vbal4

www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 26/02/2015

Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale B

speeldag 1

periode 1

zaterdag 30/08/2008

19:30

Wichelen

-T.Melle1-0

zondag 31/08/2008

15:00

Bavegem

-Westrem6-0
.VS.Destelbergen-Avrasya Gent1-1
.

Gijzegem-Aalst

-SK.Merelbeke2-1
.

Bottelare

-Letterhoutem1-0
.SK.Landskouter-

Smetlede

1-4
.

Hofstade

-HT.Zwijnaarde3-1
.Gijzenzele-

Gentbrugge

2-4

speeldag 2

periode 1

zondag 07/09/2008

15:00

Gentbrugge

-VS.Destelbergen3-0
.

Westrem

-Gijzenzele1-0
.HT.Zwijnaarde-Bavegem2-2
.

Smetlede

-Wichelen4-1
.

Letterhoutem

-SK.Landskouter4-1
.SK.Merelbeke-

Bottelare

1-3
.Avrasya Gent-

Gijzegem-Aalst

0-5
17:00

T.Melle

-Hofstade2-0

speeldag 3

periode 1

zaterdag 13/09/2008

19:30Wichelen-Letterhoutem2-2

zondag 14/09/2008

15:00Bavegem-T.Melle0-0
.Westrem-

HT.Zwijnaarde

2-3
.Gijzegem-Aalst-

Gentbrugge

1-2
.

Bottelare

-Avrasya Gent6-2
.SK.Landskouter-

SK.Merelbeke

1-2
.

Hofstade

-Smetlede1-0
.

Gijzenzele

-VS.Destelbergen2-1

speeldag 4

periode 1

zondag 21/09/2008

15:00

Gentbrugge

-Bottelare1-0
.

VS.Destelbergen

-Gijzegem-Aalst4-1
.HT.Zwijnaarde-

Gijzenzele

4-6
.

T.Melle

-Westrem4-0
.

Smetlede

-Bavegem4-2
.Letterhoutem-

Hofstade

1-3
.SK.Merelbeke-Wichelen0-0
.Avrasya Gent-

SK.Landskouter

1-3

speeldag 5

periode 1

zaterdag 27/09/2008

18:30

Bottelare

-VS.Destelbergen5-0
19:00HT.Zwijnaarde-

T.Melle

0-1
19:30

Wichelen

-Avrasya Gent2-0

zondag 28/09/2008

15:00Bavegem-Letterhoutem3-3
.Westrem-

Smetlede

0-1
.SK.Landskouter-

Gentbrugge

0-2
.

Hofstade

-SK.Merelbeke3-1
.

Gijzenzele

-Gijzegem-Aalst3-1

speeldag 6

periode 1

zondag 05/10/2008

15:00

Gentbrugge

-Wichelen1-0
.VS.Destelbergen-SK.Landskouter1-1
.Gijzegem-Aalst-

Bottelare

2-3
.T.Melle-

Gijzenzele

0-2
.

Smetlede

-HT.Zwijnaarde5-1
.

Letterhoutem

-Westrem4-0
.

SK.Merelbeke

-Bavegem2-1
.

Avrasya Gent

-Hofstade2-1

speeldag 7

periode 1

zondag 12/10/2008

15:00

Wichelen

-VS.Destelbergen2-0
.Bavegem-Avrasya Gent0-0
.Westrem-

SK.Merelbeke

0-2
.HT.Zwijnaarde-

Letterhoutem

1-9
.T.Melle-Smetlede5-5
.SK.Landskouter-

Gijzegem-Aalst

0-4
.Hofstade-Gentbrugge2-2
.Gijzenzele-Bottelare1-1

speeldag 8

periode 1

zondag 19/10/2008

15:00Gentbrugge-Bavegem1-1
.VS.Destelbergen-

Hofstade

0-3
.Gijzegem-Aalst-

Wichelen

2-3
.Bottelare-SK.Landskouter1-1
.

Smetlede

-Gijzenzele2-0
.Letterhoutem-

T.Melle

1-2
.SK.Merelbeke-

HT.Zwijnaarde

3-4
.

Avrasya Gent

-Westrem3-0

speeldag 9

periode 1

zaterdag 25/10/2008

19:30Wichelen-

Bottelare

0-3

zondag 26/10/2008

15:00Bavegem-

VS.Destelbergen

0-3
.Westrem-

Gentbrugge

1-3
.

HT.Zwijnaarde

-Avrasya Gent2-0
.

