www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 11/05/2020

vbal4
De fusietabel is verplaatst naar onder, de eindrondes komen nu sneller in beeld.

PROMOTIE <-- 4de PROVINCIALE <-- HAINAUT

seizoensresumé:

4de Provinciale A (21/21)

  • 1.

    Velaines Enclus A**

    51,95

  • 2.

    Rumes La Glanerie**

    47,52

  • 3.

    Molenbaix B**

    42

  • 4.

    Luingnois B*

    40,95

  • 5.

    Estaimbourg B**

    37,58

  • 6.

    Obigies B**

    33,16

  • 7.

    Wodecq A**

    28,74

  • 8.

    Flobecq A*

    26,25

  • 9.

    Templeuvois B

    25

  • 10.

    Herinnes

    24

  • 11.

    Herseautoise B

    24

  • 12.

    Risquons Tout B

    15

  • 13.

    Beclers B*

    13,65

  • 14.

    Montkainoise B*

    10,50

  • amc.

    RUS Tournai B

    0

4de Provinciale B (21/21)

  • 1.

    Wez Guignes**

    55,26

  • 2.

    Anvaing B*

    42

  • 3.

    Biévène B*

    42

  • 4.

    Wiers B

    41

  • 5.

    Maubray**

    36,47

  • 6.

    Velaines Enclus B*

    33,60

  • 7.

    Isières B*

    33,60

  • 8.

    Enghien B*

    31,50

  • 9.

    Thumaide B**

    28,74

  • 10.

    Havinnes B**

    24,32

  • 11.

    Bleharies B***

    18,67

  • 12.

    Ellezelles B*

    14,70

  • 13.

    Flobecq B

    13

  • 14.

    Wodecq B*

    5,25

  • amc.

    Elephant Barry

    0

4de Provinciale C (20/20)

  • 1.

    Pommeroeul A

    52

  • 2.

    Flénu B*

    48,42

  • 3.

    Honnelles B*

    46,31

  • 4.

    Thulin

    44

  • 5.

    Quaregnon-Wasmuel

    34

  • 6.

    Cuesmes B

    30

  • 7.

    Esplechin B*

    25,26

  • 8.

    Brunehaut*

    24,21

  • 9.

    LC Ghlin*

    23,16

  • 10.

    Elouges-Dour B

    17

  • 11.

    Hensies B*

    16,84

  • 12.

    Baudour A*

    11,58

  • 13.

    Jemappes B*

    0

  • amc.

    Hyon B

    0

4de Provinciale D (22/22)

  • 1.

    Chièvres**

    61,60

  • 2.

    Vaudignies*

    56,57

  • 3.

    Borina Quaregnon**

    51,70

  • 4.

    Espanola*

    39,81

  • 5.

    Baudour B*

    39,81

  • 6.

    RSC Wasmes B*

    35,62

  • 7.

    CS Lens B*

    31,43

  • 8.

    Casteau B**

    26,40

  • 9.

    Pommeroeul B

    26

  • 10.

    Mesvin B

    26

  • 11.

    Mons Nord B*

    25,14

  • 12.

    AS Ghlin B

    21

  • 13.

    Havré B

    14

  • 14.

    Horrues B*

    12,57

  • 15.

    Givry B*

    10,48

4de Provinciale E (20/20)

  • 1.

    Athenes Ressaix*

    49,47

  • 2.

    Aulnois*

    43,16

  • 3.

    Anderlues B*

    42,10

  • 4.

    Snef-Tyber B

    40

  • 5.

    Ecaussinnes B*

    34,74

  • 6.

    Naast B

    31

  • 7.

    Le Roeulx B

    29

  • 8.

    Peronnes B*

    28,42

  • 9.

    Quievrainoise 70

    26

  • 10.

    Buvrinnes*

    17,89

  • 11.

    Maurage B

    16

  • 12.

    Ronquières-Hy B*

    8,42

  • 13.

    Ent.Chapelloise B*

    5,26

4de Provinciale F (20/20)

  • 1.

    March-Collège B

    57

  • 2.

    Gouy A

    39

  • 3.

    Monceau B*

    37,89

  • 4.

    Flaches

    37

  • 5.

    Jamioulx B*

    32,63

  • 6.

    Gozee A*

    32,63

  • 7.

    Goutroux A*

    28,42

  • 8.

    Nalinnes B

    27

  • 9.

    Rc.Marcinelle B*

    22,10

  • 10.

    Rance B

    22

  • 11.

    Mellet Sp A*

    18,95

  • 12.

    Gilly B*

    7,37

  • 13.

    Merbesars B*

    6,32

4de Provinciale G (20/20)

  • 1.

    Courcelles B

    49

  • 2.

    Frasnes B*

    46,31

  • 3.

    St Amand-Brye**

    45,56

  • 4.

    FC Baulet*

    43,16

  • 5.

    Aiseau-Presles**

    42,22

  • 6.

    Trazegnies B**

    35,56

  • 7.

    Wangenies 61**

    27,78

  • 8.

    Gouy B*

    25,26

  • 9.

    Roux B

    17

  • 10.

    WSAC Fleurus B

    16

  • 11.

    Goutroux B***

    12,94

  • 12.

    Entente Châtelet B**

    5,56

  • 13.

    Marbaix B**

    3,33

  • amc.

    Mellet Sp B

    0

4de Provinciale H (20/20)

  • 1.

    Rance A**

    54,44

  • 2.

    Chimay/Virelles*

    40

  • 3.

