ronde 1: eliminatie 4 ploegen
Zo | 06/05/2018 | 15:00 | LEMBEKE - Melsele B | 2 - 1 | |
. | . | . | MOERBEKE-G'BERGEN - Oudenhove A | 4 - 1 | |
. | . | . | HOFSTADE* - St.Pauwels | 4 - 4 | |
. | . | 16:00 | Vurste-Semmerzake - WB.ST.NIKLAAS | 1 - 2 | |
won via strafschoppen*
de 4 winnaars gaan ronde 2
ronde 2
Do | 10/05/2018 | 15:00 | VC.Zwijnaarde - ERTVELDE UNITED | 2 - 3 | (2-2) |
. | . | . | ST.LAUREINS - St.Denijs A | 1 - 0 | |
. | . | . | WB.ST.NIKLAAS - Dynamo Beervelde | 4 - 1 | |
. | . | . | Nederhasselt - MOERBEKE-G'BERGEN | 1 - 2 | (1-1) |
. | . | . | NAZARETH-EKE A - St.Denderleeuw | 1 - 0 | |
. | . | . | ZINGEM A - Vinkt | 2 - 0 | |
. | . | . | Oudegem - HOFSTADE | 2 - 3 | (1-1) |
. | . | 16:00 | Laarne-Kalken A - LEMBEKE* | 1 - 1 | |
won via strafschoppen*
de 8 winnaars gaan naar ronde 3
ronde 3
Zo | 13/05/2018 | 15:00 | LEMBEKE - Nazareth-Eke A | 2 - 1 | |
. | . | . | Moerbeke-G'bergen - ST.LAUREINS | 2 - 3 | (2-2) |
. | . | . | WB.ST.NIKLAAS - Hofstade | 2 - 1 | |
. | . | . | ERTVELDE UNITED* - Zingem A | 0 - 0 | |
won via strafschoppen*
de 4 winnaars gaan naar ronde 4
ronde 4
Zo | 20/05/2018 | 15:00 | Lembeke - WB.ST.NIKLAAS | 1 - 2 | |
. | . | . | ERTVELDE UNITED - St.Laureins | 4 - 0 | |
PROBLEEM OPGELOST !!:
de vier verliezers van ronde 3
Ze worden gerangschik op basis van ronde 3
DIT IS GOED ! !
de 4 verliezers van ronde 3:
op basis van de uitslagen in de 3de ronde
Die komen in aanmerking voor eventueel bijkomende promotie.
Ze worden gerangschikt op basis van de uitslagen in de 3de ronde
en dit na 90 minuten, de velengingen tellen dus niet mee.
Rangorde: |
1 | punten |
2 | doelpuntensaldo |
3 | doelpunten voor |
4 | doelpunten tegen |
5 | loting (of testwedstrijd) |
-
Rangschikking: |
1 | Moerbeke-G'bergen | 1 | 0 | 2 | |
2 | Zingem | 1 | 0 | 0 | |
3 | Nazareth-Eke A | 0 | |
3 | Hofstade | 0 | |
EN DIT WAS FOUT ! !
de 4 verliezers van ronde 3:
op basis van de uitslagen in de 2de en de 3de ronde
Die komen in aanmerking voor eventueel bijkomende promotie.
Ze worden gerangschikt op basis van de uitslagen in de 2de EN de 3de ronde
en dit na 90 minuten, de velengingen tellen dus niet mee.
Rangorde: |
1 | punten |
2 | doelpuntensaldo |
3 | doelpunten voor |
4 | doelpunten tegen |
5 | loting (of testwedstrijd) |
-
Rangschikking: |
1 | Zingem | 4 | |
2 | Nazareth-Eke A | 3 | |
3 | Moerbeke-G'bergen | 2 | |
4 | Hofstade | 1 | |
In de onderstaande tabellen worden op het einde van het seizoen:
-de kampioenen geschrapt,
-elke ploeg mag eenmaal voorkomen, de rest wordt eveneens geschrapt.
Vervangers komen uit de eindrangschikking.
