zaterdag 02/09/2017 | ||||||
19:30 | St.Pauwels | - | Klinge | 2 | - | 2 |
20:00 | SK Gerda | - | Melsele B | 2 | - | 2 |
. | SKB.St.Niklaas | - | WB.St.Niklaas | 3 | - | 3 |
zondag 03/09/2017 | ||||||
15:00 | Rangers Opdorp | - | SVH.Waasmunster | 4 | - | 1 |
. | Eksaarde | - | Daknam | 3 | - | 1 |
. | Robur B | - | Kieldrecht | 2 | - | 7 |
. | Hamme-Zogge | - | Bosdam Beveren | 0 | - | 4 |
. | Kallo | - | Oudegem | 1 | - | 2 |
zaterdag 09/09/2017 | ||||||
19:30 | Kieldrecht | - | Hamme-Zogge | 2 | - | 1 |
20:00 | Melsele B | - | SKB.St.Niklaas | 1 | - | 0 |
. | Bosdam Beveren | - | Kallo | 3 | - | 3 |
zondag 10/09/2017 | ||||||
15:00 | WB.St.Niklaas | - | Rangers Opdorp | 1 | - | 0 |
. | Oudegem | - | SK Gerda | 3 | - | 0 |
. | Daknam | - | Robur B | 1 | - | 4 |
. | Klinge | - | Eksaarde | 2 | - | 0 |
. | SVH.Waasmunster | - | St.Pauwels | 1 | - | 3 |
zaterdag 16/09/2017 | ||||||
19:30 | St.Pauwels | - | WB.St.Niklaas | 0 | - | 4 |
20:00 | SK Gerda | - | Bosdam Beveren | 4 | - | 3 |
. | Melsele B | - | Oudegem | 2 | - | 3 |
. | SKB.St.Niklaas | - | Rangers Opdorp | 2 | - | 1 |
zondag 17/09/2017 | ||||||
15:00 | Eksaarde | - | SVH.Waasmunster | 2 | - | 1 |
. | Robur B | - | Klinge | 4 | - | 1 |
. | Hamme-Zogge | - | Daknam | 3 | - | 2 |
. | Kallo | - | Kieldrecht | 1 | - | 1 |
zaterdag 23/09/2017 | ||||||
19:30 | Kieldrecht | - | SK Gerda | 3 | - | 0 |
20:00 | Bosdam Beveren | - | Melsele B | 0 | - | 1 |
zondag 24/09/2017 | ||||||
15:00 | WB.St.Niklaas | - | Eksaarde | 2 | - | 0 |
. | Rangers Opdorp | - | St.Pauwels | 1 | - | 4 |
. | Oudegem | - | SKB.St.Niklaas | 3 | - | 1 |
. | Daknam | - | Kallo | 0 | - | 5 |
. | Klinge | - | Hamme-Zogge | 3 | - | 1 |
. | SVH.Waasmunster | - | Robur B | 2 | - | 3 |
zaterdag 30/09/2017 | ||||||
20:00 | SK Gerda | - | Daknam | 2 | - | 2 |
. | Melsele B | - | Kieldrecht | 0 | - | 3 |
. | SKB.St.Niklaas | - | St.Pauwels | 1 | - | 3 |
zondag 01/10/2017 | ||||||
15:00 | Oudegem | - | Bosdam Beveren | 1 | - | 1 |
. | Eksaarde | - | Rangers Opdorp | 2 | - | 0 |
. | Robur B | - | WB.St.Niklaas | 1 | - | 2 |
. | Hamme-Zogge | - | SVH.Waasmunster | 1 | - | 2 |
. | Kallo | - | Klinge | 3 | - | 3 |
zaterdag 07/10/2017 | ||||||
19:30 | Kieldrecht | - | Oudegem | 3 | - | 1 |
. | St.Pauwels | - | Eksaarde | 4 | - | 1 |
20:00 | Bosdam Beveren | - | SKB.St.Niklaas | 3 | - | 2 |
zondag 08/10/2017 | ||||||
