www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 11/05/2020

vbal4
De fusietabel is verplaatst naar onder, de eindrondes komen nu sneller in beeld.

PROMOTIE <-- 3de PROVINCIALE <-- HAINAUT

seizoensresumé:

3de Provinciale A (23/23)

  • 1.

    Luingnois A

    55

  • 2.

    Esplechin A

    55

  • 3.

    Herseautoise A

    52

  • 4.

    RFC Tournai B

    45

  • 5.

    Rongy

    45

  • 6.

    La Squadra

    35

  • 7.

    Taintignies

    30

  • 8.

    Beclers A

    28

  • 9.

    Bleharies A

    27

  • 10.

    Etoiles d'Ere B

    27

  • 11.

    Pays Blanc B

    26

  • 12.

    Nechin

    25

  • 13.

    Ellezelles A

    23

  • 14.

    Escanaffles

    22

  • 15.

    Risquons-Tout A

    20

  • 16.

    St.Jean Tournai

    13

3de Provinciale B (23/23)

  • 1.

    Elouges-Dour A

    54

  • 2.

    Cuesmes A

    53

  • 3.

    Hensies A

    44

  • 4.

    Montkainoise A

    44

  • 5.

    Thumaide A

    42

  • 6.

    Ostiches-Ath B

    35

  • 7.

    Casteau A

    34

  • 8.

    Hyon A

    32

  • 9.

    RSC Wasmes A

    29

  • 10.

    Beloeil B

    28

  • 11.

    AS Ghlin A

    28

  • 12.

    Meslin B

    23

  • 13.

    Harchies-Ber.

    20

  • 14.

    Leuze-Lignette

    19

  • 15.

    Brugelette

    12

  • 16.

    Givry A

    9

3de Provinciale C (23/23)

  • 1.

    Mons Nord A

    48

  • 2.

    Ent.Chapelloise A

    45

  • 3.

    Neufvilles B

    44

  • 4.

    Ent.Estinnoise B

    44

  • 5.

    Ecaussinnes A

    42

  • 6.

    Binche B

    41

  • 7.

    Stade Brainois B

    41

  • 8.

    Nalinnes A

    40

  • 9.

    Ronquières-Hy A*

    32,41

  • 10.

    La Louvière-Centre B*

    27,18

  • 11.

    La Buissière

    25

  • 12.

    Morlanwelz B

    19

  • 13.

    Houdeng B

    18

  • 14.

    Merbesars A*

    15,68

  • 15.

    Bracquegnies B

    14

  • 16.

    Peronnes A*

    13,59

3de Provinciale D (23/23)

  • 1.

    Froidchapelle A

    53

  • 2.

    Ransart B

    47

  • 3.

    Montignies B

    46

  • 4.

    Solrezienne

    45

  • 5.

    Baileux

    43

  • 6.

    Roux A

    39

  • 7.

    Gerpinnes B

    32

  • 8.

    Jumet B

    32

  • 9.

    Rc.Marcinelle A

    30

  • 10.

    Bouffioulx

    29

  • 11.

    Montigny

    28

  • 12.

    WSAC Fleurus A

    27

  • 13.

    Jamioulx A

    26

  • 14.

    Forchies B

    21

  • 15.

    Gosselies B

    20

  • 16.

    Entente Châtelet A

    0

testwedstrijden - nacompetitie:

by-pass rangschikking alle reeksen:

