www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 23/06/2020

vbal4
De fusietabel is verplaatst naar onder, de eindrondes komen nu sneller in beeld.

PROMOTIE <-- 4de PROVINCIALE <-- LIÈGE

seizoensresumé:

4de Provinciale A (20/20)

  • 1.

    Fc.Villers**

    47,78

  • 2.

    Thisnes**

    47,78

  • 3.

    Lensois A**

    46,67

  • 4.

    Oleye**

    44,44

  • 5.

    Fc.Horion

    39

  • 6.

    Fumal**

    33,33

  • 7.

    Faimes B*

    30,53

  • 8.

    Vaux Borset*

    29,47

  • 9.

    Hannut B**

    24,44

  • 10.

    Jehay B*

    14,74

  • 11.

    Rc.Ent.Amay B*

    7,37

  • 12.

    Es.Geer B**

    6,67

  • 13.

    Merdorp**

    3,33

  • amc.

    Braives B

    0

  • amc.

    Racour B

    0

  • amc.

    Rosoux

    0

4de Provinciale B (23/23)

  • 1.

    Solières B

    60

  • 2.

    Marchin

    51

  • 3.

    Modave

    49

  • 4.

    Strée

    48

  • 5.

    Engis Academie A

    45

  • 5.

    R.Fraiture FC

    45

  • 7.

    Clavinoise B

    40

  • 8.

    Oneux

    38

  • 9.

    Anthisnes

    35

  • 10.

    Remouchamps

    24

  • 11.

    Sart Tilman B

    18

  • 12.

    Lensois B

    17

  • 13.

    Xhoris B

    16

  • 14.

    Ocquier

    15

  • 14.

    R.Fraiture Sp.B

    15

  • 16.

    Gd.Poulseur

    8

4de Provinciale C (22/22)

  • 1.

    Stockay B

    56

  • 2.

    Tilleur B

    55

  • 3.

    St Nicolas

    53

  • 4.

    Flexhe Fragnée B*

    48,19

  • 5.

    Ougrée B

    43

  • 6.

    Pierreuse*

    41,90

  • 6.

    Montagnarde*

    41,90

  • 8.

    Seraing Athl B

    36

  • 9.

    C.S.Juprelle B*

    25,14

  • 10.

    Momalle B*

    22

  • 11.

    Thier à Liège

    18

  • 12.

    Alleur

    12

  • 12.

    Un.Hesbignonne

    12

  • 14.

    Engis Academie B*

    7,33

  • 15.

    Limont B

    7

  • amc.

    Seraing B

    0

4de Provinciale D (23/23)

  • 1.

    Warsage B*

    61,68

  • 2.

    C.S.Juprelle A

    55

  • 3.

    Flexhe Fragnee B

    49

  • 4.

    Milmort

    47

  • 4.

    Queue du Bois A

    47

  • 6.

    Elan Dalhem B

    43

  • 7.

    Js.Chênée A

    41

  • 8.

    Roclenge-Wonck B

    39

  • 9.

    Ans Montegnée B

    27

  • 10.

    Jupille B

    25

  • 11.

    Ellas Herstal

    22

  • 12.

    Fouron*

    20,91

  • 13.

    Wandruzienne B

    19

  • 14.

    As.Hermalle B**

    18,62

  • 15.

    Etoille Dalhem B

    11

  • 16.

    Glons

    6

4de Provinciale E (23/23)

  • 1.

    Ent.Pepine B

    53

  • 2.

    Magnée A

    52

  • 3.

    Blegnytoise B

    51

  • 4.

    Fc.Barchon

    50

  • 5.

    Wandruzienne A

    40

  • 5.

    Andrimont B

    40

  • 7.

    Fléron B

    39

  • 7.

    US.Liège

    39

  • 9.

    Lambermont B

    32

  • 10.

    FC Trooz B

    27

  • 11.

    Queue du Bois B

    20

  • 12.

    Stembertoise*

    18,82

  • 13.

    JA.Grivegnée*

    17,77

  • 14.

    Cheratte

    17

  • 15.

    Olne B

    16

  • 16.

    Js.Chênée B

    12

4de Provinciale F (23/23)

  • 1.

    Ej Fléron*

    58,54

  • 2.

    Dison B*

    48,09

  • 3.

