www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief
Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 31/12/2022
huidig seizoen
BELGIË-HEREN
BELGIË-DAMES
EUROPA
2010-2011
Nationaal
Antwerpen
Brabant
Limburg
Oost-Vlaanderen
West-Vlaanderen
Hainaut
Liège
Luxembourg
Namur
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1x
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
2
2A
2A
2A
2A
2A
2A
2A
2A
2A
-
2B
2B
2B
2B
2B
2B
2B
2B
2B
-
-
2C
-
2C
-
2C
2C
2C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
3A
3A
3A
3A
3A
3A
3A
3A
3A
3A
3B
3B
3B
3B
3B
3B
3B
3B
3B
3B
-
3C
3C
3C
3C
3C
3C
3C
3C
3C
-
-
3D
3D
3D
-
3D
3D
3D
-
-
-
3E
-
3E
-
-
-
3E
-
-
-
3F
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+
+
+
+
+
+
+
+
-
+
4A
4A
4A
4A
4A
4A
4A
4A
-
4A
4B
4B
4B
4B
4B
4B
4B
4B
-
4B
4C
4C
4C
4C
4C
4C
4C
4C
-
4C
4D
4D
4D
4D
4D
4D
4D
4D
-
4D
-
4E
4E
-
4E
-
4E
4E
-
4E
-
-
4F
-
-
-
4F
4F
-
4F
-
-
4G
-
-
-
4G
4G
-
-
-
-
4H
-
-
-
4H
-
-
-
-
-
4I
-
-
-
4I
-
-
-
±
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nationaal
printvriendelijke versie
1ste klasse-playoff 1
reeks details
10/10
.
RC Genk
51
2.
Standard
51
3.
Anderlecht
44
4.
Club Brugge
43
5.
AA Gent
33
6.
Lokeren
31
1ste klasse-playoff 2A
reeks details
6/6
1.
Cercle Brugge
9
2.
Lierse
8
3.
KV Mechelen
8
4.
Sint-Truiden
6
1ste klasse-playoff 2B
reeks details
6/6
1.
Westerlo
12
2.
Zulte Waregem
10
3.
G.Beerschot
6
4.
Kortrijk
3
1ste klasse-X
reeks details
30/30
1.
Anderlecht
65
2.
RC Genk
64
3.
AA Gent
57
4.
Club Brugge
53
5.
Lokeren
50
6.
Standard
49
7.
KV Mechelen
48
8.
Westerlo
41
9.
Cercle Brugge
39
10.
Kortrijk
38
11.
Zulte-Waregem
33
12.
Sint-Truiden
29
13.
G.Beerschot
26
14.
Lierse
24
15.
Eupen
23
16.
Charleroi
19
2de klasse
reeks details
34/34
.
OHL
73
2.
Lommel United
65
3.
Mons
59
4.
Waasland-Beveren
56
5.
Visé
51
6.
Antwerp
50
7.
FCV Dender EH
49
8.
Tubize
47
9.
KV Oostende
45
10.
SK Heist
43
11.
Brussels
42
12.
Wetteren
42
13.
Boussu Dour
41
14.
Tienen
41
15.
Roeselare
41
16.
Turnhout
40
17.
Rupel Boom
37
18.
Tournai
24
3de klasse A
reeks details
34/34
.
Eendracht Aalst
74
2.
Hoogstraten
62
3.
Deinze
59
4.
Coxyde
58
5.
Dessel
57
6.
Oudenaarde
55
7.
Sint-Niklaas
54
8.
Geel-Meerhout
53
9.
Ronse
45
10.
VW Hamme
43
11.
Temse
42
12.
Torhout
42
13.
Waregem
38
14.
Olsa Brakel
38
15.
Bornem
37
16.
Cappellen
35
17.
FC Izegem
34
18.
Wielsbeke
18
3de klasse B
reeks details
34/34
.
WS Woluwe
77
2.
Virton
69
3.
KVW Zaventem
64
4.
Bertrix
62
5.
Union
61
6.
Bocholt
60
7.
URS Centre
58
8.
Olympic
55
9.
SK Hasselt
53
10.
Diegem
49
11.
Heppignies
39
12.
Huy
39
13.
Bleid-Gaume
35
14.
Verviers
33
15.
Grimbergen
31
16.
L.Ternat
31
17.
FC Liège
17
18.
UR Namur
15
Bevordering A
reeks details
30/30
.
Ath
69
2.
Péruwelz
69
3.
Sp.Petegem
61
4.
Ieper
60
5.
Eernegem
47
6.
Gent-Zeehaven
46
7.
BS Poperinge
41
8.
Diksmuide
39
9.
Terjoden-Welle
38
10.
Couillet-LaLou
37
11.
St.Ghislain
36
12.
St.Eloois-Winkel
34
13.
Tamines
32
14.
