vbal4

www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 26/02/2015

Brabant : 3de Provinciale B

zondag 10/05/2009

15:00Chaumont-Gistoux-

Sart

0-2
.

Saint Josse

-Jodoigne LS A3-0
.Mt.St.Guibert-

Saint-Michel A

3-5
.

Stockel A

-CS Braine B1-0
.

Auderghem A

-Ophain A1-0
.Ways Genappe A-

Incourt

1-3
.Melin-

Chastre A

3-5
.Etterbeek-Orp-Noduwez4-4
Dit voetbalseizoen is afgelopen. Het werd uitgespreid
over een totaal van 254 opeenvolgende dagen.
De openingswedstrijd was op zaterdag 30/08/2008,
de laatste wedstrijden op zondag 10/05/2009.

vbal4 heeft op het einde van elke dag (jawel, 254 keer)
de rangschikking berekend.
Rechts zie je voor elke ploeg afzonderlijk het aantal dagen dat
het eerste en laatste stond.

30/30

Stockel A691321
2.Ophain A68148
3.Saint Josse671051
4.CS Braine B61221
5.Saint-Michel A5201
6.Auderghem A5101
7.Jodoigne LS A48043
8.Sart44131
9.Ways Genappe A41220
10.Incourt3901
11.Chastre A3708
12.Etterbeek33131
13.Orp-Noduwez28714
14.Chaumont-Gistoux2808
15.Mt.St.Guibert9057
16.Melin50206

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (30/30)

  • Stockel A

    21
  • Ophain A

    22
  • Saint Josse

    23
  • CS Braine B

    29
  • Saint-Michel A

    38
  • Auderghem A

    39
  • Jodoigne LS A

    42
  • Sart

    46
  • Ways Genappe A

    49
  • Incourt

    51
  • Chastre A

    53
  • Etterbeek

    57
  • Orp-Noduwez

    62
  • Chaumont-Gistoux

    62
  • Mt.St.Guibert

    81
  • Melin

    85

thuis (15/15)

  • Saint Josse

    6
  • Ophain A

    7
  • Stockel A

    10
  • CS Braine B

    13
  • Saint-Michel A

    16
  • Sart

    17
  • Jodoigne LS A

    17
  • Auderghem A

    19
  • Etterbeek

    22
  • Incourt

    23
  • Ways Genappe A

    23
  • Chastre A

    23
  • Orp-Noduwez

    27
  • Chaumont-Gistoux

    34
  • Mt.St.Guibert

    42
  • Melin

    45

uit (15/15)

  • Stockel A

    11
  • Ophain A

    15
  • CS Braine B

    16
  • Saint Josse

    17
  • Auderghem A

    20
  • Saint-Michel A

    22
  • Jodoigne LS A

    25
  • Ways Genappe A

    26
  • Incourt

    28
  • Chaumont-Gistoux

    28
  • Sart

    29
  • Chastre A

    30
  • Orp-Noduwez

    35
  • Etterbeek

    35
  • Mt.St.Guibert

    39
  • Melin

    40

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (30/30)

  • Ophain A

    94
  • CS Braine B

    93
  • Saint Josse

    82
  • Saint-Michel A

    80
  • Sart

    75
  • Stockel A

    74
  • Incourt

    73
  • Jodoigne LS A

    69
  • Auderghem A

    61
  • Chastre A

    59
  • Etterbeek

    57
  • Ways Genappe A

    56
  • Orp-Noduwez

    45
  • Chaumont-Gistoux

    35
  • Melin

    34
  • Mt.St.Guibert

    31

thuis (15/15)

  • CS Braine B

    56
  • Ophain A

    55
  • Saint-Michel A

    52
  • Sart

    44
  • Saint Josse

    43
  • Jodoigne LS A

    40
  • Incourt

    40
  • Stockel A

    38
  • Etterbeek

    33
  • Auderghem A

    32
  • Ways Genappe A

    29
  • Chastre A

    28
  • Orp-Noduwez

    25
  • Mt.St.Guibert

    19
  • Chaumont-Gistoux

    16
  • Melin

    13

uit (15/15)

