zondag 31/08/2008 | ||||||
15:00 | Baardegem | - | Stekene Sp. | 1 | - | 1 |
. | Herdersem | - | Bosdam Beveren | 1 | - | 2 |
. | Eksaarde | - | Daknam | 4 | - | 1 |
. | SK.Gerda | - | Rupelmonde | 3 | - | 0 |
. | Hoogeinde | - | Klinge | 3 | - | 1 |
. | FCG.Zele | - | Baasrode | 0 | - | 1 |
. | Wieze | - | Hamme-Zogge | 3 | - | 0 |
zondag 07/09/2008 | ||||||
15:00 | Hamme-Zogge | - | S.Moorsel | 1 | - | 4 |
. | Stekene Sp. | - | Wieze | 5 | - | 1 |
. | Baasrode | - | Baardegem | 1 | - | 3 |
. | Klinge | - | FCG.Zele | 5 | - | 1 |
. | Rupelmonde | - | Hoogeinde | 1 | - | 0 |
. | Daknam | - | SK.Gerda | 2 | - | 3 |
. | Bosdam Beveren | - | Eksaarde | 2 | - | 2 |
zondag 14/09/2008 | ||||||
15:00 | Baardegem | - | Klinge | 0 | - | 0 |
. | Stekene Sp. | - | Baasrode | 2 | - | 0 |
. | Herdersem | - | Hamme-Zogge | 0 | - | 1 |
. | SK.Gerda | - | Bosdam Beveren | 7 | - | 1 |
. | Hoogeinde | - | Daknam | 1 | - | 3 |
. | FCG.Zele | - | Rupelmonde | 1 | - | 2 |
. | Wieze | - | S.Moorsel | 1 | - | 0 |
zondag 21/09/2008 | ||||||
15:00 | Hamme-Zogge | - | Eksaarde | 4 | - | 4 |
. | S.Moorsel | - | Herdersem | 1 | - | 1 |
. | Baasrode | - | Wieze | 1 | - | 2 |
. | Klinge | - | Stekene Sp. | 0 | - | 3 |
. | Rupelmonde | - | Baardegem | 1 | - | 1 |
. | Daknam | - | FCG.Zele | 2 | - | 2 |
. | Bosdam Beveren | - | Hoogeinde | 1 | - | 2 |
zondag 28/09/2008 | ||||||
15:00 | Baardegem | - | Daknam | 0 | - | 4 |
. | Stekene Sp. | - | Rupelmonde | 4 | - | 1 |
. | Baasrode | - | Klinge | 0 | - | 5 |
. | Eksaarde | - | S.Moorsel | 5 | - | 1 |
. | SK.Gerda | - | Hamme-Zogge | 0 | - | 0 |
. | FCG.Zele | - | Bosdam Beveren | 0 | - | 3 |
. | Wieze | - | Herdersem | 0 | - | 0 |
zondag 05/10/2008 | ||||||
15:00 | Hamme-Zogge | - | Hoogeinde | 2 | - | 0 |
. | S.Moorsel | - | SK.Gerda | 3 | - | 1 |
. | Herdersem | - | Eksaarde | 5 | - | 1 |
. | Klinge | - | Wieze | 2 | - | 2 |
. | Rupelmonde | - | Baasrode | 3 | - | 1 |
. | Daknam | - | Stekene Sp. | 2 | - | 5 |
. | Bosdam Beveren | - | Baardegem | 1 | - | 5 |
zondag 12/10/2008 | ||||||
15:00 | Stekene Sp. | - | Bosdam Beveren | 4 | - | 0 |
. | Baasrode | - | Daknam | 1 | - | 4 |
. | Klinge | - | Rupelmonde | 1 | - | 0 |
. | Hoogeinde | - | S.Moorsel | 0 | - | 2 |
. | FCG.Zele | - | Hamme-Zogge | 2 | - | 0 |
