Het doorstoten naar de volgende ronde is op basis van de uitslag(en), eventueel na verlengen en strafschoppen.!
-
De uitslagen na 90' zijn ook heel belangrijk.!
Die zijn nodig om een rangschikking op te maken.
En hier mislukt het wel eens voor vbal4, met als gevolg
een foutieve conclusie. Uw hulp is meer dan nodig.!!
ronde 1:
Za | 04/05/2024 | 18:45 | Idegem - VINDERHOUTE | 1 - 7 | W3 |
Zo | 05/05/2024 | 15:00 | Windeke - PD KRUIBEKE | 0 - 4 | W1 |
. | . | . | Meldert B - SVH Waasmunster | - | W2 |
. | . | . | Nieuwerkerken - St-Pauwels | - | W4 |
. | . | . | Kluisbergen Sp B - Winnik B | - | W7 |
. | . | . | Middelburg - BALGERHOEKE | 1 - 2 | W9 |
. | . | . | ST-GORIKS - Ronse | 4 - 2 | W10 |
. | . | 16:00 | Olsene - Nokere-Kruishout.B | - | W8 |
. | . | 16:30 | Zomergem - Massemen B | - | W5 |
. | . | 18:00 | Sparta Petegem B - Bonanza | - | W6 |
de 10 winnaars gaan naar ronde 2
Voor de verliezers is ronde 1x belangrijk.
-
minder belangrijk - ronde 1x: uitslagen na 90 minuten
(maar toch het vermelden waard)
Za | 04/05/2024 | 18:45 | Idegem - VINDERHOUTE | 1 - 7 | W3 |
Zo | 05/05/2024 | 15:00 | Windeke - PD Kruibeke | - | W1 |
. | . | . | Meldert B - SVH Waasmunster | - | W2 |
. | . | . | Nieuwerkerken - St-Pauwels | - | W4 |
. | . | . | Kluisbergen Sp B - Winnik B | - | W7 |
. | . | . | Middelburg - Balgerhoeke | - | W9 |
. | . | . | St-Goriks - Ronse | - | W10 |
. | . | 16:00 | Olsene - Nokere-Kruishout.B | - | W8 |
. | . | 16:30 | Zomergem - Massemen B | - | W5 |
. | . | 18:00 | Sparta Petegem B - Bonanza | - | W6 |
Ze komen op plaatsen 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 en 20(eindrangschikking)
-
ronde 2
Do | 09/05/2024 | 15:00 | W8 - W5 | W11 |
. | . | . | W4 - Vinderhoute | W12 |
. | . | . | W2 - W7 | W13 |
. | . | . | W9 - W1 | W14 |
. | . | . | W10 - W6 | W15 |
De 5 wedstrijden leveren altijd een winnaar af,
daar komen eventueel zelfs verlegingen en strafschoppen aan te pas.
Ze stijgen allemaal naar P3
Voor de verliezers is ronde 2x belangrijk.
-
BELANGRIJK - ronde 2x: uitslagen na 90 minuten
Do | 09/05/2024 | 15:00 | W8 - W5 | W11 |
. | . | . | W4 - Vinderhoute | W12 |
. | . | . | W2 - W7 | W13 |
. | . | . | W9 - W1 | W14 |
. | . | . | W10 - W6 | W15 |
Ze komen op plaatsen 6, 7, 8, 9, 10 en 11(eindrangschikking)
-
Eindronde: de eindrangschikking:
VASTE STIJGERS: (promoveren naar P3)
1 | ? | (ronde 2) | |
2 | ? | (ronde 2) | |
3 | ? | (ronde 2) | |
4 | ? | (ronde 2) | |
5 | ? | (ronde 2) | |
6 | ? | (ronde 2x) | |
OP DE WACHTLIJST:
7 | ? | (ronde 2x) | |
8 | ? | (ronde 2x) | |
9 | ? | (ronde 2x) | |
10 | ? | (ronde 2x) | |
11 | ? | (ronde 1x) | |
12 | ? | (ronde 1x) | |
13 | . | (ronde 1x) | |
14 | . | (ronde 1x) | |
15 | . | (ronde 1x) | |
16 | . | (ronde 1x) | |
17 | . | (ronde 1x) | |
18 | . | (ronde 1x) | |
19 | . | (ronde 1x) | |
20 | . | (ronde 1x) | |