vbal4

www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 26/02/2015

Brabant

1ste Provinciale

30/30

  • .

    Tempo Overijse A

    59
  • 2.

    CS Braine A

    50
  • 3.

    Rode-Verrewinkel

    48
  • 4.

    Léopold Uccle

    46
  • 5.

    Vilvoorde A

    44
  • 6.

    Halle

    43
  • 7.

    Everbeur A

    40
  • 8.

    Wolvertem

    40
  • 9.

    Beersel-Drogenbos

    39
  • .

    Wambeek

    39
  • 11.

    Kampenhout

    36
  • .

    Sterrebeek

    36
  • 13.

    Ganshoren

    36
  • 14.

    Bierbeek A

    34
  • 15.

    Bon Air Sp.A

    32
  • 16.

    RUSA Schaerbeek

    32

2de Provinciale A

30/30

  • .

    Tervuren A

    66
  • 2.

    Un.Rixensart A

    55
  • 3.

    RRC Waterloo

    50
  • 4.

    Boortmeerbeek A

    49
  • 5.

    Nossegem

    47
  • 6.

    Wavre Limal A

    46
  • 7.

    Hofstade

    43
  • 8.

    La Hulpe A

    42
  • .

    Kortenberg

    42
  • 10.

    Eppegem

    41
  • 11.

    Ohain A

    40
  • 12.

    Steenokkerzeel A

    35
  • 13.

    Nivelles A

    29
  • 14.

    Grez-Doiceau A

    27
  • 15.

    Wezembeek

    25
  • 16.

    Hever

    25

2de Provinciale B

30/30

  • .

    Lubbeek

    72
  • 2.

    Betekom A

    52
  • 3.

    Butsel

    48
  • 4.

    Houtem

    48
  • 5.

    Sporting OHL

    47
  • 6.

    Hoeleden A

    47
  • 7.

    Veltem

    45
  • 8.

    Haasrode

    40
  • 9.

    Kersbeek

    39
  • 10.

    Lovenjoel

    38
  • 11.

    Stade Haacht A

    37
  • 12.

    Oplinter

    36
  • 13.

    Tildonk

    35
  • 14.

    Wommersom A

    32
  • 15.

    Haacht Statie

    30
  • 16.

    Roosbeek

    21

2de Provinciale C

30/30

  • .

    Etoile BXL

    67
  • 2.

    RSD.Jette A

    61
  • 3.

    Maccabi Bxl.A

    59
  • 4.

    Boitsfort A

    55
  • 5.

    Galmaarden

    52
  • 6.

    Lennik

    48
  • 7.

    Borgt Strombeek

    47
  • 8.

    Pepingen A

    43
  • 9.

    Zuun A

    42
  • 10.

    Eizeringen A

    38
  • 11.

    Schepdaal

    36
  • 12.

    Kapelle Sp.

    34
  • 13.

    De Hoek

    30
  • 14.

    Teralfene

    26
  • .

    Saintoise A

    26
  • 16.

    Affligem

    5

3de Provinciale A

30/30

  • .

    Outgaarden

    68
  • 2.

    Bertem-Leefdaal A

    62
  • 3.

    Binkom

    57
  • 4.

    Hoegaarden

    54
  • 5.

    Boutersem

    52
  • 6.

    Beauvechain

    49
  • 7.

    Walshoutem

    46
  • 8.

    Korbeek

    44
  • 9.

    Heide Linter

    43
  • 10.

    Glabbeek

    41
  • 11.

    Bunsbeek

    39
  • 12.

    Linden

    36
  • 13.

    Atlas Linter

    35
  • 14.

    Goetsenhoven

    22
  • 15.

    Vissenaken

    15
  • 16.

    Meldert

    10

3de Provinciale B

30/30

  • .

    Stockel A

    69
  • 2.

    Ophain A

    68
  • 3.

    Saint Josse

    67
  • 4.

    CS Braine B

    61
  • 5.

    Saint-Michel A

    52
  • 6.

    Auderghem A

    51
  • 7.

    Jodoigne LS A

    48
  • 8.

    Sart

    44
  • 9.

    Ways Genappe A

    41
  • 10.

    Incourt

    39
  • 11.

    Chastre A

    37
  • 12.

    Etterbeek

    33
  • 13.

    Orp-Noduwez

    28
  • 14.

