woensdag 27/08/2008 | ||||||
18:45 | SK Donk | - | Olympic | 1 | - | 3 |
. | Borsbeek | - | Boechout | 1 | - | 3 |
. | Heibos | - | Jong Merksem | 5 | - | 0 |
. | FC Turk Sp. | - | VE Stabroek | 3 | - | 2 |
. | Putte SK | - | Antuerpia | 10 | - | 0 |
. | Burcht | - | Mortsel OG | 2 | - | 3 |
. | Luchtbalboys | - | Exc.Essen | 0 | - | 2 |
19:30 | Berendrecht | - | Olympic Essen | 2 | - | 0 |
zaterdag 30/08/2008 | ||||||
20:00 | Olympic | - | Exc.Essen | 1 | - | 0 |
zondag 31/08/2008 | ||||||
15:00 | SK Donk | - | Mortsel OG | 1 | - | 0 |
. | Berendrecht | - | Boechout | 4 | - | 2 |
. | FC Turk Sp. | - | Jong Merksem | 5 | - | 1 |
. | Putte SK | - | Olympic Essen | 2 | - | 2 |
. | Burcht | - | VE Stabroek | 3 | - | 0 |
. | Luchtbalboys | - | Antuerpia | 6 | - | 0 |
. | Lint | - | Borsbeek | 1 | - | 3 |
woensdag 03/09/2008 | |||||||
18:30 | Exc.Essen | - | SK Donk | 0 | - | 1 | |
. | Mortsel OG | - | Luchtbalboys | 1 | - | 2 | |
. | Antuerpia | - | Burcht | 0 | - | 5 | |
. | Olympic Essen | - | FC Turk Sp. | 1 | - | 2 | |
. | Jong Merksem | - | Berendrecht | 0 | - | 6 | F1 |
. | Boechout | - | Heibos | 0 | - | 3 | |
19:30 | Olympic | - | Lint | 4 | - | 0 | |
. | VE Stabroek | - | Putte SK | 1 | - | 2 |
zondag 07/09/2008 | |||||||
15:00 | Borsbeek | - | Heibos | 2 | - | 1 | |
. | Exc.Essen | - | Lint | 2 | - | 2 | |
. | Mortsel OG | - | Olympic | 0 | - | 8 | |
. | Antuerpia | - | SK Donk | 0 | - | 5 | |
. | VE Stabroek | - | Luchtbalboys | 2 | - | 3 | |
. | Olympic Essen | - | Burcht | 2 | - | 1 | |
. | Jong Merksem | - | Putte SK | 0 | - | 5 | F1 |
. | Boechout | - | FC Turk Sp. | 3 | - | 3 |
zondag 14/09/2008 | |||||||
15:00 | Berendrecht | - | Borsbeek | 0 | - | 2 | |
. | Luchtbalboys | - | Olympic Essen | 3 | - | 1 | |
. | Lint | - | Heibos | 0 | - | 0 | |
. | Burcht | - | Jong Merksem | 5 | - | 0 | F1 |
. | Exc.Essen | - | Mortsel OG | 2 | - | 1 | |
. | Olympic | - | Antuerpia | 8 | - | 0 | |
. | SK Donk | - | VE Stabroek | 0 | - | 1 | |
. | Putte SK | - | Boechout | 3 | - | 3 |
zondag 21/09/2008 | ||||||
15:00 | Heibos | - | Berendrecht | 6 | - | 2 |
. | Mortsel OG | - | Lint | 2 | - | 4 |
. | Jong Merksem | - | Luchtbalboys | 2 | - | 2 |
. | Borsbeek | - | FC Turk Sp. | 0 | - | 0 |
. | Antuerpia | - | Exc.Essen | 0 | - | 5 |
. | VE Stabroek | - | Olympic | 0 | - | 2 |
. | Olympic Essen | - | SK Donk | 2 | - | 3 |
. | Boechout | - | Burcht | 1 | - | 3 |
zaterdag 27/09/2008 | ||||||
19:30 | Exc.Essen | - | VE Stabroek | 3 | - | 0 |
20:00 | Olympic | - | Olympic Essen | 3 | - | 2 |
