testwedstrijden - nacompetitie:
Eindronde 2A
ronde 1 - heen/terug
Zo | 04/05/2014 | 15:00 | SV Koekelare - SVD KORTEMARK | 3 - 3 |
. | . | . | Oudenburg - WESTKAPELLE | 1 - 1 |
Zo | 11/05/2014 | 15:00 | SVD KORTEMARK - SV Koekelare | 2 - 1 |
. | . | . | WESTKAPELLE - Oudenburg | 1 - 0 |
de 2 winnaars gaan naar ronde 2
voor de verliezers is het afgelopen
ronde 2 - heen/terug
Zo | 18/05/2014 | 15:00 | WESTKAPELLE - SVD Kortemark | 2 - 0 |
Zo | 25/05/2014 | 15:00 | SVD Kortemark - WESTKAPELLE | 0 - 3 |
de winnaar speelt de finale
Eindronde 2B
ronde 1 - heen/terug
Za | 03/05/2014 | 19:00 | VV TIELT - Anzegem | 0 - 0 |
Zo | 04/05/2014 | 15:00 | Dosko Kanegem - VLAMERTINGE | 4 - 1 |
Zo | 11/05/2014 | 15:00 | VLAMERTINGE - Dosko Kanegem | 3 - 0 |
. | . | 17:00 | Anzegem - VV TIELT | 1 - 2 |
de 2 winnaars gaan naar ronde 2
voor de verliezers is het afgelopen
ronde 2 - heen/terug
Zo | 18/05/2014 | 15:00 | VV Tielt - VLAMERTINGE | 2 - 3 |
Zo | 25/05/2014 | 15:00 | VLAMERTINGE - VV Tielt | 3 - 2 |
de winnaar speelt de finale
Eindronde: finale
Do | 29/05/2014 | 15:00 | VLAMERTINGE - Westkapelle | 4 - 0 | |
Vlamertinge stijgt naar 1ste provinciale
Volgorde bijkomende promotie
De verliezers van van de eindronde 3A, 3B en 3C komen nog
in aanmerking voor eventueel bijkomende promotie
De rangschikking wordt opgemaakt op basis van de eindrangschikkingen
Rangorde: |
1 | plaats |
2 | punten |
3 | aantal gewonnen wedstrijden |
4 | doelpuntensaldo |
5 | aantal gemaakte doelpunten |
6 | lottrekking |
plaats 1: de verliezer van de finale
Westkapelle(2A)
plaats 2/3: de verliezers van ronde 2
Rangschikking: |
2 | SVD Kortemark(2A) | 3 |
3 | VV Tielt(2B) | 10 |
plaats 4/7: de verliezers van ronde 1
Deze rangschikking is meestal zinloos, want ze is pas nodig als er meer dan 3 bijkomende stijgers nodig zijn.
Rangschikking: |
4 | Anzegem(2B) | 2 |
5 | SV Koekelare(2A) | 4 | 53 |
6 | Dosko Kanegem(2B) | 4 | 46 |
7 | Oudenburg(2A) | 5 |
by-pass promotie rangschikking:
(soms handig, soms overbodig)
Een rangschikking, mogelijk over meerdere reeksen heen,
eventueel aangepast aan de ploeg(en) met de meest gespeelde wedstrijden.
De ploegen welke in aanmerking komen voor promotie zitten
in de bovenste helft van de tabel.