15:00 | WB.St.Niklaas | - | Hamme-Zogge | 1 | - | 0 |
. | Rangers Opdorp | - | Robur B | 5 | - | 2 |
. | Daknam | - | Melsele B | 0 | - | 1 |
. | Klinge | - | SK Gerda | 1 | - | 1 |
. | SVH.Waasmunster | - | Kallo | 1 | - | 1 |
zaterdag 14/10/2017 | ||||||
20:00 | SK Gerda | - | SVH.Waasmunster | 3 | - | 0 |
. | Bosdam Beveren | - | Kieldrecht | 0 | - | 4 |
. | SKB.St.Niklaas | - | Eksaarde | 2 | - | 2 |
zondag 15/10/2017 | ||||||
15:00 | Melsele B | - | Klinge | 3 | - | 1 |
. | Oudegem | - | Daknam | 0 | - | 3 |
. | Robur B | - | St.Pauwels | 2 | - | 2 |
. | Hamme-Zogge | - | Rangers Opdorp | 1 | - | 1 |
. | Kallo | - | WB.St.Niklaas | 4 | - | 1 |
zaterdag 21/10/2017 | ||||||
19:30 | Kieldrecht | - | SKB.St.Niklaas | 3 | - | 0 |
zondag 22/10/2017 | ||||||
15:00 | St.Pauwels | - | Hamme-Zogge | 3 | - | 0 |
. | WB.St.Niklaas | - | SK Gerda | 3 | - | 1 |
. | Rangers Opdorp | - | Kallo | 3 | - | 2 |
. | Eksaarde | - | Robur B | 2 | - | 1 |
. | Daknam | - | Bosdam Beveren | 4 | - | 4 |
. | Klinge | - | Oudegem | 1 | - | 2 |
. | SVH.Waasmunster | - | Melsele B | 1 | - | 3 |
zaterdag 28/10/2017 | ||||||
19:30 | Kieldrecht | - | Daknam | 3 | - | 0 |
20:00 | Bosdam Beveren | - | Klinge | 0 | - | 3 |
. | Melsele B | - | WB.St.Niklaas | 0 | - | 1 |
. | SK Gerda | - | Rangers Opdorp | 2 | - | 0 |
. | SKB.St.Niklaas | - | Robur B | 3 | - | 1 |
zondag 29/10/2017 | ||||||
15:00 | Oudegem | - | SVH.Waasmunster | 3 | - | 1 |
. | Hamme-Zogge | - | Eksaarde | 2 | - | 1 |
. | Kallo | - | St.Pauwels | 5 | - | 1 |
zondag 05/11/2017 | ||||||
14:30 | WB.St.Niklaas | - | Oudegem | 0 | - | 0 |
. | Rangers Opdorp | - | Melsele B | 1 | - | 2 |
. | Eksaarde | - | Kallo | 1 | - | 2 |
. | Robur B | - | Hamme-Zogge | 4 | - | 1 |
. | Daknam | - | SKB.St.Niklaas | 1 | - | 1 |
. | Klinge | - | Kieldrecht | 2 | - | 2 |
. | SVH.Waasmunster | - | Bosdam Beveren | 1 | - | 2 |
15:00 | St.Pauwels | - | SK Gerda | 1 | - | 1 |
zaterdag 11/11/2017 | ||||||
19:30 | Kieldrecht | - | SVH.Waasmunster | 4 | - | 0 |
20:00 | SK Gerda | - | Eksaarde | 3 | - | 1 |
. | SKB.St.Niklaas | - | Hamme-Zogge | 3 | - | 2 |
. | Bosdam Beveren | - | WB.St.Niklaas | 3 | - | 2 |
zondag 12/11/2017 | ||||||
14:30 | Oudegem | - | Rangers Opdorp | 2 | - | 2 |
. | Daknam | - | Klinge | 2 | - | 1 |
. | Kallo | - | Robur B | 5 | - | 0 |
15:00 | Melsele B | - | St.Pauwels | 0 | - | 3 |