zondag 28/09/2008 | ||||||
15:00 | Mortsel OG | - | Antuerpia | 2 | - | 1 |
. | Lint | - | Berendrecht | 2 | - | 4 |
. | Luchtbalboys | - | Boechout | 1 | - | 2 |
. | SK Donk | - | Jong Merksem | 4 | - | 0 |
. | FC Turk Sp. | - | Heibos | 3 | - | 2 |
. | Putte SK | - | Borsbeek | 1 | - | 2 |
zondag 05/10/2008 | |||||||
15:00 | Heibos | - | Putte SK | 4 | - | 0 | |
. | Jong Merksem | - | Olympic | 1 | - | 5 | |
. | Berendrecht | - | FC Turk Sp. | 3 | - | 1 | |
. | Borsbeek | - | Burcht | 1 | - | 1 | |
. | Antuerpia | - | Lint | 0 | - | 5 | F1 |
. | VE Stabroek | - | Mortsel OG | 4 | - | 1 | |
. | Boechout | - | SK Donk | 1 | - | 1 | |
. | Olympic Essen | - | Exc.Essen | 4 | - | 3 |
zondag 12/10/2008 | ||||||
15:00 | Mortsel OG | - | Olympic Essen | 4 | - | 0 |
. | Burcht | - | Heibos | 0 | - | 4 |
. | Lint | - | FC Turk Sp. | 4 | - | 3 |
. | Luchtbalboys | - | Borsbeek | 1 | - | 3 |
. | Olympic | - | Boechout | 4 | - | 2 |
. | Exc.Essen | - | Jong Merksem | 2 | - | 1 |
. | Antuerpia | - | VE Stabroek | 2 | - | 0 |
. | Putte SK | - | Berendrecht | 1 | - | 1 |
zaterdag 18/10/2008 | |||||||
19:30 | Boechout | - | Exc.Essen | 3 | - | 0 | |
zondag 19/10/2008 | |||||||
15:00 | Borsbeek | - | SK Donk | 3 | - | 0 | |
. | Berendrecht | - | Burcht | 1 | - | 0 | |
. | FC Turk Sp. | - | Putte SK | 0 | - | 3 | |
. | VE Stabroek | - | Lint | 2 | - | 5 | |
. | Olympic Essen | - | Antuerpia | 5 | - | 0 | F1 |
. | Jong Merksem | - | Mortsel OG | 0 | - | 2 | |
zondag 15/02/2009 | |||||||
15:00 | Heibos | - | Luchtbalboys | 5 | - | 1 |
zaterdag 25/10/2008 | ||||||
20:00 | Olympic | - | Borsbeek | 0 | - | 0 |
zondag 26/10/2008 | ||||||
15:00 | SK Donk | - | Heibos | 1 | - | 3 |
. | Mortsel OG | - | Boechout | 0 | - | 3 |
. | Antuerpia | - | Jong Merksem | 1 | - | 1 |
. | VE Stabroek | - | Olympic Essen | 1 | - | 1 |
. | Burcht | - | FC Turk Sp. | 0 | - | 1 |
. | Luchtbalboys | - | Berendrecht | 0 | - | 4 |
. | Lint | - | Putte SK | 1 | - | 0 |
zondag 02/11/2008 | |||||||
14:30 | Borsbeek | - | Exc.Essen | 0 | - | 0 | |
. | Heibos | - | Olympic | 1 | - | 2 | |
. | Berendrecht | - | SK Donk | 3 | - | 1 | |
. | FC Turk Sp. | - | Luchtbalboys | 2 | - | 2 | |
. | Putte SK | - | Burcht | 2 | - | 1 | |
. | Olympic Essen | - | Lint | 2 | - | 3 | |
. | Jong Merksem | - | VE Stabroek | 0 | - | 5 | F1 |
. | Boechout | - | Antuerpia | 7 | - | 1 |
zaterdag 08/11/2008 | ||||||
20:00 | Olympic | - | Berendrecht | 3 | - | 1 |
zondag 09/11/2008 | ||||||
14:30 | SK Donk | - | FC Turk Sp. | 2 | - | 1 |
. | Exc.Essen | - | Heibos | 0 | - | 3 |