Appelterre
24
15.
Sottegem
14
16.
Celles-Buzet
14
Bevordering B
reeks details
30/30
.
RC Mechelen
68
2.
SK Londerzeel
58
3.
Wijgmaal
54
4.
Meldert
51
5.
Lyra
46
6.
Katelijne
41
7.
FC Duffel
40
8.
Dilbeek
40
9.
Tempo Overijse
40
10.
Berchem
40
11.
Everbeur
39
12.
St.Gillis-Waas
39
13.
Berlare
38
14.
Zele
32
15.
Opwijk
23
16.
Willebr.Meerhof
6
Bevordering C
reeks details
30/30
.
Patro Eisden
74
2.
Veldwezelt
60
3.
Oosterzonen
48
4.
SK Bree
46
5.
St.Lenaarts
42
6.
Tongeren
40
7.
Sp.-Mopertingen
40
8.
De Kempen
40
9.
Witgoor
39
10.
Overpelt VV
39
11.
Leopoldsburg
39
12.
Zwarte Leeuw
38
13.
Herk-de-Stad
37
14.
Lille
33
15.
Heusden-Zolder
32
16.
Lutlommel
20
Bevordering D
reeks details
30/30
.
La Calamine
64
2.
Walhain
62
3.
Sprimont
53
4.
Faymonville
53
5.
Ciney
51
6.
Sérésien
44
7.
Givry
44
8.
Hamoir
44
9.
Habaysienne
39
10.
Elsautoise
39
11.
Aywaille
35
12.
Léopold Uccle
33
13.
Bas-Oha
32
14.
Couvin-Mariemb.
28
15.
Montegnée
28
16.
Hannut
15
DE KAMPIOENEN
2
OHL
3A
Eendracht Aalst
3B
WS Woluwe
4A
Ath
4B
RC Mechelen
4C
Patro Eisden
4D
La Calamine
productiefst
3B
WS Woluwe
78
2
OHL
75
3A
Hoogstraten
74
2
Lommel United
73
4A
Ath
72
3A
Eendracht Aalst
71
4A
Sp.Petegem
71
3A
Coxyde
70
4D
Faymonville
70
3B
Virton
68
4A
Péruwelz
67
4D
La Calamine
67
minste tegendoelpunten
4A
Péruwelz
17
1x
Anderlecht
20
3B
WS Woluwe
20
4B
RC Mechelen
20
4C
Patro Eisden
20
4D
Sprimont
26
1x
RC Genk
27
4A
Ath
27
3B
Bocholt
28
3A
Eendracht Aalst
29
4D
Walhain
29
langste reeks overwinningen
4B
RC Mechelen
12
3B
Virton
10
4A
Ath
9
2
Lommel United
8
3B
WS Woluwe
8
4A
Péruwelz
8
langste reeks zonder nederlaag
4A
Péruwelz
21
1x
Anderlecht
15
4B
Lyra
15
4A
Ieper
14
4B
RC Mechelen
14
minste verliespunten
4C
Patro Eisden
16
4A
Ath
21
4A
Péruwelz
21
4B
RC Mechelen
22
1x
Anderlecht
25
3B
WS Woluwe
25
1x
RC Genk
26
4D
La Calamine
26
3A
Eendracht Aalst
28
4D
Walhain
28
2
OHL
29
4A
Sp.Petegem
29
minste verliespunten thuis
4C
Patro Eisden
2
2
OHL
4
1x
Anderlecht
8
4B
RC Mechelen
8
4D
Walhain
8
4D
La Calamine
10
1x
RC Genk
11
1x
AA Gent
11
2
Mons
11
3A
Hoogstraten
11
3A
Dessel
11
minste verliespunten uit
4A
Ath
8
4A
Péruwelz
9
3B
WS Woluwe
13
4D
Sprimont
13
3A
Eendracht Aalst
14
3B
Bocholt
14
4A
Sp.Petegem
14
4B
RC Mechelen
14
4C
Patro Eisden
14
1x
RC Genk
15
4C
Veldwezelt
15
hoogste scores
4D
Faymonville -Sérésien
8-3
4B
Willebr.Meerhof -Meldert
1-9
het aantal ...
... totaal te spelen wedstrijden :
2118
... wedstrijden met uitslag :
2118
... thuiszeges :
928
(43,8%)
... uitzeges :
681
(32,2%)
... draws :
508
(24,0%)
... F2 uitslagen :
1
het aantal wedstrijden ...
... zonder goals :
130
(6,1%)
... met één goal :
296
(14,0%)
... met twee goals :
489
(23,1%)
... met drie goals :
458
(21,6%)
... met vier goals :
343
(16,2%)
... met vijf goals :
236
(11,1%)
... met zes goals :
96
(4,5%)
... met zeven goals :
44
(2,1%)
... met meer dan zeven goals :
25
(1,2%)