testwedstrijden - nacompetitie:
Eindronde
1ste speeldag
Verrebroek werd vrij geloot
Zo | 01/05/2011 | 15:00 | RANGERS OPDORP - Lembeke | 2 - 1 | |
. | . | . | Doornz.-Kerkbr. - ZOMERGEM | 0 - 2 | |
. | . | . | NAZARETH-EKE - KVV Schelde | 4 - 3 | ST |
. | . | . | Velzeke - STEKENE SP.* | 2 - 2 | |
. | . | . | Windeke - SP.GERAARDSBERGEN | 0 - 2 | |
. | . | . | Bonanza - SP.WAASMUNSTER | 1 - 3 | |
Wo | 04/05/2011 | 19:00 | SK Denderhoutem - S.MOORSEL* | 3 - 3 | |
won via strafschoppen*
2de speeldag
Zo | 08/05/2011 | 15:00 | Stekene Sp. - VERREBROEK | 0 - 1 | |
. | . | . | Sp.Geraardsbergen - SP.WAASMUNSTER | 2 - 3 | |
. | . | . | ZOMERGEM - S.Moorsel | 7 - 0 | |
. | . | 16:00 | RANGERS OPDORP - Nazareth-Eke | 3 - 0 | |
3de speeldag
Zo | 15/05/2011 | 15:00 | Zomergem - VERREBROEK | 0 - 2 | |
. | . | . | Sp.Waasmunster - RANGERS OPDORP | 0 - 3 | |
De winnaars van deze 3de speeldag stijgen naar 2de provinciale
De verliezers spelen nog een extra wedstrijd(4de speeldag)
4de speeldag
Zo | 22/05/2011 | 15:00 | SP.WAASMUNSTER* - Zomergem | 2 - 2 | |
won via strafschoppen*
De winnaar(Sp.Waasmunster) stijgt ook naar 2de provinciale
by-pass promotie rangschikking:
(soms handig, soms overbodig)
Een rangschikking, mogelijk over meerdere reeksen heen,
eventueel aangepast aan de ploeg(en) met de meest gespeelde wedstrijden.
De ploegen welke in aanmerking komen voor promotie zitten
in de bovenste helft van de tabel.
| 1 | Osta Meerbeke(3D.1) | | 70 | 21 | +56 | 88 | | 8 | +18 | 38 | |
| 2 | De Pinte(3B.1) | | 68 | 21 | +45 | 74 | | 11 | +24 | 38 | |
| 2 | SK Denderhoutem(3D.2) | | 68 | 21 | +52 | 91 | | 11 | +23 | 44 | |
| 3 | FC Moerbeke(3E.1) | | 67 | 21 | +49 | 74 | | 9 | +17 | 33 | |
| 4 | Elene(3C.1) | | 66 | 20 | +31 | 60 | | 9 | +11 | 24 | |
| 4 | Stekene Sp.(3E.2) | | 66 | 21 | +47 | 83 | | 10 | +18 | 37 | |
| 5 | Assenede(3A.1) | | 64 | 20 | +36 | 73 | | 7 | +8 | 30 | |
| 6 | Windeke(3B.2) | | 59 | 17 | +45 | 91 | | 9 | +25 | 46 | |
| 6 | Nederhasselt(3D.3) | | 59 | 19 | +27 | 63 | | 11 | +14 | 29 | |
| 6 | Rangers Opdorp(3D.4) | | 59 | 17 | +39 | 76 | | 8 | +13 | 36 | |
| 7 | Zomergem(3A.2) | | 58 | 18 | +36 | 84 | | 7 | +7 | 38 | |
| 8 | Exc.Mariakerke(3A.3) | | 56 | 17 | +34 | 70 | | 7 | +9 | 29 | |
| 8 | KVV Schelde(3B.3) | | 56 | 17 | +16 | 57 | | 6 | +1 | 22 | |
| 8 | Sp.Geraardsbergen(3C.2) | | 56 | 18 | +23 | 58 | | 11 | +13 | 28 | |
| 9 | Kleit(3A.4) | | 55 | 16 | +38 | 77 | | 7 | +11 | 36 | |
| 9 | Nazareth-Eke(3B.4) | | 55 | 14 | +38 | 73 | | 5 | +8 | 26 | |
| 10 | Verrebroek(3E.3) | | 54 | 16 | +29 | 69 | | 7 | +12 | 32 | |
| 11 | Lotenhulle(3A.5) | | 52 | 15 | +24 | 67 | | 5 | +4 | 27 | |
| 11 | Velzeke(3C.3) | | 52 | 16 | +14 | 60 | | 9 | +12 | 33 | |
