testwedstrijden - nacompetitie:
Eindronde
1/5Zo | 08/05/2011 | 15:00 | Herent - Saint-Michel | 1 | - | 2 | |
. | . | . | De Leeuwkens - Jodoigne A | 5 | - | 0 | |
. | . | . | Delta Londerzeel - Kampelaar | 2 | - | 2 | |
2/5Do | 12/05/2011 | 19:00 | Kampelaar - De Leeuwkens | 3 | - | 2 | |
. | . | . | Saint-Michel - Delta Londerzeel | 3 | - | 2 | |
. | . | 20:00 | Jodoigne A - Herent | 4 | - | 1 | |
3/5Zo | 15/05/2011 | 15:00 | Herent - Kampelaar | 2 | - | 1 | |
. | . | . | Saint-Michel - Jodoigne A | 4 | - | 0 | |
. | . | . | Delta Londerzeel - De Leeuwkens | 2 | - | 1 | |
4/5Do | 19/05/2011 | 19:00 | Kampelaar - Saint-Michel | 0 | - | 4 | |
. | . | . | Delta Londerzeel - Jodoigne A | 4 | - | 2 | |
. | . | 20:00 | De Leeuwkens - Herent | 2 | - | 1 | |
5/5Zo | 22/05/2011 | 15:00 | Herent - Delta Londerzeel | 3 | - | 2 | |
. | . | . | Saint-Michel - De Leeuwkens | 0 | - | 4 | |
. | . | . | Jodoigne A - Kampelaar | 3 | - | 0 | |
Rangschikking(5/5) | A | B | C | D |
1.Saint-Michel | 12 | 4 | +6 | 13 |
2.De Leeuwkens | 9 | 3 | +8 | 14 |
3.Delta Londerzeel | 7 | 2 | +1 | 12 |
4.Herent | 6 | 2 | -3 | 8 |
5.Jodoigne A | 6 | 2 | -5 | 9 |
6.Kampelaar | 4 | 1 | -7 | 6 |
elk rood getal gaf een plaatsaanpassingA | punten |
B | aantal keer gewonnen |
C | doelpuntensaldo |
D | totaal aantal gemaakte goals |
by-pass promotie rangschikking:
(soms handig, soms overbodig)
Een rangschikking, mogelijk over meerdere reeksen heen,
eventueel aangepast aan de ploeg(en) met de meest gespeelde wedstrijden.
De ploegen welke in aanmerking komen voor promotie zitten
in de bovenste helft van de tabel.
| 1 | Wezembeek(3B.1) | | 81 | 26 | +92 | 115 | | 13 | +39 | 53 | |
| 2 | Linden(3A.1) | | 73 | 23 | +51 | 81 | | 12 | +28 | 44 | |
| 3 | Saint-Michel(3B.2) | | 70 | 22 | +56 | 89 | | 12 | +32 | 48 | |
| 4 | D.Pamel A(3C.1) | | 68 | 21 | +66 | 93 | | 11 | +32 | 42 | |
| 4 | Peutie A(3E.1) | | 68 | 21 | +33 | 62 | | 10 | +13 | 29 | |
| 5 | De Leeuwkens(3C.2) | | 67 | 21 | +38 | 82 | | 11 | +21 | 39 | |
| 6 | Relegem(3F.1) | | 62 | 19 | +23 | 56 | | 8 | +2 | 24 | |
| 7 | Jodoigne A(3A.2) | | 61 | 20 | +32 | 61 | | 11 | +17 | 30 | |
| 7 | Liedekerke A(3C.3) | | 61 | 18 | +32 | 64 | | 8 | +13 | 29 | |
| 7 | Del.Londerzeel(3F.2) | | 61 | 18 | +26 | 56 | | 7 | +8 | 23 | |
| 8 | Wolfsdonk A(3D.1) | | 59 | 18 | +23 | 70 | | 8 | +5 | 34 | |
| 9 | Herent(3D.2) | | 57 | 18 | +29 | 73 | | 7 | +2 | 28 | |
| 9 | Kampelaar(3E.2) | | 57 | 17 | +16 | 61 | | 7 | +3 | 27 | |
| 10 | Walshoutem(3A.3) | | 56 | 16 | +29 | 68 | | 5 | +7 | 29 | |
| 11 | Roosbeek(3A.4) | | 55 | 16 | +18 | 58 | | 7 | +4 | 24 | |
| 11 | SC Ixelles(3B.3) | | 55 | 16 | +16 | 68 | | 7 | +6 | 34 | |
| 11 | Bekkevoort(3D.3) | | 55 | 17 | +7 | 39 | | 10 | +4 | 20 | |
| 12 | La Hulpe(3B.4) | | 54 | 16 | +20 | 71 | | 8 | +7 | 30 | |