    Cornesse B

    43

  • 4.

    Minerois B**

    39,43

  • 5.

    Bolland**

    39,43

  • 6.

    Soiron*

    38,68

  • 7.

    Union Limbourg *

    36,59

  • 8.

    Herve B**

    32,86

  • 9.

    SRU Verviers**

    26,29

  • 10.

    Hombourg B *

    26,14

  • 11.

    AS.Verviers B**

    25,19

  • 12.

    Franchimontois B*

    25,09

  • 13.

    Heusy B **

    21,90

  • 14.

    Battice B**

    19,71

  • 15.

    Magnée B***

    4,60

  • amc.

    Baelen B

    0

4de Provinciale G (24/24)

  • 1.

    Jalhay

    64

  • 2.

    Spa*

    59,48

  • 3.

    Oudler*

    56,35

  • 4.

    Bellevaux*

    56,35

  • 5.

    Amblève B

    40

  • 6.

    Fc.Eupen B**

    39,27

  • 7.

    Malmundaria B*

    35,48

  • 8.

    Bullange

    33

  • 9.

    Weywertz B*

    30,26

  • 10.

    Sart B**

    26,18

  • 11.

    Stavelot B*

    25,04

  • 12.

    RFC.Welkenraedt B

    22

  • 13.

    Waimes B**

    16,36

  • 14.

    Faymonville B**

    13,09

  • 15.

    Lontzen B

    13

  • 16.

    Honsfeld B

    12

testwedstrijden - nacompetitie:

by-pass rangschikking alle reeksen:

1Warsage B(4D.1)64,3620,73+117,82136,3610,91+65,4570,91
2Jalhay(4G.1)64,0021+547211,00+26,0034,00
3Solières B(4B.1)62,6119,82+52,1770,968,35+21,9131,30
4Stockay B(4C.1)61,0919,63+64,3691,639,82+31,6342,54
5Ej Fléron(4F.1)61,0918,54+79,63104,739,82+52,3663,27
6Tilleur B(4C.2)6018,54+65,4594,918,73+2440,36
7Spa(4G.2)59,4818,78+54,2679,308,35+13,5626,09
8St Nicolas(4C.3)57,8218,54+57,82102,549,82+29,4557,82
9C.S.Juprelle A(4D.2)57,3917,74+76,17107,487,30+28,1745,91
10Fc.Villers(4A.1)57,3318,66+50,6778,6610,67+17,3333,33
11Thisnes(4A.2)57,3317,33+6073,3310,67+34,6741,33
12Oudler(4G.3)56,3517,74+62,6181,397,30+16,6925,04
13Bellevaux(4G.4)56,3516,69+45,9181,397,30+17,7437,56
14Lensois A(4A.3)56,0017,33+76,00109,339,33+38,6757,33
15Ent.Pepine B(4E.1)55,3016,69+66,78103,308,35+34,4355,30
16Magnée A(4E.2)54,2616,69+39,6587,659,39+15,6539,65
17Oleye(4A.4)53,3316,00+46,6782,676,66+25,3342,66
18Blegnytoise B(4E.3)53,2216,69+54,2683,488,35+18,7833,39
19Marchin(4B.2)53,2216,69+46,9682,438,35+12,5232,35
20Flexhe Fragnée B(4C.4)52,5717,14+53,7188,006,86+16,0035,43
21Fc.Barchon(4E.4)52,1715,65+51,1391,824,17+8,3532,35
22Flexhe Fragnee B(4D.3)51,1316,69+4892,878,35+20,8745,91
23Modave(4B.3)51,1315,65+41,7469,917,30+18,7835,48
24Dison B(4F.2)50,1815,27+31,6378,544,36-4,3619,63
25Strée(4B.4)50,0915,65+26,0970,966,26+10,4333,39
26Milmort(4D.4)49,0415,65+43,8280,356,26+20,8742,78
27Queue du Bois A(4D.4)49,0415,65+38,6183,488,35+17,7438,61
28Engis Academie A(4B.5)46,9613,56+39,6582,437,30+20,8734,43
29R.Fraiture FC(4B.5)46,9613,56+37,5690,786,26+11,4844,87
30Ougrée B(4C.5)46,9115,27+28,3674,186,54+1232,73
31Fc.Horion(4A.5)46,814,4+33,667,26+14,434,8
32Pierreuse(4C.6)45,7114,86+32,0086,866,86+8,0041,14
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling. Het uiteindelijke resultaat kan er
nog helemaal anders uitzien, want:
- is de fusietabel juist ?,
- en lees ook maar eens B1532(omkooppraktijken)