1Luingnois A(3A.1)55,0018,00+37,0063,009,00+10,0025,00
2Esplechin A(3A.2)55,0017,00+27,0053,006,00+9,0023
3Elouges-Dour A(3B.1)54,0016,00+45,0070,007,00+15,0025,00
4Froidchapelle A(3D.1)53,0016,00+38,0058,007,00+16,0024,00
5Cuesmes A(3B.2)53,0016,00+27,0052,009,00+14,0027,00
6Herseautoise A(3A.3)52,0017,00+40,0063,008,00+17,0030,00
7Mons Nord A(3C.1)48,0014,00+22,0053,008,00+14,0031,00
8Ransart B(3D.2)47,0014,00+41,0080,006,00+8,0027,00
9Montignies B(3D.3)4614,00+29,0065,005,00023
10Ent.Chapelloise A(3C.2)45,0014,00+29,0058,004,00+2,0026,00
11RFC Tournai B(3A.4)45,0014,00+28,0051,007,00+10,0026,00
12Rongy(3A.5)45,0014,00+9,0043,006,00-5,0018,00
13Solrezienne(3D.4)45,0013,00+22,0054,007,00+14,0029,00
14Neufvilles B(3C.3)44,0014,00+18,0061,003,00-9,0016,00
15Ent.Estinnoise B(3C.4)44,0013,00+17,0056,005,00+1,0026,00
16Hensies A(3B.3)44,0012,00+24,0053,006,00+8,0030,00
17Montkainoise A(3B.4)44,0012,00+17,0050,006,00+7,0022,00
18Baileux(3D.5)43,0014,00+36,0062,005,00+4,0019,00
19Ecaussinnes A(3C.5)42,0012,00+21,0048,005,00+6,0021,00
20Thumaide A(3B.5)42,0011,00+21,0042,007,00+15,0020,00
21Binche B(3C.6)41,0012,00+14,0048,006,00019,00
22Stade Brainois B(3C.7)41,0011,00+12,0041,003,00-1,0017,00
23Nalinnes A(3C.8)40,0011,00+14,0045,006,00+7,0026,00
24Roux A(3D.6)39,0011,00+14,0044,004,00+6,0020,00
25Ostiches-Ath B(3B.6)35,0011,00+9,0045,006,00+4,0022,00
26La Squadra(3A.6)35,0010,00+8,0048,004,00-2,0021,00
27Casteau A(3B.7)34,0010,00-3,0041,005,00-1,0019,00
28Ronquières-Hy A(3C.9)32,419,41+4,1837,634,18-4,1815,68
29Gerpinnes B(3D.7)32,0010,00+4,0038,005,00-2,0019,00
30Hyon A(3B.8)32,009,00+11,0048,003,00-6,0016,00
31Jumet B(3D.8)32,009,00-9,0037,003,00-15,0016,00
32Rc.Marcinelle A(3D.9)30,009,00+1,00462,00-10,0018,00
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling. Het uiteindelijke resultaat kan er
nog helemaal anders uitzien, want:
- is de fusietabel juist ?,
- en lees ook maar eens B1532(omkooppraktijken)

!- nog niet beschikbaar op vbal4 -!
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

Brab: fusiegesprekken

Brab: nieuwe club

Brab: verdwijnt

Hai: fusie

Hai: fusie

Hai: fusiegesprekken

Hai: fusiegesprekken

Nam: fusie

Nam: fusie

Nam: fusie

Lie: herstart in P1

Liè: geen amateurlicentie

Liè: fusie

Lux: fusie

Lux: licentie

Léopold(Nat-D3A/P3C) en Moreda Uccle (P2A/P3B)

Racing White Woluwe

Huppaye A(P2B)

US Tournai(P2B) en Warcoing(P1)

Warcoing(P1) en Obigies(P2A/P4A)

Francs Borains(Nat-D2) en Albert Quevy-Mons(Nat-D3A/P2B)

FC Mont-sur-Marchienne Collège(P2A/P4F) en AS Montigny(P3D)

Rocheforl(Nat-D3B/P3A) en Eprave(P3A/P4B)

Flavion(P2A/P3C) en Morialmé(P2A/P4E)

Neffe(P1) en Lisogne-Thynes(P2A)

Hamoir(Nat-D2)

Tilleur A(Nat-D2)

Fléron(P2B/P4E) en AS Verviers(P3D/P4F)

Martelange(P3B) en Nothomb-Post (P2A/P3B)

Durbuy(Nat-2/P3E) vraagt geen amateurlicentie

Huppaye(P3B) blijft bestaan

wordt ?

wordt ?

wordt ?

wordt US Flavion-Morialmé en start met een A- en een B-ploeg

wordt Entente Dinant, en start met een A- en een B-ploeg

vraagt geen licentie voor het nationale amateurvoetbal

stamnummer gaat naar Liè-P1, maar Tilleur A start in P3

wordt RC Star Verviers

wordt ?

stamummer gaat naar P1.