testwedstrijden - nacompetitie:
Modaliteiten: nergens verlengingen !
Winst is er voor de ploegen welke in de twee wedstrijden(heen/terug)
de meeste goals maken, en is dat gelijk dan zijn het aantal goals op
verplaatsing doorslaggevend. Bij gelijke stand komt de winnaar er pas
na de 2de wedstrijd via strafschoppen(geen verlengingen)
Eindronde
ronde 1 - heen/terug
Do | 24/04/2014 | 19:00 | TURKSE RANGERS - Kattenbos | 3 - 2 |
. | . | . | Ham United - GRIMBIE 69 | 2 - 2 |
. | . | . | Heers - BIESEN | 2 - 0 |
. | . | 19:30 | SPALBEEK - Munsterbilzen | 6 - 2 |
Zo | 27/04/2014 | 15:00 | Kattenbos - TURKSE RANGERS | 0 - 1 |
. | . | . | BIESEN* - Heers | 2 - 0 |
. | . | . | Munsterbilzen - SPALBEEK | 1 - 1 |
. | . | 18:00 | GRIMBIE 69 - Ham United | 4 - 1 |
won via strafschoppen*
de 4 winnaars gaan samen met de 4 ploegen die werden vrijgeloot naar ronde 2
voor de verliezers is het afgelopen
ronde 2: heen/terug
Do | 01/05/2014 | 15:00 | TURKSE RANGERS - Biesen | 1 - 0 |
. | . | . | Kadijk - BREGEL | 1 - 2 |
. | . | 19:00 | Grimbie 69 - SPALBEEK | 0 - 0 |
. | . | 19:30 | Kaulille - VR.ZOLDER | 2 - 3 |
Zo | 04/05/2014 | 15:00 | Biesen - TURKSE RANGERS | 1 - 3 |
. | . | . | BREGEL - Kadijk | 1 - 1 |
. | . | . | SPALBEEK - Grimbie 69 | 3 - 0 |
. | . | . | VR.ZOLDER - Kaulille | 4 - 0 |
de 4 winnaars volgen de winnaars-route(ronde 3A)
de 4 verliezers volgen de verliezers-route(ronde 3B)
Eindronde: winnaars-route
ronde 3A: heen/terug
Do | 08/05/2014 | 19:00 | SPALBEEK - Turkse Rangers | 4 - 1 |
. | . | . | Vr.Zolder - BREGEL | 2 - 1 |
Zo | 11/05/2014 | 15:00 | Turkse Rangers - SPALBEEK | 1 - 4 |
. | . | 18:00 | BREGEL - Vr.Zolder | 1 - 0 |
Spalbeek en Bregel 3A stijgen
naar 3de provinciale
de 2 verliezers gaan naar ronde 4A
ronde 4A: heen/terug
Do | 15/05/2014 | 19:00 | TURKSE RANGERS - Vr.Zolder | 1 - 2 |
Zo | 18/05/2014 | 15:00 | Vr.Zolder - TURKSE RANGERS | 0 - 2 |
de winnaar is de 1ste kandidaat voor eventuele bijkomende promotie
de verliezer is de 2de kandidaat voor eventuele bijkomende promotie
Eindronde: verliezers-route
ronde 3B: heen/terug
Do | 08/05/2014 | 19:00 | GRIMBIE 69 - Kaulille | 2 - 2 |
. | . | . | Biesen - KADIJK | 1 - 1 |
Za | 10/05/2014 | 19:30 | Kaulille - GRIMBIE 69 | 2 - 5 |
Zo | 11/05/2014 | 15:00 | KADIJK - Biesen | 2 - 0 |
de winnaars gaan naar ronde 4B, voor de verliezers is het afgelopen
ronde 4B: heen/terug
Do | 15/05/2014 | 19:00 | KADIJK - Grimbie 69 | 2 - 0 |
Zo | 18/05/2014 | 15:00 | Grimbie 69 - KADIJK | 1 - 3 |
de winnaar is de 3de kandidaat voor eventuele bijkomende promotie
de verliezer is de 4de kandidaat voor eventuele bijkomende promotie
by-pass promotie rangschikking:
(soms handig, soms overbodig)
Een rangschikking, mogelijk over meerdere reeksen heen,
eventueel aangepast aan de ploeg(en) met de meest gespeelde wedstrijden.
