www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 23/06/2020

vbal4
De fusietabel is verplaatst naar onder, de eindrondes komen nu sneller in beeld.

BRABANT --> 2de PROVINCIALE --> DEGRADATIE

seizoensresumé:

2de Provinciale A (24/24)

  • 1.

    NSeth Berchem A*

    65,74

  • 2.

    Amicii Bxl Jette A*

    53,22

  • 3.

    Saint-Michel A*

    46,96

  • 4.

    Brussels City*

    38,61

  • 5.

    Olympique Forestois**

    36

  • 6.

    Forestoise A*

    35,48

  • 7.

    Sport.Bruxelles B

    34

  • 8.

    Suryoyés A**

    32,73

  • 9.

    Black Star*

    32,35

  • 10.

    Stockel B

    32

  • 11.

    Jeun.Molenbeek A***

    29,71

  • 12.

    FC.M Uccle A**

    26,18

  • 13.

    Anderlecht SCB*

    26,09

  • 14.

    Polonia Boitsfort**

    25,09

  • 15.

    Stade Everois B***

    22,86

  • 16.

    Boitsfort B*

    6,26

2de Provinciale B (23/23)

  • 1.

    Grez-Doiceau*

    60,64

  • 2.

    ES.Braine A**

    55,86

  • 3.

    Chastre A

    46

  • 4.

    Orp-Noduwez A

    43

  • 5.

    Perwez A**

    38,33

  • 6.

    Saintoise A

    37

  • 7.

    Union Rixensart A**

    33,95

  • 8.

    Wavre Limal A**

    29,57

  • 9.

    RCS.Braine B**

    27,38

  • 9.

    Lasne Ohain B**

    27,38

  • 11.

    Mont St.Guibert*

    19,86

  • 12.

    Auderghem A**

    19,71

  • 13.

    Huppaye A***

    13,80

  • 14.

    Wavre Sports FC B**

    12,05

  • 15.

    Incourt

    11

  • amc.

    Archennes-Pécrot A

    0

testwedstrijden - nacompetitie:

by-pass rangschikking alle reeksen:

1Archennes-Pécrot A(2B.0)0000000
2Boitsfort B(2A.16)6,262,09-68,8727,130-41,749,39
3Incourt(2B.14)11,483,13-50,0934,432,09-28,1719,82
4Wavre Sports FC B(2B.15)12,572,28-46,8625,141,14-22,8610,28
5Huppaye A(2B.13)14,42,4-28,832,40-26,413,2
6Auderghem A(2B.12)20,574,57-18,2933,140-19,4310,28
7Mont St.Guibert(2B.11)20,735,45-26,1832,731,09-13,0916,36
8Stade Everois B(2A.15)22,866,86-43,4336,573,43-32,0016,00
9Polonia Boitsfort(2A.14)25,097,63-20,7333,822,18-18,5410,91
10Anderlecht SCB(2A.12)26,097,30-15,6544,872,09-14,6117,74
11FC.M Uccle A(2A.13)26,187,63-10,9153,454,36-9,8229,45
12Lasne Ohain B(2B.10)28,578,00-8,0038,864,57-5,7119,43
13RCS.Braine B(2B.9)28,578,00-8,00480-22,868,00
14Jeun.Molenbeek A(2A.11)29,719,14+1,1446,862,28-6,8617,14
15Wavre Limal A(2B.8)30,868,00+1,1452,572,28-11,4322,86
16Stockel B(2A.8)32,009-2,0050,004,00-7,0021
17Black Star(2A.9)32,3510,43-7,3046,966,26026,09
18Suryoyés A(2A.10)32,739,82-2,1851,274,36-3,2725,09
19Sport.Bruxelles B(2A.5)34,0010,00+8,0046,005,00-4,0018
20Union Rixensart A(2B.7)35,439,14+5,7143,432,28-2,2814,86
21Forestoise A(2A.6)35,4810,43+2,0937,565,22+2,0918,78
22Olympique Forestois(2A.7)3610,91+2,1854,544,36-1,0927,27
23Brussels City(2A.4)38,6110,43+8,3557,396,26+9,3929,22
24Saintoise A(2B.5)38,6111,48-1,0442,786,26+1,0427,13
25Perwez A(2B.6)40,0010,28+9,1452,575,71025,14
26Orp-Noduwez A(2B.4)44,8712,52+32,3560,525,22+15,6527,13
27Saint-Michel A(2A.3)46,9614,61+34,43728,35+17,7436,52
28Chastre A(2B.3)4813,56+25,0443,826,26+12,5221,91
29Amicii Bxl Jette A(2A.2)53,2215,65+2463,659,39+10,4333,39
30ES.Braine A(2B.2)58,2818,29+34,2849,1411,43+2430,86
31Grez-Doiceau(2B.1)63,2720,73+75,2790,549,82+39,2743,63
32NSeth Berchem A(2A.1)65,7420,87+75,13969,39+26,0940,69
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling. Het uiteindelijke resultaat kan er
nog helemaal anders uitzien, want:
- is de fusietabel juist ?,
- en lees ook maar eens B1532(omkooppraktijken)

