www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 23/06/2020

vbal4
De fusietabel is verplaatst naar onder, de eindrondes komen nu sneller in beeld.

HAINAUT --> 2de PROVINCIALE --> DEGRADATIE

seizoensresumé:

2de Provinciale A (23/23)

  • 1.

    Bievene A

    48

  • 2.

    Wiers A

    40

  • 3.

    Obigies A

    39

  • 4.

    Acren Lessines B

    39

  • 5.

    Meslin A

    37

  • 6.

    Etoiles d'Ere A

    37

  • 7.

    Havinnes A

    35

  • 8.

    Anvaing A

    34

  • 9.

    Templeuvois A

    34

  • 10.

    Péruwelz B

    33

  • 11.

    Frameries

    29

  • 12.

    Estaimbourg A

    27

  • 13.

    Isières A

    21

  • 14.

    Enghien A

    20

  • 14.

    CS Lens A

    20

  • 16.

    RUS Tournai A

    16

2de Provinciale B (23/23)

  • 1.

    Morlanwelz A

    50

  • 2.

    Neufvilles A

    49

  • 3.

    Honnelloise A

    46

  • 4.

    Estinnes A

    45

  • 5.

    Mesvin A

    41

  • 6.

    Albert Quevy-Mons B

    33

  • 7.

    Naast A

    33

  • 8.

    Flénu A

    31

  • 8.

    Vacresse

    31

  • 8.

    Bracquegnies A

    31

  • 11.

    Symphorinois B

    28

  • 12.

    Havré A

    27

  • 13.

    St.Ghislain B

    26

  • 14.

    Jemappes A

    23

  • 14.

    Maurage A

    23

  • 16.

    Horrues A

    1

2de Provinciale C (23/23)

  • 1.

    Ransart A

    50

  • 2.

    Thuin A*

    41,82

  • 3.

    Anderlues A

    39

  • 4.

    Erpion-Lacs A

    38

  • 5.

    Jumet A

    37

  • 6.

    Trazegnies A

    36

  • 7.

    Gerpinnes A

    34

  • 7.

    Courcelles A

    34

  • 9.

    Frasnes A

    33

  • 10.

    Trivières

    32

  • 11.

    Turque*

    28,23

  • 12.

    March-Collège A

    27

  • 13.

    Beaumont A

    24

  • 14.

    Fontainoise

    20

  • 15.

    Forchies A

    15

  • 16.

    Celles Buzet B

    14

testwedstrijden - nacompetitie:

by-pass rangschikking alle reeksen:

1Horrues A(2B.16)1,000-76,0014,000-47,0010,00
2Celles Buzet B(2C.16)14,003,00-29,0033,002,00-7,0018,00
3Forchies A(2C.15)15,004,00-32,0026,001,00-20,009,00
4RUS Tournai A(2A.16)16,004,00-21,0033,000-19,0011,00
5Fontainoise(2C.14)20,004,00-18,0034,002,00-10,0021,00
6CS Lens A(2A.15)20,005,00-24,0039,004,00-11,0016,00
7Enghien A(2A.14)20,005,00-17,0027,003,00-3,0015,00
8Isières A(2A.13)21,006,00-2332,002,00-19,0017,00
9Maurage A(2B.15)236,00-2335,002,00-13,0021,00
10Jemappes A(2B.14)236,00-12,0033,003,00-10,0015,00
11Beaumont A(2C.13)24,006,00-16,0044,002,00-19,0018,00
12St.Ghislain B(2B.13)26,006,00-13,0032,001,00-12,0011,00
13Estaimbourg A(2A.12)27,006,00-5,0030,003,00-2,0017,00
14Havré A(2B.12)27,007,00-6,0031,002,00-7,0010,00
15March-Collège A(2C.12)27,007,00-6,0034,001,00-11,0014,00
16Symphorinois B(2B.11)28,008,00-2,0040,004,00-8,0016,00
17Turque(2C.11)28,238,36-4,1838,682,09-11,517,77
18Frameries(2A.11)29,008,00-8,0035,002,00-11,0014,00
19Bracquegnies A(2B.10)31,009,00-3,0044,003,00-5,0017,00
20Vacresse(2B.9)31,009,00+1,0042,004,00-7,0021,00
21Flénu A(2B.8)31,009,00+2,0043,005,00+2,0023
22Trivières(2C.10)32,008,00+5,0045,002,00-6,0020,00
23Péruwelz B(2A.10)33,007,00034,005,00+2,0018,00
24Frasnes A(2C.9)33,009,00-6,0039,004,00-10,0019,00
25Naast A(2B.7)33,009,00+3,0031,003,00-3,0011,00
26Albert Quevy-Mons B(2B.6)33,0010,00+13,0045,004,00+4,0021,00
27Courcelles A(2C.8)34,009,00+2,0050,004,00-6,0020,00
28Templeuvois A(2A.9)34,009,00+3,0038,002,00-12,0010,00
29Gerpinnes A(2C.7)34,009,00+6,0049,004,00022,00
30Anvaing A(2A.8)34,0010,00+5,0040,005,00+2,0022,00
31Havinnes A(2A.7)35,0010,00+6,0054,004,00-7,0022,00
32Trazegnies A(2C.6)36,0011,00-4,0032,005,00-8,0016,00
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling. Het uiteindelijke resultaat kan er
nog helemaal anders uitzien, want:
- is de fusietabel juist ?,
- en lees ook maar eens B1532(omkooppraktijken)