De ploegen welke in aanmerking komen voor promotie zitten
in de bovenste helft van de tabel.
| 1 | Hamont 99(3A.1) | | 68 | 21 | +46 | 80 | | 11 | +24 | 42 | |
| 2 | Schoonbeek-Beverst(3B.1) | | 66 | 20 | +32 | 60 | | 10 | +16 | 31 | |
| 3 | Biesen(3B.2) | | 62 | 19 | +18 | 48 | | 9 | +8 | 21 | |
| 4 | Gravelo(3C.1) | | 61,07 | 18,21 | +33,21 | 63,21 | | 8,57 | +15 | 27,86 | |
| 5 | Kadijk(3A.2) | | 58 | 17 | +23 | 58 | | 7 | +6 | 28 | |
| 5 | Turkse Rangers(3B.3) | | 58 | 17 | +34 | 84 | | 7 | +14 | 43 | |
| 6 | Spalbeek(3C.2) | | 57,86 | 18,21 | +38,57 | 90 | | 8,57 | +11,78 | 42,86 | |
| 7 | Kattenbos(3A.3) | | 57 | 18 | +24 | 65 | | 11 | +13 | 29 | |
| 8 | Vr.Zolder(3C.3) | | 56,78 | 17,14 | +31,07 | 62,14 | | 9,64 | +13,93 | 26,78 | |
| 9 | Kaulille(3A.4) | | 56 | 17 | +27 | 70 | | 6 | +3 | 33 | |
| 10 | Ham United(3C.4) | | 55,71 | 17,14 | +17,14 | 70,71 | | 8,57 | +3,21 | 28,93 | |
| 11 | Munsterbilzen(3B.4) | | 53 | 16 | +23 | 76 | | 10 | +16 | 42 | |
| 12 | Grimbie 69(3A.5) | | 52 | 16 | +11 | 66 | | 7 | -2 | 27 | |
| 13 | Lanaken(3B.5) | | 51 | 15 | +8 | 50 | | 6 | +3 | 23 | |
| 14 | Genk VV(3B.6) | | 50 | 16 | +16 | 65 | | 9 | +6 | 34 | |
| 14 | Kolmont(3B.7) | | 50 | 15 | +13 | 63 | | 10 | +14 | 38 | |
| 15 | Heers(3C.5) | | 49,28 | 15 | +2,14 | 50,36 | | 6,43 | -2,14 | 20,36 | |
| 16 | Turkse FC(3C.6) | | 46,07 | 13,93 | +3,21 | 57,86 | | 4,28 | -10,71 | 19,28 | |
| 17 | Hechtel(3A.6) | | 46 | 13 | +21 | 64 | | 7 | +14 | 33 | |
| 18 | Opoeteren(3A.7) | | 44 | 13 | +5 | 57 | | 6 | +3 | 24 | |
| 18 | Bregel(3B.8) | | 44 | 13 | +14 | 58 | | 5 | +7 | 32 | |
| 19 | Godsheide(3C.7) | | 43,93 | 12,86 | +2,14 | 61,07 | | 6,43 | -7,5 | 28,93 | |
| 20 | Wijchmaal(3A.8) | | 43 | 12 | +3 | 57 | | 5 | -8 | 20 | |
| 20 | Diepenbeek(3B.9) | | 43 | 12 | -2 | 46 | | 8 | +5 | 23 | |
| 21 | FC Juve(3A.9) | | 41 | 11 | +5 | 50 | | 4 | -1 | 23 | |
| 22 | ESJ Alken(3C.8) | | 40,71 | 11,78 | -1,07 | 41,78 | | 3,21 | -7,5 | 19,28 | |
| 22 | Tervant(3C.8) | | 40,71 | 11,78 | -4,28 | 47,14 | | 5,36 | -10,71 | 22,5 | |
| 23 | Louwel(3A.10) | | 39 | 11 | -9 | 61 | | 6 | +1 | 34 | |
| 24 | Stokkem(3A.11) | | 37 | 11 | -3 | 36 | | 3 | -12 | 14 | |