zaterdag 18/11/2017 | ||||||
19:30 | St.Pauwels | - | Oudegem | 3 | - | 1 |
zondag 19/11/2017 | ||||||
14:30 | WB.St.Niklaas | - | Kieldrecht | 1 | - | 1 |
. | Rangers Opdorp | - | Bosdam Beveren | 4 | - | 1 |
. | Eksaarde | - | Melsele B | 3 | - | 0 |
. | Robur B | - | SK Gerda | 0 | - | 1 |
. | Klinge | - | SKB.St.Niklaas | 0 | - | 0 |
. | SVH.Waasmunster | - | Daknam | 3 | - | 0 |
. | Hamme-Zogge | - | Kallo | 1 | - | 0 |
zaterdag 25/11/2017 | ||||||
19:30 | Kieldrecht | - | Rangers Opdorp | 2 | - | 1 |
20:00 | SK Gerda | - | Hamme-Zogge | 2 | - | 0 |
. | Melsele B | - | Robur B | 2 | - | 1 |
. | SKB.St.Niklaas | - | Kallo | 0 | - | 3 |
20:30 | Bosdam Beveren | - | St.Pauwels | 0 | - | 1 |
zondag 26/11/2017 | ||||||
14:30 | Daknam | - | WB.St.Niklaas | 2 | - | 2 |
. | Klinge | - | SVH.Waasmunster | 1 | - | 0 |
. | Oudegem | - | Eksaarde | 4 | - | 0 |
zaterdag 02/12/2017 | ||||||
20:00 | SKB.St.Niklaas | - | SVH.Waasmunster | 1 | - | 2 |
zondag 03/12/2017 | ||||||
14:30 | WB.St.Niklaas | - | Klinge | 6 | - | 3 |
. | Rangers Opdorp | - | Daknam | 2 | - | 1 |
. | Eksaarde | - | Bosdam Beveren | 4 | - | 1 |
. | Robur B | - | Oudegem | 1 | - | 3 |
. | Kallo | - | SK Gerda | 4 | - | 0 |
. | Hamme-Zogge | - | Melsele B | 0 | - | 1 |
. | St.Pauwels | - | Kieldrecht | 2 | - | 2 |
zaterdag 09/12/2017 | ||||||
19:30 | Kieldrecht | - | Eksaarde | 3 | - | 0 |
20:00 | SK Gerda | - | SKB.St.Niklaas | 2 | - | 0 |
. | Bosdam Beveren | - | Robur B | 2 | - | 1 |
zaterdag 10/02/2018 | ||||||
20:00 | Melsele B | - | Kallo | 1 | - | 2 |
zondag 11/02/2018 | ||||||
15:00 | Daknam | - | St.Pauwels | 0 | - | 5 |
. | Klinge | - | Rangers Opdorp | 1 | - | 1 |
. | SVH.Waasmunster | - | WB.St.Niklaas | 0 | - | 4 |
. | Oudegem | - | Hamme-Zogge | 2 | - | 2 |
zaterdag 16/12/2017 | ||||||
19:30 | Melsele B | - | SK Gerda | 0 | - | 0 |
. | Kieldrecht | - | Robur B | 5 | - | 0 |
20:00 | Bosdam Beveren | - | Hamme-Zogge | 0 | - | 4 |
zondag 17/12/2017 | ||||||
14:30 | WB.St.Niklaas | - | SKB.St.Niklaas | 3 | - | 4 |
. | Daknam | - | Eksaarde | 0 | - | 1 |
. | Klinge | - | St.Pauwels | 1 | - | 2 |
. | SVH.Waasmunster | - | Rangers Opdorp | 1 | - | 2 |
. | Oudegem | - | Kallo | 1 | - | 3 |
zaterdag 06/01/2018 | ||||||
20:00 | SKB.St.Niklaas | - | Melsele B | 2 | - | 3 |
. | SK Gerda | - | Oudegem | 1 | - | 3 |
zondag 07/01/2018 | ||||||