. | Mortsel OG | - | Borsbeek | 1 | - | 1 |
. | VE Stabroek | - | Boechout | 2 | - | 1 |
. | Olympic Essen | - | Jong Merksem | 3 | - | 0 |
. | Luchtbalboys | - | Putte SK | 0 | - | 1 |
. | Lint | - | Burcht | 0 | - | 0 |
dinsdag 11/11/2008 | ||||||
14:30 | Borsbeek | - | Antuerpia | 2 | - | 0 |
. | Heibos | - | Mortsel OG | 2 | - | 0 |
. | FC Turk Sp. | - | Olympic | 4 | - | 3 |
. | Putte SK | - | SK Donk | 0 | - | 5 |
. | Burcht | - | Luchtbalboys | 2 | - | 1 |
. | Jong Merksem | - | Lint | 0 | - | 1 |
. | Boechout | - | Olympic Essen | 4 | - | 1 |
19:30 | Berendrecht | - | Exc.Essen | 4 | - | 0 |
zaterdag 15/11/2008 | |||||||
20:00 | Olympic | - | Putte SK | 2 | - | 1 | |
zondag 16/11/2008 | |||||||
14:30 | SK Donk | - | Burcht | 2 | - | 2 | |
. | Exc.Essen | - | FC Turk Sp. | 1 | - | 5 | |
. | Mortsel OG | - | Berendrecht | 1 | - | 4 | |
. | Antuerpia | - | Heibos | 0 | - | 1 | |
. | VE Stabroek | - | Borsbeek | 0 | - | 1 | |
. | Jong Merksem | - | Boechout | 0 | - | 5 | F1 |
. | Lint | - | Luchtbalboys | 3 | - | 1 |
zondag 23/11/2008 | ||||||
14:30 | Berendrecht | - | Antuerpia | 5 | - | 1 |
. | Burcht | - | Olympic | 1 | - | 5 |
zondag 28/12/2008 | ||||||
14:30 | Heibos | - | VE Stabroek | 1 | - | 1 |
. | FC Turk Sp. | - | Mortsel OG | 0 | - | 4 |
. | Lint | - | Boechout | 3 | - | 5 |
. | Borsbeek | - | Olympic Essen | 3 | - | 0 |
. | Putte SK | - | Exc.Essen | 2 | - | 1 |
woensdag 01/04/2009 | ||||||
18:30 | Luchtbalboys | - | SK Donk | 1 | - | 0 |
zondag 30/11/2008 | ||||||
14:30 | SK Donk | - | Lint | 0 | - | 5 |
. | Olympic | - | Luchtbalboys | 4 | - | 0 |
. | Exc.Essen | - | Burcht | 4 | - | 1 |
. | Mortsel OG | - | Putte SK | 1 | - | 1 |
. | Antuerpia | - | FC Turk Sp. | 1 | - | 3 |
. | VE Stabroek | - | Berendrecht | 2 | - | 6 |
. | Olympic Essen | - | Heibos | 1 | - | 2 |
. | Jong Merksem | - | Borsbeek | 1 | - | 3 |
zaterdag 06/12/2008 | ||||||
19:30 | Exc.Essen | - | Luchtbalboys | 1 | - | 3 |
. | Boechout | - | Borsbeek | 1 | - | 9 |
20:00 | Olympic | - | SK Donk | 1 | - | 3 |
zondag 07/12/2008 | ||||||
14:30 | Jong Merksem | - | Heibos | 1 | - | 3 |
. | Olympic Essen | - | Berendrecht | 1 | - | 3 |
. | VE Stabroek | - | FC Turk Sp. | 1 | - | 3 |
. | Antuerpia | - | Putte SK | 0 | - | 5 |
. | Mortsel OG | - | Burcht | 1 | - | 1 |
zondag 14/12/2008 | ||||||
14:30 | Lint | - | Olympic | 1 | - | 2 |
. | SK Donk | - | Exc.Essen | 0 | - | 2 |
. | Luchtbalboys | - | Mortsel OG | 2 | - | 1 |
. | Burcht | - | Antuerpia | 6 | - | 0 |
. | Putte SK | - | VE Stabroek | 3 | - | 0 |