    Chaumont-Gistoux

    28
  • 15.

    Mt.St.Guibert

    9
  • 16.

    Melin

    5

3de Provinciale C

30/30

  • .

    SK Gooik

    78
  • 2.

    Itterbeek

    70
  • 3.

    D.Pamel

    55
  • 4.

    Liedekerke A

    52
  • 5.

    Bodegem

    52
  • 6.

    Lembeek

    51
  • 7.

    Lot

    49
  • 8.

    Kester

    47
  • 9.

    Leeuw A

    46
  • 10.

    Forest A

    41
  • 11.

    Oviedo-Asturiana A

    31
  • 12.

    Rebecq

    31
  • 13.

    Oetingen

    26
  • 14.

    VK Berchem

    23
  • 15.

    Zuun B

    19
  • 16.

    RWD.Molenbeek

    3

3de Provinciale D

30/30

  • .

    KFC Diest

    86
  • 2.

    Scherpenheuvel

    70
  • 3.

    Rap.Wezemaal

    53
  • 4.

    Rillaar A

    51
  • 5.

    Haacht-Wespelaar

    49
  • 6.

    Wolfsdonk

    45
  • 7.

    Tielt

    41
  • 8.

    Baal

    40
  • 9.

    Okselaar

    37
  • 10.

    Herent

    35
  • 11.

    Bekkevoort

    33
  • .

    Begijnendijk

    33
  • 13.

    Testelt

    33
  • 14.

    Sp.Molenbeek

    29
  • 15.

    Holsbeek

    27
  • 16.

    Betekom B

    18

3de Provinciale E

30/30

  • .

    Erps-Kwerps

    65
  • 2.

    Kosova A

    59
  • 3.

    Hoeilaart A

    54
  • 4.

    Evere A

    52
  • 5.

    Rode

    51
  • 6.

    Peutie

    50
  • 7.

    Tempo Overijse B

    48
  • 8.

    Zemst

    44
  • 9.

    Machelen

    42
  • .

    Meerbeek

    42
  • 11.

    Melsbroek

    40
  • 12.

    Vossem

    37
  • 13.

    Moorsel

    35
  • 14.

    Muizen

    32
  • 15.

    Perk

    21
  • 16.

    Stade Everois

    2

3de Provinciale F

30/30

  • .

    Del.Londerzeel

    66
  • 2.

    Humbeek A

    59
  • 3.

    Black Star

    57
  • 4.

    Merchtem

    55
  • 5.

    KFC Meise

    54
  • 6.

    Relegem

    54
  • 7.

    Steenhuffel

    49
  • 8.

    Mazenzele

    46
  • 9.

    Wemmel

    44
  • 10.

    Ramsdonk

    35
  • 11.

    Kap.-o/d-Bos

    34
  • 12.

    Rc.Schaerbeek

    31
  • 13.

    Sp.Schaerbeek

    27
  • 14.

    Verbr.Brug A

    26
  • 15.

    Etterbeek Armenia

    15
  • 16.

    Ritterklub

    13

4de Provinciale A

27/27

  • .

    Huppaye

    67
  • 2.

    Jodoigne LS B

    61
  • 3.

    Jauche

    55
  • 4.

    Sart-Risbart

    50
  • 5.

    Folx les Caves

    45
  • 6.

    Archennes

    41
  • 7.

    Grez-Doiceau B

    40
  • 8.

    Piétrain

    37
  • 9.

    Chastre B

    33
  • 10.

    Mt St.André A

    32
  • 11.

    Jandrain

    29
  • 12.

    Pecrot

    22
  • 13.

    Houtain Genappe B

    14
  • 14.

    Perwez

    7
  • 15.

    Hélecine

    AMC

4de Provinciale B

30/30

  • .

    Lasne

    70
  • 2.

    Houtain Genappe A

    70
  • 3.

    Auderghem B

    63
  • 4.

    Villers Matima

    54
  • 5.

    Bierges

    51
  • 6.

    Limelette

    49
  • 7.

    Nivelles B

    42
  • 8.

    Un.Rixensart B

    40
  • 9.

    Ottignies

    38
  • 10.

    Ohain B

    38
  • 11.

    AFC.CM Braine

    34
  • 12.

    Stéphanois

    29
  • 13.

