www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief
Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 31/12/2022
huidig seizoen
BELGIË-HEREN
BELGIË-DAMES
EUROPA
2010-2011
Nationaal
Antwerpen
Brabant
Limburg
Oost-Vlaanderen
West-Vlaanderen
Hainaut
Liège
Luxembourg
Namur
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1x
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
2
2A
2A
2A
2A
2A
2A
2A
2A
2A
-
2B
2B
2B
2B
2B
2B
2B
2B
2B
-
-
2C
-
2C
-
2C
2C
2C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
3A
3A
3A
3A
3A
3A
3A
3A
3A
3A
3B
3B
3B
3B
3B
3B
3B
3B
3B
3B
-
3C
3C
3C
3C
3C
3C
3C
3C
3C
-
-
3D
3D
3D
-
3D
3D
3D
-
-
-
3E
-
3E
-
-
-
3E
-
-
-
3F
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+
+
+
+
+
+
+
+
-
+
4A
4A
4A
4A
4A
4A
4A
4A
-
4A
4B
4B
4B
4B
4B
4B
4B
4B
-
4B
4C
4C
4C
4C
4C
4C
4C
4C
-
4C
4D
4D
4D
4D
4D
4D
4D
4D
-
4D
-
4E
4E
-
4E
-
4E
4E
-
4E
-
-
4F
-
-
-
4F
4F
-
4F
-
-
4G
-
-
-
4G
4G
-
-
-
-
4H
-
-
-
4H
-
-
-
-
-
4I
-
-
-
4I
-
-
-
±
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Hainaut
printvriendelijke versie
1ste Provinciale
reeks details
30/30
.
Acren
58
2.
Quevy A
53
3.
Soignies
53
4.
Ent.Manageoise
52
5.
St.Brainois A
49
6.
Houdeng A
46
7.
Beloeil A
42
8.
Leval
41
.
Solre Sambre A
41
10.
Pâturages
40
11.
Templeuvois A
39
12.
Estaimpies
38
13.
Châtelet A
38
14.
Gosselies A
34
15.
St.Vaast A
34
16.
Ransart A
10
2de Provinciale A
reeks details
30/30
.
Warcoing A
74
2.
Pays Blanc
64
3.
Montkainoise A
53
4.
Estaimbourg A
45
.
Havinnes A
45
.
Wiers A
45
7.
Ostiches A
43
8.
Harchies-Bernissart
41
9.
Anvaing A
39
10.
Meslin A
36
11.
Brunehaut A
36
12.
Biévène A
35
13.
Thumaide A
31
14.
Lessinnes-Ollign.A
30
.
Isières A
30
16.
Blèharies A
19
2de Provinciale B
reeks details
30/30
.
Symphorinois A
66
2.
Bracquegnies
52
3.
Elouges-Dour A
51
4.
Neufvilles A
49
.
Havré
49
6.
Vacresse
48
.
Cuesmes A
48
8.
Hornu
45
9.
Estinnoise A
40
10.
Le Roeulx A
39
11.
Thulin A
35
12.
Frameries A
34
13.
JS de Bray A
33
14.
Flénu A
31
15.
Wasmes
23
16.
Obourg
13
2de Provinciale C
reeks details
30/30
.
Anderlues A
67
2.
Farciennes
67
3.
Turque A
54
4.
Beaumont A
53
5.
Marcinelle A
51
6.
Courcelles
47
7.
Monceau
46
8.
Bouffioulx A
44
9.
Forchies A
41
10.
Baileux A
40
11.
Roux A
40
12.
MoMa-Collège A
36
13.
Gilly
34
14.
St Châtelet
32
15.
Goutroux A
18
16.
Trazegnies
5
3de Provinciale A
reeks details
30/30
.
Béclers
61
2.
Molenbaix
59
3.
Herseautoise A
54
4.
Enghien A
53
5.
Maubray
52
6.
Rongy A
49
7.
Obigies A
49
8.
Pays Blanc B
48
9.
Bury A
40
10.
Ere-Allain
40
11.
Escanaffles
39
12.
Risquons Tout A
38
13.
Estaimbourg B
32
14.
Ramecroix
24
15.
Ostiches B
23
16.
Leuze-lignette
11
3de Provinciale B
reeks details
30/30
.
Baisieux A
61
2.
Hensies
59
3.
Horrues
57
4.
Tetre-Hautrage B
53
5.
Chièvres
50
6.
Mesvin
47
.
Ghlin A
47
8.
Naast A
45
9.
Givry
40
10.
Fontainoise
35
11.
Casteau A
34
12.
Lens A
32
13.
Maurage A
32
14.
Quevy B
31
15.
Symphorinois B
22
16.
Baudour A
21
3de Provinciale C
reeks details
28/28
.
Trivières
70
2.