Volgend seizoen naar 3de provinciale:

de 7 kampioenen:

Fc.Villers(4A)
Solières B(4B)
Stockay B(4C)
Warsage B(4D)
Ent.Pepine B(4E)
Ej Fléron(4F)
Jalhay(4G)
Kampioen Pepine B kan niet promoveren
omdat hun A ploeg in P3 zit.

bijkomende stijgers:

om het tekort aan ploegen in P3 weg te werken:
Spa(4G)1ste wachtlijst
St Nicolas(4C)2de wachtlijst
C.S.Juprelle A(4D)3de wachtlijst
Tilleur B promoveert niet omdat
Tilleur A hun plaats in P3 inneemt
-
impact fusietabel:
voorlopig geen
-
P3/P4 swap:
(uitgelegd in het P3-degradatie overzicht)
voorlopig geen
-

!! MAAR OPGEPAST !!

een ploeg welke in aanmerking komt voor
promotie, maar in P3 zou bijeenkomen met
een clubgenoot(A/B) wordt vervangen.

wanneer komen er een bijkomende stijgers:

Als er in 3de provinciale een tekort aan ploegen ontstaat komen er bijkomende stijgers.

Hoe kan daar een tekort aan ploegen ontstaan

Denk dan aan ploegen die:
-fuseren,
-verdwijnen,
-promoveren via de interprovinciale eindronde,
-...

OPGELET BIJ FUSIES:
Als ploegen fuseren komt er een stamnummer vrij, wat kan er met dat stamnummer gebeuren:
-het kan verdwijnen,
-de fusieclub kan met een B-ploeg starten,
-de eigenaar kan het verkopen(een overname),
de eigenaar start met een nieuwe club

EN OPGELET BIJ OVERNAMES:
Ploegen die een stamnummer overnemen om op die manier naar een hogere afdeling door te stoten. In dat geval onstaat het tekort in de afdeling van de overnemer. Maar die overnemer kan op zijn beurt natuurlijk ook zijn stamnummer verkopen en dan verschuift dat tekort weer naar een andere afdeling.
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

Brab: fusiegesprekken

Brab: nieuwe club

Brab: verdwijnt

Hai: fusie

Hai: fusie

Hai: fusiegesprekken

Hai: fusiegesprekken

Nam: fusie

Nam: fusie

Nam: fusie

Lie: herstart in P1

Liè: geen amateurlicentie

Liè: fusie

Lux: fusie

Lux: licentie

Léopold(Nat-D3A/P3C) en Moreda Uccle (P2A/P3B)

Racing White Woluwe

Huppaye A(P2B)

US Tournai(P2B) en Warcoing(P1)

Warcoing(P1) en Obigies(P2A/P4A)

Francs Borains(Nat-D2) en Albert Quevy-Mons(Nat-D3A/P2B)

FC Mont-sur-Marchienne Collège(P2A/P4F) en AS Montigny(P3D)

Rocheforl(Nat-D3B/P3A) en Eprave(P3A/P4A)

Flavion(P2A/P3C) en Morialmé(P2A/P4E)

Neffe(P1) en Lisogne-Thynes(P2A)

Hamoir(Nat-D2)

Tilleur A(Nat-D2)

Fléron(P2B/P4E) en AS Verviers(P3D/P4F)

Martelange(P3B) en Nothomb-Post (P2A/P3B)

Durbuy(Nat-2/P3E) vraagt geen amateurlicentie

Huppaye(P3B) blijft bestaan

wordt ?

wordt ?

Jeunesse Rochefortoise FC(A/B)

wordt US Flavion-Morialmé en start met een A- en een B-ploeg

wordt Entente Dinant, en start met een A- en een B-ploeg

vraagt geen licentie voor het nationale amateurvoetbal

stamnummer gaat naar Liè-P1, maar Tilleur A start in P3

wordt RC Star Verviers

wordt ?

stamummer gaat naar P1.