    Wavre Limal B

    28
  • 14.

    Ways-Genappe B

    27
  • 15.

    La Hulpe B

    24
  • 16.

    Ophain B

    23

4de Provinciale C

30/30

  • .

    Huizingen

    84
  • 2.

    Herne

    63
  • 3.

    Brucom

    62
  • 4.

    Tollembeek

    59
  • 5.

    ES.Braine

    54
  • 6.

    Leeuw B

    49
  • 7.

    Saintoise B

    48
  • 8.

    Pepingen B

    45
  • 9.

    Linkebeek

    42
  • 10.

    Alsemberg

    41
  • 11.

    Ittroise

    37
  • 12.

    Ruisbroek

    33
  • 13.

    Bon Air Sp.B

    22
  • 14.

    Dworp

    21
  • 15.

    Clabecq

    16
  • 16.

    Negenmanneke

    9

4de Provinciale D

30/30

  • .

    Mollem

    68
  • 2.

    Anderlecht-Milan

    63
  • 3.

    Borchtlombeek

    62
  • 4.

    Peizegem

    60
  • 5.

    Asse-Zellik

    59
  • 6.

    Asse Ter Heide

    55
  • 7.

    Gr.Bijgaarden

    48
  • 8.

    Essene

    40
  • .

    FCM.Uccle

    40
  • 10.

    Pamel 88

    36
  • 11.

    RSD.Jette B

    35
  • 12.

    Kobbegem

    26
  • 13.

    Vlezenbeek

    24
  • 14.

    Liedekerke B

    23
  • 15.

    Eizeringen B

    22
  • 16.

    Forest B

    12

4de Provinciale E

26/26

  • .

    Evere 76

    57
  • 2.

    Woluwe St.Pier.A

    51
  • 3.

    Boitsfort B

    49
  • 4.

    Stockel B

    45
  • 5.

    Tr.Schaerbeek

    44
  • .

    Iris Woluwe

    44
  • 7.

    SC Ixelles

    39
  • 8.

    Rac.Molenbeek

    35
  • 9.

    Kosova B

    30
  • 10.

    Denizlispor

    28
  • 11.

    Oviedo-Asturiana B

    28
  • 12.

    Saint-Michel B

    27
  • 13.

    Eur.90 Kraainem

    27
  • 14.

    Maccabi Bxl.B

    12
  • 15.

    Jeun.Molenbeek

    AMC
  • .

    Tange B

    AMC

4de Provinciale F

28/28

  • .

    Weerde

    77
  • 2.

    Borght

    63
  • 3.

    Vilvoorde B

    61
  • 4.

    SJ Londerzeel

    59
  • 5.

    Nieuwenrode

    57
  • 6.

    Beigem

    50
  • 7.

    Sur.Bruxellois

    41
  • 8.

    FC Haren

    41
  • 9.

    Malderen

    37
  • 10.

    Verbr.Brug B

    32
  • 11.

    Humbeek B

    24
  • 12.

    Hoek Zaventem

    22
  • 13.

    Koningslo A

    20
  • 14.

    Woluwe St.Pier.B

    18
  • 15.

    Tange

    4
  • 16.

    Evere B

    AMC

4de Provinciale G

30/30

  • .

    Eizer

    75
  • 2.

    Elewijt

    72
  • 3.

    Kampelaar

    70
  • 4.

    Ottenburg

    60
  • 5.

    Kessel-Lo

    56
  • 6.

    Tervuren B

    54
  • 7.

    Berg Op

    46
  • 8.

    NV Keerbergen

    43
  • 9.

    SC Keerbergen

    35
  • 10.

    Steenokkerzeel B

    34
  • 11.

    Hoeilaart B

    33
  • 12.

    Stade Haacht B

    31
  • 13.

    Huldenberg

    29
  • 14.

    Boortmeerbeek B

    27
  • 15.

    Bertem-Leefdaal B

    19
  • 16.

    Koningslo B

    0

4de Provinciale H

30/30

  • .

    Deurne

    77
  • 2.

    Nieuwrode

    71
  • 3.

    Rotselaar

    69
  • 4.

    KV Tremelo

    59
  • 5.

    Meensel-Kiezegem

    54
  • 6.

    Houwaart

    48
  • 7.

    Everbeur B

    47
  • 8.

    Langdorp

    45
  • 9.

