vbal4

www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 26/02/2015

Antwerpen : 4de Provinciale B

zondag 19/04/2009

15:00

Elzestraat

-Oxford Hemiksem3-1
.

St.Amands

-Peulis4-1
.

Heindonk

-Blaasveld2-1
.

Rijmenam

-Apollo-Nielse4-0
.Rumst-

Hingene

0-1
.Emblem-

Bevel

0-4
.Kessel FC-Puurs RSK0-0
.

Putte FC

-Leest United2-1
Dit voetbalseizoen is afgelopen. Het werd uitgespreid
over een totaal van 236 opeenvolgende dagen.
De openingswedstrijden waren op woensdag 27/08/2008,
de laatste wedstrijden op zondag 19/04/2009.

vbal4 heeft op het einde van elke dag (jawel, 236 keer)
de rangschikking berekend.
Rechts zie je voor elke ploeg afzonderlijk het aantal dagen dat
het eerste en laatste stond.

32/32

SK Berlaar822290
2.Putte FC6804
3.Blaasveld65310
4.Elzestraat6407
5.Puurs RSK6200
6.St.Amands5904
7.Rijmenam5540
8.Heindonk51110
9.Leest United4640
10.Rumst3904
11.Bevel3840
12.Peulis3400
13.Emblem2900
14.Oxford Hemiksem2900
15.Hingene25037
16.Kessel FC13083
17.Apollo-Nielse100166

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

periode 1

-/-

SK Berlaar11/1131
2.Puurs RSK11/1125
3.Elzestraat11/1124
4.Putte FC10/1024
5.Blaasveld10/1023
6.Leest United11/1121
7.Heindonk10/1020
8.Bevel11/1119
9.St.Amands10/1018
10.Rijmenam10/1015
11.Oxford Hemiksem10/1012
12.Rumst10/1011
13.Peulis10/1011
14.Emblem10/104
15.Apollo-Nielse10/103
16.Hingene11/112
17.Kessel FC10/100

periode 2

-/-

SK Berlaar11/1131
2.Putte FC11/1124
3.Rijmenam11/1124
4.Blaasveld12/1224
5.Elzestraat11/1122
6.St.Amands12/1222
7.Puurs RSK11/1121
8.Emblem11/1120
9.Heindonk11/1117
10.Rumst11/1116
11.Leest United11/1116
12.Peulis12/1216
13.Bevel11/1112
14.Oxford Hemiksem12/1211
15.Hingene11/1110
16.Kessel FC11/115
17.Apollo-Nielse12/121

periode 3

-/-

SK Berlaar10/1025
2.Putte FC11/1124
3.St.Amands10/1023
4.Blaasveld10/1022
5.Elzestraat10/1022
6.Puurs RSK10/1020
7.Rijmenam11/1119
8.Heindonk11/1117
9.Hingene10/1015
10.Rumst11/1114
11.Leest United10/1011
12.Peulis10/109
13.Bevel10/109
14.Kessel FC11/118
15.Oxford Hemiksem10/108
16.Emblem11/117
17.Apollo-Nielse10/107

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (32/32)

  • SK Berlaar

    14
  • Putte FC

    28
  • Blaasveld

    31
  • Elzestraat

    32
  • Puurs RSK

    34
  • St.Amands

    37
  • Rijmenam

    41
  • Heindonk

    45
  • Leest United

    50
  • Rumst

    57
  • Bevel

    58
  • Peulis

    62
  • Emblem

    67
  • Oxford Hemiksem

    67
  • Hingene

    71
  • Kessel FC

    83
  • Apollo-Nielse

    86

thuis (16/16)

  • SK Berlaar

    3
  • Blaasveld

    12
  • Elzestraat

    13
  • Puurs RSK

    14
  • Putte FC

    15
  • St.Amands

    15
  • Rijmenam

    17
  • Leest United

    25
  • Heindonk

    26
  • Oxford Hemiksem

    28
  • Rumst

    31
  • Emblem

    32
  • Peulis

    33
  • Bevel

    33
  • Hingene

    34
  • Kessel FC

    39
  • Apollo-Nielse

    39

uit (16/16)

  • SK Berlaar

    11
  • Putte FC

    13
  • Heindonk

    19
  • Blaasveld

    19
  • Elzestraat

    19
  • Puurs RSK

    20
  • St.Amands

    22
  • Rijmenam

    24
  • Leest United

    25
  • Bevel

    25
  • Rumst

    26
  • Peulis

    29
  • Emblem

    35
  • Hingene

    37
  • Oxford Hemiksem

    39
  • Kessel FC

    44
  • Apollo-Nielse

    47

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (32/32)

