speeldag 1
periode 1
zaterdag 03/09/2016 |
20:00 | VKM St.Truiden | - | Landen B | 2 | - | 0 |
zondag 04/09/2016 |
15:00 | Gingelom | - | Eendr.Zelem | 1 | - | 4 |
. | Racing Boxberg | - | Terkoest Alken | 3 | - | 2 |
. | BS Sport | - | Loksbergen | 1 | - | 4 |
. | Amandina | - | Velm | 2 | - | 1 |
. | Sporting Aalst | - | Bokrijk | 0 | - | 2 |
vrij: Zwartberg
speeldag 2
periode 1
zondag 11/09/2016 |
15:00 | Zwartberg | - | Gingelom | 2 | - | 1 |
. | Bokrijk | - | VKM St.Truiden | 3 | - | 0 |
. | Velm | - | Sporting Aalst | 2 | - | 1 |
. | Loksbergen | - | Amandina | 2 | - | 2 |
. | Terkoest Alken | - | BS Sport | 5 | - | 1 |
. | Eendr.Zelem | - | Racing Boxberg | 0 | - | 3 |
vrij: Landen B
speeldag 3
periode 1
zaterdag 17/09/2016 |
18:00 | Racing Boxberg | - | Zwartberg | 1 | - | 0 |
zondag 18/09/2016 |
15:00 | Landen B | - | Bokrijk | 2 | - | 1 |
. | BS Sport | - | Eendr.Zelem | 2 | - | 2 |
. | Amandina | - | Terkoest Alken | 2 | - | 5 |
. | Sporting Aalst | - | Loksbergen | 2 | - | 2 |
16:00 | VKM St.Truiden | - | Velm | 1 | - | 2 |
vrij: Gingelom
speeldag 4
periode 1
zaterdag 24/09/2016 |
19:30 | Terkoest Alken | - | Sporting Aalst | 4 | - | 1 |
zondag 25/09/2016 |
15:00 | Zwartberg | - | BS Sport | 0 | - | 1 |
. | Gingelom | - | Racing Boxberg | 3 | - | 2 |
. | Velm | - | Landen B | 5 | - | 2 |
. | Loksbergen | - | VKM St.Truiden | 5 | - | 1 |
. | Eendr.Zelem | - | Amandina | 0 | - | 3 |
vrij: Bokrijk
speeldag 5
periode 1
zaterdag 01/10/2016 |
20:00 | VKM St.Truiden | - | Terkoest Alken | 0 | - | 3 |
zondag 02/10/2016 |
15:00 | Landen B | - | Loksbergen | 1 | - | 2 |
. | Bokrijk | - | Velm | 0 | - | 0 |
. | BS Sport | - | Gingelom | 0 | - | 4 |
. | Amandina | - | Zwartberg | 1 | - | 4 |
. | Sporting Aalst | - | Eendr.Zelem | 4 | - | 1 |
vrij: Racing Boxberg
speeldag 6
periode 1
zaterdag 08/10/2016 |
19:30 | Terkoest Alken | - | Landen B | 4 | - | 0 |
zondag 09/10/2016 |
15:00 | Zwartberg | - | Sporting Aalst | 2 | - | 1 |
. | Gingelom | - | Amandina | 1 | - | 2 |
. | Racing Boxberg | - | BS Sport | 3 | - | 0 |
. | Loksbergen | - | Bokrijk | 1 | - | 5 |
. | Eendr.Zelem | - | VKM St.Truiden | 0 | - | 0 |
vrij: Velm
speeldag 7
periode 1
zondag 16/10/2016 |
15:00 | Landen B | - | Eendr.Zelem | 1 | - | 2 |
. | Bokrijk | - | Terkoest Alken | 3 | - | 0 |
. | Velm | - | Loksbergen | 1 | - | 1 |
. | Amandina | - | Racing Boxberg | 0 | - | 1 |
. | Sporting Aalst | - | Gingelom | 1 | - | 0 |
16:00 | VKM St.Truiden | - | Zwartberg | 0 | - | 1 |
vrij: BS Sport
speeldag 8
periode 1
zaterdag 22/10/2016 |
19:30 | Terkoest Alken | - | Velm | 1 | - | 0 |
zondag 23/10/2016 |
15:00 | Zwartberg | - | Landen B | 1 | - | 2 |
. | Gingelom | - | VKM St.Truiden | 4 | - | 1 |
. | Racing Boxberg | - | Sporting Aalst | 1 | - | 0 |
. | BS Sport | - | Amandina | 0 | - | 2 |
. | Eendr.Zelem | - | Bokrijk | 0 | - | 2 |
vrij: Loksbergen
speeldag 9