. | Wieze | - | Eksaarde | 1 | - | 2 |
zondag 15/02/2009 | ||||||
15:00 | SK.Gerda | - | Herdersem | 1 | - | 0 |
zondag 19/10/2008 | ||||||
15:00 | Hamme-Zogge | - | Baardegem | 3 | - | 0 |
. | S.Moorsel | - | FCG.Zele | 2 | - | 0 |
. | Herdersem | - | Hoogeinde | 0 | - | 0 |
. | Eksaarde | - | SK.Gerda | 3 | - | 1 |
. | Rupelmonde | - | Wieze | 0 | - | 3 |
. | Daknam | - | Klinge | 2 | - | 1 |
. | Bosdam Beveren | - | Baasrode | 2 | - | 3 |
zondag 26/10/2008 | ||||||
15:00 | Baardegem | - | S.Moorsel | 3 | - | 0 |
. | Stekene Sp. | - | Hamme-Zogge | 4 | - | 2 |
. | Klinge | - | Bosdam Beveren | 5 | - | 3 |
. | Rupelmonde | - | Daknam | 2 | - | 4 |
. | Hoogeinde | - | Eksaarde | 0 | - | 0 |
. | FCG.Zele | - | Herdersem | 3 | - | 1 |
. | Wieze | - | SK.Gerda | 2 | - | 3 |
zondag 02/11/2008 | ||||||
14:30 | Hamme-Zogge | - | Baasrode | 0 | - | 0 |
. | S.Moorsel | - | Stekene Sp. | 0 | - | 6 |
. | Herdersem | - | Baardegem | 2 | - | 1 |
. | Eksaarde | - | FCG.Zele | 4 | - | 0 |
. | SK.Gerda | - | Hoogeinde | 3 | - | 0 |
. | Daknam | - | Wieze | 2 | - | 2 |
. | Bosdam Beveren | - | Rupelmonde | 0 | - | 1 |
zondag 09/11/2008 | ||||||
14:30 | Baardegem | - | Eksaarde | 3 | - | 2 |
. | Stekene Sp. | - | Herdersem | 6 | - | 0 |
. | Baasrode | - | S.Moorsel | 1 | - | 4 |
. | Klinge | - | Hamme-Zogge | 7 | - | 1 |
. | Daknam | - | Bosdam Beveren | 4 | - | 0 |
. | FCG.Zele | - | SK.Gerda | 0 | - | 6 |
. | Wieze | - | Hoogeinde | 2 | - | 2 |
zondag 16/11/2008 | ||||||
14:30 | Hamme-Zogge | - | Rupelmonde | 0 | - | 4 |
. | S.Moorsel | - | Klinge | 1 | - | 1 |
. | Herdersem | - | Baasrode | 2 | - | 0 |
. | Eksaarde | - | Stekene Sp. | 1 | - | 2 |
. | SK.Gerda | - | Baardegem | 0 | - | 0 |
. | Hoogeinde | - | FCG.Zele | 2 | - | 3 |
. | Bosdam Beveren | - | Wieze | 0 | - | 6 |
zondag 23/11/2008 | ||||||
14:30 | Wieze | - | FCG.Zele | 1 | - | 1 |
zondag 28/12/2008 | ||||||
14:30 | Stekene Sp. | - | SK.Gerda | 0 | - | 0 |
zaterdag 03/01/2009 | ||||||
14:30 | Baardegem | - | Hoogeinde | 1 | - | 1 |
zondag 04/01/2009 | ||||||
14:30 | Daknam | - | Hamme-Zogge | 5 | - | 0 |
. | Klinge | - | Herdersem | 0 | - | 1 |
. | Rupelmonde | - | S.Moorsel | 1 | - | 1 |
. | Baasrode | - | Eksaarde | 2 | - | 1 |
zondag 30/11/2008 | ||||||
14:30 | Hamme-Zogge | - | Bosdam Beveren | 7 | - | 4 |
