testwedstrijden - nacompetitie:
Testwedstrijd in 2C voor plaats 1 en 2
Wo | 04/05/2011 | 19:30 | Farciennes - ANDERLEUS.A | 2 - 5 | |
Testwedstrijden in 2A voor plaats 4, 5 en 6
Het is niet tot testwedstrijden gekomen, waarom weet ik niet.
Wiers gaat als periodewinnaar sowieso naar de eindronde.
En Havinnes ook, omdat het de betere ploeg was in de onderlinge confrontaties met Estaimbourg.?
Testwedstrijden in 2B voor plaats 4 en 5
Eindronde
2A
Zo | 08/05/2011 | 15:00 | Havinnes A - MONTKAINOISE A | 0 - 3 | |
. | . | . | Wiers - PAYS BLANC | 1 - 2 | |
Zo | 15/05/2011 | 18:00 | Montkainoise A - PAYS BLANC | 0 - 4 | |
2B
Zo | 08/05/2011 | 15:00 | HAVRÉ - Bracquegnies | 4 - 0 | |
. | . | . | Hornu - ELOUGES-DOUR A | 0 - 1 | |
Zo | 15/05/2011 | 15:00 | HAVRÉ - Elouges-Dour A | 6 - 0 | |
2C
Zo | 08/05/2011 | 15:00 | Farciennes - TURQUE A | 4 - 6 | |
. | . | . | Marcinelle A - BEAUMONT A | 0 - 1 | |
Zo | 15/05/2011 | 15:00 | Beaumont A - TURQUE A | 1 - 2 | |
Finale
Zo | 22/05/2011 | 15:00 | Havré - TURQUE A | 1 - 3 | |
. | . | 17:00 | Châtelet A - Pays Blanc | 0 - 0 | |
Zo | 29/05/2011 | 15:00 | Turque A - CHÂTELET A | 1 - 2 | |
by-pass promotie rangschikking:
(soms handig, soms overbodig)
Een rangschikking, mogelijk over meerdere reeksen heen,
eventueel aangepast aan de ploeg(en) met de meest gespeelde wedstrijden.
De ploegen welke in aanmerking komen voor promotie zitten
in de bovenste helft van de tabel.
| 1 | Warcoing A(2A.1) | | 74 | 24 | +92 | 129 | | 12 | +44 | 65 | |
| 2 | Anderlues A(2C.1) | | 67 | 20 | +52 | 76 | | 9 | +25 | 37 | |
| 2 | Farciennes(2C.2) | | 67 | 20 | +49 | 73 | | 10 | +29 | 39 | |
| 3 | Symphorinois A(2B.1) | | 66 | 20 | +41 | 67 | | 14 | +31 | 39 | |
| 4 | Pays Blanc(2A.2) | | 64 | 19 | +44 | 70 | | 9 | +27 | 42 | |
| 5 | Turque A(2C.3) | | 54 | 16 | +24 | 69 | | 8 | +10 | 37 | |
| 6 | Montkainoise A(2A.3) | | 53 | 16 | +22 | 63 | | 7 | +9 | 31 | |
| 6 | Beaumont A(2C.4) | | 53 | 16 | +23 | 64 | | 8 | +14 | 34 | |
| 7 | Bracquegnies(2B.2) | | 52 | 15 | +10 | 52 | | 6 | -1 | 24 | |
| 8 | Elouges-Dour A(2B.3) | | 51 | 14 | +15 | 61 | | 5 | +5 | 28 | |
| 8 | Marcinelle A(2C.5) | | 51 | 15 | +21 | 61 | | 5 | +10 | 28 | |
| 9 | Neufvilles A(2B.4) | | 49 | 13 | +20 | 48 | | 7 | +6 | 20 | |
| 9 | Havré(2B.4) | | 49 | 13 | +19 | 48 | | 5 | +7 | 24 | |
| 10 | Vacresse(2B.6) | | 48 | 13 | +13 | 51 | | 5 | -1 | 19 | |
| 10 | Cuesmes A(2B.6) | | 48 | 13 | +11 | 54 | | 5 | +3 | 25 | |
| 11 | Courcelles(2C.6) | | 47 | 15 | +14 | 51 | | 7 | +8 | 32 | |
| 12 | Monceau(2C.7) | | 46 | 13 | +12 | 52 | | 6 | +2 | 17 | |