3A
2de eindr.: | Ertvelde United | |
1ste periode: | VSV.Gent | St.Laureins |
2de periode: | Ertvelde United | Vinkt |
3de periode: | Lembeke | |
3B
2de eindr.: | Laarne-Kalken A | |
1ste periode: | Latem | VC.Zwijnaarde |
2de periode: | Dynamo Beervelde | |
3de periode: | Latem | St.Denijs A |
3C
2de eindr.: | Vurste-Semmerzake | |
1ste periode: | Oudenhove A | |
2de periode: | Nokere-Kruishoutem A | Zingem A |
3de periode: | Nazareth-Eke A | |
3D
2de eindr.: | St.Denderleeuw | |
1ste periode: | Erembodegem | Moerbeke-G'bergen |
2de periode: | Erembodegem | Nederhasselt |
3de periode: | St.Denderleeuw | Hofstade |
3E
2de eindr.: | WB.St.Niklaas | |
1ste periode: | Kieldrecht | St.Pauwels |
2de periode: | Kieldrecht | Oudegem |
3de periode: | Kieldrecht | Melsele B |
Een rangschikking, mogelijk over meerdere reeksen heen,
eventueel aangepast aan de ploeg(en) met de meest gespeelde wedstrijden.
De ploegen welke in aanmerking komen voor promotie zitten
in de bovenste helft van de tabel.
| 1 | Erembodegem(3D.1) | | 74 | 22 | +72 | 97 | | 9 | +37 | 51 | |
| 1 | Kieldrecht(3E.1) | | 74 | 23 | +62 | 90 | | 10 | +31 | 43 | |
| 2 | St.Denderleeuw(3D.2) | | 70 | 23 | +39 | 88 | | 12 | +17 | 41 | |
| 3 | Latem(3B.1) | | 69 | 22 | +67 | 89 | | 12 | +44 | 52 | |
| 3 | Nokere-Kruishout.A(3C.1) | | 69 | 22 | +49 | 74 | | 11 | +18 | 32 | |
| 4 | VSV.Gent(3A.1) | | 68 | 21 | +38 | 71 | | 9 | +8 | 26 | |
| 5 | Vurste-Semmerzake(3C.2) | | 67 | 21 | +37 | 77 | | 8 | +9 | 32 | |
| 6 | Moerbeke-G'bergen(3D.3) | | 65 | 20 | +37 | 69 | | 11 | +21 | 35 | |
| 7 | Laarne-Kalken A(3B.2) | | 64 | 19 | +40 | 73 | | 10 | +21 | 37 | |
| 8 | WB.St.Niklaas(3E.2) | | 63 | 19 | +35 | 68 | | 9 | +17 | 34 | |
| 9 | Ertvelde United(3A.2) | | 62 | 18 | +33 | 72 | | 10 | +19 | 37 | |
| 10 | Nazareth-Eke A(3C.3) | | 61 | 18 | +30 | 63 | | 8 | +12 | 32 | |
| 11 | St.Pauwels(3E.3) | | 60 | 18 | +35 | 74 | | 10 | +17 | 37 | |
| 12 | Nederhasselt(3D.4) | | 57 | 17 | +24 | 70 | | 10 | +15 | 33 | |
| 13 | VC.Zwijnaarde(3B.3) | | 56 | 14 | +30 | 66 | | 7 | +17 | 29 | |
| 13 | Hofstade(3D.5) | | 56 | 17 | +22 | 66 | | 9 | +10 | 34 | |
| 13 | Oudegem(3E.4) | | 56 | 16 | +20 | 67 | | 9 | +9 | 36 | |
| 14 | Lembeke(3A.3) | | 55 | 16 | +24 | 65 | | 7 | +6 | 28 | |
| 14 | St.Laureins(3A.4) | | 55 | 16 | +14 | 57 | | 10 | +11 | 28 | |