. | FC Turk Sp. | - | Olympic Essen | 1 | - | 1 |
. | Berendrecht | - | Jong Merksem | 4 | - | 2 |
. | Heibos | - | Boechout | 4 | - | 1 |
zaterdag 20/12/2008 | ||||||
19:30 | Exc.Essen | - | Olympic | 1 | - | 2 |
. | Boechout | - | Berendrecht | 1 | - | 2 |
zondag 21/12/2008 | ||||||
14:30 | Mortsel OG | - | SK Donk | 2 | - | 5 |
. | Jong Merksem | - | FC Turk Sp. | 2 | - | 2 |
. | Olympic Essen | - | Putte SK | 0 | - | 0 |
. | VE Stabroek | - | Burcht | 1 | - | 1 |
. | Antuerpia | - | Luchtbalboys | 0 | - | 5 |
. | Borsbeek | - | Lint | 1 | - | 5 |
zondag 04/01/2009 | ||||||
14:30 | Heibos | - | Borsbeek | 0 | - | 2 |
. | Lint | - | Exc.Essen | 4 | - | 0 |
. | Olympic | - | Mortsel OG | 2 | - | 0 |
. | SK Donk | - | Antuerpia | 2 | - | 1 |
. | Luchtbalboys | - | VE Stabroek | 4 | - | 1 |
. | Burcht | - | Olympic Essen | 0 | - | 0 |
. | Putte SK | - | Jong Merksem | 3 | - | 0 |
. | FC Turk Sp. | - | Boechout | 1 | - | 3 |
zondag 29/03/2009 | |||||||
15:00 | VE Stabroek | - | SK Donk | 6 | - | 5 | |
. | Antuerpia | - | Olympic | 0 | - | 4 | |
. | Mortsel OG | - | Exc.Essen | 4 | - | 1 | |
. | Borsbeek | - | Berendrecht | 2 | - | 0 | |
. | Boechout | - | Putte SK | 3 | - | 1 | |
. | Jong Merksem | - | Burcht | 0 | - | 5 | F1 |
. | Olympic Essen | - | Luchtbalboys | 2 | - | 2 | |
. | Heibos | - | Lint | 2 | - | 2 |
zaterdag 17/01/2009 | ||||||
20:00 | Olympic | - | VE Stabroek | 7 | - | 0 |
zondag 18/01/2009 | ||||||
14:30 | FC Turk Sp. | - | Borsbeek | 2 | - | 6 |
. | Berendrecht | - | Heibos | 2 | - | 2 |
. | Lint | - | Mortsel OG | 1 | - | 1 |
. | Exc.Essen | - | Antuerpia | 1 | - | 1 |
. | SK Donk | - | Olympic Essen | 3 | - | 3 |
. | Luchtbalboys | - | Jong Merksem | 3 | - | 0 |
. | Burcht | - | Boechout | 1 | - | 2 |
zaterdag 24/01/2009 | ||||||
19:30 | Boechout | - | Luchtbalboys | 2 | - | 0 |
20:00 | VE Stabroek | - | Exc.Essen | 2 | - | 1 |
zondag 25/01/2009 | ||||||
14:30 | Jong Merksem | - | SK Donk | 1 | - | 5 |
. | Olympic Essen | - | Olympic | 2 | - | 4 |
. | Antuerpia | - | Mortsel OG | 1 | - | 1 |
. | Heibos | - | FC Turk Sp. | 3 | - | 1 |
. | Borsbeek | - | Putte SK | 2 | - | 3 |
. | Berendrecht | - | Lint | 4 | - | 3 |
zaterdag 31/01/2009 | ||||||
20:00 | Olympic | - | Jong Merksem | 2 | - | 1 |
. | Exc.Essen | - | Olympic Essen | 1 | - | 4 |
zondag 01/02/2009 | ||||||
15:00 | Burcht | - | Borsbeek | 1 | - | 1 |
. | Putte SK | - | Heibos | 1 | - | 1 |
. | FC Turk Sp. | - | Berendrecht | 0 | - | 4 |
. | Lint | - | Antuerpia | 5 | - | 0 |
. | Mortsel OG | - | VE Stabroek | 1 | - | 3 |