14:30 | Rangers Opdorp | - | WB.St.Niklaas | 0 | - | 3 |
. | Eksaarde | - | Klinge | 1 | - | 2 |
. | Robur B | - | Daknam | 3 | - | 1 |
. | Kallo | - | Bosdam Beveren | 3 | - | 0 |
. | Hamme-Zogge | - | Kieldrecht | 0 | - | 1 |
15:00 | St.Pauwels | - | SVH.Waasmunster | 3 | - | 2 |
zaterdag 13/01/2018 | ||||||
19:30 | Kieldrecht | - | Kallo | 3 | - | 1 |
20:00 | Bosdam Beveren | - | SK Gerda | 0 | - | 2 |
zondag 14/01/2018 | ||||||
14:30 | WB.St.Niklaas | - | St.Pauwels | 2 | - | 1 |
. | Rangers Opdorp | - | SKB.St.Niklaas | 2 | - | 3 |
. | Daknam | - | Hamme-Zogge | 3 | - | 2 |
. | Klinge | - | Robur B | 1 | - | 1 |
. | SVH.Waasmunster | - | Eksaarde | 1 | - | 4 |
. | Oudegem | - | Melsele B | 3 | - | 2 |
zaterdag 20/01/2018 | ||||||
19:30 | St.Pauwels | - | Rangers Opdorp | 2 | - | 0 |
20:00 | SK Gerda | - | Kieldrecht | 0 | - | 2 |
. | Melsele B | - | Bosdam Beveren | 2 | - | 2 |
. | SKB.St.Niklaas | - | Oudegem | 2 | - | 4 |
zondag 21/01/2018 | ||||||
15:00 | Eksaarde | - | WB.St.Niklaas | 0 | - | 1 |
. | Robur B | - | SVH.Waasmunster | 3 | - | 2 |
. | Kallo | - | Daknam | 7 | - | 3 |
zondag 01/04/2018 | ||||||
15:00 | Hamme-Zogge | - | Klinge | 5 | - | 3 |
zondag 28/01/2018 | ||||||
15:00 | St.Pauwels | - | SKB.St.Niklaas | 5 | - | 0 |
. | WB.St.Niklaas | - | Robur B | 4 | - | 0 |
. | Rangers Opdorp | - | Eksaarde | 1 | - | 1 |
. | Daknam | - | SK Gerda | 0 | - | 0 |
. | Klinge | - | Kallo | 2 | - | 2 |
. | SVH.Waasmunster | - | Hamme-Zogge | 3 | - | 2 |
. | Kieldrecht | - | Melsele B | 5 | - | 0 |
. | Bosdam Beveren | - | Oudegem | 3 | - | 3 |
zaterdag 03/02/2018 | ||||||
20:00 | SK Gerda | - | Klinge | 1 | - | 1 |
. | SKB.St.Niklaas | - | Bosdam Beveren | 1 | - | 0 |
. | Melsele B | - | Daknam | 5 | - | 4 |
zondag 04/02/2018 | ||||||
15:00 | Eksaarde | - | St.Pauwels | 0 | - | 1 |
. | Robur B | - | Rangers Opdorp | 1 | - | 1 |
. | Oudegem | - | Kieldrecht | 2 | - | 3 |
. | Kallo | - | SVH.Waasmunster | 1 | - | 3 |
. | Hamme-Zogge | - | WB.St.Niklaas | 1 | - | 4 |
zaterdag 17/02/2018 | ||||||
19:30 | Kieldrecht | - | Bosdam Beveren | 4 | - | 2 |
. | St.Pauwels | - | Robur B | 2 | - | 1 |
zondag 18/02/2018 | ||||||
15:00 | WB.St.Niklaas | - | Kallo | 2 | - | 3 |
. | Rangers Opdorp | - | Hamme-Zogge | 1 | - | 1 |
. | Eksaarde | - | SKB.St.Niklaas | 0 | - | 0 |
. | Daknam | - | Oudegem | 2 | - | 1 |
