www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
Antwerpen : 2de Provinciale B
zaterdag 23/03/2024 |
10:00 | Hoogstraten B | - | Vosselaar B | 0
| - | 16
|
12:30 | Loenhout B | - | Moldavo C | 1 | - | 1 |
15:00 | St.Jozef | - | Beekhoek | 0 | - | 3 |
. | Wortel | - | Schoonbroek | 6
| - | 9
|
16:15 | Immer Oost | - | Flandria | 5
| - | 0
|
19:00 | Vrijh.Herselt A | - | Arendonk Sp.A | 2 | - | 1 |
zondag 24/03/2024 |
11:00 | Westmalle | - | Zoersel | 0 | - | 2 |
zaterdag 06/04/2024 |
10:00 | Moldavo C | 3 | - |
0 | Wortel | | - | |
10:30 | Flandria | 7 | - | 6 | Westmalle | | - | |
. | Zoersel | 7 |
- | 0 | Hoogstraten B | | - | |
. | Schoonbroek | 6 | - | 10 | Vrijh.Herselt A | | - | |
14:30 | Arendonk Sp.A | 9 | - | 9 | Immer Oost | | - | |
. | Beekhoek | 7 | - | 0 | Loenhout B | | - | |
zondag 07/04/2024 |
11:45 | Vosselaar B | 4 |
- | 6 | St.Jozef | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 2de Provinciale B --> Loenhout B
Beekhoek
1. | Zo-24/09/23 | 11:00 | Westmalle | - | Beekhoek | 0 - | 4 | | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Za-30/09/23 | 14:30 | Beekhoek | - | Flandria | 5 - | 1 | | | 3 | 6 | | 1 | |
3. | Za-07/10/23 | 14:30 | Arendonk Sp.A | - | Beekhoek | 1 - | 3 | | | 3 | 9 | | 1 | |
4. | Za-14/10/23 | 14:30 | Beekhoek | - | Schoonbroek | 2 - | 2 | | | 1 | 10 | | 3 | |
5. | Za-21/10/23 | 10:00 | Moldavo C | - | Beekhoek | 0 - | 5 | F1 | | 3 | 13 | | 3 | |
6. | Za-04/11/23 | 14:30 | Beekhoek | - | Zoersel | 6 - | 2 | | | 3 | 16 | | 1 | |
7. | Za-11/11/23 | 14:30 | Beekhoek | - | Vosselaar B | 6 - | 2 | | | 3 | 19 | | 1 | |
8. | Za-18/11/23 | 10:00 | Hoogstraten B | - | Beekhoek | 0 - | 5 | | | 3 | 22 | | 1 | |
9. | Za-25/11/23 | 14:30 | Beekhoek | - | St.Jozef | 3 - | 0 | | | 3 | 25 | | 1 | |
10. | Za-02/12/23 | 12:30 | Loenhout B | - | Beekhoek | 0 - | 3 | | | 3 | 28 | | 1 | |
11. | Za-09/12/23 | 14:30 | Beekhoek | - | Wortel | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 31 | | 1 | |
12. | Za-16/12/23 | 19:30 | Vrijh.Herselt A | - | Beekhoek | 2 - | 3 | | | 3 | 34 | | 1 | |
13. | Za-13/01/24 | 14:30 | Beekhoek | - | Immer Oost | 2 - | 3 | | | 0 | 34 | | 1 | |
15. | Za-27/01/24 | 10:30 | Flandria | - | Beekhoek | 3 - | 4 | | | 3 | 37 | | 1 | |
16. | Za-03/02/24 | 14:30 | Beekhoek | - | Arendonk Sp.A | 2 - | 2 | | | 1 | 38 | | 3 | |
14. | Za-10/02/24 | 10:00 | Beekhoek | - | Westmalle | 2 - | 0 | | | 3 | 41 | | 3 | |
17. | Za-17/02/24 | 10:30 | Schoonbroek | - | Beekhoek | 2 - | 4 | | | 3 | 44 | | 3 | |
18. | Za-24/02/24 | 14:30 | Beekhoek | - | Moldavo C | 0 - | 1 | | | 0 | 44 | | 3 | |
19. | Za-02/03/24 | 10:30 | Zoersel | - | Beekhoek | 0 - | 1 | | | 3 | 47 | | 3 | |
20. | Zo-10/03/24 | 11:45 | Vosselaar B | - | Beekhoek | 1 - | 1 | | | 1 | 48 | | 3 | |
21. | Vr-15/03/24 | 19:30 | Beekhoek | - | Hoogstraten B | 7 - | 0 | | | 3 | 51 | | 3 | |
22. | Za-23/03/24 | 15:00 | St.Jozef | - | Beekhoek | 0 - | 3 | | | 3 | 54 | | 3 | |
23. | Za-06/04/24 | 14:30 | Beekhoek | - | Loenhout B | - | | | | . | | | | |
24. | Za-13/04/24 | 15:00 | Wortel | - | Beekhoek | - | | | | . | | | | |
25. | Za-20/04/24 | 14:30 | Beekhoek | - | Vrijh.Herselt A | - | | | | . | | | | |
26. | Za-27/04/24 | 14:00 | Immer Oost | - | Beekhoek | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Loenhout B
1. | Za-23/09/23 | 10:30 | Zoersel | - | Loenhout B | 5 - | 2 | | 0 | 0 | | 8 | - |