periode 1 en 2
zaterdag 29/10/2016 |
19:30 | Landen B | 1 | - | 1 | Gingelom | 4 | - | 1 |
zondag 30/10/2016 |
14:30 | Bokrijk | 1 | - | 1 | Zwartberg | 3 | - | 1 |
. | Velm | 1 | - | 2 | Eendr.Zelem | 1 | - | 0 |
. | Loksbergen | 1 | - | 2 | Terkoest Alken | 1 | - | 2 |
. | Sporting Aalst | 2 | - | 1 | BS Sport | 4 | - | 1 |
16:00 | VKM St.Truiden | 2 | - | 1 | Racing Boxberg | 1 | - | 6 |
vrij: Amandina
speeldag 10
periode 2
zondag 06/11/2016 |
14:30 | Zwartberg | - | Velm | 1 | - | 4 |
. | Gingelom | - | Bokrijk | 3 | - | 3 |
. | Racing Boxberg | - | Landen B | 4 | - | 0 |
. | BS Sport | - | VKM St.Truiden | 4 | - | 2 |
. | Amandina | - | Sporting Aalst | 1 | - | 2 |
. | Eendr.Zelem | - | Loksbergen | 1 | - | 0 |
vrij: Terkoest Alken
speeldag 11
periode 2
zaterdag 12/11/2016 |
14:30 | Loksbergen | - | Zwartberg | 5 | - | 1 |
19:30 | Terkoest Alken | - | Eendr.Zelem | 4 | - | 0 |
20:00 | Velm | - | Gingelom | 0 | - | 0 |
. | VKM St.Truiden | - | Amandina | 1 | - | 4 |
zondag 13/11/2016 |
14:30 | Landen B | - | BS Sport | 2 | - | 2 |
. | Bokrijk | - | Racing Boxberg | 2 | - | 3 |
vrij: Sporting Aalst
speeldag 12
periode 2
zondag 20/11/2016 |
14:30 | Zwartberg | - | Terkoest Alken | 3 | - | 3 |
. | Gingelom | - | Loksbergen | 1 | - | 1 |
. | Racing Boxberg | - | Velm | 2 | - | 2 |
. | BS Sport | - | Bokrijk | 3 | - | 2 |
. | Amandina | - | Landen B | 0 | - | 3 |
. | Sporting Aalst | - | VKM St.Truiden | 1 | - | 0 |
vrij: Eendr.Zelem
speeldag 13
periode 2
zondag 27/11/2016 |
14:30 | Terkoest Alken | - | Gingelom | 2 | - | 2 |
. | Landen B | - | Sporting Aalst | 2 | - | 4 |
. | Bokrijk | - | Amandina | 3 | - | 2 |
. | Velm | - | BS Sport | 0 | - | 0 |
. | Loksbergen | - | Racing Boxberg | 2 | - | 5 |
. | Eendr.Zelem | - | Zwartberg | 2 | - | 1 |
vrij: VKM St.Truiden
speeldag 14
periode 2
zaterdag 03/12/2016 |
19:30 | Landen B | - | VKM St.Truiden | 2 | - | 2 |
. | Terkoest Alken | - | Racing Boxberg | 1 | - | 1 |
zondag 04/12/2016 |
14:30 | Eendr.Zelem | - | Gingelom | 3 | - | 0 |
. | Loksbergen | - | BS Sport | 1 | - | 1 |
. | Velm | - | Amandina | 2 | - | 1 |
. | Bokrijk | - | Sporting Aalst | 0 | - | 4 |
vrij: Zwartberg
speeldag 15
periode 2
zaterdag 10/12/2016 |
20:00 | VKM St.Truiden | - | Bokrijk | 0 | - | 3 |
zondag 11/12/2016 |
14:30 | Gingelom | - | Zwartberg | 3 | - | 0 |
. | Sporting Aalst | - | Velm | 1 | - | 0 |
. | Amandina | - | Loksbergen | 0 | - | 2 |
. | BS Sport | - | Terkoest Alken | 1 | - | 1 |
. | Racing Boxberg | - | Eendr.Zelem | 3 | - | 0 |
vrij: Landen B
speeldag 16
periode 2
zaterdag 14/01/2017 |
19:30 | Terkoest Alken | - | Amandina | 3 | - | 2 |
zondag 15/01/2017 |
14:30 | Bokrijk | - | Landen B | 3 | - | 0 |
. | Zwartberg | - | Racing Boxberg | 2 | - | 5 |
. | Eendr.Zelem | - | BS Sport | 2 | - | 2 |
. | Loksbergen | - | Sporting Aalst | 1 | - | 1 |
zondag 26/02/2017 |