T.Melle

-SK.Merelbeke3-1
.Smetlede-

Letterhoutem

0-2
.Hofstade-Gijzegem-Aalst0-0
.Gijzenzele-SK.Landskouter2-2

speeldag 10

periode 1

zondag 02/11/2008

14:30

Gentbrugge

-HT.Zwijnaarde2-1
.

VS.Destelbergen

-Westrem4-0
.

Gijzegem-Aalst

-Bavegem2-1
.Bottelare-

Hofstade

0-1
.SK.Landskouter-

Wichelen

0-1
.

Letterhoutem

-Gijzenzele2-0
.SK.Merelbeke-

Smetlede

1-7
.Avrasya Gent-T.Melle1-1

speeldag 11

periode 2

zondag 09/11/2008

14:30Bavegem-

Bottelare

0-1
.

Westrem

-Gijzegem-Aalst2-1
.HT.Zwijnaarde-

VS.Destelbergen

1-2
.T.Melle-Gentbrugge1-1
.

Smetlede

-Avrasya Gent3-2
.Letterhoutem-SK.Merelbeke0-0
.

Hofstade

-SK.Landskouter4-1
.Gijzenzele-

Wichelen

1-3

speeldag 12

periode 2

zaterdag 15/11/2008

14:30

SK.Merelbeke

-Gijzenzele2-1
19:30Wichelen-

Hofstade

1-2

zondag 16/11/2008

14:30Gentbrugge-

Smetlede

0-3
.VS.Destelbergen-

T.Melle

0-4
.Gijzegem-Aalst-HT.Zwijnaarde2-2
.Bottelare-Westrem0-0
.

SK.Landskouter

-Bavegem1-0
.

Avrasya Gent

-Letterhoutem2-0

speeldag 13

periode 2

zaterdag 03/01/2009

14:30

SK.Merelbeke

-Avrasya Gent2-0
19:30HT.Zwijnaarde-

Bottelare

1-5

zondag 04/01/2009

14:30Westrem-SK.Landskouter1-1
.

T.Melle

-Gijzegem-Aalst2-0
.Letterhoutem-Gentbrugge1-1
.Bavegem-

Wichelen

1-3
.

Smetlede

-VS.Destelbergen4-0
.

Gijzenzele

-Hofstade4-2

speeldag 14

periode 2

zaterdag 29/11/2008

19:30

Wichelen

-Westrem2-1

zondag 30/11/2008

14:30Gentbrugge-

SK.Merelbeke

1-2
.VS.Destelbergen-

Letterhoutem

1-5
.Gijzegem-Aalst-

Smetlede

2-4
.

Bottelare

-T.Melle1-0
.

SK.Landskouter

-HT.Zwijnaarde3-2
.

Hofstade

-Bavegem2-0
.

Gijzenzele

-Avrasya Gent3-1

speeldag 15

periode 2

zondag 07/12/2008

14:30

Bavegem

-Gijzenzele3-1
.Westrem-

Hofstade

2-5
.HT.Zwijnaarde-

Wichelen

0-4
.T.Melle-

SK.Landskouter

0-2
.

Smetlede

-Bottelare1-0
.

Letterhoutem

-Gijzegem-Aalst5-2
.SK.Merelbeke-VS.Destelbergen3-3
.

Avrasya Gent

-Gentbrugge2-0

speeldag 16

periode 2

zondag 14/12/2008

14:30Westrem-

Bavegem

1-2
.Avrasya Gent-

VS.Destelbergen

1-2
.SK.Merelbeke-

Gijzegem-Aalst

2-3
.Letterhoutem-

Bottelare

2-5
.

Smetlede

-SK.Landskouter3-2
.

T.Melle

-Wichelen3-1
.HT.Zwijnaarde-Hofstade1-1
.

Gentbrugge

-Gijzenzele4-2

speeldag 17

periode 2

zaterdag 20/12/2008

19:30

Wichelen

-Smetlede2-1

zondag 21/12/2008

14:30

VS.Destelbergen

-Gentbrugge2-1
.

Gijzenzele

-Westrem4-0
.

Bavegem

-HT.Zwijnaarde1-0
.Hofstade-

T.Melle

0-4
.SK.Landskouter-

Letterhoutem

0-4
.

Bottelare

-SK.Merelbeke3-0
.Gijzegem-Aalst-

Avrasya Gent

2-3

speeldag 18

periode 2

zondag 01/02/2009

15:00

T.Melle

-Bavegem3-0
.