| 24 | sHerenelderen(3B.10) | | 37 | 10 | -10 | 58 | | 6 | -3 | 26 | |
| 25 | Grote Brogel(3A.12) | | 35 | 10 | -13 | 45 | | 7 | +7 | 31 | |
| 25 | Lommel Kolonie(3A.12) | | 35 | 10 | -18 | 40 | | 5 | -5 | 27 | |
| 26 | EMBO(3C.10) | | 34,28 | 7,5 | +5,36 | 63,21 | | 4,28 | +5,36 | 33,21 | |
| 27 | Rutten(3B.11) | | 33 | 9 | -21 | 34 | | 4 | -11 | 15 | |
| 28 | VKM St.Truiden(3C.11) | | 32,14 | 8,57 | -26,78 | 53,57 | | 4,28 | -18,21 | 26,78 | |
| 29 | HO Heide Hasselt(3C.12) | | 31,07 | 8,57 | -10,71 | 52,5 | | 4,28 | -4,28 | 27,86 | |
| 29 | Donk(3C.12) | | 31,07 | 8,57 | -20,36 | 54,64 | | 5,36 | -9,64 | 23,57 | |
| 30 | KSV Hoeselt(3B.12) | | 31 | 8 | -9 | 45 | | 1 | -16 | 18 | |
| 31 | Lummen(3C.14) | | 30 | 7,5 | -11,78 | 53,57 | | 4,28 | -9,64 | 30 | |
| 32 | Kinrooi(3A.14) | | 29 | 7 | -21 | 42 | | 3 | -12 | 18 | |
| 32 | Kesselt(3B.13) | | 29 | 8 | -16 | 48 | | 6 | -3 | 26 | |
| 33 | Herderen-Millen(3B.14) | | 28 | 7 | -16 | 32 | | 1 | -18 | 10 | |
| 34 | As(3A.15) | | 27 | 7 | -29 | 38 | | 4 | -19 | 18 | |
| 35 | Heusden-Zolder(3C.15) | | 22,5 | 6,43 | -57,86 | 38,57 | | 2,14 | -42,86 | 15 | |
| 36 | Heis Sp.(3B.15) | | 22 | 6 | -40 | 36 | | 2 | -21 | 16 | |
| 37 | Rooierheide(3B.16) | | 17 | 3 | -44 | 36 | | 2 | -22 | 19 | |
| 38 | Opitter(3A.16) | | 10 | 3 | -72 | 21 | | 0 | -44 | 8 | |
| 39 | Viversel(3C.0) | | 0 | 0 | 0 | 0 | | 0 | 0 | 0 | |
voor elke ploeg de laatst uitgevoerde plaatsaanpassing
punten - gewonnen wedstrijden - doelpuntensaldo - aantal gemaakte doelpunten
gewonnen uitwedstrijden - doelpuntensaldo uit - aantal gemaakte doelpunten uit
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling.
Het uiteindelijke resultaat kan
enkel van de bond komen.!
En dat resultaat kan er pas komen
als alle licentiedisputen van de baan zijn.
Volgend seizoen naar 2de provinciale:
3 kampioenen:
3A: Hamont 99
3B: Schoonbeek-Beverst
3C: Gravelo
2 eindrondewinnaars:
Spalbeek
Bregel
bijkomende stijgers:
voorlopig geen
Volgorde bijkomende stijgers
1 | Turkse Rangers |
2 | Vr.Zolder |
3 | Kadijk |
4 | Grimbie 69 |
één bijkomende stijger is mogelijk:
Als de fusie Overpelt(Nat-3C)/Neerpelt(Nat3C) een bijkomende stijger vereist.