15:00 | Velm | - | VKM St.Truiden | 1 | - | 1 |
vrij: Gingelom
speeldag 17
periode 2
zaterdag 21/01/2017 |
20:00 | VKM St.Truiden | - | Loksbergen | 1 | - | 3 |
zondag 22/01/2017 |
15:00 | BS Sport | - | Zwartberg | 4 | - | 4 |
. | Racing Boxberg | - | Gingelom | 1 | - | 0 |
. | Sporting Aalst | - | Terkoest Alken | 2 | - | 1 |
. | Amandina | - | Eendr.Zelem | 2 | - | 0 |
donderdag 30/03/2017 |
20:00 | Landen B | - | Velm | 2 | - | 3 |
vrij: Bokrijk
speeldag 18
periode 2 en 3
zaterdag 28/01/2017 |
19:30 | Terkoest Alken | 3 | - | 3 | VKM St.Truiden | 3 | - | 0 |
zondag 29/01/2017 |
15:00 | Loksbergen | 3 | - | 2 | Landen B | 2 | - | 2 |
. | Velm | 3 | - | 2 | Bokrijk | 1 | - | 4 |
. | Gingelom | 2 | - | 3 | BS Sport | 0 | - | 0 |
. | Zwartberg | 2 | - | 3 | Amandina | 2 | - | 1 |
. | Eendr.Zelem | 3 | - | 3 | Sporting Aalst | 2 | - | 3 |
vrij: Racing Boxberg
speeldag 19
periode 3
zaterdag 04/02/2017 |
20:00 | VKM St.Truiden | - | Eendr.Zelem | 1 | - | 3 |
zondag 05/02/2017 |
15:00 | Sporting Aalst | - | Zwartberg | 3 | - | 0 |
. | Amandina | - | Gingelom | 1 | - | 1 |
. | Bokrijk | - | Loksbergen | 1 | - | 0 |
. | Landen B | - | Terkoest Alken | 1 | - | 3 |
woensdag 29/03/2017 |
18:30 | BS Sport | - | Racing Boxberg | 0 | - | 1 |
vrij: Velm
speeldag 20
periode 3
zaterdag 11/02/2017 |
19:30 | Terkoest Alken | - | Bokrijk | 1 | - | 1 |
zondag 12/02/2017 |
15:00 | Zwartberg | - | VKM St.Truiden | 2 | - | 0 |
. | Eendr.Zelem | - | Landen B | 0 | - | 0 |
. | Loksbergen | - | Velm | 2 | - | 1 |
. | Racing Boxberg | - | Amandina | 4 | - | 0 |
. | Gingelom | - | Sporting Aalst | 0 | - | 1 |
vrij: BS Sport
speeldag 21
periode 3
zaterdag 18/02/2017 |
19:30 | Velm | - | Terkoest Alken | 0 | - | 3 |
20:00 | VKM St.Truiden | - | Gingelom | 3 | - | 2 |
zondag 19/02/2017 |
15:00 | Landen B | - | Zwartberg | 3 | - | 3 |
. | Sporting Aalst | - | Racing Boxberg | 0 | - | 4 |
. | Amandina | - | BS Sport | 1 | - | 2 |
. | Bokrijk | - | Eendr.Zelem | 0 | - | 0 |
vrij: Loksbergen
speeldag 22
periode 3
zaterdag 04/03/2017 |
19:30 | Terkoest Alken | - | Loksbergen | 5 | - | 2 |
zondag 05/03/2017 |
15:00 | Racing Boxberg | - | VKM St.Truiden | 4 | - | 0 |
. | Gingelom | - | Landen B | 6 | - | 1 |
. | Zwartberg | - | Bokrijk | 1 | - | 4 |
. | Eendr.Zelem | - | Velm | 2 | - | 1 |
. | BS Sport | - | Sporting Aalst | 0 | - | 3 |
vrij: Amandina
speeldag 23
periode 3
zaterdag 11/03/2017 |
20:00 | VKM St.Truiden | - | BS Sport | 1 | - | 1 |
zondag 12/03/2017 |
15:00 | Velm | - | Zwartberg | 4 | - | 0 |
. | Bokrijk | - | Gingelom | 3 | - | 1 |
. | Landen B | - | Racing Boxberg | 1 | - | 4 |
. | Sporting Aalst | - | Amandina | 5 | - | 0 |
. | Loksbergen | - | Eendr.Zelem | 1 | - | 0 |
vrij: Terkoest Alken
speeldag 24
periode 3
zondag 19/03/2017 |
15:00 | Amandina | - | VKM St.Truiden | 1 | - | 1 |
. | BS Sport | - | Landen B | 1 | - | 3 |