. | Klinge | - | Melsele B | 2 | - | 1 |
. | SVH.Waasmunster | - | SK Gerda | 0 | - | 3 |
zaterdag 24/02/2018 | ||||||
20:00 | SK Gerda | - | WB.St.Niklaas | 2 | - | 2 |
. | Bosdam Beveren | - | Daknam | 3 | - | 1 |
. | SKB.St.Niklaas | - | Kieldrecht | 1 | - | 7 |
zondag 25/02/2018 | ||||||
15:00 | Melsele B | - | SVH.Waasmunster | 1 | - | 0 |
. | Robur B | - | Eksaarde | 1 | - | 2 |
. | Kallo | - | Rangers Opdorp | 3 | - | 0 |
. | Hamme-Zogge | - | St.Pauwels | 1 | - | 0 |
16:00 | Oudegem | - | Klinge | 2 | - | 2 |
zaterdag 03/03/2018 | ||||||
19:30 | St.Pauwels | - | Kallo | 2 | - | 2 |
zondag 04/03/2018 | ||||||
15:00 | WB.St.Niklaas | - | Melsele B | 2 | - | 0 |
. | Rangers Opdorp | - | SK Gerda | 4 | - | 2 |
. | Eksaarde | - | Hamme-Zogge | 1 | - | 4 |
. | Robur B | - | SKB.St.Niklaas | 2 | - | 1 |
. | Daknam | - | Kieldrecht | 0 | - | 5 |
. | Klinge | - | Bosdam Beveren | 3 | - | 2 |
. | SVH.Waasmunster | - | Oudegem | 3 | - | 4 |
zaterdag 10/03/2018 | ||||||
15:00 | Hamme-Zogge | - | Robur B | 0 | - | 2 |
19:30 | Kieldrecht | - | Klinge | 3 | - | 2 |
20:00 | Melsele B | - | Rangers Opdorp | 3 | - | 1 |
. | SK Gerda | - | St.Pauwels | 1 | - | 5 |
. | SKB.St.Niklaas | - | Daknam | 3 | - | 1 |
20:30 | Bosdam Beveren | - | SVH.Waasmunster | 3 | - | 2 |
zondag 11/03/2018 | ||||||
15:00 | Oudegem | - | WB.St.Niklaas | 0 | - | 0 |
. | Kallo | - | Eksaarde | 0 | - | 0 |
zaterdag 17/03/2018 | ||||||
19:30 | St.Pauwels | - | Melsele B | 0 | - | 0 |
zondag 18/03/2018 | ||||||
15:00 | WB.St.Niklaas | - | Bosdam Beveren | 3 | - | 0 |
. | Rangers Opdorp | - | Oudegem | 2 | - | 2 |
. | Eksaarde | - | SK Gerda | 1 | - | 2 |
. | Robur B | - | Kallo | 2 | - | 3 |
. | Klinge | - | Daknam | 2 | - | 1 |
. | SVH.Waasmunster | - | Kieldrecht | 0 | - | 0 |
. | Hamme-Zogge | - | SKB.St.Niklaas | 0 | - | 2 |
zaterdag 24/03/2018 | ||||||
19:30 | Kieldrecht | - | WB.St.Niklaas | 1 | - | 2 |
20:00 | SKB.St.Niklaas | - | Klinge | 1 | - | 2 |
. | Melsele B | - | Eksaarde | 5 | - | 1 |
. | Bosdam Beveren | - | Rangers Opdorp | 0 | - | 3 |
. | SK Gerda | - | Robur B | 2 | - | 0 |
zondag 25/03/2018 | ||||||
15:00 | Daknam | - | SVH.Waasmunster | 1 | - | 1 |
. | Oudegem | - | St.Pauwels | 2 | - | 0 |
. | Kallo | - | Hamme-Zogge | 1 | - | 1 |
zaterdag 14/04/2018 | ||||||
19:30 | St.Pauwels | - | Bosdam Beveren | 7 | - | 1 |
zondag 15/04/2018 | ||||||
