testwedstrijden - nacompetitie:
vv eindronde:
Een aantal wedstrijden hieronder worden mogelijk niet gespeeld, het is allemaal afhankelijk van licenties.
speeldag 1
Zo | 08/05/2022 | 15:00 | OLSA BRAKEL - Merelbeke | 3 - 1 | |
. | . | . | Aalst - Cappellen | 1 - 1 | |
. | . | . | Belisia - Lokeren-Temse | 2 - 2 | |
. | . | . | Zelzate - LYRA-LIERSE | 0 - 3 | |
Aalst en Belisia wonnen via een starfschoppenreeks
de winnaars gaan naar de speeldag 2A,
de verliezers gaan naar speeldag 2B
speeldag 2A: de vier winnaars van speeldag 1
Za | 14/05/2022 | 19:30 | Lyra-Lierse - OLSA BRAKEL | 1 - 2 | W6-V6 |
Zo | 15/05/2022 | 15:00 | AALST - Belisia | 2 - 0 | W5-V5 |
de winnaars gaan naar de speeldag 3A,
de verliezers gaan naar speeldag 3B
Niet helemaal correct:
als Lyra-Lierse verliest dan volgt er nog een wedstrijd(speeldag 3B),
want Olsa Brakel heeft geen licentie aangevraagd
het kan sowieso niet promoveren.
speeldag 3A: de twee winnaars van speeldag 2A
(onder voorbehoud)
is blijkbaar niet meer nodig
speeldag 3B: de twee verliezers van speeldag 2A
(onder voorbehoud)
voor een plaats in de eindronde, deze wedstrijd komt er niet
als Lyra-Lierse speeldag 2A(W6) wint
Wo | 18/05/2022 | 20:00 | Lyra-Lierse - Belisia | 3 - 3 | |
Lyra-Lierse won na een strafschoppenreeks
licentie voor de 1ste amateurklasse is vereist !!
Na deze eindronde gaan de twee hoogst geplaatste ploegen
met de juiste licentie naar de finaleronde.
De ploegen met onvoltooide licentie rechtsgang
kunnen naar de finaleronde.
vv eindronde deelnemers:
In de onderstaande tabellen worden op het einde van het seizoen:
-de kampioenen geschrapt,
-elke ploeg mag eenmaal voorkomen, de rest wordt eveneens geschrapt.
Vervangers komen uit de eindrangschikking.
2A
2de eindrangschikking: | Ninove | |
1ste periode: | Ninove | Lokeren-Temse |
2de periode: | Petegem | Zwevezele |
3de periode: | Olsa Brakel | |
2B
2de eindrangschikking: | Aalst | |
1ste periode: | Lyra-Lierse | |
2de periode: | Hoogstraten | Belisia |
3de periode: | Cappellen | |
finaleronde, vv-acff gemengd
= eindronde: 1ste klasse amateurs
met vier deelnemers
vv-2de klasse | Aalst(vv) |
vv-2de klasse | Lyra Lierse(vv) |
acff-2de klasse | Tubize(acff) |
vv/acff | Mandel United(vv) |
ronde 1: heen/terug
Zo | 22/05/2022 | 15:00 | MANDEL UNITED - Aalst | 2 - 1 |
. | . | . | TUBIZE - Lyra Lierse | 1 - 1 |
Do | 26/05/2022 | 19:30 | Aalst - MANDEL UNITED | 0 - 0 |
. | . | 20:00 | Lyra Lierse - TUBIZE | 0 - 1 |
winnaarsronde: heen/terug
Zo | 29/05/2022 | 15:00 | MANDEL UNITED(VV) - Tubize(acff) | 6 - 2 |
Do | 02/06/2022 | 19:30 | Tubize(acff) - MANDEL UNITED(VV) | 1 - 2 |
de winnaar: naar plaats 1 op de wachtlijst
de verliezer: naar plaats 2 op de wachtlijst
-
verliezersronde: heen/terug
Zo | 29/05/2022 | 15:00 | Lyra Lierse(vv) - AALST(VV) | 0 - 5 | FF |
Do | 02/06/2022 | 19:30 | AALST(VV) - Lyra Lierse(vv) | 5 - 0 | FF |
de winnaar: naar plaats 3 op de wachtlijst
de verliezer: naar plaats 4 op de wachtlijst
-
rangschikking(wachtlijst):
De ploeg op plaats 1 speelt volgend seizoen in 1ste klasse,
als het daarvoor de juiste licentie heeft natuurlijk.
Voor de andere ploegen is het nog mogelijk.
-
vv/acff | 1 | Mandel United(vv) |
vv/acff | 2 | Tubize(acff) |
vv/acff | 3 | Aalst(vv) |
vv/acff | 4 | Lyra Lierse(vv) |
BELANGRIJK
Als de 1ste klasse deelnemer en de eindrondewinnaar
niet uit dezelfde deelorganisatie(vv/acff) komt, dan zijn aanpassingen noodzakelijk in de promotie/degradatie verhalen.
(vanaf de 2de amateurklasse tot in P4)
by-pass promotie rangschikking:
(soms handig, soms overbodig)
Een rangschikking, mogelijk over meerdere reeksen heen,
eventueel aangepast aan de ploeg(en) met de meest gespeelde wedstrijden.
