www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale
vrijdag 22/03/2024 |
20:00 | Latem A | - | Merelbeke A | 1
| - | 4
| |
. | Drongen B | - | Evergem Center A | 10
| - | 2
| |
. | Erembodegem | - | KSK Beveren | 3
| - | 2
| |
. | Mariakerke A | - | Borsbeke B | 6
| - | 1
| |
zaterdag 23/03/2024 |
14:00 | Olsa Brakel A | - | Eendr.Zele A | 5
| - | 0
| F1 |
zaterdag 30/03/2024 |
20:00 | Evergem Center A | 9 | - |
4 | KSK Beveren | | - | |
zaterdag 06/04/2024 |
17:00 | KSK Beveren | 12 | - | 9 | Merelbeke A | | - | |
vrijdag 12/04/2024 |
20:00 | Mariakerke A | 7 |
- | 12 | Olsa Brakel A | | - | |
zaterdag 13/04/2024 |
15:00 | Merelbeke A | 6 | - | 2 | Ninove A | | - | |
17:00 | KSK Beveren | 12 | - | 0 | Eendr.Zele A | | - | |
19:00 | Evergem Center A | 9 | - | 3 | Latem A | | - | |
20:15 | Borsbeke B | 9 |
- | 4 | Drongen B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Ninove A
periode 1
10/10 |
| Olsa Brakel A | 30 |
2. | Ninove A | 22 |
3. | Evergem Center A | 16 |
4. | Mariakerke A | 14 |
5. | Eendr.Zele A | 13 |
6. | KSK Beveren | 13 |
7. | Drongen B | 13 |
8. | Merelbeke A | 12 |
9. | Latem A | 12 |
10. | Erembodegem | 7 |
11. | Borsbeke B | 6 |
periode 2
8/10 |
1. | Olsa Brakel A* | 21 | |
2. | KSK Beveren** | 13 | |
3. | Drongen B* | 11 | x |
4. | Ninove A* | 11 | x |
5. | Latem A* | 9 | x |
| Merelbeke A** | 9 | |
7. | Mariakerke A* | 8 | x |
8. | Erembodegem | 8 | x |
9. | Eendr.Zele A | 7 | x |
10. | Evergem Center A** | 6 | x |
11. | Borsbeke B* | 6 | x |
Merelbeke A
1. | Za-30/09/23 | 15:00 | Merelbeke A | - | KSK Beveren | 2 - | 3 | | 0 | 0 | | 6 | - |
3. | Za-14/10/23 | 14:00 | Olsa Brakel A | - | Merelbeke A | 5 - | 1 | | 0 | 0 | | 10 | - |
4. | Za-21/10/23 | 15:00 | Merelbeke A | - | Evergem Center A | 1 - | 3 | | 0 | 0 | | 11 | - |
5. | Vr-10/11/23 | 20:15 | Borsbeke B | - | Merelbeke A | 2 - | 5 | | 3 | 3 | | 8 | - |
6. | Za-18/11/23 | 15:15 | Merelbeke A | - | Mariakerke A | 2 - | 2 | | 1 | 4 | | 7 | |
7. | Vr-24/11/23 | 20:00 | Drongen B | - | Merelbeke A | 2 - | 2 | | 1 | 5 | | 8 | |
8. | Za-02/12/23 | 15:30 | Merelbeke A | - | Latem A | 0 - | 0 | | 1 | 6 | | 9 | |
9. | Vr-08/12/23 | 20:30 | Ninove A | - | Merelbeke A | 3 - | 2 | | 0 | 6 | | 9 | |
10. | Vr-15/12/23 | 20:15 | Merelbeke A | - | Erembodegem | 5 - | 0 | | 3 | 9 | | 9 | |
11. | Za-13/01/24 | 19:00 | Eendr.Zele A | - | Merelbeke A | 0 - | 1 | | 3 | 12 | | 8 | |
14. | Za-03/02/24 | 15:30 | Merelbeke A | - | Olsa Brakel A | 0 - | 5 | | 0 | 12 | | 8 | |
15. | Za-24/02/24 | 19:00 | Evergem Center A | - | Merelbeke A | 3 - | 1 | | 0 | 12 | | 9 | |
16. | Za-02/03/24 | 15:00 | Merelbeke A | - | Borsbeke B | 2 - | 1 | | 3 | 15 | | 8 | |
17. | Vr-08/03/24 | 20:00 | Mariakerke A | - | Merelbeke A | 3 - | 4 | | 3 | 18 | | 7 | |
18. | Za-16/03/24 | 15:15 | Merelbeke A | - | Drongen B | 3 - | 5 | | 0 | 18 | | 9 | |
19. | Vr-22/03/24 | 20:00 | Latem A | - | Merelbeke A | 1 - | 4 | | 3 | 21 | | 7 | |
12. | Za-06/04/24 | 17:00 | KSK Beveren | - | Merelbeke A | - | | | . | | | | |