15:00 | WB.St.Niklaas | - | Daknam | 1 | - | 3 |
. | Rangers Opdorp | - | Kieldrecht | 1 | - | 4 |
. | Eksaarde | - | Oudegem | 2 | - | 3 |
. | Robur B | - | Melsele B | 2 | - | 2 |
. | SVH.Waasmunster | - | Klinge | 0 | - | 2 |
. | Kallo | - | SKB.St.Niklaas | 1 | - | 2 |
. | Hamme-Zogge | - | SK Gerda | 0 | - | 1 |
zondag 22/04/2018 | ||||||
15:00 | Klinge | - | WB.St.Niklaas | 0 | - | 3 |
. | Daknam | - | Rangers Opdorp | 2 | - | 2 |
. | Kieldrecht | - | St.Pauwels | 3 | - | 6 |
. | Bosdam Beveren | - | Eksaarde | 2 | - | 1 |
. | Oudegem | - | Robur B | 3 | - | 0 |
. | Melsele B | - | Hamme-Zogge | 3 | - | 0 |
. | SK Gerda | - | Kallo | 4 | - | 2 |
. | SVH.Waasmunster | - | SKB.St.Niklaas | 2 | - | 0 |
zondag 29/04/2018 | ||||||
15:00 | SKB.St.Niklaas | - | SK Gerda | 3 | - | 6 |
. | Kallo | - | Melsele B | 0 | - | 1 |
. | Hamme-Zogge | - | Oudegem | 1 | - | 4 |
. | Robur B | - | Bosdam Beveren | 1 | - | 0 |
. | Eksaarde | - | Kieldrecht | 0 | - | 1 |
. | St.Pauwels | - | Daknam | 1 | - | 2 |
. | Rangers Opdorp | - | Klinge | 1 | - | 0 |
. | WB.St.Niklaas | - | SVH.Waasmunster | 3 | - | 0 |
30/30 | |||||||||
Kieldrecht | 74 | 226 | 1 | ||||||
2. | WB.St.Niklaas | 63 | 1 | 0 | |||||
3. | St.Pauwels | 60 | 0 | 0 | |||||
4. | Oudegem | 56 | 13 | 1 | |||||
5. | Melsele B | 50 | 0 | 0 | |||||
6. | Kallo | 50 | 0 | 1 | |||||
7. | SK Gerda | 50 | 0 | 0 | |||||
8. | Klinge | 40 | 0 | 0 | |||||
9. | Rangers Opdorp | 35 | 0 | 1 | |||||
10. | SKB.St.Niklaas | 32 | 0 | 0 | |||||
11. | Eksaarde | 31 | 0 | 1 | |||||
12. | Robur B | 31 | 0 | 7 | |||||
13. | Bosdam Beveren | 29 | 0 | 1 | |||||
14. | Hamme-Zogge | 25 | 0 | 30 | |||||
15. | Daknam | 25 | 0 | 99 | |||||
16. | SVH.Waasmunster | 21 | 0 | 107 |
30/30 | ||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |||
Kieldrecht | 74 | 23 | +62 | 90 | 43 | 10 | ||
2. | x | WB.St.Niklaas | 63 | 19 | +35 | 68 | 34 | 9 |
3. | x | St.Pauwels | 60 | 18 | +35 | 74 | 37 | 10 |
4. | x | Oudegem | 56 | 16 | +20 | 67 | 36 | 9 |
5. | x | Melsele B | 50 | 15 | +2 | 47 | 19 | 7 |
6. | x | Kallo | 50 | 14 | +29 | 73 | 34 | 7 |
7. | x | SK Gerda | 50 | 14 | +5 | 51 | 20 | 6 |
8. | x | Klinge | 40 | 10 | -3 | 50 | 28 | 4 |
9. | x | Rangers Opdorp | 35 | 9 | -7 | 47 | 15 | 2 |
10. | x | SKB.St.Niklaas | 32 | 9 | -24 | 44 | 16 | 4 |
11. | x | Eksaarde | 31 | 9 | -15 | 37 | 15 | 3 |