    Beaumont B*

    38,95

  • 4.

    Mominoise*

    34,74

  • 5.

    Marbaix A**

    33,33

  • 6.

    Solre Sambre B**

    32,22

  • 7.

    Sivry**

    31,11

  • 8.

    Thuin B*

    29,47

  • 9.

    Boussu Walcourt

    27

  • 10.

    Erpion-Lacs B*

    23,16

  • 11.

    Forges*

    20

  • 12.

    Lobbes**

    3,33

  • 13.

    Gozee B**

    2,22

  • amc.

    Froidchapelle B

    0

testwedstrijden - nacompetitie:

by-pass rangschikking alle reeksen:

1March-Collège B(4F.1)62,720,9+5580,311+36,351,7
2Chièvres(4D.1)61,619,8+45,174,89,9+20,944
3Rance A(4H.1)59,8919,55+75,7886,789,78+3339,11
4Wez Guignes(4B.1)57,8918,53+45,1674,109,26+17,3737,05
5Pommeroeul A(4C.1)57,218,7+77999,9+47,362,7
6Vaudignies(4D.2)56,5718,86+4468,098,38+18,8634,57
7Athenes Ressaix(4E.1)54,4217,37+63,6893,799,26+31,2646,31
8Velaines Enclus A(4A.1)54,4217,37+60,2184,536,95+26,6338,21
9Courcelles B(4G.1)53,916,5+83,6105,68,8+53,962,7
10Flénu B(4C.2)53,2617,37+75,2699,588,10+26,6340,53
11Borina Quaregnon(4D.3)51,716,5+36,357,27,7+20,928,6
12Frasnes B(4G.2)50,9516,21+48,6379,896,95+11,5830,10
13Honnelles B(4C.4)50,9516,21+37,0578,7410,42+30,1046,31
14St Amand-Brye(4G.4)50,1114,67+59,8991,674,89+12,2225,67
15Rumes La Glanerie(4A.2)49,7916,21+45,1674,109,26+28,9542,84
16Thulin(4C.3)48,415,4+59,482,57,7+26,436,3
17FC Baulet(4G.3)47,4713,89+75,2694,956,95+33,5844
18Aulnois(4E.2)47,4713,89+23,1654,425,79+5,7924,31
19Aiseau-Presles(4G.5)46,4413,44+34,2269,674,89+1126,89
20Anderlues B(4E.4)46,3113,89+41,6862,535,79+16,2128,95
21Molenbaix B(4A.4)4413,89+34,7464,846,95+23,1640,53
22Snef-Tyber B(4E.3)4413,2+42,972,66,6+18,740,7
23Anvaing B(4B.3)4413,2+34,168,27,7+25,336,3
24Biévène B(4B.4)4413,2+26,456,15,5+1129,7
25Chimay/Virelles(4H.2)4412,74+46,3176,425,79+25,4742,84
26Wiers B(4B.2)42,9513,62+27,2458,678,38+12,5728,29
27Gouy A(4F.2)42,913,2+3360,53,3+6,625,3
28Luingnois B(4A.3)42,913,2+23,156,16,6+7,722
29Beaumont B(4H.3)42,8412,74+31,2670,635,79+12,7432,42
30Monceau B(4F.4)41,6812,74+47,4789,165,79+28,9550,95
31Flaches(4F.3)40,711+36,368,24,4+16,528,6
32Espanola(4D.4)39,8112,57+26,1952,385,24+6,2923,05
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling. Het uiteindelijke resultaat kan er
nog helemaal anders uitzien, want:
- is de fusietabel juist ?,
- en lees ook maar eens B1532(omkooppraktijken)

!- nog niet beschikbaar op vbal4 -!
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

Brab: fusiegesprekken

Brab: nieuwe club

Brab: verdwijnt

Hai: fusie

Hai: fusie

Hai: fusiegesprekken

Hai: fusiegesprekken

Nam: fusie

Nam: fusie

Nam: fusie

Lie: herstart in P1

Liè: geen amateurlicentie

Liè: fusie

Lux: fusie

Lux: licentie

Léopold(Nat-D3A/P3C) en Moreda Uccle (P2A/P3B)

Racing White Woluwe

Huppaye A(P2B)

US Tournai(P2B) en Warcoing(P1)

Warcoing(P1) en Obigies(P2A/P4A)

Francs Borains(Nat-D2) en Albert Quevy-Mons(Nat-D3A/P2B)

FC Mont-sur-Marchienne Collège(P2A/P4F) en AS Montigny(P3D)

Rocheforl(Nat-D3B/P3A) en Eprave(P3A/P4B)

Flavion(P2A/P3C) en Morialmé(P2A/P4E)

Neffe(P1) en Lisogne-Thynes(P2A)

Hamoir(Nat-D2)

Tilleur A(Nat-D2)

Fléron(P2B/P4E) en AS Verviers(P3D/P4F)

Martelange(P3B) en Nothomb-Post (P2A/P3B)

Durbuy(Nat-2/P3E) vraagt geen amateurlicentie

Huppaye(P3B) blijft bestaan

wordt ?

wordt ?

wordt ?

wordt US Flavion-Morialmé en start met een A- en een B-ploeg

wordt Entente Dinant, en start met een A- en een B-ploeg

vraagt geen licentie voor het nationale amateurvoetbal

stamnummer gaat naar Liè-P1, maar Tilleur A start in P3

wordt RC Star Verviers

wordt ?

stamummer gaat naar P1.