. | S.Moorsel | - | Daknam | 0 | - | 1 |
. | Herdersem | - | Rupelmonde | 1 | - | 0 |
. | Eksaarde | - | Klinge | 1 | - | 0 |
. | SK.Gerda | - | Baasrode | 1 | - | 1 |
. | Hoogeinde | - | Stekene Sp. | 2 | - | 4 |
. | FCG.Zele | - | Baardegem | 1 | - | 5 |
zondag 07/12/2008 | ||||||
14:30 | Baardegem | - | Wieze | 1 | - | 1 |
. | Stekene Sp. | - | FCG.Zele | 2 | - | 0 |
. | Baasrode | - | Hoogeinde | 1 | - | 0 |
. | Klinge | - | SK.Gerda | 6 | - | 1 |
. | Rupelmonde | - | Eksaarde | 0 | - | 1 |
. | Daknam | - | Herdersem | 3 | - | 1 |
. | Bosdam Beveren | - | S.Moorsel | 2 | - | 3 |
zondag 14/12/2008 | ||||||
14:30 | Stekene Sp. | - | Baardegem | 0 | - | 0 |
. | Bosdam Beveren | - | Herdersem | 0 | - | 0 |
. | Daknam | - | Eksaarde | 0 | - | 0 |
. | Rupelmonde | - | SK.Gerda | 3 | - | 2 |
. | Klinge | - | Hoogeinde | 3 | - | 0 |
. | Baasrode | - | FCG.Zele | 4 | - | 0 |
. | Hamme-Zogge | - | Wieze | 1 | - | 5 |
zondag 21/12/2008 | ||||||
14:30 | S.Moorsel | - | Hamme-Zogge | 1 | - | 1 |
. | Wieze | - | Stekene Sp. | 0 | - | 1 |
. | Baardegem | - | Baasrode | 4 | - | 1 |
. | FCG.Zele | - | Klinge | 1 | - | 7 |
. | Hoogeinde | - | Rupelmonde | 0 | - | 1 |
. | SK.Gerda | - | Daknam | 2 | - | 1 |
. | Eksaarde | - | Bosdam Beveren | 3 | - | 1 |
zondag 01/02/2009 | ||||||
15:00 | Klinge | - | Baardegem | 3 | - | 0 |
. | Baasrode | - | Stekene Sp. | 0 | - | 1 |
. | Hamme-Zogge | - | Herdersem | 3 | - | 4 |
. | Bosdam Beveren | - | SK.Gerda | 1 | - | 3 |
. | Daknam | - | Hoogeinde | 4 | - | 1 |
. | Rupelmonde | - | FCG.Zele | 1 | - | 0 |
. | S.Moorsel | - | Wieze | 1 | - | 0 |
zondag 18/01/2009 | ||||||
15:00 | Eksaarde | - | Hamme-Zogge | 1 | - | 0 |
. | Herdersem | - | S.Moorsel | 0 | - | 2 |
. | Wieze | - | Baasrode | 5 | - | 0 |
. | Stekene Sp. | - | Klinge | 0 | - | 0 |
. | Baardegem | - | Rupelmonde | 1 | - | 1 |
. | FCG.Zele | - | Daknam | 1 | - | 0 |
. | Hoogeinde | - | Bosdam Beveren | 1 | - | 6 |
zondag 25/01/2009 | ||||||
15:00 | Daknam | - | Baardegem | 4 | - | 0 |
. | Rupelmonde | - | Stekene Sp. | 0 | - | 1 |
. | Klinge | - | Baasrode | 4 | - | 0 |
. | S.Moorsel | - | Eksaarde | 1 | - | 1 |
. | Hamme-Zogge | - | SK.Gerda | 1 | - | 4 |
. | Bosdam Beveren | - | FCG.Zele | 8 | - | 0 |
. | Herdersem | - | Wieze | 0 | - | 2 |
