www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 13/06/2017

vbal4

Het voetbalseizoen 2017/2018: de nationale reeksen

betaald 1A/1B1ste amateur2de amateur3de amateur
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

Nat: gerucht

Nat: verdwijnt

Nat: verdwijnt ???

Antw: verdwijnt

Antw: fusiegesprekken

Antw: verdwijnt

Antw: verdwijnt

Antw: fusie

Brab: fusie

Brab: fusie

Brab: fusie

Brab: nieuwe ploeg

Brab: fusie

Brab: verdwijnt

Brab: fusie

Brab: verdwijnt

Limb: fusie

Limb: fusie

Limb: fusie

Limb: gerucht

Ovl: geen fusie

Ovl: herstart

Ovl: Fusie

Ovl: geen herstart

Wvl: fusie

Wvl: Overname ??

Wvl: verdwijnt

Wvl: verdwijnt

Hai: verdwijnt ?

Liè: verdwijnt

Liè: verdwijnt

Liè: verdwijnt

Nam: verwijnt

White Star Bruxelles(Nat-1)

Coxyde(nu nog Nat-Ama-1)

OMS Ingelmuster(nu nog Nat-3A)

Belgica Edegem(2A)

Rochus Deurne(3A),Olympic Deurne(3A) en Tubantia Borgerhout(4B)

FC Duffel B(3B)

HIH Turnhout(4E)

SK Achter Olen(4E) en KAC Olen(3C)

Halle(Nat-2A) en Pepingen(Nat-3A)

Borght(1) en Humbeek(4D)

Kampenhout(1) en Kampelaar(2A)

Racing Jette de Bruxelles

Houtem(1) en Oplinter(2A)

Peizegem(3C)

Ways-Genappe(2a) en Houtain Genappe(3a)

Chaumont-Gistoux(3b)

Bree(1) en Beek(2A)

KWS Alken(2B), ESJ Alken(3C) en Terkoest Alken(4A)

Niel(3B) en As(4D)

Zwartberg(4A) zou verwijnen ???

Kruibeke(1) en Bazel(2C)

Kemzeke(1)

Lebeke-Aalst(2B) en KV St.Gillis(3E)

Sparta Ursel(3A)

KFC Izegem(Nat-2A) en OMS Ingelmunster(Nat-3A)

Zwevezele(P1) koopt stamnummer OMS Ingelmunster(Nat-3A)

Adinkerke(1)

Houthem(4A)

Racing Charleroi Couillet Fleurus(Nat-2a)

Stade Disonais B(2B)

Raeren-Eynatten B(2C)

Fouron(3B)

Arquet B(2A)

stamnummer verkoop ?

één seizoen in hold, daarna herstart in 4de provinciale

fake news ????

wat gebeurt er met het stamnummer ?

of zijn het fusiedromen ?

wordt Olen United

de fusieclub start met het stamnummer van Pepingen.

wordt KFC Borght-Humbeek

zou Sporting Kampenhout worden en Kampelaar verdwijnt

?

wordt Houtem-Oplinter

start als VC.Den Boskant Peizegem in P4

wordt RFC Genappe

wordt Groen Star Bree-Beek

wordt FC Alken

wordt Niel-As United

en dat zou invloed hebben op het aantal P4 reeksen ???

het is bij fusiegesprekken gebleven

start volgend seizoen als SK Kemzeke, in P4 ?

blijft St.Gillis-Dendermonde

blijft in P3, de B-ploeg verdwijnt

KFC Mandel United, het stamnr. van Ingelm. wordt verkocht ?

gaat niet door ???

herstart het seizoen 2018-2019 in P4.

promotie nog mogelijk.

RAAL La Louvière komt mogelijk in de plaats ?

zakt ook naar P3

PROMOTIE <-- 4de PROVINCIALE <-- HAINAUT

seizoensresumé:

4de Provinciale A (26/26)

  • 1.

    Etoile d'Ere B

    63

  • 2.

    Esplechin

    56

  • 3.

    Ellezelles A

    50

  • 4.

    Rumes La Glanerie

    48

  • 5.

    Nechin

    46

  • 6.

    Herseautoise B

    42

  • 7.

    Molenbaix B

    41

  • 8.

    Velaines

    38

  • 9.

    Wodecq A

    35

  • 10.

    Wez Guignes

    27

  • 11.

    Bleharies B

    25

  • 12.

    Obigies B

    22

  • 13.

    Beclers B

    21

  • 14.

    Warcoing B

    10

4de Provinciale B (24/24)

  • 1.

    Havinnes B

    64

  • 2.

    Meslin B

    57

  • 3.

    Ellezelles B

    56

  • 4.

    St.Jean Tournai

    48

  • 5.

    Isières B

    44

  • 5.

    RUS Tournai B

    44

  • 7.

    Beloeil B

    33

  • 8.

    Maubray

    31

  • 9.

    Wiers B

    26

  • 10.

    Leuze-Lignette B

    25

  • 11.

    Enghien B

    17

  • 12.

    Flobecq B

    4

  • 12.

    Wodecq B

    4

  • amc.

    Inter Barry

    0

4de Provinciale C (24/24)

  • 1.

    Colfontaine

    69

  • 2.

    Quaregnon-Wasmeul

    63

  • 3.