. | SK Donk | - | Boechout | 3 | - | 5 |
zaterdag 07/02/2009 | ||||||
19:30 | Boechout | - | Olympic | 1 | - | 4 |
zondag 08/02/2009 | ||||||
15:00 | Berendrecht | - | Putte SK | 2 | - | 1 |
. | Jong Merksem | - | Exc.Essen | 0 | - | 1 |
. | Olympic Essen | - | Mortsel OG | 3 | - | 1 |
. | VE Stabroek | - | Antuerpia | 9 | - | 2 |
. | Heibos | - | Burcht | 2 | - | 1 |
. | Borsbeek | - | Luchtbalboys | 2 | - | 0 |
. | FC Turk Sp. | - | Lint | 3 | - | 3 |
zondag 19/10/2008 | ||||||
15:00 | Luchtbalboys | - | Heibos | 0 | - | 7 |
zaterdag 14/02/2009 | ||||||
19:30 | Exc.Essen | - | Boechout | 0 | - | 3 |
zondag 15/02/2009 | ||||||
15:00 | SK Donk | - | Borsbeek | 1 | - | 3 |
. | Burcht | - | Berendrecht | 0 | - | 2 |
. | Putte SK | - | FC Turk Sp. | 3 | - | 6 |
. | Lint | - | VE Stabroek | 5 | - | 1 |
. | Antuerpia | - | Olympic Essen | 0 | - | 3 |
. | Mortsel OG | - | Jong Merksem | 1 | - | 0 |
zaterdag 21/02/2009 | ||||||
19:30 | Berendrecht | - | Luchtbalboys | 3 | - | 6 |
. | Boechout | - | Mortsel OG | 2 | - | 3 |
zondag 22/02/2009 | ||||||
15:00 | Heibos | - | SK Donk | 6 | - | 0 |
. | Borsbeek | - | Olympic | 1 | - | 4 |
. | Jong Merksem | - | Antuerpia | 3 | - | 2 |
. | Olympic Essen | - | VE Stabroek | 2 | - | 3 |
. | FC Turk Sp. | - | Burcht | 1 | - | 2 |
. | Putte SK | - | Lint | 0 | - | 3 |
zaterdag 28/02/2009 | ||||||
19:30 | Exc.Essen | - | Borsbeek | 1 | - | 2 |
zondag 01/03/2009 | ||||||
15:00 | Olympic | - | Heibos | 4 | - | 0 |
. | SK Donk | - | Berendrecht | 1 | - | 3 |
. | Luchtbalboys | - | FC Turk Sp. | 1 | - | 1 |
. | Burcht | - | Putte SK | 3 | - | 1 |
. | Lint | - | Olympic Essen | 1 | - | 2 |
. | VE Stabroek | - | Jong Merksem | 2 | - | 0 |
. | Antuerpia | - | Boechout | 1 | - | 4 |
zaterdag 07/03/2009 | ||||||
19:30 | Boechout | - | VE Stabroek | 1 | - | 4 |
20:00 | Berendrecht | - | Olympic | 3 | - | 1 |
zondag 08/03/2009 | ||||||
15:00 | FC Turk Sp. | - | SK Donk | 0 | - | 4 |
. | Heibos | - | Exc.Essen | 1 | - | 2 |
. | Borsbeek | - | Mortsel OG | 2 | - | 0 |
. | Jong Merksem | - | Olympic Essen | 1 | - | 3 |
. | Putte SK | - | Luchtbalboys | 0 | - | 2 |
. | Burcht | - | Lint | 1 | - | 1 |
zaterdag 14/03/2009 | ||||||
19:30 | Exc.Essen | - | Berendrecht | 1 | - | 1 |
20:00 | Olympic | - | FC Turk Sp. | 4 | - | 0 |
zondag 15/03/2009 | ||||||
15:00 | Antuerpia | - | Borsbeek | 0 | - | 3 |
. | Mortsel OG | - | Heibos | 0 | - | 1 |
. | SK Donk | - | Putte SK | 2 | - | 1 |
. | Luchtbalboys | - | Burcht | 1 | - | 0 |
. | Lint | - | Jong Merksem | 3 | - | 1 |