zondag 08/02/2009 | ||||||
15:00 | Hoogeinde | - | Hamme-Zogge | 3 | - | 3 |
. | SK.Gerda | - | S.Moorsel | 0 | - | 0 |
. | Eksaarde | - | Herdersem | 3 | - | 1 |
. | Wieze | - | Klinge | 1 | - | 3 |
. | Baasrode | - | Rupelmonde | 3 | - | 2 |
. | Stekene Sp. | - | Daknam | 1 | - | 1 |
. | Baardegem | - | Bosdam Beveren | 1 | - | 3 |
zondag 12/10/2008 | ||||||
15:00 | Herdersem | - | SK.Gerda | 2 | - | 2 |
zondag 15/02/2009 | ||||||
15:00 | Bosdam Beveren | - | Stekene Sp. | 0 | - | 5 |
. | Daknam | - | Baasrode | 10 | - | 2 |
. | Rupelmonde | - | Klinge | 2 | - | 0 |
. | S.Moorsel | - | Hoogeinde | 5 | - | 1 |
. | Hamme-Zogge | - | FCG.Zele | 1 | - | 3 |
. | Eksaarde | - | Wieze | 2 | - | 0 |
zondag 01/03/2009 | ||||||
15:00 | Baardegem | - | Hamme-Zogge | 1 | - | 2 |
. | FCG.Zele | - | S.Moorsel | 0 | - | 2 |
. | Hoogeinde | - | Herdersem | 0 | - | 2 |
. | SK.Gerda | - | Eksaarde | 1 | - | 2 |
. | Wieze | - | Rupelmonde | 1 | - | 1 |
. | Klinge | - | Daknam | 5 | - | 3 |
. | Baasrode | - | Bosdam Beveren | 0 | - | 2 |
zondag 08/03/2009 | ||||||
15:00 | S.Moorsel | - | Baardegem | 2 | - | 1 |
. | Hamme-Zogge | - | Stekene Sp. | 1 | - | 2 |
. | Bosdam Beveren | - | Klinge | 0 | - | 1 |
. | Daknam | - | Rupelmonde | 0 | - | 1 |
. | Eksaarde | - | Hoogeinde | 2 | - | 1 |
. | Herdersem | - | FCG.Zele | 3 | - | 0 |
. | SK.Gerda | - | Wieze | 1 | - | 0 |
zondag 15/03/2009 | ||||||
15:00 | Baasrode | - | Hamme-Zogge | 2 | - | 2 |
. | Stekene Sp. | - | S.Moorsel | 2 | - | 0 |
. | Baardegem | - | Herdersem | 1 | - | 3 |
. | FCG.Zele | - | Eksaarde | 0 | - | 7 |
. | Hoogeinde | - | SK.Gerda | 0 | - | 4 |
. | Wieze | - | Daknam | 0 | - | 4 |
. | Rupelmonde | - | Bosdam Beveren | 3 | - | 0 |
zondag 22/03/2009 | ||||||
15:00 | Eksaarde | - | Baardegem | 4 | - | 0 |
. | Herdersem | - | Stekene Sp. | 0 | - | 1 |
. | S.Moorsel | - | Baasrode | 1 | - | 1 |
. | Hamme-Zogge | - | Klinge | 1 | - | 0 |
. | Bosdam Beveren | - | Daknam | 1 | - | 3 |
. | SK.Gerda | - | FCG.Zele | 1 | - | 1 |
16:00 | Hoogeinde | - | Wieze | 1 | - | 5 |
zondag 29/03/2009 | ||||||
15:00 | Rupelmonde | - | Hamme-Zogge | 2 | - | 2 |
. | Klinge | - | S.Moorsel | 4 | - | 1 |
. | Baasrode | - | Herdersem | 2 | - | 2 |
. | Stekene Sp. | - | Eksaarde | 1 | - | 0 |
