vbal4

www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 26/02/2015

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C

zondag 26/04/2009

15:00

E.Houtem

-Mere7-0
.

Grembergen

-HO Kalken3-2
.

Robur

-Dendermonde2-1
.

St.Pauwels

-Melsele5-2
.

Oudegem

-WB St.Niklaas4-1
.

Wett.-Kwatr.

-Oosterzele2-1
.Stekene-Tielrode0-0
.Bambrugge-

Rapid Lebbeke

0-2
Dit voetbalseizoen is afgelopen. Het werd uitgespreid
over een totaal van 240 opeenvolgende dagen.
De openingswedstrijden waren op zaterdag 30/08/2008,
de laatste wedstrijden op zondag 26/04/2009.

vbal4 heeft op het einde van elke dag (jawel, 240 keer)
de rangschikking berekend.
Rechts zie je voor elke ploeg afzonderlijk het aantal dagen dat
het eerste en laatste stond.

30/30

Bambrugge601561
2.HO Kalken58200
3.Rapid Lebbeke5771
4.Oudegem56211
5.Wett.-Kwatr.52350
6.Grembergen5108
7.St.Pauwels46036
8.Tielrode4308
9.Melsele4181
10.Stekene36071
11.Robur34015
12.Dendermonde3071
13.E.Houtem3008
14.Mere26150
15.Oosterzele2108
16.WB St.Niklaas200184

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

periode 1

10/10

HO Kalken21
2.Melsele19
3.Bambrugge19
4.Wett.-Kwatr.17
5.Oudegem17
6.Mere16
7.Dendermonde15
8.St.Pauwels14
9.Tielrode14
10.Grembergen14
11.Rapid Lebbeke12
12.E.Houtem11
13.Robur11
14.Oosterzele8
15.Stekene6
16.WB St.Niklaas6

periode 2

10/10

Grembergen25
2.Bambrugge24
3.Oudegem20
4.Rapid Lebbeke20
5.Stekene19
6.HO Kalken18
7.Tielrode15
8.Robur12
9.Wett.-Kwatr.12
10.St.Pauwels11
11.Melsele8
12.E.Houtem8
13.Mere8
14.Oosterzele8
15.Dendermonde6
16.WB St.Niklaas6

periode 3

10/10

Rapid Lebbeke25
2.Wett.-Kwatr.23
3.St.Pauwels21
4.Oudegem19
5.HO Kalken19
6.Bambrugge17
7.Melsele14
8.Tielrode14
9.Grembergen12
10.E.Houtem11
11.Robur11
12.Stekene11
13.Dendermonde9
14.WB St.Niklaas8
15.Oosterzele5
16.Mere2

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (30/30)

  • Bambrugge

    30
  • HO Kalken

    32
  • Rapid Lebbeke

    33
  • Oudegem

    34
  • Wett.-Kwatr.

    38
  • Grembergen

    39
  • St.Pauwels

    44
  • Tielrode

    47
  • Melsele

    49
  • Stekene

    54
  • Robur

    56
  • Dendermonde

    60
  • E.Houtem

    60
  • Mere

    64
  • Oosterzele

    69
  • WB St.Niklaas

    70

thuis (15/15)

  • HO Kalken

    10
  • Oudegem

    13
  • Bambrugge

    14
  • St.Pauwels

    16
  • Rapid Lebbeke

    18
  • Tielrode

    19
  • Wett.-Kwatr.

    20
  • Melsele

    20
  • E.Houtem

    21
  • Grembergen

    21
  • Robur

    25
  • Stekene

    26
  • Dendermonde

    29
  • Mere

    29
  • Oosterzele

    29
  • WB St.Niklaas

    36

uit (15/15)

  • Rapid Lebbeke

    15
  • Bambrugge

    16
  • Wett.-Kwatr.

    18
  • Grembergen

    18
  • Oudegem

    21
  • HO Kalken

    22
  • Stekene

    28
  • Tielrode

    28
  • St.Pauwels

    28
  • Melsele

    29
  • Dendermonde

    31
  • Robur

    31
  • WB St.Niklaas

    34
  • Mere

    35
  • E.Houtem

    39
  • Oosterzele

    40

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (30/30)

  • Bambrugge

    65
  • HO Kalken

    59
  • Oudegem

    58
  • St.Pauwels

    55
  • Wett.-Kwatr.