  • SK Berlaar

    100
  • Elzestraat

    89
  • Putte FC

    85
  • Blaasveld

    84
  • Rijmenam

    76
  • St.Amands

    60
  • Rumst

    58
  • Leest United

    56
  • Peulis

    55
  • Puurs RSK

    55
  • Heindonk

    54
  • Bevel

    48
  • Hingene

    44
  • Emblem

    38
  • Oxford Hemiksem

    37
  • Kessel FC

    28
  • Apollo-Nielse

    16

thuis (16/16)

  • SK Berlaar

    58
  • Elzestraat

    47
  • Blaasveld

    42
  • Rijmenam

    37
  • Leest United

    33
  • St.Amands

    33
  • Putte FC

    32
  • Peulis

    30
  • Rumst

    29
  • Heindonk

    29
  • Puurs RSK

    28
  • Hingene

    26
  • Oxford Hemiksem

    20
  • Bevel

    19
  • Emblem

    17
  • Kessel FC

    16
  • Apollo-Nielse

    10

uit (16/16)

  • Putte FC

    53
  • Blaasveld

    42
  • Elzestraat

    42
  • SK Berlaar

    42
  • Rijmenam

    39
  • Rumst

    29
  • Bevel

    29
  • Puurs RSK

    27
  • St.Amands

    27
  • Peulis

    25
  • Heindonk

    25
  • Leest United

    23
  • Emblem

    21
  • Hingene

    18
  • Oxford Hemiksem

    17
  • Kessel FC

    12
  • Apollo-Nielse

    6

de minste tegengoals

alle wedstrijden (32/32)

  • Puurs RSK

    22
  • SK Berlaar

    23
  • St.Amands

    31
  • Putte FC

    40
  • Elzestraat

    42
  • Blaasveld

    46
  • Heindonk

    49
  • Rumst

    51
  • Rijmenam

    54
  • Leest United

    55
  • Peulis

    65
  • Oxford Hemiksem

    67
  • Hingene

    72
  • Bevel

    73
  • Kessel FC

    96
  • Apollo-Nielse

    98
  • Emblem

    99

thuis (16/16)

  • Puurs RSK

    8
  • SK Berlaar

    13
  • St.Amands

    15
  • Blaasveld

    15
  • Putte FC

    19
  • Elzestraat

    21
  • Rijmenam

    25
  • Heindonk

    25
  • Oxford Hemiksem

    28
  • Leest United

    29
  • Rumst

    30
  • Bevel

    31
  • Peulis

    36
  • Hingene

    36
  • Kessel FC

    45
  • Emblem

    47
  • Apollo-Nielse

    54

uit (16/16)

  • SK Berlaar

    10
  • Puurs RSK

    14
  • St.Amands

    16
  • Putte FC

    21
  • Rumst

    21
  • Elzestraat

    21
  • Heindonk

    24
  • Leest United

    26
  • Peulis

    29
  • Rijmenam

    29
  • Blaasveld

    31
  • Hingene

    36
  • Oxford Hemiksem

    39
  • Bevel

    42
  • Apollo-Nielse

    44
  • Kessel FC

    51
  • Emblem

    52

het aantal keer ...

