1ste speeldag
Za | 01/05/2010 | 19:30 | ELENE - Doggen | 4 - 2 | |
Zo | 02/05/2010 | 15:00 | Zomergem - WINNIK | 0 - 1 | |
. | . | . | Ertvelde - BASSEVELDE | 0 - 5 | FF |
. | . | . | Rangers Opdorp - OUDENHOVE | 1 - 2 | |
. | . | . | WINDEKE - C.Melle | 6 - 2 | |
. | . | . | VSV GENT - Sp.G.Bergen | 1 - 0 | |
. | . | 16:00 | Boekel - SP.BUGGENHOUT | 1 - 4 | |
Verrebroek was vrij geloot
2de speeldag
Za | 08/05/2010 | 19:30 | ELENE* - Sp.Buggenhout | 0 - 0 | |
Zo | 09/05/2010 | 15:00 | VSV GENT - Windeke | 3 - 1 | |
. | . | . | Verrebroek - WINNIK | 0 - 1 | |
. | . | . | Oudenhove - BASSEVELDE | 0 - 3 | |
won via strafschoppen*
3de speeldag
Do | 13/05/2010 | 15:00 | BASSEVELDE - Winnik | 4 - 1 | |
. | . | 16:00 | VSV GENT - Elene | 6 - 0 | |
Bassevelde en VSV Gent stijgen naar 2de provinciale
4de speeldag
Zo | 16/05/2010 | 15:00 | Elene - WINNIK | 0 - 1 | |
Winnik stijgt naar 2de provinciale
Een rangschikking, mogelijk over meerdere reeksen heen,
eventueel aangepast aan de ploeg(en) met de meest gespeelde wedstrijden.
De ploegen welke in aanmerking komen voor promotie zitten
in de bovenste helft van de tabel.
| 1 | VC Zwijnaarde(3B.1) | | 72 | 23 | +54 | 88 | | 12 | +25 | 40 | |
| 2 | St.Kruis-W.(3A.1) | | 71 | 23 | +39 | 78 | | 9 | +6 | 33 | |
| 2 | Dikkelvenne(3C.1) | | 71 | 22 | +64 | 85 | | 12 | +33 | 43 | |
| 3 | Bassevelde(3A.2) | | 68 | 22 | +39 | 80 | | 11 | +23 | 43 | |
| 3 | Burst(3D.1) | | 68 | 21 | +46 | 81 | | 9 | +14 | 33 | |
| 4 | Sinaai(3E.1) | | 65 | 20 | +29 | 53 | | 9 | +10 | 24 | |
| 5 | Windeke(3B.2) | | 62 | 18 | +52 | 95 | | 8 | +27 | 46 | |
| 5 | Winnik(3D.2) | | 62 | 19 | +33 | 66 | | 8 | +7 | 31 | |
| 6 | VSV Gent(3B.3) | | 60 | 18 | +39 | 68 | | 7 | +12 | 28 | |
| 7 | Oudenhove(3C.2) | | 59 | 16 | +29 | 56 | | 7 | +16 | 32 | |
| 8 | Boekel(3C.3) | | 58 | 17 | +28 | 59 | | 6 | +6 | 24 | |
| 9 | Ertvelde(3A.3) | | 55 | 17 | -3 | 56 | | 8 | +3 | 24 | |
| 9 | Nazareth-Eke(3C.4) | | 55 | 16 | +23 | 53 | | 8 | +10 | 22 | |
| 10 | Rangers Opdorp(3E.2) | | 54 | 17 | +28 | 77 | | 7 | +3 | 29 | |
| 11 | C.Melle(3B.4) | | 53 | 15 | +15 | 63 | | 6 | +1 | 27 | |
| 11 | Elene(3C.5) | | 53 | 15 | +42 | 79 | | 8 | +18 | 34 | |
| 12 | Lotenhulle(3A.4) | | 52 | 15 | +23 | 60 | | 7 | +11 | 30 | |
| 13 | Zomergem(3A.5) | | 51 | 14 | +18 | 57 | | 7 | +9 | 28 | |