. | Olympic Essen | - | Boechout | 0 | - | 2 |
zaterdag 21/03/2009 | ||||||
19:30 | Boechout | - | Jong Merksem | 3 | - | 1 |
. | Berendrecht | - | Mortsel OG | 2 | - | 1 |
zondag 22/03/2009 | ||||||
15:00 | Burcht | - | SK Donk | 3 | - | 4 |
. | Putte SK | - | Olympic | 1 | - | 2 |
. | FC Turk Sp. | - | Exc.Essen | 1 | - | 2 |
. | Heibos | - | Antuerpia | 3 | - | 1 |
. | Borsbeek | - | VE Stabroek | 3 | - | 1 |
. | Luchtbalboys | - | Lint | 1 | - | 0 |
zondag 05/04/2009 | ||||||
15:00 | Olympic Essen | - | Borsbeek | 2 | - | 0 |
. | VE Stabroek | - | Heibos | 3 | - | 5 |
. | Antuerpia | - | Berendrecht | 0 | - | 5 |
. | Mortsel OG | - | FC Turk Sp. | 2 | - | 1 |
. | Exc.Essen | - | Putte SK | 3 | - | 1 |
. | Olympic | - | Burcht | 4 | - | 3 |
. | SK Donk | - | Luchtbalboys | 3 | - | 0 |
. | Boechout | - | Lint | 0 | - | 1 |
zondag 19/04/2009 | |||||||
15:00 | Lint | - | SK Donk | 3 | - | 3 | |
. | Luchtbalboys | - | Olympic | 1 | - | 4 | |
. | Burcht | - | Exc.Essen | 0 | - | 2 | |
. | Putte SK | - | Mortsel OG | 1 | - | 0 | |
. | FC Turk Sp. | - | Antuerpia | 0 | - | 2 | |
. | Berendrecht | - | VE Stabroek | 3 | - | 0 | |
. | Heibos | - | Olympic Essen | 3 | - | 1 | |
. | Borsbeek | - | Jong Merksem | 5 | - | 0 | F1 |
32/32 | |||||||||
Olympic | 85 | 236 | 0 | ||||||
2. | Berendrecht | 75 | 10 | 0 | |||||
3. | Borsbeek | 69 | 0 | 4 | |||||
4. | Heibos | 68 | 3 | 0 | |||||
5. | Lint | 56 | 0 | 11 | |||||
6. | Boechout | 54 | 3 | 0 | |||||
7. | SK Donk | 49 | 0 | 4 | |||||
8. | Luchtbalboys | 46 | 0 | 4 | |||||
9. | Putte SK | 42 | 3 | 0 | |||||
10. | Exc.Essen | 40 | 3 | 0 | |||||
11. | Olympic Essen | 37 | 0 | 4 | |||||
. | FC Turk Sp. | 37 | 10 | 0 | |||||
13. | VE Stabroek | 36 | 0 | 18 | |||||
14. | Burcht | 35 | 0 | 4 | |||||
15. | Mortsel OG | 32 | 3 | 0 | |||||
16. | Antuerpia | 9 | 0 | 102 | |||||
17. | Jong Merksem | 6 | 0 | 215 |
32/32 | ||||
1 | 2 | |||
Olympic | 85 | 28 | ||
2. | x | Berendrecht | 75 | 24 |
3. | x | Borsbeek | 69 | 21 |
4. | x | Heibos | 68 | 21 |
5. | x | Lint | 56 | 16 |
6. | x | Boechout | 54 | 17 |
7. | x | SK Donk | 49 | 15 |
8. | x | Luchtbalboys | 46 | 14 |
9. | x | Putte SK | 42 | 12 |
10. | x | Exc.Essen | 40 | 12 |
11. | x | Olympic Essen | 37 | 10 |
x | FC Turk Sp. | 37 | 10 | |
13. | x | VE Stabroek | 36 | 11 |
14. | x | Burcht | 35 | 9 |
15. | x | Mortsel OG | 32 | 9 |
16. | x | Antuerpia | 9 | 2 |
17. | x | Jong Merksem | 6 | 1 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
-/- | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Olympic | 10/10 | 31 | 10 | +35 | 42 | |