Volgend seizoen naar 3de provinciale:

vier vaste daler

Stade Everois B2A-15
Boitsfort B2A-16
Wavre Sports FC B2B-15
Archennes-Pécrot A2B-16

en twee bijkomende dalers:

Polonia Boitsfort 2A-14
Incourt2A-14

P2/P3 swap:

voorlopig geen
(Als er een A- en een B-ploeg van dezelfde club
in P2 samenvallen omwille van degradatie in P1, dan zal de B-ploeg naar P3 moeten. En in P3 komt er dan een bijkomende stijger.)

Bijkomende dalers: mogelijke scenario's

Opgelet met die "nationale degradant(en)"
in de onderstaande scenario's:

Het zijn dus enkel de ploegen uit de
3de amateur klasse die degraderen
op basis van de eindrangschikking.
-
Scenario 0: zonder nationale degradant
De ploegen op de laatste 2 plaatsen degraderen.
Totaal 4 ploegen
Scenario 1: met 1 nationale degradant
De ploegen op de laatste 2 plaatsen degraderen.
Totaal 4 ploegen
Scenario 2: met 2 nationale degradanten
Degraderen:
-de ploegen op de laatste 2 plaatsen
-en 1 van de 2 ploegen op plaats 14
Totaal 5 ploegen
Scenario 3: met 3 nationale degradanten
De ploegen op de laatste 3 plaatsen degraderen.
Totaal 6 ploegen
Scenario 4: met 4 nationale degradanten
-de ploegen op de laatste 3 plaatsen
-en 1 van de 2 ploegen op plaats 13
Totaal 7 ploegen
Scenario 5: met 5 nationale degradanten
-De ploegen op de laatste 4 plaatsen degraderen.
Totaal 8 ploegen
Scenario 6: met 6 nationale degradanten
-de ploegen op de laatste 4 plaatsen
-en 1 van de 2 ploegen op plaats 12
Totaal 9 ploegen
Scenario 7: met 7 nationale degradanten
-De ploegen op de laatste 5 plaatsen degraderen.
Totaal 10 ploegen
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

Brab: fusiegesprekken

Brab: nieuwe club

Brab: verdwijnt

Hai: fusie

Hai: fusie

Hai: fusiegesprekken

Hai: fusiegesprekken

Nam: fusie

Nam: fusie

Nam: fusie

Lie: herstart in P1

Liè: geen amateurlicentie

Liè: fusie

Lux: fusie

Lux: licentie

Léopold(Nat-D3A/P3C) en Moreda Uccle (P2A/P3B)

Racing White Woluwe

Huppaye A(P2B)

US Tournai(P2B) en Warcoing(P1)

Warcoing(P1) en Obigies(P2A/P4A)

Francs Borains(Nat-D2) en Albert Quevy-Mons(Nat-D3A/P2B)

FC Mont-sur-Marchienne Collège(P2A/P4F) en AS Montigny(P3D)

Rocheforl(Nat-D3B/P3A) en Eprave(P3A/P4A)

Flavion(P2A/P3C) en Morialmé(P2A/P4E)

Neffe(P1) en Lisogne-Thynes(P2A)

Hamoir(Nat-D2)

Tilleur A(Nat-D2)

Fléron(P2B/P4E) en AS Verviers(P3D/P4F)

Martelange(P3B) en Nothomb-Post (P2A/P3B)

Durbuy(Nat-2/P3E) vraagt geen amateurlicentie

Huppaye(P3B) blijft bestaan

wordt ?

wordt ?

Jeunesse Rochefortoise FC(A/B)

wordt US Flavion-Morialmé en start met een A- en een B-ploeg

wordt Entente Dinant, en start met een A- en een B-ploeg

vraagt geen licentie voor het nationale amateurvoetbal

stamnummer gaat naar Liè-P1, maar Tilleur A start in P3

wordt RC Star Verviers

wordt ?

stamummer gaat naar P1.