| 12 | Leeuw A(3C.4) | | 54 | 15 | +11 | 47 | | 8 | +7 | 26 | |
| 12 | Holsbeek(3D.4) | | 54 | 16 | +17 | 62 | | 5 | -3 | 27 | |
| 12 | Erps-Kwerps(3E.3) | | 54 | 16 | +9 | 62 | | 7 | 0 | 23 | |
| 13 | Asse-Zellik A(3F.3) | | 53 | 14 | +22 | 56 | | 6 | +4 | 28 | |
| 14 | Chastre(3B.5) | | 52 | 16 | +7 | 58 | | 7 | +6 | 26 | |
| 14 | Sart A(3B.6) | | 52 | 15 | +40 | 83 | | 7 | +19 | 41 | |
| 14 | Kester(3C.5) | | 52 | 14 | +21 | 63 | | 8 | +12 | 36 | |
| 14 | Borght(3F.4) | | 52 | 17 | +15 | 52 | | 8 | +1 | 22 | |
| 15 | Etterbeek A(3B.7) | | 51 | 16 | +25 | 81 | | 8 | +4 | 33 | |
| 16 | Korbeek(3A.5) | | 50 | 13 | +7 | 63 | | 7 | +4 | 31 | |
| 16 | Melsbroek(3E.4) | | 50 | 14 | +24 | 57 | | 5 | +1 | 25 | |
| 16 | Hofstade A(3E.4) | | 50 | 14 | +10 | 53 | | 5 | -8 | 24 | |
| 17 | Herne(3C.6) | | 49 | 14 | +9 | 40 | | 5 | +4 | 19 | |
| 17 | Okselaar(3D.5) | | 49 | 16 | +5 | 61 | | 6 | -8 | 21 | |
| 18 | Binkom(3A.6) | | 48 | 13 | +23 | 63 | | 6 | +9 | 31 | |
| 18 | Lennik(3C.7) | | 48 | 14 | +8 | 51 | | 6 | +2 | 25 | |
| 18 | Hoeilaart A(3E.6) | | 48 | 14 | +11 | 55 | | 3 | -10 | 19 | |
| 18 | Machelen(3E.7) | | 48 | 12 | +27 | 61 | | 4 | +17 | 36 | |
| 19 | Saintoise A(3C.8) | | 47 | 14 | +11 | 57 | | 6 | -3 | 22 | |
| 20 | Aarschot(3D.6) | | 46 | 13 | +9 | 57 | | 5 | -1 | 25 | |
| 20 | Vossem(3E.8) | | 46 | 12 | +4 | 44 | | 4 | -5 | 20 | |
| 21 | Stade Haacht A(3D.7) | | 45 | 14 | +7 | 43 | | 5 | -11 | 17 | |
| 21 | Eizer(3E.9) | | 45 | 13 | -5 | 45 | | 4 | -12 | 17 | |
| 21 | Humbeek(3F.5) | | 45 | 12 | +19 | 60 | | 5 | -1 | 20 | |
| 21 | Merchtem(3F.6) | | 45 | 11 | +15 | 53 | | 3 | -3 | 19 | |
| 22 | Beauvechain(3A.7) | | 44 | 13 | -2 | 65 | | 2 | -19 | 27 | |
| 22 | Mollem(3F.7) | | 44 | 12 | +8 | 55 | | 8 | +8 | 30 | |
| 22 | Jeun.Molenbeek(3F.7) | | 44 | 12 | -3 | 53 | | 2 | -17 | 18 | |
| 23 | Glabbeek(3A.8) | | 42 | 11 | +5 | 56 | | 5 | -1 | 28 | |
| 23 | Boutersem(3A.8) | | 42 | 11 | +2 | 45 | | 5 | -2 | 20 | |
| 23 | Tielt A(3D.8) | | 42 | 12 | 0 | 54 | | 6 | +2 | 31 | |
| 24 | Auderghem A(3B.8) | | 41 | 11 | -8 | 47 | | 4 | -12 | 23 | |
voor elke ploeg de laatst uitgevoerde plaatsaanpassing
punten - gewonnen wedstrijden - doelpuntensaldo - aantal gemaakte doelpunten
gewonnen uitwedstrijden - doelpuntensaldo uit - aantal gemaakte doelpunten uit
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling.
Het uiteindelijke resultaat kan
enkel van de bond komen.!
En dat resultaat kan er pas komen
als alle licentiedisputen van de baan zijn.
naar 2de provinciale:
8 vaste:
Linden(kampioen)
Wezembeek(kampioen)
D.Pamel A(kampioen)
Wolfsdonk A(kampioen)
Peutie A(kampioen)
Relegem(kampioen)
Saint-Michel(eindrondewinnaar)
De Leeuwkens(2de eindronde)
1 bijkomende:
Delta Londerzeel(3de eindronde)
één bijkomende want
Vilvoorde(1ste prov.) verdwijnt