Binche A
65
3.
Morlanwelz
52
4.
Ronquières-Hy A
48
5.
Carnières
46
6.
Houdeng B
44
7.
Snef-Tyber A
43
8.
Grand Reng
41
9.
Buvrinnes A
35
10.
Estinnoise B
32
11.
Fontainoise
29
12.
Solre Sambre B
27
13.
Chapelle A
25
14.
Le Roeulx B
23
15.
Merbesars
12
16.
St.Vaast B
AMC
3de Provinciale D
reeks details
30/30
.
Montignies A
77
2.
Frasnes A
71
3.
Erpion A
64
4.
Gosselies B
56
5.
Gerpinnes A
55
6.
Mellet Sp A
54
7.
Nalinnes A
51
8.
Forges
48
9.
Jumet A
44
10.
Marbaix
42
11.
Mominoise A
33
.
MoMa-Collège B
33
13.
Marcinelle B
21
14.
Thuin
16
15.
Montigny-Land.
13
16.
Chimay/Virelles
5
4de Provinciale A
reeks details
26/26
.
Nechin
62
2.
Warcoing B
61
3.
Havinnes B
58
4.
Esplechin
50
5.
Velaines A
47
6.
Templeuvois B
43
7.
La Glanerie
36
.
Herseautoise B
36
9.
Ellezelles B
27
10.
Herinnes
24
11.
Marquain
23
12.
Obigies B
20
13.
Risquons Tout B
15
14.
Taintignies
9
4de Provinciale B
reeks details
26/26
.
Flobecq
72
2.
Ellezelles A
61
3.
Meslin B
58
4.
Wodecq
52
5.
Enghien B
48
6.
l'Enclus
43
7.
Bievene B
39
8.
Anvaing B
37
9.
Isières B
27
10.
Peruwelz B
22
11.
Lessines B
20
.
Frasnes
20
13.
Moustier
19
14.
Velaines B
8
4de Provinciale C
reeks details
24/24
.
Peruwelz A
65
2.
Veterans Vaulx
53
3.
Beloeil B
51
4.
Montkainoise B
44
5.
Honnelles
40
6.
Inter Barry
39
7.
Bleharies B
31
8.
Bury B
27
9.
Thumaide B
26
10.
SC Brunehaut
23
11.
Wiers B
18
12.
Rongy B
15
.
FC Brunehaut B
15
4de Provinciale D
reeks details
26/26
.
Hyon A
68
2.
Nimy-Maisières A
62
3.
Aulnois A
56
4.
Pommeroeul A
49
5.
Flénu B
44
6.
Cuesmes B
43
7.
Neufvilles B
41
8.
Baudour B
34
9.
Jemappes B
33
10.
Frameries B
30
11.
Elouges-Dour B
29
12.
AS Ghlin B
20
13.
LC Ghlin B
6
14.
Vaudignies B
5
4de Provinciale E
reeks details
26/26
.
Brugelette
64
2.
Jemappes A
62
3.
LC Ghlin A
58
4.
Espanola
47
5.
Lens B
42
6.
Casteau B
42
7.
Hyon B
40
8.
Naast B
37
9.
Vaudignies A
32
10.
Nimy-Maisières B
28
11.
Thulin B
25
12.
Baisieux B
23
13.
Pommeroeul B
20
14.
Aulnois B
4
15.
Ressaix B
AMC
.
Soignies B
AMC
4de Provinciale F
reeks details
28/28
.
Ressaix
69
2.
Peronnes
67
3.
Athenes Peronnes
54
4.
Binche B
52
5.
Buvrinnes B
46
6.
Piéton
41
7.
Familleureux
38
8.
Bray B
34
9.
Ecaussinnes
32
10.
Arquennes
29
.
Anderlues B
29
12.
Maurage B
28
13.
Ronquières-Hy B
27
14.
Stade Brainois B
24
15.
Snef-Tyber B
24
16.
Chapelle B
AMC
4de Provinciale G
reeks details
26/26
.
Chatelet B
67
2.
Roux B
63
3.
Turque B
57
4.
Baulet
50
5.
Jumet B
49
6.
Bouffioulx B
40
7.
Wangenies B
37
8.
Marcinelle A
35
9.
Pont-De-Loup
30
10.
Frasnes B
30
11.
Chatelineau A
17
12.
Mellet B
16
13.
Docherie B
12
14.
Aldegonde
12
15.
Ransart B
AMC
4de Provinciale H
reeks details
28/28
.
Celles Buzet B
77
2.
Couillet
63
3.
Gozee
61
4.
Gouy
57
5.
Nalinnes B
51
6.
Jamioulx A
48
7.
Forchies B
44
8.
La Buissière
40
9.
Wangenies A
36
10.
Gerpinnes B
33
11.