Volgend seizoen naar 3de provinciale:

Totaal zeven vaste dalers

-in elke reeks de ploegen op plaats 15 en 16:
CS Lens A2A-15
RUS Tournai A2A-16
Maurage A2B-15
Horrues A2B-16
Forchies A2C-15
Celles Buzet B2C-16
-en ook 1 van de 3 ploegen op plaats 14:
Fontainoise2C-14

bijkomende dalers:

voorlopig geen

P2/P3 swap:

voorlopig geen
(Als er een A- en een B-ploeg van dezelfde club
in P2 samenvallen omwille van degradatie in P1, dan zal de B-ploeg naar P3 moeten. En in P3 komt er dan een bijkomende stijger.)

Bijkomende dalers: mogelijke scenario's

Opgelet met die "nationale degradant(en)"
in de onderstaande scenario's:

Het zijn dus enkel de ploegen uit de
3de amateur klasse die degraderen
op basis van de eindrangschikking.
-
Scenario 0: zonder nationale degradant
Degraderen:
-de ploegen op de laatste 2 plaatsen
-en 1 van de 3 ploegen op plaats 14
Totaal 7 ploegen
Scenario 1: met 1 nationale degradant
Degraderen:
-de ploegen op de laatste 2 plaatsen
-en 2 van de 3 ploegen op plaats 14
Totaal 8 ploegen
Scenario 2: met 2 nationale degradanten
De ploegen op de laatste 3 plaatsen degraderen.
Totaal 9 ploegen
Scenario 3: met 3 nationale degradanten
Degraderen:
-de ploegen op de laatste 3 plaatsen
-en 1 van de 3 ploegen op plaats 13
Totaal 10 ploegen
Scenario 4: met 4 nationale degradanten
Degraderen:
-de ploegen op de laatste 3 plaatsen
-en 2 van de 3 ploegen op plaats 13
Totaal 11 ploegen
Scenario 5: met 5 nationale degradanten
De ploegen op de laatste 4 plaatsen degraderen.
Totaal 12 ploegen
Scenario 6: met 6 nationale degradanten
Degraderen:
-de ploegen op de laatste 4 plaatsen
-en 1 van de 3 ploegen op plaats 12
Totaal 13 ploegen
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

Brab: fusiegesprekken

Brab: nieuwe club

Brab: verdwijnt

Hai: fusie

Hai: fusie

Hai: fusiegesprekken

Hai: fusiegesprekken

Nam: fusie

Nam: fusie

Nam: fusie

Lie: herstart in P1

Liè: geen amateurlicentie

Liè: fusie

Lux: fusie

Lux: licentie

Léopold(Nat-D3A/P3C) en Moreda Uccle (P2A/P3B)

Racing White Woluwe

Huppaye A(P2B)

US Tournai(P2B) en Warcoing(P1)

Warcoing(P1) en Obigies(P2A/P4A)

Francs Borains(Nat-D2) en Albert Quevy-Mons(Nat-D3A/P2B)

FC Mont-sur-Marchienne Collège(P2A/P4F) en AS Montigny(P3D)

Rocheforl(Nat-D3B/P3A) en Eprave(P3A/P4A)

Flavion(P2A/P3C) en Morialmé(P2A/P4E)

Neffe(P1) en Lisogne-Thynes(P2A)

Hamoir(Nat-D2)

Tilleur A(Nat-D2)

Fléron(P2B/P4E) en AS Verviers(P3D/P4F)

Martelange(P3B) en Nothomb-Post (P2A/P3B)

Durbuy(Nat-2/P3E) vraagt geen amateurlicentie

Huppaye(P3B) blijft bestaan

wordt ?

wordt ?

Jeunesse Rochefortoise FC(A/B)

wordt US Flavion-Morialmé en start met een A- en een B-ploeg

wordt Entente Dinant, en start met een A- en een B-ploeg

vraagt geen licentie voor het nationale amateurvoetbal

stamnummer gaat naar Liè-P1, maar Tilleur A start in P3

wordt RC Star Verviers

wordt ?

stamummer gaat naar P1.