    53
  • Stekene

    48
  • Robur

    48
  • Melsele

    48
  • Dendermonde

    47
  • Grembergen

    45
  • Tielrode

    44
  • E.Houtem

    44
  • Rapid Lebbeke

    43
  • Mere

    36
  • Oosterzele

    31
  • WB St.Niklaas

    25

thuis (15/15)

  • Oudegem

    36
  • Bambrugge

    34
  • HO Kalken

    30
  • Stekene

    30
  • Wett.-Kwatr.

    30
  • E.Houtem

    30
  • St.Pauwels

    29
  • Tielrode

    27
  • Melsele

    27
  • Dendermonde

    26
  • Robur

    22
  • Mere

    21
  • Grembergen

    20
  • Oosterzele

    18
  • Rapid Lebbeke

    17
  • WB St.Niklaas

    12

uit (15/15)

  • Bambrugge

    31
  • HO Kalken

    29
  • Rapid Lebbeke

    26
  • St.Pauwels

    26
  • Robur

    26
  • Grembergen

    25
  • Wett.-Kwatr.

    23
  • Oudegem

    22
  • Melsele

    21
  • Dendermonde

    21
  • Stekene

    18
  • Tielrode

    17
  • Mere

    15
  • E.Houtem

    14
  • Oosterzele

    13
  • WB St.Niklaas

    13

de minste tegengoals

alle wedstrijden (30/30)

  • Rapid Lebbeke

    29
  • Tielrode

    30
  • Grembergen

    31
  • HO Kalken

    34
  • Bambrugge

    35
  • Oudegem

    36
  • Wett.-Kwatr.

    38
  • Melsele

    42
  • Stekene

    48
  • E.Houtem

    49
  • St.Pauwels

    51
  • WB St.Niklaas

    59
  • Oosterzele

    60
  • Robur

    60
  • Dendermonde

    70
  • Mere

    77

thuis (15/15)

  • HO Kalken

    8
  • Rapid Lebbeke

    12
  • Tielrode

    14
  • Bambrugge

    15
  • Grembergen

    17
  • Wett.-Kwatr.

    18
  • Melsele

    18
  • St.Pauwels

    19
  • Oudegem

    20
  • Oosterzele

    23
  • E.Houtem

    23
  • Robur

    25
  • Stekene

    26
  • WB St.Niklaas

    31
  • Dendermonde

    34
  • Mere

    37

uit (15/15)

  • Grembergen

    14
  • Tielrode

    16
  • Oudegem

    16
  • Rapid Lebbeke

    17
  • Wett.-Kwatr.

    20
  • Bambrugge

    20
  • Stekene

    22
  • Melsele

    24
  • HO Kalken

    26
  • E.Houtem

    26
  • WB St.Niklaas

    28
  • St.Pauwels

    32
  • Robur

    35
  • Dendermonde

    36
  • Oosterzele

    37
  • Mere

    40

het aantal keer ...

gewonnen

  • HO Kalken

    17
  • Rapid Lebbeke

    17
  • Oudegem

    17
  • Bambrugge

    17
  • Wett.-Kwatr.

    15
  • St.Pauwels

    13
  • Grembergen

    13
  • Melsele

    12
  • Tielrode

    11
  • Stekene

    9
  • Robur

    9
  • Dendermonde

    9
  • E.Houtem

    8
  • Mere

    6
  • Oosterzele

    4
  • WB St.Niklaas

    4

gelijk

  • Grembergen

    12
  • Tielrode

    10
  • Stekene

    9
  • Oosterzele

    9
  • Bambrugge

    9
  • Mere

    8
  • WB St.Niklaas

    8
  • HO Kalken

    7
  • Wett.-Kwatr.

    7
  • St.Pauwels

    7
  • Robur

    7
  • Rapid Lebbeke

    6
  • E.Houtem

    6
  • Oudegem

    5
  • Melsele

    5
  • Dendermonde

    3

verloren

  • Bambrugge

    4
  • Grembergen

    5
  • HO Kalken

    6
  • Rapid Lebbeke

    7
  • Wett.-Kwatr.