12. | x | Robur B | 31 | 9 | -22 | 46 | 17 | 3 |
13. | x | Bosdam Beveren | 29 | 8 | -30 | 45 | 23 | 2 |
14. | x | Hamme-Zogge | 25 | 7 | -23 | 37 | 21 | 2 |
15. | x | Daknam | 25 | 6 | -33 | 43 | 25 | 3 |
16. | x | SVH.Waasmunster | 21 | 6 | -31 | 36 | 17 | 3 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gemaakte goals op verplaatsing |
6 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Kieldrecht | 26 | 8 | +24 | 31 | |
2. | WB.St.Niklaas | 23 | 7 | +9 | 18 |
3. | Oudegem | 20 | 6 | +5 | 18 |
4. | Melsele B | 19 | 6 | +3 | 15 |
5. | St.Pauwels | 18 | 5 | +5 | 23 |
6. | Kallo | 16 | 4 | +11 | 27 |
7. | Robur B | 13 | 4 | -2 | 24 |
8. | Eksaarde | 13 | 4 | -3 | 14 |
9. | Klinge | 13 | 3 | +1 | 19 |
10. | SK Gerda | 13 | 3 | -2 | 16 |
11. | Bosdam Beveren | 12 | 3 | -3 | 20 |
12. | Rangers Opdorp | 10 | 3 | -3 | 16 |
13. | SKB.St.Niklaas | 9 | 2 | -6 | 15 |
14. | Hamme-Zogge | 7 | 2 | -13 | 10 |
15. | Daknam | 6 | 1 | -12 | 14 |
16. | SVH.Waasmunster | 4 | 1 | -14 | 11 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte doelpunten |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Kieldrecht | 26 | 8 | +23 | 28 | |
2. | St.Pauwels | 25 | 8 | +19 | 27 |
3. | Kallo | 22 | 7 | +19 | 30 |
4. | WB.St.Niklaas | 20 | 6 | +14 | 28 |
5. | Oudegem | 18 | 5 | +7 | 26 |
6. | SK Gerda | 17 | 5 | +1 | 11 |
7. | Eksaarde | 13 | 4 | -1 | 15 |
8. | Rangers Opdorp | 12 | 3 | -2 | 15 |
9. | Melsele B | 11 | 3 | -10 | 11 |
10. | Hamme-Zogge | 10 | 3 | 0 | 18 |
11. | SKB.St.Niklaas | 10 | 3 | -11 | 15 |
12. | Klinge | 10 | 2 | -5 | 15 |
13. | SVH.Waasmunster | 9 | 3 | -10 | 14 |
14. | Daknam | 8 | 2 | -14 | 12 |
Bosdam Beveren | 8 | 2 | -14 | 12 | |
16. | Robur B | 7 | 2 | -16 | 10 |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Kieldrecht | 22 | 7 | +15 | 31 | |
2. | WB.St.Niklaas | 20 | 6 | +12 | 22 |
3. | Melsele B | 20 | 6 | +9 | 21 |
4. | SK Gerda | 20 | 6 | +6 | 24 |
5. | Oudegem | 18 | 5 | +8 | 23 |
6. | St.Pauwels | 17 | 5 | +11 | 24 |
7. | Klinge | 17 | 5 | +1 | 16 |
8. | SKB.St.Niklaas | 13 | 4 | -7 | 14 |
9. | Rangers Opdorp | 13 | 3 | -2 | 16 |
10. | Kallo | 12 | 3 | -1 | 16 |
11. | Robur B | 11 | 3 | -4 | 12 |
12. | Daknam | 11 | 3 | -7 | 17 |
13. | Bosdam Beveren | 9 | 3 | -13 | 13 |
14. | SVH.Waasmunster | 8 | 2 | -7 | 11 |
15. | Hamme-Zogge | 8 | 2 | -10 | 9 |
16. | Eksaarde | 5 | 1 | -11 | 8 |