| 1 | Torhout(2A.1) | | 68 | 21 | +43 | 78 | | 11 | +20 | 38 | |
| 2 | Westkapelle(2A.2) | | 64 | 20 | +39 | 76 | | 11 | +20 | 37 | |
| 3 | Langemark(2B.1) | | 57 | 16 | +30 | 62 | | 10 | +21 | 36 | |
| 4 | SVD Kortemark(2A.3) | | 55 | 17 | +11 | 56 | | 6 | 0 | 29 | |
| 4 | Anzegem(2B.2) | | 55 | 16 | +11 | 47 | | 5 | -6 | 17 | |
| 5 | SV Koekelare(2A.4) | | 53 | 15 | +20 | 61 | | 8 | +12 | 29 | |
| 6 | Oudenburg(2A.5) | | 50 | 14 | +15 | 63 | | 6 | +5 | 31 | |
| 7 | De Haan(2A.6) | | 49 | 15 | +20 | 72 | | 6 | +1 | 24 | |
| 7 | Vlamertinge(2B.3) | | 49 | 15 | +19 | 75 | | 4 | -6 | 25 | |
| 8 | Jabbeke(2A.7) | | 46 | 12 | +7 | 52 | | 5 | 0 | 22 | |
| 8 | Dosko Kanegem(2B.4) | | 46 | 13 | +2 | 58 | | 6 | -3 | 25 | |
| 9 | E.Brugge(2A.8) | | 45 | 13 | -11 | 53 | | 3 | -12 | 25 | |
| 9 | Otegem(2B.5) | | 45 | 14 | +5 | 62 | | 4 | -9 | 27 | |
| 10 | Varsenare(2A.9) | | 44 | 13 | +14 | 59 | | 5 | +5 | 24 | |
| 11 | Deerlijk Sport(2B.6) | | 43 | 11 | +4 | 51 | | 3 | -6 | 22 | |
| 11 | Heestert(2B.7) | | 43 | 10 | +12 | 56 | | 3 | +2 | 25 | |
| 12 | Heist(2A.10) | | 42 | 12 | -2 | 52 | | 4 | -7 | 28 | |
| 13 | Zedelgem(2A.11) | | 41 | 11 | +9 | 53 | | 6 | +9 | 29 | |
| 13 | Houthulst(2B.8) | | 41 | 11 | +9 | 64 | | 5 | +1 | 27 | |
| 13 | Ledegem(2B.8) | | 41 | 11 | -2 | 51 | | 6 | +1 | 28 | |
| 14 | VV Tielt(2B.10) | | 40 | 11 | +3 | 44 | | 6 | +2 | 25 | |
| 14 | Pittem(2B.10) | | 40 | 11 | -3 | 47 | | 4 | -10 | 20 | |
| 15 | Avelgem(2B.12) | | 39 | 11 | -6 | 36 | | 2 | -15 | 11 | |
| 16 | Bissegem(2B.13) | | 36 | 10 | -10 | 57 | | 4 | 0 | 31 | |
| 16 | Dosko Beveren(2B.13) | | 36 | 10 | -14 | 48 | | 5 | -13 | 23 | |
| 17 | Blankenberge(2A.12) | | 31 | 8 | -12 | 37 | | 4 | -10 | 18 | |
| 18 | Veldegem(2A.13) | | 27 | 8 | -34 | 50 | | 5 | -11 | 29 | |
| 18 | Hooglede(2B.15) | | 27 | 7 | -22 | 47 | | 1 | -25 | 15 | |
| 19 | Diksmuide(2A.14) | | 25 | 7 | -28 | 47 | | 3 | -15 | 25 | |
| 19 | Spermalie(2A.15) | | 25 | 6 | -27 | 46 | | 3 | -17 | 24 | |
| 20 | Lendelede(2B.16) | | 24 | 5 | -38 | 28 | | 2 | -27 | 13 | |
| 21 | Veurne(2A.16) | | 9 | 2 | -64 | 27 | | 2 | -30 | 14 | |
voor elke ploeg de laatst uitgevoerde plaatsaanpassing
punten - gewonnen wedstrijden - doelpuntensaldo - aantal gemaakte doelpunten
gewonnen uitwedstrijden - doelpuntensaldo uit - aantal gemaakte doelpunten uit
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling.
Het uiteindelijke resultaat kan
enkel van de bond komen.!
En dat resultaat kan er pas komen
als alle licentiedisputen van de baan zijn.
Volgend seizoen naar 1ste provinciale:
2 kampioenen:
2A: Torhout
2B: Langemark
eindrondewinnaar
Vlamertinge
bijkomende stijgers:
voorlopig geen
Volgorde bijkomende stijgers
1 | Westkapelle(2A) |
2 | SVD Kortemark(2A) |
3 | VV Tielt(2B) |
4 | Anzegem(2B) |
Hoeveel bijkomende stijgers komen er:
Voorlopig geen
Maar één is ook nog mogelijk:
Het Torhout verhaal(nu in P2, maar volgend seizoen ticket P1) kan een leiden tot een bijkomende stijger. Maar de intenties van Torhout zijn voor mij nog heel onduidelijk.