gewonnen

  • SK Berlaar

    26
  • Putte FC

    21
  • Blaasveld

    20
  • Elzestraat

    20
  • Puurs RSK

    17
  • St.Amands

    17
  • Rijmenam

    16
  • Heindonk

    15
  • Leest United

    14
  • Rumst

    11
  • Bevel

    11
  • Peulis

    9
  • Emblem

    9
  • Oxford Hemiksem

    8
  • Hingene

    6
  • Kessel FC

    3
  • Apollo-Nielse

    2

gelijk

  • Puurs RSK

    11
  • St.Amands

    8
  • Peulis

    7
  • Rijmenam

    7
  • Hingene

    7
  • Rumst

    6
  • Heindonk

    6
  • Oxford Hemiksem

    5
  • Putte FC

    5
  • Bevel

    5
  • Blaasveld

    5
  • Kessel FC

    4
  • Leest United

    4
  • Apollo-Nielse

    4
  • Elzestraat

    4
  • SK Berlaar

    4
  • Emblem

    2

verloren

  • SK Berlaar

    2
  • Puurs RSK

    4
  • Putte FC

    6
  • St.Amands

    7
  • Blaasveld

    7
  • Elzestraat

    8
  • Rijmenam

    9
  • Heindonk

    11
  • Leest United

    14
  • Rumst

    15
  • Peulis

    16
  • Bevel

    16
  • Oxford Hemiksem

    19
  • Hingene

    19
  • Emblem

    21
  • Kessel FC

    25
  • Apollo-Nielse

    26
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • SK Berlaar

    21
  • Elzestraat

    16
  • Putte FC

    16
  • Blaasveld

    15
  • St.Amands

    11
  • Puurs RSK

    10
  • Leest United

    9
  • Heindonk

    9
  • Rijmenam

    9
  • Rumst

    8
  • Emblem

    7
  • Peulis

    7
  • Bevel

    5
  • Oxford Hemiksem

    4
  • Hingene

    3
  • Apollo-Nielse

    2
  • Kessel FC

    2
verloren met meer dan één
goal verschil
  • SK Berlaar

    1
  • Putte FC

    3
  • Puurs RSK

    3
  • Blaasveld

    4
  • St.Amands

    4
  • Elzestraat

    5
  • Rijmenam

    6
  • Rumst

    7
  • Heindonk

    8
  • Leest United

    9
  • Peulis

    9
  • Bevel

    12
  • Hingene

    12
  • Oxford Hemiksem

    13
  • Emblem

    18
  • Apollo-Nielse

    19
  • Kessel FC

    21
gewonnen met één
goal verschil
  • Puurs RSK

    7
  • Rijmenam

    7
  • St.Amands

    6
  • Heindonk

    6
  • Bevel

    6
  • SK Berlaar

    5
  • Putte FC

    5
  • Blaasveld

    5
  • Leest United

    5
  • Elzestraat

    4
  • Oxford Hemiksem

    4
  • Rumst

    3
  • Hingene

    3
  • Peulis

    2
  • Emblem

    2
  • Kessel FC

    1
  • Apollo-Nielse

    0
verloren met één
goal verschil
  • Puurs RSK

    1
  • SK Berlaar

    1
  • Rijmenam

    3
  • St.Amands

    3
  • Heindonk

    3
  • Putte FC

    3
  • Blaasveld

    3
  • Elzestraat

    3
  • Emblem

    3
  • Bevel

    4
  • Kessel FC

    4
  • Leest United

    5
  • Oxford Hemiksem

    6
  • Hingene

    7
  • Peulis

    7
  • Apollo-Nielse

    7
  • Rumst

    8

de nul vastgehouden

  • Puurs RSK

    18
  • SK Berlaar

    14
  • St.Amands

    14
  • Elzestraat

    11
  • Rijmenam

    10
  • Putte FC

    10
  • Heindonk

    9
  • Blaasveld

    6
  • Leest United

    6
  • Oxford Hemiksem

    6
  • Rumst

    6
  • Bevel

    5
  • Kessel FC

    4
  • Hingene

    4
  • Emblem

    2
  • Peulis

    2
  • Apollo-Nielse

    2

men niet kon scoren

  • Putte FC

    1
  • SK Berlaar

    2
  • Elzestraat

    2
  • Blaasveld

    2
  • Rijmenam

    3
  • Peulis

    3
  • St.Amands

    5
  • Puurs RSK

    8
  • Heindonk

    8
  • Hingene

    8
  • Oxford Hemiksem

    9
  • Leest United

    10
  • Bevel

    10
  • Rumst

    11
  • Kessel FC

    11
  • Emblem

    16
  • Apollo-Nielse

    20

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • SK Berlaar

    9
  • Elzestraat

    7
  • Puurs RSK

    6
  • St.Amands

    6
  • Putte FC

    6
  • Blaasveld

    5
  • Heindonk

    5
  • Rijmenam

    4
  • Peulis

    3
  • Leest United

    3
  • Emblem

    3
  • Bevel

    3
  • Rumst

    2
  • Oxford Hemiksem

    2
  • Hingene

    2
  • Kessel FC

    1
  • Apollo-Nielse

    1

zonder nederlaag

  • SK Berlaar

    18
  • Puurs RSK

    17
  • Rijmenam

    12
  • St.Amands

    10
  • Elzestraat

    8
  • Putte FC

    8
  • Blaasveld

    7
  • Heindonk

    6
  • Peulis

    5
  • Leest United

    4
  • Rumst

    4
  • Emblem

    3
  • Bevel

    3
  • Oxford Hemiksem

    3
  • Hingene

    3
  • Kessel FC

    2
  • Apollo-Nielse

    2

verzameld uit alle reeksen