    Aarschot

    39
  • 10.

    Kortrijk-Dutsel

    34
  • 11.

    Keiberg

    31
  • 12.

    Motbroek

    31
  • 13.

    Rillaar B

    28
  • 14.

    Werchter

    24
  • 15.

    Gelrode

    18
  • 16.

    Zichem

    9

4de Provinciale I

28/28

  • .

    Rummen

    67
  • 2.

    Zoutleeuw

    64
  • 3.

    Drieslinter

    63
  • 4.

    Bierbeek B

    55
  • 5.

    Hakendover

    44
  • 6.

    Neerwinden

    41
  • 7.

    Hoeleden B

    38
  • 8.

    Orsmaal

    38
  • 9.

    Neervelp

    35
  • 10.

    Sp.Tienen

    32
  • .

    Budingen

    32
  • 12.

    Geetbets

    30
  • 13.

    Waanrode

    24
  • 14.

    Halle VV

    23
  • 15.

    Wommersom B

    8
  • 16.

    Mt St.André B

    AMC
DE KAMPIOENEN
1Tempo Overijse A
2ATervuren A
2BLubbeek
2CEtoile BXL
3AOutgaarden
3BStockel A
3CSK Gooik
3DKFC Diest
3EErps-Kwerps
3FDel.Londerzeel
4AHuppaye
4BLasne
4CHuizingen
4DMollem
4EEvere 76
4FWeerde
4GEizer
4HDeurne
4IRummen
productiefst
4GKampelaar127
4CHuizingen122
4FBorght122
4HDeurne121
4GElewijt119
3DKFC Diest118
3CSK Gooik117
4FWeerde102
4GKessel-Lo101
4DAnderlecht-Milan100
4GOttenburg99
minste tegendoelpunten
4CHerne19
2CRSD.Jette A20
3DKFC Diest20
4IRummen20
4HDeurne21
4IDrieslinter21
4FSJ Londerzeel23
4IZoutleeuw23
3BStockel A24
4HRotselaar24
3CSK Gooik25
3CItterbeek25
4FNieuwenrode25
geen enkele wedstrijd verloren
3DKFC Diest
4CHuizingen
langste reeks overwinningen
3DKFC Diest17
4BLasne14
4CHuizingen12
langste reeks zonder nederlaag
3DKFC Diest30
4CHuizingen30
4FWeerde21
4GEizer21
4HDeurne21
minste verliespunten
3DKFC Diest4
4CHuizingen6
4FWeerde7
3CSK Gooik12
4HDeurne13
4AHuppaye14
4GEizer15
4IRummen17
2BLubbeek18
4GElewijt18
4HNieuwrode19
minste verliespunten thuis
3CSK Gooik2
3DKFC Diest2
4CHuizingen2
4FWeerde2
2BLubbeek3
4GEizer3
4HDeurne4
3CItterbeek5
4EEvere 765
4HNieuwrode5
4IZoutleeuw5
minste verliespunten uit
3DKFC Diest2
4AHuppaye2
4CHuizingen4
2CEtoile BXL5
4FWeerde5
4IRummen6
3DScherpenheuvel8
4AJodoigne LS B8
4GElewijt8
3FDel.Londerzeel9
4BLasne9
4CBrucom9
4GKampelaar9
4HDeurne9
hoogste scores
4GKampelaar -Koningslo B20-0
4GSC Keerbergen -Koningslo B19-0
3BCS Braine B -Incourt16-2
4GElewijt -Koningslo B16-1
4GStade Haacht B -Koningslo B14-1
3EPerk -Stade Everois13-1
4BOphain B -Ottignies1-13
4EEvere 76 -Denizlispor13-1
4FTange -Borght2-12
het aantal ...
... totaal te spelen wedstrijden :4398
... wedstrijden met uitslag :4398
... thuiszeges :1964(44,7%)
... uitzeges :1612(36,7%)
... draws :822(18,7%)
het aantal wedstrijden ...
... zonder goals :161(3,7%)
... met één goal :428(9,7%)
... met twee goals :735(16,7%)
... met drie goals :806(18,3%)
... met vier goals :782(17,8%)
... met vijf goals :643(14,6%)
... met zes goals :377(8,6%)
... met zeven goals :214(4,9%)
... met meer dan zeven goals :252(5,7%)