HT.Zwijnaarde

-Westrem3-1
.Letterhoutem-

Wichelen

1-5
.Smetlede-

Hofstade

0-1
.VS.Destelbergen-Gijzenzele1-1
.Avrasya Gent-Bottelare-F2

zondag 22/02/2009

15:00Gentbrugge-

Gijzegem-Aalst

1-2
.SK.Merelbeke-

SK.Landskouter

0-5

speeldag 19

periode 2

zaterdag 17/01/2009

19:30Wichelen-SK.Merelbeke1-1

zondag 18/01/2009

15:00

Bottelare

-Gentbrugge2-0
.

Gijzegem-Aalst

-VS.Destelbergen3-0
.Gijzenzele-

HT.Zwijnaarde

1-2
.Westrem-

T.Melle

1-4
.Bavegem-Smetlede1-1
.

Hofstade

-Letterhoutem2-1
.SK.Landskouter-Avrasya Gent4-4

speeldag 20

periode 2

zondag 25/01/2009

15:00Letterhoutem-Bavegem1-1
.

Smetlede

-Westrem4-1
.

T.Melle

-HT.Zwijnaarde4-1
.VS.Destelbergen-

Bottelare

1-3
.Gentbrugge-

SK.Landskouter

0-2
.

Avrasya Gent

-Wichelen2-1
.SK.Merelbeke-

Hofstade

0-5F1
.

Gijzegem-Aalst

-Gijzenzele4-0

speeldag 21

periode 3

zaterdag 07/02/2009

19:30

Wichelen

-Gentbrugge2-0

zondag 08/02/2009

15:00SK.Landskouter-VS.Destelbergen3-3
.

Bottelare

-Gijzegem-Aalst2-0
.

Gijzenzele

-T.Melle2-1
.HT.Zwijnaarde-Smetlede3-3
.

Westrem

-Letterhoutem2-0
.

Bavegem

-SK.Merelbeke7-0
.

Hofstade

-Avrasya Gent2-1

speeldag 22

periode 3

zondag 15/02/2009

15:00Avrasya Gent-

Bavegem

0-1
.SK.Merelbeke-

Westrem

1-4
.

Letterhoutem

-HT.Zwijnaarde2-0
.

Smetlede

-T.Melle4-2
.

Gijzegem-Aalst

-SK.Landskouter3-1
.

VS.Destelbergen

-Wichelen1-0
.Gentbrugge-

Hofstade

1-6
16:00

Bottelare

-Gijzenzele1-0

speeldag 23

periode 3

zaterdag 28/02/2009

19:30Wichelen-

Gijzegem-Aalst

0-2

zondag 01/03/2009

15:00

Bavegem

-Gentbrugge5-1
.

Hofstade

-VS.Destelbergen6-1
.SK.Landskouter-Bottelare1-1
.Gijzenzele-

Smetlede

1-4
.

T.Melle

-Letterhoutem3-1
.

HT.Zwijnaarde

-SK.Merelbeke5-0
.Westrem-Avrasya Gent1-1

speeldag 24

periode 3

zaterdag 07/03/2009

19:30Bottelare-Wichelen0-0

zondag 08/03/2009

15:00VS.Destelbergen-Bavegem2-2
.Gentbrugge-

Westrem

0-2
.

Avrasya Gent

-HT.Zwijnaarde1-0
.SK.Merelbeke-

T.Melle

0-4
.Letterhoutem-

Smetlede

1-5
.Gijzegem-Aalst-

Hofstade

1-2
.SK.Landskouter-

Gijzenzele

1-3

speeldag 25

periode 3

zaterdag 14/03/2009

19:30

Wichelen

-SK.Landskouter4-0

zondag 15/03/2009

15:00

HT.Zwijnaarde

-Gentbrugge3-1
.Westrem-

VS.Destelbergen

0-6
.

Bavegem

-Gijzegem-Aalst3-2
.

Gijzenzele

-Letterhoutem5-0
.

Smetlede

-SK.Merelbeke8-0
.

T.Melle

-Avrasya Gent3-1
16:00Hofstade-

Bottelare

2-3

speeldag 26

periode 3

zaterdag 21/03/2009

19:30

Wichelen

-Gijzenzele3-1

zondag 22/03/2009

15:00

Bottelare

-Bavegem2-0
.

Gijzegem-Aalst

-Westrem3-0
.VS.Destelbergen-HT.Zwijnaarde1-1
.Gentbrugge-

T.Melle

0-6
.Avrasya Gent-

Smetlede

1-2
.SK.Merelbeke-

Letterhoutem

0-2
.SK.Landskouter-Hofstade1-1

speeldag 27

periode 3

zondag 29/03/2009

15:00

Smetlede

-Gentbrugge2-0
.

T.Melle

-VS.Destelbergen3-1
.