    8
  • Oudegem

    8
  • Tielrode

    9
  • St.Pauwels

    10
  • Stekene

    12
  • Melsele

    13
  • Robur

    14
  • Mere

    16
  • E.Houtem

    16
  • Oosterzele

    17
  • WB St.Niklaas

    18
  • Dendermonde

    18
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Oudegem

    10
  • Tielrode

    9
  • Melsele

    9
  • Bambrugge

    9
  • HO Kalken

    9
  • St.Pauwels

    8
  • Wett.-Kwatr.

    8
  • Dendermonde

    6
  • Grembergen

    6
  • E.Houtem

    5
  • Rapid Lebbeke

    5
  • Robur

    4
  • Stekene

    4
  • WB St.Niklaas

    3
  • Mere

    3
  • Oosterzele

    2
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Grembergen

    1
  • HO Kalken

    2
  • Rapid Lebbeke

    2
  • Tielrode

    3
  • Bambrugge

    3
  • Oudegem

    4
  • Stekene

    4
  • St.Pauwels

    6
  • Wett.-Kwatr.

    6
  • Melsele

    7
  • E.Houtem

    8
  • Robur

    8
  • Oosterzele

    9
  • WB St.Niklaas

    12
  • Mere

    12
  • Dendermonde

    13
gewonnen met één
goal verschil
  • Rapid Lebbeke

    12
  • HO Kalken

    8
  • Bambrugge

    8
  • Grembergen

    7
  • Oudegem

    7
  • Wett.-Kwatr.

    7
  • Stekene

    5
  • St.Pauwels

    5
  • Robur

    5
  • Melsele

    3
  • E.Houtem

    3
  • Mere

    3
  • Dendermonde

    3
  • Tielrode

    2
  • Oosterzele

    2
  • WB St.Niklaas

    1
verloren met één
goal verschil
  • Bambrugge

    1
  • Wett.-Kwatr.

    2
  • HO Kalken

    4
  • Grembergen

    4
  • Oudegem

    4
  • St.Pauwels

    4
  • Mere

    4
  • Rapid Lebbeke

    5
  • Dendermonde

    5
  • Robur

    6
  • Melsele

    6
  • Tielrode

    6
  • WB St.Niklaas

    6
  • Stekene

    8
  • E.Houtem

    8
  • Oosterzele

    8

de nul vastgehouden

  • Oudegem

    12
  • Rapid Lebbeke

    12
  • Tielrode

    10
  • Bambrugge

    9
  • Melsele

    9
  • Wett.-Kwatr.

    8
  • HO Kalken

    8
  • Grembergen

    8
  • St.Pauwels

    8
  • E.Houtem

    7
  • Dendermonde

    6
  • WB St.Niklaas

    5
  • Stekene

    5
  • Oosterzele

    5
  • Mere

    4
  • Robur

    3

men niet kon scoren

  • HO Kalken

    2
  • Bambrugge

    4
  • Wett.-Kwatr.

    5
  • Oudegem

    6
  • Rapid Lebbeke

    6
  • Stekene

    6
  • Grembergen

    7
  • E.Houtem

    7
  • Robur

    7
  • Melsele

    8
  • St.Pauwels

    9
  • Dendermonde

    9
  • Oosterzele

    9
  • Tielrode

    10
  • Mere

    11
  • WB St.Niklaas

    13

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Grembergen

    6
  • Bambrugge

    5
  • Rapid Lebbeke

    5
  • St.Pauwels

    5
  • HO Kalken

    4
  • Oudegem

    4
  • Wett.-Kwatr.

    4
  • Tielrode

    3
  • Stekene

    3
  • Melsele

    3
  • Dendermonde

    3
  • Mere

    2
  • Oosterzele

    1
  • Robur

    1
  • WB St.Niklaas

    1
  • E.Houtem

    1

zonder nederlaag

  • Bambrugge

    20
  • Rapid Lebbeke

    10
  • HO Kalken

    10
  • St.Pauwels

    9
  • Mere

    8
  • Grembergen

    6
  • Oudegem

    6
  • Wett.-Kwatr.

    5
  • Tielrode

    5
  • Oosterzele

    4
  • Stekene

    3
  • Melsele

    3
  • Dendermonde

    3
  • Robur

    3
  • WB St.Niklaas

    2
  • E.Houtem

    2

verzameld uit alle reeksen