. | Baardegem | - | SK.Gerda | 2 | - | 2 |
. | FCG.Zele | - | Hoogeinde | 2 | - | 3 |
. | Wieze | - | Bosdam Beveren | 1 | - | 0 |
zaterdag 04/04/2009 | ||||||
16:00 | Hoogeinde | - | Baardegem | 3 | - | 3 |
zondag 05/04/2009 | ||||||
15:00 | SK.Gerda | - | Stekene Sp. | 3 | - | 3 |
. | Eksaarde | - | Baasrode | 1 | - | 0 |
. | Herdersem | - | Klinge | 1 | - | 4 |
. | S.Moorsel | - | Rupelmonde | 2 | - | 1 |
. | Hamme-Zogge | - | Daknam | 0 | - | 3 |
. | FCG.Zele | - | Wieze | 0 | - | 7 |
zondag 19/04/2009 | ||||||
15:00 | Bosdam Beveren | - | Hamme-Zogge | 0 | - | 1 |
. | Daknam | - | S.Moorsel | 4 | - | 1 |
. | Rupelmonde | - | Herdersem | 5 | - | 0 |
. | Klinge | - | Eksaarde | 2 | - | 2 |
. | Baasrode | - | SK.Gerda | 2 | - | 6 |
. | Stekene Sp. | - | Hoogeinde | 3 | - | 0 |
. | Baardegem | - | FCG.Zele | 6 | - | 1 |
zondag 26/04/2009 | |||||||
15:00 | FCG.Zele | - | Stekene Sp. | 0 | - | 5 | F1 |
. | Wieze | - | Baardegem | 3 | - | 1 | |
. | Hoogeinde | - | Baasrode | 0 | - | 2 | |
. | SK.Gerda | - | Klinge | 0 | - | 1 | |
. | Eksaarde | - | Rupelmonde | 1 | - | 3 | |
. | Herdersem | - | Daknam | 3 | - | 2 | |
. | S.Moorsel | - | Bosdam Beveren | 5 | - | 1 |
28/28 | |||||||||
Stekene Sp. | 72 | 218 | 0 | ||||||
2. | Eksaarde | 54 | 7 | 0 | |||||
3. | Klinge | 53 | 0 | 7 | |||||
4. | Daknam | 52 | 0 | 14 | |||||
5. | SK.Gerda | 48 | 21 | 0 | |||||
6. | S.Moorsel | 46 | 0 | 7 | |||||
7. | Rupelmonde | 44 | 0 | 7 | |||||
8. | Wieze | 43 | 7 | 0 | |||||
9. | Herdersem | 36 | 0 | 28 | |||||
10. | Baardegem | 31 | 0 | 0 | |||||
11. | Hamme-Zogge | 28 | 0 | 14 | |||||
12. | Baasrode | 26 | 7 | 42 | |||||
13. | Bosdam Beveren | 20 | 7 | 77 | |||||
14. | FCG.Zele | 18 | 0 | 63 | |||||
15. | Hoogeinde | 15 | 7 | 99 |
28/28 | ||||
1 | 2 | |||
Stekene Sp. | 72 | 22 | ||
2. | x | Eksaarde | 54 | 16 |
3. | x | Klinge | 53 | 16 |
4. | x | Daknam | 52 | 16 |
5. | x | SK.Gerda | 48 | 13 |
6. | x | S.Moorsel | 46 | 13 |
7. | x | Rupelmonde | 44 | 13 |
8. | x | Wieze | 43 | 12 |
9. | x | Herdersem | 36 | 10 |
10. | x | Baardegem | 31 | 7 |
11. | x | Hamme-Zogge | 28 | 7 |
12. | x | Baasrode | 26 | 7 |
13. | x | Bosdam Beveren | 20 | 6 |
14. | x | FCG.Zele | 18 | 5 |
15. | x | Hoogeinde | 15 | 3 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