De ploegen welke in aanmerking komen voor promotie zitten
in de bovenste helft van de tabel.
| 1 | Hoogstraten(2B.1) | | 70 | 22 | +50 | 72 | | 10 | +26 | 37 | |
| 2 | Petegem(2A.1) | | 67 | 20 | +43 | 73 | | 10 | +22 | 40 | |
| 3 | Ninove(2A.2) | | 60 | 18 | +39 | 69 | | 7 | +6 | 26 | |
| 4 | Olsa Brakel(2A.3) | | 58 | 17 | +26 | 64 | | 9 | +14 | 31 | |
| 5 | Aalst(2B.2) | | 57 | 17 | +26 | 61 | | 9 | +14 | 33 | |
| 6 | Lyra-Lierse(2B.3) | | 57 | 17 | +23 | 52 | | 9 | +13 | 24 | |
| 7 | Lokeren-Temse(2A.4) | | 57 | 17 | +17 | 45 | | 9 | +9 | 23 | |
| 8 | Zwevezele(2A.5) | | 56 | 16 | +25 | 62 | | 9 | +12 | 34 | |
| 9 | Cappellen(2B.4) | | 53 | 16 | +13 | 53 | | 7 | +6 | 31 | |
| 10 | Belisia(2B.5) | | 52 | 15 | +12 | 44 | | 5 | -3 | 17 | |
| 11 | Bocholt(2B.6) | | 51 | 15 | +9 | 47 | | 7 | 0 | 19 | |
| 12 | Zelzate(2A.6) | | 49 | 15 | +11 | 50 | | 8 | +6 | 24 | |
| 13 | Merelbeke(2A.7) | | 45 | 13 | 0 | 43 | | 5 | -7 | 19 | |
| 14 | City Pirates(2B.7) | | 43 | 13 | -12 | 44 | | 5 | -12 | 18 | |
| 15 | Gullegem(2A.8) | | 41 | 11 | -3 | 43 | | 3 | -10 | 18 | |
| 16 | Oudenaarde(2A.9) | | 40 | 12 | -10 | 39 | | 5 | -10 | 18 | |
| 17 | Harelbeke(2A.10) | | 40 | 11 | +9 | 51 | | 4 | -5 | 19 | |
| 18 | RC Gent(2A.11) | | 39 | 12 | -4 | 42 | | 6 | 0 | 21 | |
| 19 | Londerzeel(2B.8) | | 38 | 10 | -1 | 36 | | 7 | -1 | 17 | |
| 20 | Dikkelvenne(2A.12) | | 38 | 10 | -7 | 43 | | 4 | -7 | 16 | |
| 21 | Diegem(2B.9) | | 35 | 9 | -9 | 36 | | 5 | -7 | 18 | |
| 22 | Hasselt(2B.10) | | 34 | 10 | -12 | 38 | | 5 | -7 | 18 | |
| 23 | Berchem(2B.11) | | 33 | 8 | -9 | 36 | | 3 | -8 | 19 | |
| 24 | Tongeren(2B.12) | | 32 | 8 | -12 | 37 | | 4 | -3 | 20 | |
| 25 | Hades Hasselt(2B.13) | | 32 | 7 | -11 | 34 | | 4 | 0 | 17 | |
| 26 | Westhoek(2A.13) | | 31 | 9 | -15 | 47 | | 3 | -11 | 23 | |
| 27 | Pepingen-Halle(2B.14) | | 28 | 7 | -17 | 34 | | 3 | -10 | 16 | |
| 28 | Houtvenne(2B.15) | | 26 | 6 | -22 | 30 | | 4 | -6 | 17 | |
| 29 | Wijgmaal(2B.16) | | 25 | 6 | -28 | 30 | | 2 | -18 | 13 | |
| 30 | Wetteren(2A.14) | | 23 | 6 | -29 | 34 | | 2 | -13 | 17 | |
| 31 | Menen(2A.15) | | 19 | 5 | -45 | 32 | | 0 | -27 | 9 | |
| 32 | Ronse(2A.16) | | 12 | 3 | -57 | 22 | | 1 | -42 | 10 | |
voor elke ploeg de laatst uitgevoerde plaatsaanpassing
punten - gewonnen wedstrijden - doelpuntensaldo - aantal gemaakte doelpunten
gewonnen uitwedstrijden - doelpuntensaldo uit - aantal gemaakte doelpunten uit
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling.
Het uiteindelijke resultaat kan
enkel van de bond komen.!
En dat resultaat kan er pas komen
als alle licentiedisputen van de baan zijn.
Starten volgend seizoen in 1ste klasse:
de twee kampioenen:
(ze moeten wel een 1ste klasse licentie hebben)
Petegem | (2A) - Geen licentie |
Ninove | (2A) |
Hoogstraten | (2B) |
de hoogst geplaatste ploeg van de finaleronde
met een 1ste klasse licentie:
OPGELET: dit kan de 1ste klasse deelnemer zijn.!
-
bijkomende is/zijn mogelijk:
Om het tekort aan ploegen in 1ste klasse
weg te werken.
-
Wachtlijst:
Is beschikbaar na de finaleronde
De ploegen zonder een juiste licentie
moeten nog worden geschrapt.
1.?
2.?
3.?
4.?
-
Ter info, de vv-wachtlijst:
Is beschikbaar na de vv eindronde.
De ploegen zonder een juiste licentie
moeten nog worden geschrapt.
De 2 hoogst geplaatste ploegen met de juiste licentie spelen de finaleronde(vv/acff gemengd)
1.Aalst(2B)
2.Olsa Brakel(2A)
3.Lyra-Lierse(2B)
4.Belisia(2B)
5.?
6.?
7.?
8.?
-