  • Ophain A

    39
  • Saint Josse

    39
  • CS Braine B

    37
  • Stockel A

    36
  • Incourt

    33
  • Sart

    31
  • Chastre A

    31
  • Jodoigne LS A

    29
  • Auderghem A

    29
  • Saint-Michel A

    28
  • Ways Genappe A

    27
  • Etterbeek

    24
  • Melin

    21
  • Orp-Noduwez

    20
  • Chaumont-Gistoux

    19
  • Mt.St.Guibert

    12

de minste tegengoals

alle wedstrijden (30/30)

  • Stockel A

    24
  • Saint Josse

    31
  • Ophain A

    32
  • CS Braine B

    33
  • Saint-Michel A

    45
  • Auderghem A

    48
  • Chaumont-Gistoux

    53
  • Jodoigne LS A

    58
  • Ways Genappe A

    58
  • Sart

    64
  • Orp-Noduwez

    69
  • Chastre A

    78
  • Etterbeek

    84
  • Incourt

    99
  • Mt.St.Guibert

    111
  • Melin

    131

thuis (15/15)

  • Stockel A

    9
  • Saint Josse

    9
  • Ophain A

    16
  • CS Braine B

    18
  • Chaumont-Gistoux

    22
  • Auderghem A

    23
  • Saint-Michel A

    26
  • Sart

    27
  • Chastre A

    27
  • Jodoigne LS A

    28
  • Ways Genappe A

    28
  • Orp-Noduwez

    30
  • Etterbeek

    30
  • Incourt

    44
  • Mt.St.Guibert

    57
  • Melin

    61

uit (15/15)

  • Stockel A

    15
  • CS Braine B

    15
  • Ophain A

    16
  • Saint-Michel A

    19
  • Saint Josse

    22
  • Auderghem A

    25
  • Jodoigne LS A

    30
  • Ways Genappe A

    30
  • Chaumont-Gistoux

    31
  • Sart

    37
  • Orp-Noduwez

    39
  • Chastre A

    51
  • Mt.St.Guibert

    54
  • Etterbeek

    54
  • Incourt

    55
  • Melin

    70

het aantal keer ...