2. | Za-30/09/23 | 12:30 | Loenhout B | - | Wortel | 2 - | 3 | | 0 | 0 | | 11 | - |
3. | Za-07/10/23 | 19:00 | Vrijh.Herselt A | - | Loenhout B | 8 - | 1 | | 0 | 0 | | 13 | - |
4. | Za-14/10/23 | 12:30 | Loenhout B | - | Immer Oost | 0 - | 10 | | 0 | 0 | | 13 | - |
5. | Zo-22/10/23 | 11:00 | Westmalle | - | Loenhout B | 2 - | 4 | | 3 | 3 | | 12 | |
6. | Za-04/11/23 | 12:30 | Loenhout B | - | Flandria | 3 - | 10 | | 0 | 3 | | 12 | |
7. | Za-11/11/23 | 14:30 | Arendonk Sp.A | - | Loenhout B | 9 - | 2 | | 0 | 3 | | 12 | |
8. | Za-18/11/23 | 12:30 | Loenhout B | - | Schoonbroek | 4 - | 11 | | 0 | 3 | | 12 | |
9. | Za-25/11/23 | 10:00 | Moldavo C | - | Loenhout B | 2 - | 0 | | 0 | 3 | | 12 | |
10. | Za-02/12/23 | 12:30 | Loenhout B | - | Beekhoek | 0 - | 3 | | 0 | 3 | | 12 | |
12. | Za-16/12/23 | 12:30 | Loenhout B | - | Hoogstraten B | 3 - | 0 | | 3 | 6 | | 12 | |
11. | Wo-10/01/24 | 20:00 | Vosselaar B | - | Loenhout B | 8 - | 3 | | 0 | 6 | | 12 | |
13. | Za-13/01/24 | 14:30 | St.Jozef | - | Loenhout B | 3 - | 1 | | 0 | 6 | | 12 | |
15. | Za-27/01/24 | 14:30 | Wortel | - | Loenhout B | 4 - | 3 | | 0 | 6 | | 13 | |
16. | Za-03/02/24 | 12:30 | Loenhout B | - | Vrijh.Herselt A | 0 - | 6 | | 0 | 6 | | 13 | |
14. | Do-15/02/24 | 19:30 | Loenhout B | - | Zoersel | 1 - | 1 | | 1 | 7 | | 13 | |
17. | Za-17/02/24 | 14:00 | Immer Oost | - | Loenhout B | 5 - | 1 | | 0 | 7 | | 13 | |
18. | Za-24/02/24 | 12:30 | Loenhout B | - | Westmalle | 0 - | 3 | | 0 | 7 | | 13 | |
19. | Za-02/03/24 | 10:30 | Flandria | - | Loenhout B | 4 - | 0 | | 0 | 7 | | 13 | |
20. | Za-09/03/24 | 12:30 | Loenhout B | - | Arendonk Sp.A | 2 - | 4 | | 0 | 7 | | 13 | |
21. | Za-16/03/24 | 10:30 | Schoonbroek | - | Loenhout B | 6 - | 2 | | 0 | 7 | | 13 | |
22. | Za-23/03/24 | 12:30 | Loenhout B | - | Moldavo C | 1 - | 1 | | 1 | 8 | | 13 | |
23. | Za-06/04/24 | 14:30 | Beekhoek | - | Loenhout B | - | | | . | | | | |
24. | Za-13/04/24 | 12:30 | Loenhout B | - | Vosselaar B | - | | | . | | | | |
25. | Za-20/04/24 | 10:00 | Hoogstraten B | - | Loenhout B | - | | | . | | | | |
26. | Za-27/04/24 | 12:30 | Loenhout B | - | St.Jozef | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (12/13)
1 | Immer Oost* | 30 | +33 |
2 | Vrijh.Herselt A* | 25 | +45 |
. | Zoersel* | 25 | +28 |
4 | Beekhoek* | 23 | +27 |
5 | Vosselaar B* | 19 | +19 |
6 | Schoonbroek* | 18 | +18 |
. | Arendonk Sp.A* | 18 | +18 |
8 | Flandria** | 16 | +12 |
9 | Moldavo C* | 15 | -5 |
10 | Westmalle* | 10 | -7 |
11 | St.Jozef* | 7 | -14 |
12 | Loenhout B* | 5 | -36 |
13 | Wortel* | 3 | -39 |
. | Hoogstraten B | 3 | -70 |
alle wedstrijden (22/26)
1 | Vrijh.Herselt A | 56 | +86 |
2 | Immer Oost | 55 | +67 |
3 | Beekhoek | 54 | +54 |
4 | Zoersel | 44 | +36 |
5 | Arendonk Sp.A | 40 | +40 |
. | Schoonbroek | 40 | +20 |
7 | Flandria | 35 | +11 |
8 | Vosselaar B | 34 | +23 |
9 | Moldavo C | 30 | -13 |
10 | Westmalle | 22 | -23 |
. | St.Jozef | 22 | -25 |
12 | Wortel | 9 | -78 |
13 | Loenhout B | 8 | -73 |
14 | Hoogstraten B | 3 | -125 |
uitwedstrijden (12/13)
1 | Vrijh.Herselt A* | 31 | +41 |
. | Beekhoek* | 31 | +27 |
3 | Immer Oost* | 25 | +34 |
4 | Arendonk Sp.A* | 22 | +22 |
. | Schoonbroek* | 22 | +2 |
6 | Zoersel* | 19 | +8 |
. | Flandria | 19 | -1 |
8 | Vosselaar B* | 15 | +4 |
. | St.Jozef* | 15 | -11 |
10 | Moldavo C* | 15 | -8 |
11 | Westmalle* | 12 | -16 |
12 | Wortel* | 6 | -39 |
13 | Loenhout B* | 3 | -37 |
14 | Hoogstraten B** | 0 | -55 |