HT.Zwijnaarde

-Gijzegem-Aalst2-1
.Westrem-

Bottelare

2-6
.

Bavegem

-SK.Landskouter3-2
.

Hofstade

-Wichelen3-2
.

Gijzenzele

-SK.Merelbeke5-0
.

Letterhoutem

-Avrasya Gent2-1

speeldag 28

periode 3

zaterdag 04/04/2009

17:00

SK.Landskouter

-Westrem2-1
17:30

Hofstade

-Gijzenzele3-2
19:30Wichelen-

Bavegem

0-4
.

Bottelare

-HT.Zwijnaarde3-0

zondag 05/04/2009

15:00Gijzegem-Aalst-

T.Melle

0-3
.VS.Destelbergen-

Smetlede

1-2
.Gentbrugge-

Letterhoutem

1-5
.

Avrasya Gent

-SK.Merelbeke6-0

speeldag 29

periode 3

zaterdag 18/04/2009

16:00Westrem-

Wichelen

0-1

zondag 19/04/2009

15:00SK.Merelbeke-

Gentbrugge

0-5F1
.Letterhoutem-

VS.Destelbergen

1-4
.

Smetlede

-Gijzegem-Aalst2-1
.T.Melle-

Bottelare

0-2
.

HT.Zwijnaarde

-SK.Landskouter5-2
.Bavegem-Hofstade1-1
.Avrasya Gent-Gijzenzele2-2

speeldag 30

periode 3

zaterdag 25/04/2009

19:30

Wichelen

-HT.Zwijnaarde4-0

zondag 26/04/2009

15:00

Gijzenzele

-Bavegem2-1
.

Hofstade

-Westrem3-1
.SK.Landskouter-

T.Melle

0-2
.Bottelare-

Smetlede

0-2
.

Gijzegem-Aalst

-Letterhoutem5-1
.

VS.Destelbergen

-SK.Merelbeke4-1
.Gentbrugge-

Avrasya Gent

2-4

30/30

Smetlede721761
2.Bottelare65441
Hofstade65421
4.T.Melle6108
5.Wichelen5280
6.Letterhoutem4108
7.Gijzenzele40015
8.Bavegem3971
9.Gijzegem-Aalst38141
10.VS.Destelbergen3701
11.Gentbrugge34771
12.Avrasya Gent33015
13.HT.Zwijnaarde3208
14.SK.Landskouter29029
15.SK.Merelbeke22015
16.Westrem180205

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

30/30

1

2

Smetlede7223
2.xBottelare6520
xHofstade6520
4.xT.Melle6119
5.xWichelen5216
6.xLetterhoutem4112
7.xGijzenzele4012
8.xBavegem3910
9.xGijzegem-Aalst3812
10.xVS.Destelbergen3710
11.xGentbrugge3410
12.xAvrasya Gent339
13.xHT.Zwijnaarde329
14.xSK.Landskouter297
15.xSK.Merelbeke226
16.xWestrem185

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Gentbrugge268+1321
2.Smetlede227+1832
3.Bottelare206+1423
4.Hofstade206+817
5.T.Melle185+718
6.Letterhoutem175+1528
7.Wichelen175012
8.Gijzenzele144018
9.Gijzegem-Aalst134+320
10.VS.Destelbergen113-414
11.SK.Merelbeke103-1014
12.HT.Zwijnaarde103-1419
13.Avrasya Gent92-1110
14.Bavegem81-116
15.SK.Landskouter61-1210
16.Westrem31-264

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

T.Melle227+1825
2.Smetlede227+1324
3.Hofstade227+1024
4.Bottelare227+1020
5.Wichelen196+1023
6.SK.Landskouter175+321
7.Gijzegem-Aalst134021
8.Avrasya Gent134-517
9.Letterhoutem123+120
10.SK.Merelbeke123-1012
11.Bavegem113-59
12.VS.Destelbergen113-1412
13.Gijzenzele103-418
14.HT.Zwijnaarde82-1113
15.Gentbrugge51-109
16.Westrem51-1610

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Smetlede289+2434
2.Hofstade237+1529
3.Bottelare237+1320
4.T.Melle217+1627
5.Bavegem206+1527
6.Gijzenzele165+723
7.Wichelen165+516
8.VS.Destelbergen154+524
9.HT.Zwijnaarde144+119
10.Gijzegem-Aalst124+218
11.Letterhoutem124-1115
12.Avrasya Gent113+318
13.Westrem103-1013
14.SK.Landskouter61-1313
15.Gentbrugge31-2411
16.SK.Merelbeke00-482

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing