ronde 1
vrij: Poesele, J.Geraardsbergen, Sp.Waasmunster en Knesselare
Zo | 03/05/2015 | 15:00 | BORSBEKE - FC.Kluisbergen | 2 - 0 | |
. | . | . | EVERGEM CENTER - HT.Zwijnaarde | 1 - 0 | |
. | . | . | NEVELE - Nederhasselt | 4 - 2 | |
. | . | . | Wortegem - NAZARETH-EKE | 1 - 2 | |
. | . | . | KIELDRECHT - Wilskr.Idegem | 4 - 1 | |
. | . | . | VSV.GENT - Erembodegem | 2 - 0 | |
. | . | . | Zaffelare - HAASDONK* | 2 - 2 | |
. | . | 16:30 | Nederename - KVV SCHELDE | 1 - 6 | |
won via strafschoppen*
Nevele - Nerderhasselt 2-2 na 90'
Zaffelare - Haasdonk 2-2 na 90'
de 8 winnaars gaan samen met de 4 vrije ploegen naar ronde 2
ronde 2
Zo | 10/05/2015 | 15:00 | NAZARETH-EKE - VSV.Gent | 1 - 0 | |
. | . | . | Kieldrecht - HAASDONK* | 1 - 1 | |
. | . | . | J.GERAARDSBERGEN* - Borsbeke | 1 - 1 | |
. | . | . | SP.WAASMUNSTER - Knesselare | 3 - 0 | |
. | . | . | KVV Schelde - NEVELE | 1 - 4 | |
. | . | 18:00 | EVERGEM CENTER* - Poesele | 2 - 2 | |
won via strafschoppen*
Evergem Center - Poesele 0-0 na 90'
de 6 winnaars gaan naar ronde 3
ronde 3
Do | 14/05/2015 | 15:00 | HAASDONK - Sp.Waasmunster | 2 - 0 | |
. | . | . | EVERGEM CENTER* - Nevele | 1 - 1 | |
. | . | . | J.GERAARDSBERGEN* - Nazareth-Eke | 1 - 1 | |
won via strafschoppen*
Evergem Center - Nevele 1-1 na 90'
J.Geraardsbergen - Nazareth-Eke 1-1 na 90'
de 3 winnaars stijgen 2de provinciale
de 3 verliezers van ronde 3
Die komen in aanmerking voor eventueel bijkomende promotie.
Ze worden gerangschikt op basis van de uitslagen in de 2de EN de 3de ronde
en dit na 90 minuten, de verlengingen tellen dus niet mee.
Rangorde: |
1 | punten |
2 | doelpuntensaldo |
3 | doelpunten voor |
4 | doelpunten tegen |
5 | loting (of testwedstrijd) |
-
Rangschikking: |
1 | Nevele | 4 | +3 | | |
2 | Nazereth-Eke | 4 | +1 | | |
3 | Sp.Waasmunster | 3 | | | |
Voor de opmaak van deze tabel is het noodzakelijk dat ik de stand ken na 90'
Een rangschikking, mogelijk over meerdere reeksen heen,
eventueel aangepast aan de ploeg(en) met de meest gespeelde wedstrijden.
De ploegen welke in aanmerking komen voor promotie zitten
in de bovenste helft van de tabel.
| 1 | Bazel(3E.1) | | 76 | 24 | +56 | 78 | | 13 | +33 | 41 | |
| 2 | Burst(3D.1) | | 73 | 23 | +44 | 77 | | 12 | +19 | 35 | |
| 3 | Meetjesland(3A.1) | | 72 | 22 | +62 | 90 | | 10 | +35 | 50 | |
| 4 | Edeboys(3B.1) | | 66 | 20 | +48 | 84 | | 10 | +23 | 39 | |
| 4 | Borsbeke(3D.2) | | 66 | 21 | +42 | 73 | | 12 | +30 | 41 | |
| 5 | Haasdonk(3E.2) | | 65 | 18 | +43 | 70 | | 8 | +12 | 26 | |
| 6 | Evergem Center(3A.2) | | 64 | 21 | +40 | 79 | | 9 | +10 | 33 | |
| 7 | KVV Schelde(3B.2) | | 63 | 21 | +44 | 92 | | 10 | +20 | 45 | |
| 7 | Kluisbergen Sp.(3C.1) | | 63 | 19 | +31 | 67 | | 9 | +16 | 35 | |
| 8 | VSV.Gent(3B.3) | | 61 | 18 | +45 | 76 | | 7 | +17 | 35 | |
| 8 | Wilskr.Idegem(3D.3) | | 61 | 19 | +34 | 70 | | 10 | +13 | 34 | |