20. | Za-13/04/24 | 15:00 | Merelbeke A | - | Ninove A | - | | | . | | | | |
21. | Vr-19/04/24 | 20:00 | Erembodegem | - | Merelbeke A | - | | | . | | | | |
22. | Za-27/04/24 | 15:00 | Merelbeke A | - | Eendr.Zele A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Ninove A
1. | Vr-29/09/23 | 20:00 | Mariakerke A | - | Ninove A | 1 - | 3 | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Vr-06/10/23 | 20:30 | Ninove A | - | Drongen B | 2 - | 0 | | 3 | 6 | | 1 | |
3. | Vr-13/10/23 | 20:00 | Latem A | - | Ninove A | 1 - | 0 | | 0 | 6 | | 2 | |
4. | Vr-20/10/23 | 20:30 | Ninove A | - | Olsa Brakel A | 0 - | 2 | | 0 | 6 | | 4 | |
5. | Vr-10/11/23 | 20:30 | Ninove A | - | Erembodegem | 2 - | 0 | | 3 | 9 | | 3 | |
6. | Za-18/11/23 | 19:00 | Eendr.Zele A | - | Ninove A | 1 - | 5 | | 3 | 12 | | 2 | |
7. | Vr-24/11/23 | 20:30 | Ninove A | - | KSK Beveren | 1 - | 0 | | 3 | 15 | | 2 | |
9. | Vr-08/12/23 | 20:30 | Ninove A | - | Merelbeke A | 3 - | 2 | | 3 | 18 | | 2 | |
10. | Za-16/12/23 | 19:00 | Evergem Center A | - | Ninove A | 0 - | 0 | | 1 | 19 | | 2 | |
11. | Vr-12/01/24 | 20:30 | Ninove A | - | Borsbeke B | 5 - | 2 | | 3 | 22 | | 2 | |
13. | Vr-26/01/24 | 20:00 | Drongen B | - | Ninove A | 2 - | 2 | | 1 | 23 | | 2 | |
14. | Vr-02/02/24 | 20:30 | Ninove A | - | Latem A | 4 - | 0 | | 3 | 26 | | 2 | |
12. | Wo-07/02/24 | 20:30 | Ninove A | - | Mariakerke A | 2 - | 1 | | 3 | 29 | | 2 | |
15. | Za-24/02/24 | 14:00 | Olsa Brakel A | - | Ninove A | 7 - | 2 | | 0 | 29 | | 2 | |
16. | Vr-01/03/24 | 20:00 | Erembodegem | - | Ninove A | 1 - | 1 | | 1 | 30 | | 2 | |
17. | Vr-08/03/24 | 20:30 | Ninove A | - | Eendr.Zele A | 2 - | 0 | | 3 | 33 | | 2 | |
18. | Za-16/03/24 | 17:00 | KSK Beveren | - | Ninove A | 1 - | 0 | | 0 | 33 | | 2 | |
20. | Za-13/04/24 | 15:00 | Merelbeke A | - | Ninove A | - | | | . | | | | |
21. | Vr-19/04/24 | 20:30 | Ninove A | - | Evergem Center A | - | | | . | | | | |
22. | Za-27/04/24 | 20:15 | Borsbeke B | - | Ninove A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (10/10)
1 | Olsa Brakel A* | 27 | +46 |
2 | Ninove A* | 24 | +14 |
3 | Drongen B* | 17 | +13 |
4 | KSK Beveren*** | 15 | +6 |
5 | Erembodegem* | 15 | -6 |
6 | Eendr.Zele A | 14 | +1 |
7 | Mariakerke A** | 13 | +7 |
. | Latem A* | 13 | -5 |
9 | Borsbeke B** | 12 | -7 |
10 | Evergem Center A*** | 10 | +2 |
11 | Merelbeke A** | 8 | -4 |
alle wedstrijden (18/20)
1 | Olsa Brakel A* | 51 | +83 |
2 | Ninove A* | 33 | +13 |
3 | KSK Beveren** | 26 | +5 |
4 | Drongen B* | 24 | +3 |
5 | Evergem Center A** | 22 | -14 |
6 | Mariakerke A* | 22 | +4 |
7 | Merelbeke A** | 21 | -3 |
. | Latem A* | 21 | -16 |
9 | Eendr.Zele A | 20 | -6 |
10 | Erembodegem | 15 | -33 |
11 | Borsbeke B* | 12 | -36 |
uitwedstrijden (10/10)
1 | Olsa Brakel A* | 24 | +37 |
2 | Merelbeke A* | 13 | +1 |
3 | Evergem Center A | 12 | -16 |
4 | KSK Beveren | 11 | -1 |
5 | Ninove A* | 9 | -1 |
. | Mariakerke A | 9 | -3 |
7 | Latem A* | 8 | -11 |
8 | Drongen B* | 7 | -10 |
9 | Eendr.Zele A* | 6 | -7 |
10 | Erembodegem | 0 | -27 |
. | Borsbeke B | 0 | -29 |