2. | Heibos | 10/10 | 24 | 8 | +26 | 36 |
3. | Berendrecht | 10/10 | 24 | 8 | +14 | 30 |
4. | Borsbeek | 10/10 | 23 | 7 | +10 | 19 |
5. | Lint | 10/10 | 19 | 6 | +4 | 26 |
6. | FC Turk Sp. | 10/10 | 19 | 6 | +2 | 23 |
7. | Exc.Essen | 10/10 | 18 | 6 | +7 | 21 |
8. | SK Donk | 10/10 | 18 | 6 | +4 | 19 |
9. | Putte SK | 10/10 | 17 | 4 | +14 | 30 |
10. | Boechout | 11/11 | 15 | 4 | 0 | 23 |
11. | Burcht | 10/10 | 14 | 4 | +8 | 22 |
12. | Luchtbalboys | 10/10 | 14 | 4 | -3 | 21 |
13. | Mortsel OG | 11/11 | 12 | 4 | -11 | 16 |
14. | Olympic Essen | 11/11 | 11 | 3 | -4 | 20 |
15. | VE Stabroek | 11/11 | 7 | 2 | -12 | 13 |
16. | Antuerpia | 11/11 | 4 | 1 | -48 | 4 |
17. | Jong Merksem | 11/11 | 2 | 0 | -36 | 6 |
1 | het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden |
2 | het puntentotaal |
3 | het aantal gewonnen wedstrijden |
4 | het doelpuntensaldo |
5 | het aantal gemaakte doelpunten |
-/- | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Olympic | 12/12 | 30 | 10 | +24 | 37 | |
2. | Borsbeek | 11/11 | 28 | 9 | +22 | 33 |
3. | Berendrecht | 11/11 | 27 | 9 | +20 | 37 |
4. | Boechout | 11/11 | 23 | 8 | +9 | 36 |
5. | Lint | 11/11 | 23 | 7 | +15 | 31 |
6. | Heibos | 11/11 | 23 | 7 | +10 | 23 |
7. | Putte SK | 11/11 | 22 | 7 | +7 | 21 |
8. | Luchtbalboys | 12/12 | 20 | 6 | +7 | 24 |
9. | SK Donk | 12/12 | 17 | 5 | +1 | 28 |
10. | FC Turk Sp. | 11/11 | 16 | 4 | -2 | 26 |
11. | Burcht | 12/12 | 14 | 3 | +3 | 21 |
12. | VE Stabroek | 11/11 | 12 | 3 | -14 | 21 |
13. | Mortsel OG | 11/11 | 11 | 2 | -4 | 17 |
14. | Olympic Essen | 11/11 | 9 | 1 | -8 | 15 |
15. | Exc.Essen | 12/12 | 8 | 2 | -17 | 12 |
16. | Jong Merksem | 11/11 | 1 | 0 | -34 | 7 |
17. | Antuerpia | 11/11 | 1 | 0 | -39 | 5 |
-/- | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Olympic | 10/10 | 30 | 10 | +22 | 36 | |
2. | Berendrecht | 11/11 | 28 | 9 | +18 | 32 |
3. | Heibos | 11/11 | 25 | 8 | +18 | 32 |
4. | Borsbeek | 11/11 | 22 | 7 | +11 | 24 |
5. | Boechout | 10/10 | 20 | 7 | +7 | 25 |
6. | Olympic Essen | 10/10 | 20 | 7 | +7 | 24 |
7. | VE Stabroek | 10/10 | 20 | 7 | +6 | 31 |
8. | SK Donk | 10/10 | 18 | 6 | +1 | 29 |
9. | Exc.Essen | 10/10 | 18 | 6 | -1 | 15 |
10. | Lint | 11/11 | 18 | 5 | +12 | 28 |
11. | Luchtbalboys | 10/10 | 14 | 4 | -11 | 13 |
12. | Mortsel OG | 10/10 | 11 | 3 | -7 | 11 |
13. | Burcht | 10/10 | 9 | 2 | -5 | 15 |
14. | Putte SK | 11/11 | 7 | 2 | -13 | 13 |
15. | FC Turk Sp. | 11/11 | 5 | 1 | -16 | 14 |
16. | Antuerpia | 10/10 | 4 | 1 | -30 | 10 |
17. | Jong Merksem | 10/10 | 3 | 1 | -21 | 9 |