (15/15)

  • Sinaai

    8
  • Haasdonk

    13
  • Heikant

    14
  • St.Pauwels

    14
  • Sp.Waasmunster

    18
  • Tielrode

    20
  • SK Gerda

    23
  • WB.St.Niklaas

    23
  • Wachtebeke

    23
  • Beervelde

    25
  • Doorslaar

    27
  • Bazel

    27
  • Kieldrecht

    28
  • Daknam

    29
  • Melsele B

    36
  • YB.Beveren

    37

uit (15/15)

  • Haasdonk

    11
  • Sinaai

    12
  • Heikant

    14
  • Bazel

    18
  • Sp.Waasmunster

    21
  • SK Gerda

    23
  • Wachtebeke

    24
  • Doorslaar

    25
  • WB.St.Niklaas

    26
  • Melsele B

    26
  • St.Pauwels

    29
  • Tielrode

    29
  • Daknam

    31
  • Kieldrecht

    32
  • YB.Beveren

    32
  • Beervelde

    55

het aantal keer ...

gewonnen

  • Sinaai

    20
  • Heikant

    19
  • Wachtebeke

    18
  • Haasdonk

    16
  • SK Gerda

    16
  • Sp.Waasmunster

    14
  • Kieldrecht

    12
  • Doorslaar

    11
  • Bazel

    11
  • St.Pauwels

    10
  • Daknam

    9
  • Tielrode

    9
  • Melsele B

    7
  • Beervelde

    6
  • WB.St.Niklaas

    5
  • YB.Beveren

    5

gelijk

  • Bazel

    11
  • Haasdonk

    9
  • WB.St.Niklaas

    9
  • Heikant

    9
  • Doorslaar

    8
  • Sp.Waasmunster

    8
  • St.Pauwels

    8
  • Sinaai

    7
  • Tielrode

    7
  • Melsele B

    6
  • SK Gerda

    5
  • Wachtebeke

    5
  • Beervelde

    5
  • Kieldrecht

    3
  • Daknam

    2
  • YB.Beveren

    2

verloren

  • Heikant

    2
  • Sinaai

    3
  • Haasdonk

    5
  • Wachtebeke

    7
  • Bazel

    8
  • Sp.Waasmunster

    8
  • SK Gerda

    9
  • Doorslaar

    11
  • St.Pauwels

    12
  • Tielrode

    14
  • Kieldrecht

    15
  • WB.St.Niklaas

    16
  • Melsele B

    17
  • Daknam

    19
  • Beervelde

    19
  • YB.Beveren

    23
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Sinaai

    17
  • Heikant

    13
  • Sp.Waasmunster

    11
  • Wachtebeke

    11
  • Haasdonk

    9
  • SK Gerda

    8
  • St.Pauwels

    7
  • Melsele B

    5
  • Kieldrecht

    5
  • Doorslaar

    5
  • Tielrode

    4
  • Daknam

    3
  • YB.Beveren

    3
  • WB.St.Niklaas

    3
  • Beervelde

    3
  • Bazel

    3
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Sinaai

    1
  • Heikant

    1
  • Haasdonk

    2
  • Sp.Waasmunster

    3
  • Wachtebeke

    4
  • SK Gerda

    4
  • Bazel

    5
  • Tielrode

    6
  • St.Pauwels

    7
  • Kieldrecht

    7
  • Doorslaar

    8
  • WB.St.Niklaas

    9
  • Daknam

    12
  • Melsele B

    13
  • YB.Beveren

    13
  • Beervelde

    15
gewonnen met één
goal verschil
  • SK Gerda

    8
  • Bazel

    8
  • Haasdonk

    7
  • Wachtebeke

    7
  • Kieldrecht

    7
  • Heikant

    6
  • Doorslaar

    6
  • Daknam

    6
  • Tielrode

    5
  • Sinaai

    3
  • Sp.Waasmunster

    3
  • St.Pauwels

    3
  • Beervelde

    3
  • WB.St.Niklaas

    2
  • Melsele B

    2
  • YB.Beveren

    2
verloren met één
goal verschil
  • Heikant

    1
  • Sinaai

    2
  • Bazel

    3
  • Haasdonk

    3
  • Wachtebeke

    3
  • Doorslaar

    3
  • Beervelde

    4
  • Melsele B

    4
  • SK Gerda

    5
  • Sp.Waasmunster

    5
  • St.Pauwels

    5
  • Daknam

    7
  • WB.St.Niklaas

    7
  • Kieldrecht

    8
  • Tielrode

    8
  • YB.Beveren

    10

de nul vastgehouden

  • Sinaai

    17
  • Haasdonk

    13
  • Heikant

    11
  • Sp.Waasmunster

    10
  • St.Pauwels

    9
  • Wachtebeke

    8
  • Doorslaar

    7
  • WB.St.Niklaas

    7
  • Bazel

    6
  • Tielrode

    6
  • Melsele B

    5
  • SK Gerda

    5
  • Beervelde

    4
  • Daknam

    4
  • Kieldrecht

    3
  • YB.Beveren

    3

men niet kon scoren

  • Heikant

    3
  • Wachtebeke

    3
  • Sinaai

    4
  • Haasdonk

    5
  • Doorslaar

    5
  • Bazel

    5
  • SK Gerda

    5
  • Sp.Waasmunster

    6
  • Kieldrecht

    6
  • Tielrode

    7
  • Beervelde

    9
  • St.Pauwels

    10
  • WB.St.Niklaas

    10
  • YB.Beveren

    11
  • Daknam

    13
  • Melsele B

    16

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Sinaai

    8
  • Wachtebeke

    6
  • Heikant

    4
  • St.Pauwels

    4
  • SK Gerda

    4
  • Haasdonk

    3
  • Bazel

    3
  • Sp.Waasmunster

    3
  • Tielrode

    3
  • Kieldrecht

    3
  • Daknam

    3
  • Doorslaar

    2
  • Melsele B

    2
  • WB.St.Niklaas

    1
  • Beervelde

    1
  • YB.Beveren

    1

zonder nederlaag

  • Heikant

    24
  • Haasdonk

    19
  • Sinaai

    10
  • Doorslaar

    10
  • Wachtebeke

    8
  • Bazel

    8
  • St.Pauwels

    7
  • Sp.Waasmunster

    7
  • SK Gerda

    5
  • Tielrode

    5
  • Melsele B

    4
  • Kieldrecht

    3
  • Daknam

    3
  • WB.St.Niklaas

    3
  • Beervelde

    3
  • YB.Beveren

    3

verzameld uit alle reeksen