    Vaudignies A

    59

  • 4.

    LC Ghlin

    38

  • 5.

    Jemappes B

    35

  • 6.

    Espanola

    34

  • 7.

    AS Ghlin B

    33

  • 8.

    Thulin B

    32

  • 9.

    Vacresse B

    31

  • 10.

    Mesvin B

    25

  • 11.

    Honnelles B

    16

  • 12.

    Elouges-Dour B

    9

  • 13.

    Pommeroeul Ville B

    7

  • amc.

    Hensies B

    0

4de Provinciale D (26/26)

  • 1.

    Pommeroeul Ville A

    66

  • 2.

    AS Ghlin A

    65

  • 3.

    Neufvilles B

    59

  • 4.

    Hyon B

    44

  • 5.

    Horrues B

    42

  • 6.

    Cuesmes B

    40

  • 7.

    Ecaussinnes B

    36

  • 8.

    Givry B

    34

  • 9.

    Aulnois

    30

  • 10.

    Vaudignies B

    28

  • 11.

    Peronnes B

    23

  • 12.

    Obourg B

    21

  • 13.

    Shape Youth

    19

  • 14.

    Casteau B

    13

4de Provinciale E (28/28)

  • 1.

    Ecaussinnes A

    73

  • 2.

    Naast B

    61

  • 3.

    Bracquegnies B

    56

  • 4.

    Le Roeulx B

    55

  • 5.

    Soignies B

    47

  • 6.

    Morlanwelz B

    47

  • 7.

    Peronnes A

    46

  • 8.

    Ronquières-Hy B

    45

  • 9.

    Trivières B

    39

  • 10.

    Snef-Tyber B

    35

  • 11.

    Maurage B

    33

  • 12.

    Merbesars A

    27

  • 13.

    Chapelle B

    24

  • 14.

    Buvrinnes B

    8

  • 15.

    Grand Reng B

    7

4de Provinciale F (26/26)

  • 1.

    Marcinelle

    65

  • 2.

    Frasnes A

    62

  • 3.

    Mellet Sp A

    56

  • 4.

    Docherie B

    55

  • 5.

    Monceau B

    47

  • 6.

    Goutroux B

    38

  • 7.

    Courcelles B

    37

  • 8.

    St Amand-Brye

    35

  • 9.

    Trazegnies B

    31

  • 10.

    March-Collège B

    27

  • 11.

    Bouffioulx B

    27

  • 12.

    Jumet B

    25

  • 13.

    Aiseau-Presles A

    12

  • 14.

    Gouy A

    11

4de Provinciale G (24/24)

  • 1.

    Docherie A

    66

  • 2.

    Gozee

    61

  • 3.

    Marbaix

    53

  • 4.

    Gouy B

    45

  • 5.

    Jamioulx B

    43

  • 6.

    Forchies B

    40

  • 7.

    Baulet

    37

  • 8.

    Aiseau-Presles B

    32

  • 9.

    Nalinnes B

    31

  • 10.

    Entente Châtelet B

    21

  • 11.

    Mellet Sp B

    19

  • 12.

    Frasnes B

    7

  • 13.

    Wangenies B

    3

  • amc.

    La Buissière B

    0

4de Provinciale H (26/26)

  • 1.

    Froidchapelle

    64

  • 2.

    Merbesars B

    64

  • 3.

    Forges

    63

  • 4.

    Gerpinnes B

    61

  • 5.

    Rance

    51

  • 6.

    Boussu Walcourt

    41

  • 7.

    Thuin B

    32

  • 8.

    Chimay/Virelles

    31

  • 8.

    Beaumont B

    31

  • 10.

    Erpion-Lacs B

    28

  • 11.

    Sivry

    20

  • 12.

    Mominoise B

    18

  • 13.

    Lobbes

    12

  • 14.

    Solre St Géry

    6

testwedstrijden - nacompetitie:

Barragewedstrijd in 4H voor de titel

Do04/05/201719:30Merbesars B - FROIDCHAPELLE*1 - 1
won via strafschoppen*

Eindronde

Ronde 1

Zo07/05/201715:00Frasnes A - NAAST B1 - 4
...GOZEE - AS Ghlin A2 - 1
...QUARIGNON-WASMEUL - Esplechin2 - 1
...Merbesars B - MESLIN B4 - 6

Ronde 2A: de winnaar van ronde 1

Zo14/05/201715:00QUARIGNON-WASMEUL - Gozee3 - 0
...Naast B - MESLIN B1 - 2
Zo21/05/201715:00Gozee - Naast B

Ronde 2B: de verliezers van ronde 1

Zo14/05/201715:00Merbesars B - ESPLECHIN2 - 6
..16:30Frasnes A - AS GHLIN A1 - 2
Zo21/05/201715:00AS GHLIN A - Esplechin3 - 2
conclusies:

Volgend seizoen naar 3de provinciale:

de 8 kampioenen:

4A: Etoile d'Ere B
4B: Havinnes B
4C: Colfontaine
4D: Pommeroeul Ville A
4E: Ecaussinnes A
4F: Marcinelle
4G: Docherie A
4H: Froidchapelle

de 3 eindrondewinnaars:

Quarignon-Wasmeul
Meslin B
Naast B

één bijkomende stijger:

Gozee