| 13 | Estaimbourg A(2A.4) | | 45 | 13 | +10 | 62 | | 8 | +9 | 37 | |
| 13 | Havinnes A(2A.4) | | 45 | 13 | +3 | 62 | | 6 | +5 | 30 | |
| 13 | Wiers A(2A.4) | | 45 | 13 | -1 | 56 | | 9 | +3 | 28 | |
| 13 | Hornu(2B.8) | | 45 | 13 | -1 | 41 | | 5 | -6 | 18 | |
| 14 | Bouffioulx A(2C.8) | | 44 | 13 | +1 | 58 | | 5 | -5 | 24 | |
| 15 | Ostiches A(2A.7) | | 43 | 11 | +5 | 48 | | 5 | +4 | 26 | |
| 16 | Harchies-Bernissart(2A.8) | | 41 | 10 | -7 | 48 | | 4 | 0 | 25 | |
| 16 | Forchies A(2C.9) | | 41 | 11 | +12 | 46 | | 5 | +1 | 18 | |
| 17 | Estinnoise A(2B.9) | | 40 | 10 | +3 | 48 | | 4 | 0 | 22 | |
| 17 | Baileux A(2C.10) | | 40 | 12 | -4 | 45 | | 5 | -5 | 22 | |
| 17 | Roux A(2C.11) | | 40 | 11 | -5 | 42 | | 5 | -6 | 19 | |
| 18 | Anvaing A(2A.9) | | 39 | 11 | -5 | 56 | | 4 | -2 | 28 | |
| 18 | Le Roeulx A(2B.10) | | 39 | 11 | -2 | 48 | | 3 | -10 | 24 | |
| 19 | Meslin A(2A.10) | | 36 | 10 | -5 | 54 | | 4 | -1 | 23 | |
| 19 | Brunehaut A(2A.11) | | 36 | 9 | -7 | 46 | | 1 | -13 | 16 | |
| 19 | MoMa-Collège A(2C.12) | | 36 | 9 | -10 | 40 | | 2 | -15 | 16 | |
| 20 | Biévène A(2A.12) | | 35 | 8 | -19 | 42 | | 2 | -18 | 22 | |
| 20 | Thulin A(2B.11) | | 35 | 9 | -16 | 40 | | 2 | -15 | 17 | |
| 21 | Frameries A(2B.12) | | 34 | 8 | -19 | 41 | | 4 | -13 | 21 | |
| 21 | Gilly(2C.13) | | 34 | 10 | -10 | 49 | | 4 | -11 | 20 | |
| 22 | JS de Bray A(2B.13) | | 33 | 9 | -11 | 44 | | 5 | -1 | 22 | |
| 23 | St Châtelet(2C.14) | | 32 | 9 | -17 | 64 | | 3 | -16 | 29 | |
| 24 | Thumaide A(2A.13) | | 31 | 8 | -41 | 40 | | 2 | -28 | 15 | |
| 24 | Flénu A(2B.14) | | 31 | 8 | -10 | 47 | | 3 | -16 | 18 | |
| 25 | Lessinnes-Ollign.A(2A.14) | | 30 | 8 | -11 | 59 | | 2 | -11 | 26 | |
| 25 | Isières A(2A.14) | | 30 | 8 | -34 | 41 | | 5 | -12 | 20 | |
| 26 | Wasmes(2B.15) | | 23 | 5 | -22 | 30 | | 3 | -8 | 18 | |
| 27 | Blèharies A(2A.16) | | 19 | 5 | -46 | 32 | | 4 | -14 | 21 | |
| 28 | Goutroux A(2C.15) | | 18 | 4 | -30 | 44 | | 1 | -14 | 24 | |
| 29 | Obourg(2B.16) | | 13 | 2 | -51 | 28 | | 0 | -27 | 12 | |
| 30 | Trazegnies(2C.16) | | 5 | 1 | -132 | 6 | | 1 | -67 | 4 | |
voor elke ploeg de laatst uitgevoerde plaatsaanpassing
punten - gewonnen wedstrijden - doelpuntensaldo - aantal gemaakte doelpunten
gewonnen uitwedstrijden - doelpuntensaldo uit - aantal gemaakte doelpunten uit
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling.
Het uiteindelijke resultaat kan
enkel van de bond komen.!
En dat resultaat kan er pas komen
als alle licentiedisputen van de baan zijn.
naar 1ste provinciale:
Warcoing A(kampioen 2A)
Symphorinois A(kampioen 2B)
Anderleus A(kampioen 2C)