| 11 | Sp.Waasmunster(3E.4) | | 52 | 15 | +13 | 52 | | 4 | +1 | 30 | |
| 12 | Doornz.-Kerkbr.(3A.6) | | 51 | 14 | +19 | 71 | | 5 | +4 | 38 | |
| 13 | Bonanza(3C.4) | | 50 | 15 | +20 | 54 | | 9 | +14 | 33 | |
| 13 | Boekel(3C.4) | | 50 | 15 | +12 | 55 | | 6 | +2 | 28 | |
| 13 | Wortegem(3C.6) | | 50 | 14 | +14 | 49 | | 6 | +3 | 26 | |
| 13 | Sp.Buggenhout(3D.5) | | 50 | 14 | +16 | 52 | | 5 | -1 | 24 | |
| 14 | St.Pauwels(3E.5) | | 48 | 15 | +8 | 42 | | 5 | -4 | 19 | |
| 15 | Lembeke(3A.7) | | 47 | 13 | +10 | 60 | | 4 | 0 | 27 | |
| 15 | C.Melle(3B.5) | | 47 | 15 | -1 | 58 | | 5 | -17 | 26 | |
| 15 | Edeboys(3B.6) | | 47 | 14 | +15 | 51 | | 6 | +5 | 24 | |
| 15 | S.Moorsel(3D.6) | | 47 | 15 | +19 | 77 | | 7 | +3 | 31 | |
| 16 | Haasdonk(3E.6) | | 46 | 13 | +9 | 51 | | 4 | -1 | 20 | |
| 16 | Heikant(3E.6) | | 46 | 13 | +6 | 50 | | 5 | -10 | 14 | |
| 17 | Moortsele(3B.7) | | 45 | 12 | 0 | 43 | | 4 | -3 | 19 | |
| 17 | Nokere-Kruishout.(3C.7) | | 45 | 13 | +2 | 49 | | 8 | +5 | 31 | |
| 17 | Erembodegem(3D.7) | | 45 | 13 | +9 | 53 | | 6 | -2 | 20 | |
| 18 | Zeveren(3A.8) | | 44 | 13 | +10 | 65 | | 3 | -12 | 19 | |
| 18 | Oudenhove(3C.8) | | 44 | 12 | +5 | 40 | | 4 | -3 | 16 | |
| 18 | SV.Ressegem(3D.8) | | 44 | 13 | +6 | 80 | | 7 | -4 | 34 | |
| 19 | Hansbeke(3A.9) | | 43 | 12 | +12 | 66 | | 6 | +12 | 39 | |
| 19 | Azalea(3A.9) | | 43 | 12 | +7 | 62 | | 6 | -3 | 32 | |
| 19 | Kluisbergen Sp.(3C.9) | | 43 | 12 | +5 | 55 | | 5 | +1 | 24 | |
| 20 | Bottelare(3B.8) | | 40 | 11 | -1 | 42 | | 4 | -7 | 17 | |
| 20 | Wilskr.Idegem(3C.10) | | 40 | 11 | -2 | 56 | | 7 | -4 | 25 | |
| 20 | Bevere(3C.11) | | 40 | 10 | +7 | 55 | | 4 | -3 | 23 | |
| 20 | Sombeke(3E.8) | | 40 | 11 | -5 | 55 | | 5 | +1 | 32 | |
| 20 | Kieldrecht(3E.9) | | 40 | 10 | +5 | 55 | | 3 | -12 | 21 | |
| 21 | Gijzenzele(3B.9) | | 39 | 11 | -15 | 32 | | 5 | -9 | 16 | |
| 21 | Heusden(3B.10) | | 39 | 10 | +2 | 51 | | 4 | -4 | 19 | |
| 21 | Doorslaar(3E.10) | | 39 | 11 | -6 | 45 | | 5 | -5 | 23 | |
| 22 | Vurste-Semmerz.(3B.11) | | 38 | 10 | -1 | 46 | | 3 | -12 | 14 | |
voor elke ploeg de laatst uitgevoerde plaatsaanpassing
punten - gewonnen wedstrijden - doelpuntensaldo - aantal gemaakte doelpunten
gewonnen uitwedstrijden - doelpuntensaldo uit - aantal gemaakte doelpunten uit
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling.
Het uiteindelijke resultaat kan
enkel van de bond komen.!
En dat resultaat kan er pas komen
als alle licentiedisputen van de baan zijn.
naar 2de provinciale:
Assenede(kampioen 3A)
De Pinte(kampioen 3B)
Elene(kampioen 3C)
Osta Meerbeke(kampioen 3D)
FC Moerbeke(kampioen 3E)
Rangers Opdorp(eindronde)
Verrebroek(eindronde)
Sp.Waasmunster(eindronde)