-/- | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Stekene Sp. | 9/9 | 28 | 9 | +30 | 38 | |
2. | SK.Gerda | 9/9 | 21 | 7 | +12 | 24 |
3. | Eksaarde | 9/9 | 20 | 6 | +11 | 28 |
4. | Daknam | 10/10 | 17 | 5 | +5 | 26 |
5. | Klinge | 9/9 | 16 | 4 | +7 | 22 |
6. | Wieze | 10/10 | 15 | 4 | +2 | 17 |
7. | S.Moorsel | 9/9 | 14 | 4 | -6 | 14 |
8. | Rupelmonde | 10/10 | 13 | 4 | -7 | 11 |
9. | Baardegem | 9/9 | 13 | 3 | +1 | 16 |
10. | Hamme-Zogge | 10/10 | 12 | 3 | -4 | 13 |
11. | Herdersem | 9/9 | 10 | 2 | 0 | 11 |
12. | Hoogeinde | 9/9 | 9 | 2 | -8 | 7 |
13. | FCG.Zele | 9/9 | 8 | 2 | -12 | 10 |
14. | Baasrode | 9/9 | 8 | 2 | -14 | 9 |
15. | Bosdam Beveren | 10/10 | 7 | 2 | -15 | 15 |
1 | het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden |
2 | het puntentotaal |
3 | het aantal gewonnen wedstrijden |
4 | het doelpuntensaldo |
5 | het aantal gemaakte doelpunten |
-/- | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Stekene Sp. | 10/10 | 24 | 7 | +14 | 17 | |
2. | Daknam | 9/9 | 21 | 7 | +19 | 24 |
3. | Klinge | 10/10 | 20 | 6 | +25 | 31 |
4. | S.Moorsel | 9/9 | 18 | 4 | +7 | 16 |
5. | Wieze | 9/9 | 17 | 4 | +17 | 24 |
6. | SK.Gerda | 9/9 | 17 | 4 | +7 | 21 |
7. | Rupelmonde | 9/9 | 16 | 4 | +4 | 12 |
8. | Eksaarde | 9/9 | 16 | 4 | +2 | 12 |
9. | Herdersem | 9/9 | 14 | 4 | -8 | 10 |
10. | Baardegem | 10/10 | 14 | 3 | +1 | 15 |
11. | Baasrode | 10/10 | 10 | 3 | -12 | 10 |
12. | Bosdam Beveren | 9/9 | 8 | 2 | -6 | 24 |
13. | FCG.Zele | 10/10 | 7 | 2 | -29 | 7 |
14. | Hamme-Zogge | 9/9 | 4 | 1 | -23 | 16 |
15. | Hoogeinde | 9/9 | 2 | 0 | -18 | 10 |
-/- | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Stekene Sp. | 9/9 | 26 | 8 | +20 | 26 | |
2. | Eksaarde | 10/10 | 22 | 7 | +15 | 24 |
3. | Klinge | 9/9 | 21 | 7 | +10 | 22 |
4. | Rupelmonde | 9/9 | 19 | 6 | +12 | 22 |
5. | Daknam | 9/9 | 18 | 6 | +18 | 33 |
6. | S.Moorsel | 10/10 | 17 | 5 | +4 | 19 |
7. | Wieze | 9/9 | 14 | 4 | +6 | 20 |
8. | Herdersem | 10/10 | 14 | 4 | -3 | 17 |
9. | SK.Gerda | 10/10 | 14 | 3 | +7 | 20 |
10. | Hamme-Zogge | 9/9 | 13 | 3 | -3 | 14 |
11. | Baasrode | 9/9 | 10 | 2 | -13 | 16 |
12. | Bosdam Beveren | 9/9 | 7 | 2 | -14 | 8 |
13. | Baardegem | 9/9 | 6 | 1 | -8 | 18 |
14. | Hoogeinde | 10/10 | 5 | 1 | -19 | 12 |
15. | FCG.Zele | 9/9 | 4 | 1 | -31 | 8 |