gewonnen

  • Stockel A

    22
  • Ophain A

    21
  • Saint Josse

    20
  • CS Braine B

    19
  • Jodoigne LS A

    15
  • Auderghem A

    15
  • Saint-Michel A

    14
  • Sart

    13
  • Incourt

    12
  • Ways Genappe A

    11
  • Chastre A

    10
  • Etterbeek

    10
  • Orp-Noduwez

    8
  • Chaumont-Gistoux

    6
  • Mt.St.Guibert

    3
  • Melin

    1

gelijk

  • Saint-Michel A

    10
  • Chaumont-Gistoux

    10
  • Ways Genappe A

    8
  • Chastre A

    7
  • Saint Josse

    7
  • Auderghem A

    6
  • Sart

    5
  • Ophain A

    5
  • Orp-Noduwez

    4
  • CS Braine B

    4
  • Jodoigne LS A

    3
  • Incourt

    3
  • Stockel A

    3
  • Etterbeek

    3
  • Melin

    2
  • Mt.St.Guibert

    0

verloren

  • Saint Josse

    3
  • Ophain A

    4
  • Stockel A

    5
  • Saint-Michel A

    6
  • CS Braine B

    7
  • Auderghem A

    9
  • Ways Genappe A

    11
  • Sart

    12
  • Jodoigne LS A

    12
  • Chastre A

    13
  • Chaumont-Gistoux

    14
  • Incourt

    15
  • Etterbeek

    17
  • Orp-Noduwez

    18
  • Melin

    27
  • Mt.St.Guibert

    27
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Stockel A

    17
  • Ophain A

    16
  • CS Braine B

    15
  • Saint Josse

    15
  • Saint-Michel A

    13
  • Jodoigne LS A

    11
  • Incourt

    10
  • Sart

    10
  • Auderghem A

    8
  • Etterbeek

    7
  • Orp-Noduwez

    6
  • Ways Genappe A

    6
  • Chastre A

    6
  • Chaumont-Gistoux

    4
  • Mt.St.Guibert

    2
  • Melin

    1
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Saint Josse

    1
  • Ophain A

    2
  • Saint-Michel A

    2
  • Stockel A

    3
  • CS Braine B

    3
  • Auderghem A

    5
  • Jodoigne LS A

    8
  • Sart

    8
  • Ways Genappe A

    9
  • Chaumont-Gistoux

    9
  • Chastre A

    11
  • Incourt

    13
  • Etterbeek

    13
  • Orp-Noduwez

    13
  • Melin

    23
  • Mt.St.Guibert

    24
gewonnen met één
goal verschil
  • Auderghem A

    7
  • Saint Josse

    5
  • Ophain A

    5
  • Stockel A

    5
  • Ways Genappe A

    5
  • CS Braine B

    4
  • Jodoigne LS A

    4
  • Chastre A

    4
  • Sart

    3
  • Etterbeek

    3
  • Chaumont-Gistoux

    2
  • Incourt

    2
  • Orp-Noduwez

    2
  • Saint-Michel A

    1
  • Mt.St.Guibert

    1
  • Melin

    0
verloren met één
goal verschil
  • Saint Josse

    2
  • Ophain A

    2
  • Stockel A

    2
  • Ways Genappe A

    2
  • Chastre A

    2
  • Incourt

    2
  • Mt.St.Guibert

    3
  • Auderghem A

    4
  • CS Braine B

    4
  • Jodoigne LS A

    4
  • Sart

    4
  • Etterbeek

    4
  • Saint-Michel A

    4
  • Melin

    4
  • Chaumont-Gistoux

    5
  • Orp-Noduwez

    5

de nul vastgehouden

  • Saint Josse

    14
  • Stockel A

    14
  • Ophain A

    12
  • CS Braine B

    12
  • Auderghem A

    6
  • Sart

    5
  • Saint-Michel A

    5
  • Chaumont-Gistoux

    4
  • Ways Genappe A

    3
  • Jodoigne LS A

    3
  • Orp-Noduwez

    3
  • Chastre A

    2
  • Mt.St.Guibert

    2
  • Etterbeek

    2
  • Incourt

    1
  • Melin

    0

men niet kon scoren

  • Saint Josse

    2
  • Stockel A

    2
  • Saint-Michel A

    2
  • Sart

    3
  • Ophain A

    4
  • Auderghem A

    4
  • Chastre A

    4
  • Incourt

    4
  • CS Braine B

    5
  • Jodoigne LS A

    5
  • Etterbeek

    5
  • Ways Genappe A

    7
  • Orp-Noduwez

    8
  • Melin

    10
  • Chaumont-Gistoux

    11
  • Mt.St.Guibert

    12

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Ophain A

    8
  • Saint Josse

    8
  • Stockel A

    7
  • Jodoigne LS A

    7
  • CS Braine B

    6
  • Auderghem A

    4
  • Saint-Michel A

    3
  • Chastre A

    3
  • Orp-Noduwez

    3
  • Incourt

    3
  • Ways Genappe A

    2
  • Sart

    2
  • Chaumont-Gistoux

    2
  • Etterbeek

    2
  • Melin

    1
  • Mt.St.Guibert

    1

zonder nederlaag

  • Ophain A

    14
  • Stockel A

    14
  • Jodoigne LS A

    12
  • Saint-Michel A

    12
  • Saint Josse

    11
  • CS Braine B

    10
  • Ways Genappe A

    8
  • Auderghem A

    7
  • Chastre A

    6
  • Sart

    5
  • Orp-Noduwez

    3
  • Incourt

    3
  • Chaumont-Gistoux

    3
  • Etterbeek

    2
  • Melin

    1
  • Mt.St.Guibert

    1

verzameld uit alle reeksen