Chatelineau B
28
12.
Montignies B
22
13.
Docherie A
19
14.
Rance B
16
15.
Marcinelle B
9
16.
Landelies B
AMC
4de Provinciale I
reeks details
30/30
.
Rance A
79
2.
Presles
69
3.
Ragnies
59
4.
Boussu Walcourt
59
5.
Goutroux B
58
6.
Beaumont B
51
7.
Erpion B
49
8.
Baileux B
48
9.
Sivry
40
10.
Froidchapelle
40
11.
Mominoise B
38
12.
St Amand-Brye
35
13.
Jamioulx B
18
14.
Solre St Géry
17
.
Lobbes
17
16.
Biercee
4
DE KAMPIOENEN
1
Acren
2A
Warcoing A
2B
Symphorinois A
2C
+Anderlues A
3A
Béclers
3B
Baisieux A
3C
Trivières
3D
Montignies A
4A
Nechin
4B
Flobecq
4C
Peruwelz A
4D
Hyon A
4E
Brugelette
4F
Ressaix
4G
Chatelet B
4H
Celles Buzet B
4I
Rance A
Anderlues A werd kampioen
na het spelen van een testwedstrijd
---
productiefst
4B
Flobecq
160
4H
Celles Buzet B
153
4I
Rance A
132
4I
Goutroux B
132
2A
Warcoing A
129
3D
Montignies A
122
4D
Hyon A
107
4H
Couillet
107
4D
Aulnois A
99
3C
Trivières
98
4E
Jemappes A
97
minste tegendoelpunten
4D
Hyon A
15
4G
Chatelet B
15
4B
Ellezelles A
17
4I
Rance A
18
4H
Celles Buzet B
21
4C
Peruwelz A
22
4G
Roux B
22
4C
Beloeil B
23
2C
Anderlues A
24
2C
Farciennes
24
4B
Flobecq
24
langste reeks overwinningen
3C
Trivières
18
4B
Flobecq
13
4E
Jemappes A
13
2A
Warcoing A
12
langste reeks zonder nederlaag
4B
Ellezelles A
22
4C
Peruwelz A
21
3D
Frasnes A
20
4A
Nechin
20
3C
Trivières
19
4H
Celles Buzet B
19
2B
Symphorinois A
18
4I
Rance A
18
3D
Erpion A
17
4E
Jemappes A
17
4G
Chatelet B
17
minste verliespunten
4B
Flobecq
6
4C
Peruwelz A
7
4H
Celles Buzet B
7
4D
Hyon A
10
4G
Chatelet B
11
4I
Rance A
11
3D
Montignies A
13
3C
Trivières
14
4E
Brugelette
14
4F
Ressaix
15
4G
Roux B
15
minste verliespunten thuis
4B
Flobecq
0
4C
Peruwelz A
2
4D
Hyon A
2
4H
Celles Buzet B
2
4I
Rance A
2
3C
Trivières
3
3D
Frasnes A
4
4F
Peronnes
4
4G
Roux B
4
3D
Montignies A
5
4D
Nimy-Maisières A
5
4F
Ressaix
5
minste verliespunten uit
2B
Symphorinois A
3
4B
Ellezelles A
5
4C
Peruwelz A
5
4G
Chatelet B
5
4H
Celles Buzet B
5
4B
Flobecq
6
4E
Jemappes A
7
2A
Warcoing A
8
3D
Montignies A
8
4A
Warcoing B
8
4D
Hyon A
8
4E
Brugelette
8
hoogste scores
4G
Docherie B -Roux B
1-16
4H
Chatelineau B -Celles Buzet B
0-17
4I
Goutroux B -Solre St Géry
13-3
4I
Froidchapelle -Biercee
16-0
4B
Moustier -Flobecq
1-14
4B
Frasnes -Ellezelles A
0-15
4H
Montignies B -Celles Buzet B
0-15
4I
Lobbes -Erpion B
1-14
3D
Montignies A -Chimay/Virelles
14-0
4B
Flobecq -Velaines B
14-0
4G
Docherie B -Chatelineau A
9-5
het aantal ...
... totaal te spelen wedstrijden :
3616
... wedstrijden met uitslag :
3616
... thuiszeges :
1642
(45,4%)
... uitzeges :
1330
(36,8%)
... draws :
642
(17,8%)
... F2 uitslagen :
2
het aantal wedstrijden ...
... zonder goals :
113
(3,1%)
... met één goal :
303
(8,4%)
... met twee goals :
560
(15,5%)
... met drie goals :
607
(16,8%)
... met vier goals :
574
(15,9%)
... met vijf goals :
615
(17,0%)
... met zes goals :
329
(9,1%)
... met zeven goals :
217
(6,0%)
... met meer dan zeven goals :
296
(8,2%)