| 9 | Sp.Waasmunster(3E.3) | | 57 | 18 | +32 | 65 | | 8 | +7 | 24 | |
| 10 | FC.Kluisbergen(3C.2) | | 56 | 16 | +28 | 70 | | 8 | +12 | 33 | |
| 10 | Kieldrecht(3E.4) | | 56 | 17 | +29 | 71 | | 9 | +13 | 37 | |
| 11 | Nederename(3C.3) | | 55 | 17 | +26 | 67 | | 8 | +4 | 28 | |
| 11 | J.Geraardsbergen(3C.4) | | 55 | 16 | +29 | 64 | | 12 | +22 | 38 | |
| 11 | Erembodegem(3D.4) | | 55 | 17 | +19 | 66 | | 8 | +2 | 25 | |
| 12 | Nevele(3A.3) | | 54 | 17 | +7 | 70 | | 9 | +5 | 34 | |
| 12 | HT.Zwijnaarde(3B.4) | | 54 | 17 | +17 | 64 | | 9 | +7 | 27 | |
| 12 | Wortegem(3C.5) | | 54 | 16 | +16 | 63 | | 7 | +5 | 29 | |
| 13 | Poesele(3A.4) | | 53 | 15 | +14 | 54 | | 8 | +5 | 29 | |
| 14 | Gijzel-Oosterzele(3B.5) | | 52 | 16 | +23 | 71 | | 7 | +2 | 27 | |
| 15 | Zaffelare(3E.5) | | 51 | 15 | +18 | 63 | | 8 | +8 | 31 | |
| 16 | Nazareth-Eke(3B.6) | | 50 | 15 | +34 | 79 | | 6 | +3 | 31 | |
| 16 | Machelen(3C.6) | | 50 | 13 | +32 | 76 | | 4 | +1 | 26 | |
| 16 | Doorslaar(3E.6) | | 50 | 15 | +10 | 52 | | 6 | +1 | 28 | |
| 17 | Knesselare(3A.5) | | 49 | 15 | +17 | 54 | | 6 | 0 | 22 | |
| 17 | Zeveren(3A.6) | | 49 | 14 | +41 | 84 | | 6 | +14 | 35 | |
| 18 | Cercle Melle(3B.7) | | 48 | 14 | +15 | 64 | | 5 | -1 | 29 | |
| 19 | Belzele(3A.7) | | 47 | 14 | +13 | 55 | | 7 | +9 | 30 | |
| 19 | Nederhasselt(3D.5) | | 47 | 14 | +8 | 68 | | 8 | +5 | 37 | |
| 19 | WB.St.Niklaas(3E.7) | | 47 | 13 | +6 | 52 | | 7 | +4 | 32 | |
| 20 | DKW Evergem(3A.8) | | 46 | 14 | +13 | 76 | | 7 | +4 | 38 | |
| 21 | Assenede(3A.9) | | 45 | 13 | +12 | 59 | | 5 | -7 | 21 | |
| 21 | Melsen(3B.8) | | 45 | 13 | +15 | 63 | | 7 | +8 | 34 | |
| 22 | Bellem(3A.10) | | 44 | 13 | +17 | 71 | | 7 | +11 | 39 | |
| 22 | Vinkt(3A.10) | | 44 | 13 | -8 | 46 | | 6 | -8 | 21 | |
| 22 | E.Moerbeke(3C.7) | | 44 | 12 | +9 | 58 | | 7 | +8 | 32 | |
| 22 | SK Gerda(3E.8) | | 44 | 11 | 0 | 52 | | 7 | -4 | 26 | |
| 23 | Oudegem(3D.6) | | 43 | 11 | +12 | 63 | | 8 | +7 | 29 | |
| 24 | Massemen(3B.9) | | 42 | 13 | +2 | 61 | | 6 | 0 | 30 | |
| 24 | Tenstar Melle(3B.10) | | 42 | 12 | +2 | 51 | | 7 | -1 | 24 | |
| 24 | VC.Zwijnaarde(3B.11) | | 42 | 11 | +10 | 60 | | 6 | +3 | 30 | |
| 24 | Zingem(3C.8) | | 42 | 12 | -4 | 54 | | 4 | -7 | 24 | |
| 24 | KV St.Gillis(3D.7) | | 42 | 12 | 0 | 47 | | 6 | -3 | 21 | |
| 24 | Melsele B(3E.9) | | 42 | 12 | +5 | 52 | | 7 | +10 | 29 | |
| 24 | Wachtebeke(3E.10) | | 42 | 11 | +2 | 58 | | 6 | -2 | 29 | |
| 25 | St.Muide Gent(3B.12) | | 41 | 12 | +10 | 77 | | 6 | -2 | 38 | |
| 25 | SK Denderhoutem(3D.8) | | 41 | 11 | +4 | 56 | | 5 | -1 | 28 | |
| 26 | Bevere(3C.9) | | 38 | 11 | -3 | 52 | | 6 | +3 | 29 | |
voor elke ploeg de laatst uitgevoerde plaatsaanpassing
punten - gewonnen wedstrijden - doelpuntensaldo - aantal gemaakte doelpunten
gewonnen uitwedstrijden - doelpuntensaldo uit - aantal gemaakte doelpunten uit