| 15 | St.Denijs A(3B.4) | | 54 | 17 | +44 | 94 | | 7 | +7 | 34 | |
| 16 | Zingem A(3C.4) | | 53 | 15 | +35 | 69 | | 6 | +5 | 29 | |
| 17 | Heusden A(3B.5) | | 52 | 15 | +7 | 63 | | 8 | +1 | 32 | |
| 18 | Oudenhove A(3C.5) | | 50 | 13 | +22 | 67 | | 7 | +18 | 35 | |
| 18 | Melsele B(3E.5) | | 50 | 15 | +2 | 47 | | 7 | -4 | 19 | |
| 18 | Kallo(3E.6) | | 50 | 14 | +29 | 73 | | 7 | +8 | 34 | |
| 18 | SK Gerda(3E.7) | | 50 | 14 | +5 | 51 | | 6 | -3 | 20 | |
| 19 | Vinkt(3A.5) | | 49 | 15 | +3 | 52 | | 7 | -1 | 25 | |
| 19 | Dynamo Beervelde(3B.6) | | 49 | 15 | +1 | 56 | | 8 | -2 | 28 | |
| 19 | FC Destelbergen(3B.7) | | 49 | 14 | +21 | 68 | | 6 | +3 | 28 | |
| 19 | FC Kluisbergen A(3C.6) | | 49 | 14 | +6 | 63 | | 8 | +17 | 41 | |
| 20 | DKW Evergem(3A.6) | | 48 | 12 | +23 | 54 | | 4 | +6 | 22 | |
| 20 | E.Houtem(3B.8) | | 48 | 14 | +29 | 78 | | 7 | +12 | 38 | |
| 21 | HT.Zwijnaarde(3B.9) | | 47 | 14 | +25 | 70 | | 5 | +1 | 31 | |
| 21 | Doggen(3D.6) | | 47 | 14 | +9 | 54 | | 8 | +9 | 29 | |
| 22 | Haaltert(3D.7) | | 45 | 13 | +18 | 66 | | 5 | -2 | 25 | |
| 23 | Gijzegem(3D.8) | | 44 | 13 | 0 | 79 | | 6 | 0 | 39 | |
| 24 | St.Kruis-Winkel(3A.7) | | 42 | 12 | +4 | 56 | | 6 | +3 | 30 | |
| 24 | Velzeke(3C.7) | | 42 | 12 | -2 | 56 | | 6 | -2 | 24 | |
| 25 | Bevere A(3C.8) | | 41 | 12 | -14 | 69 | | 5 | -18 | 28 | |
| 25 | Mere(3D.9) | | 41 | 12 | +3 | 59 | | 4 | -8 | 25 | |
| 25 | Bonanza A(3D.10) | | 41 | 11 | -3 | 53 | | 4 | -12 | 19 | |
| 26 | Sottegem B(3C.9) | | 40 | 11 | -8 | 50 | | 5 | -11 | 22 | |
| 26 | Klinge(3E.8) | | 40 | 10 | -3 | 50 | | 4 | -6 | 28 | |
| 27 | KVV Schelde(3B.10) | | 39 | 11 | -3 | 60 | | 5 | -4 | 27 | |
| 27 | Wortegem(3C.10) | | 39 | 11 | +3 | 55 | | 2 | -8 | 22 | |
| 28 | Maria-Aalter(3A.8) | | 38 | 10 | -9 | 49 | | 5 | +1 | 27 | |
| 28 | Boekel A(3C.11) | | 38 | 10 | -3 | 55 | | 5 | -8 | 27 | |
| 29 | Elene-G'berge B(3C.12) | | 37 | 11 | -7 | 46 | | 4 | -14 | 17 | |
| 30 | Hansbeke(3A.9) | | 36 | 10 | -7 | 46 | | 5 | -2 | 24 | |
| 30 | Nevele(3A.10) | | 36 | 9 | -9 | 49 | | 5 | -8 | 25 | |
voor elke ploeg de laatst uitgevoerde plaatsaanpassing
punten - gewonnen wedstrijden - doelpuntensaldo - aantal gemaakte doelpunten
gewonnen uitwedstrijden - doelpuntensaldo uit - aantal gemaakte doelpunten uit