testwedstrijden - nacompetitie:
vfv pre-promotie eindronde: met 6 ploegen
In de 1ste ronde zijn 2 ploegen vrij.
ronde 1:
Zo | 07/05/2017 | 15:00 | Rupel-Boom - THES SPORT | 0 - 2 | |
. | . | . | St.Eloois-Winkel - AALST | 0 - 4 | |
de twee winnaars gaan samen met de 2 vrije ploegen naar ronde 2,
en voor de verliezers is het afgelopen
ronde 2:
Do | 11/05/2017 | 20:30 | AALST - RC Gent | 1 - 0 | |
. | . | . | OLSA BRAKEL* - Thes Sport | 2 - 2 | |
won via strafschoppen*
de twee winnaars gaan naar de finale(promotie eindronde)
acff pre-promotie eindronde: met 3 ploegen
ronde 1:
Za | 06/05/2017 | 20:00 | OLYMPIC CHARLEROI* - La Louvière-Centre | 2 - 2 | |
won via strafschoppen*
de winnaar gaan naar ronde 2,
en voor de verliezer is het afgelopen
ronde 2:
Wo | 10/05/2017 | 20:00 | FC LIÈGE - Olympic Charleroi | 2 - 1 | |
de winnaar gaat naar de finale(promotie eindronde)
Promotie eindronde - finale:
met vier deelnemers:
Nat-1y -> plaats 13: Hasselt
Aalst
Olsa Brakel
FC Liège
1ste ronde (heen/terug):
Zo | 14/05/2017 | 15:00 | Hasselt - AALST | 1 - 3 |
. | . | . | Olsa Brakel - FC LIÈGE | 3 - 1 |
Wo | 17/05/2017 | 20:30 | AALST - Hasselt | 2 - 3 |
. | . | . | FC LIÈGE* - Olsa Brakel | 3 - 1 |
won via strafschoppen*
de winnaars gaan naar ronde 2, voor de verliezers is het afgelopen
2de ronde (heen/terug):
Zo | 21/05/2017 | 15:00 | AALST - FC Liège | 0 - 1 |
Zo | 28/05/2017 | 15:00 | FC Liège - AALST | 1 - 2 |
voor plaatsen 1 en 2 eindronde
Eindronde: deelnemers
In de onderstaande tabellen worden op het einde van het seizoen:
-de kampioenen geschrapt,
-elke ploeg mag eenmaal voorkomen, de rest wordt eveneens geschrapt.
Vervangers komen uit de eindrangschikking.
2A-vfv
2de eindrangschikking: | Sparta Petegem | ? |
1ste periode: | Sparta Petegem | ? |
2de periode: | Knokke | ? |
3de periode: | Knokke | ? |
De vier deelnemers:
Aalst,
St.Eloois-Winkel,
Olsa Brakel,
RC Gent
-
2B-vfv
2de eindrangschikking: | Thes Spor | |
1ste periode: | Thes Sport | ? |
2de periode: | Berchem | ? |
3de periode: | Berchem | ? |
Er zijn maar twee ploegen geplaatst:
Thes Sport,
Rupel-Boom
-
2a-acff
2de eindrangschikking: | FC Liège | |
1ste periode: | FC Liège | ? |
2de periode: | Châtelet-Farciennes | ? |
3de periode: | FC Liège | ? |
Er zijn maar drie ploegen geplaatst:
FC Liège,
Olympic Charleroi,
La Louvière-Centre
-
OPGELET !
Er gaan maar 9 ploegen naar de pre-promotie eindronde.
De periodes zijn onbelangrijk, licenties zijn bepalend !
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling.
Het uiteindelijke resultaat kan
enkel van de bond komen.!
En dat resultaat kan er pas komen
als alle licentiedisputen van de baan zijn.
Volgend seizoen naar 1ste klasse:
3 kampioenen:
2A(vfv): Knokke
2B(vfv): Berchem
2a(acff): Châtelet-Farciennes
eindrondewinnaar:
(vfv): Aalst