| 13 | Doggen(3D.3) | | 51 | 14 | +22 | 50 | | 6 | +11 | 21 | |
| 13 | Sp.G.bergen(3D.3) | | 51 | 14 | +20 | 51 | | 5 | +7 | 21 | |
| 13 | Kieldrecht(3E.3) | | 51 | 15 | -2 | 59 | | 5 | -10 | 22 | |
| 14 | Doornz.-Kerkbr.(3A.6) | | 50 | 16 | +6 | 72 | | 8 | +10 | 42 | |
| 14 | Mere(3D.5) | | 50 | 15 | +16 | 57 | | 10 | +19 | 36 | |
| 15 | Knesselare(3A.7) | | 49 | 15 | +17 | 70 | | 8 | +12 | 36 | |
| 15 | Velzeke(3C.6) | | 49 | 15 | +2 | 51 | | 8 | +2 | 28 | |
| 15 | SK Denderhoutem(3D.6) | | 49 | 14 | +5 | 48 | | 7 | -6 | 21 | |
| 15 | Verrebroek(3E.4) | | 49 | 15 | +12 | 67 | | 6 | +1 | 34 | |
| 16 | Azalea(3B.5) | | 48 | 13 | +14 | 70 | | 7 | +9 | 34 | |
| 16 | Kluisbergen Sp.(3C.7) | | 48 | 14 | +6 | 51 | | 6 | +1 | 26 | |
| 17 | Exc.Mariakerke(3A.8) | | 47 | 14 | +26 | 75 | | 5 | -1 | 30 | |
| 17 | Oosterzele(3B.6) | | 47 | 14 | +8 | 54 | | 6 | -1 | 28 | |
| 18 | Vurste-Semmerz.(3C.8) | | 44 | 13 | -6 | 38 | | 6 | -10 | 12 | |
| 18 | Nederhasselt(3D.7) | | 44 | 13 | +17 | 64 | | 5 | +7 | 33 | |
| 18 | VK Hamme(3E.5) | | 44 | 14 | +11 | 49 | | 6 | -1 | 21 | |
| 19 | St.Laureins(3A.9) | | 43 | 11 | -3 | 66 | | 6 | -4 | 34 | |
| 19 | Heusden(3B.7) | | 43 | 13 | +14 | 67 | | 8 | +10 | 33 | |
| 19 | KVV Schelde(3B.8) | | 43 | 12 | -6 | 49 | | 7 | -2 | 29 | |
| 19 | Heikant(3E.6) | | 43 | 12 | +2 | 42 | | 4 | -6 | 16 | |
| 20 | Erembodegem(3D.8) | | 42 | 13 | -11 | 44 | | 5 | -19 | 17 | |
| 20 | Stekene Sp.(3E.7) | | 42 | 12 | +11 | 63 | | 5 | -7 | 27 | |
| 20 | Doorslaar(3E.7) | | 42 | 12 | +5 | 57 | | 4 | -4 | 24 | |
| 21 | St.Muide Gent(3B.9) | | 41 | 12 | +1 | 54 | | 4 | -7 | 24 | |
| 21 | Edeboys(3B.9) | | 41 | 12 | -10 | 50 | | 7 | +3 | 28 | |
| 21 | Wilskr.Idegem(3D.9) | | 41 | 12 | +11 | 58 | | 4 | -7 | 23 | |
| 21 | SVH.Waasmunster(3E.9) | | 41 | 12 | -10 | 39 | | 4 | -14 | 17 | |
| 21 | FC Moerbeke(3E.10) | | 41 | 10 | +4 | 48 | | 5 | 0 | 21 | |
| 22 | Moortsele(3B.11) | | 40 | 11 | -11 | 40 | | 6 | -6 | 18 | |
| 22 | Klinge(3E.11) | | 40 | 11 | -15 | 42 | | 5 | -11 | 17 | |
| 22 | Sp.Buggenhout(3E.12) | | 40 | 10 | -5 | 40 | | 4 | -3 | 18 | |
| 23 | Assenede(3A.10) | | 39 | 10 | +4 | 65 | | 6 | +10 | 38 | |
voor elke ploeg de laatst uitgevoerde plaatsaanpassing
punten - gewonnen wedstrijden - doelpuntensaldo - aantal gemaakte doelpunten
gewonnen uitwedstrijden - doelpuntensaldo uit - aantal gemaakte doelpunten uit