. | Racing Boxberg | - | Bokrijk | 3 | - | 1 |
. | Gingelom | - | Velm | 2 | - | 4 |
. | Zwartberg | - | Loksbergen | 1 | - | 0 |
. | Eendr.Zelem | - | Terkoest Alken | 1 | - | 3 |
vrij: Sporting Aalst
speeldag 25
periode 3
zondag 26/03/2017 |
15:00 | Terkoest Alken | - | Zwartberg | 0 | - | 2 |
. | Loksbergen | - | Gingelom | 1 | - | 2 |
. | Velm | - | Racing Boxberg | 1 | - | 2 |
. | Bokrijk | - | BS Sport | 3 | - | 0 |
. | Landen B | - | Amandina | 2 | - | 1 |
. | VKM St.Truiden | - | Sporting Aalst | 2 | - | 2 |
vrij: Eendr.Zelem
speeldag 26
periode 3
zondag 02/04/2017 |
15:00 | Sporting Aalst | - | Landen B | 6 | - | 2 |
. | Amandina | - | Bokrijk | 0 | - | 7 |
. | BS Sport | - | Velm | 0 | - | 7 |
. | Racing Boxberg | - | Loksbergen | 7 | - | 4 |
. | Gingelom | - | Terkoest Alken | 1 | - | 0 |
. | Zwartberg | - | Eendr.Zelem | 0 | - | 2 |
vrij: VKM St.Truiden
Ik heb op dinsdag 24 januari 2017 het aantal periodes van 2 op 3 gezet.
Welke de juiste keuze is staat wel niet expliciet vermeld in de modaliteiten.
het aantal dagen op de eerste plaats
en het aantal dagen op de laatste plaats
Algemene rangschikking met plaatsbepalende details
24/24 |
| | | 1 | 2 |
| | Racing Boxberg | 65 | 21 |
2. | x | Bokrijk | 49 | 15 |
3. | x | Sporting Aalst | 48 | 15 |
4. | x | Terkoest Alken | 47 | 14 |
5. | x | Velm | 36 | 10 |
6. | x | Loksbergen | 31 | 8 |
7. | x | Eendr.Zelem | 29 | 8 |
8. | x | Zwartberg | 27 | 8 |
9. | x | Gingelom | 27 | 7 |
10. | x | Landen B | 23 | 6 |
11. | x | Amandina | 21 | 6 |
12. | x | BS Sport | 21 | 4 |
13. | x | VKM St.Truiden | 12 | 2 |
elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details
8/8 |
| | 1 | 2 |
| Racing Boxberg | 21 | 7 |
2. | Bokrijk | 19 | 6 |
3. | Terkoest Alken | 18 | 6 |
4. | Velm | 14 | 4 |
5. | Amandina | 13 | 4 |
6. | Zwartberg | 12 | 4 |
7. | Loksbergen | 12 | 3 |
8. | Gingelom | 9 | 3 |
| Landen B | 9 | 3 |
10. | Eendr.Zelem | 8 | 2 |
11. | Sporting Aalst | 7 | 2 |
12. | VKM St.Truiden | 4 | 1 |
| BS Sport | 4 | 1 |
elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details
8/8 |
| | 1 | 2 |
| Sporting Aalst | 22 | 7 |
2. | Racing Boxberg | 20 | 6 |
3. | Bokrijk | 13 | 4 |
4. | Terkoest Alken | 13 | 3 |
| Velm | 13 | 3 |
6. | Loksbergen | 12 | 3 |
7. | BS Sport | 12 | 2 |
8. | Eendr.Zelem | 10 | 3 |
9. | Gingelom | 8 | 1 |
10. | Amandina | 6 | 2 |
11. | Landen B | 6 | 1 |
12. | Zwartberg | 5 | 1 |
13. | VKM St.Truiden | 2 | 0 |
elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details
8/8 |
| | 1 | 2 |
| Racing Boxberg | 24 | 8 |
2. | Sporting Aalst | 19 | 6 |
3. | Bokrijk | 17 | 5 |
4. | Terkoest Alken | 16 | 5 |
5. | Eendr.Zelem | 11 | 3 |
6. | Zwartberg | 10 | 3 |
| Gingelom | 10 | 3 |
8. | Velm | 9 | 3 |
9. | Landen B | 8 | 2 |
10. | Loksbergen | 7 | 2 |
11. | VKM St.Truiden | 6 | 1 |
12. | BS Sport | 5 | 1 |
13. | Amandina | 2 | 0 |
elk rood getal gaf een plaatsaanpassing