www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 23/10/2026

vbal4

Hieronder zijn ALLE ploegen gerangschikt welke sinds het seizoen 2000/2001 in 1ste nationale hebben gespeeld.
Ook de wedstrijden van het huidige seizoen worden wekelijks (indien nodig zelfs dagelijks) verwerkt.
Selecteer eerst links uw favoriete ploeg.
Een totale kalender ga je hier niet terugvinden, wel kan je met een bijkomende klik rechts de onderlinge wedstrijden bekijken.
De ploeg met de meeste punten staat bovenaan, en is dus deze eeuw (voorlopig) de beste ploeg van België.

Belgische 1ste klasse sinds het seizoen 2000/2001

ABCD
1.Club Brugge19505821970979
2.Anderlecht18725481832973
3.KRC Genk16584751686971
4.AA Gent15834481566971
5.Standard15654381496965
6.Charleroi12103291153897
7.Zulte-Waregem10262791137755
8.Lokeren9812521000742
9.Sint Truiden963255976785
10.KV Mechelen921249967725
11.KV Kortrijk845235857659
12.Westerlo837222927678
13.Cercle Brugge822221866703
14.Germinal Beerschot780212835613
15.Antwerpen686190674491
16.Mouscron(-Péruwelz)663179758559
17.Lierse570144611526
18.(Waasland-)Beveren528133636563
19.KV Oostende508138547433
20.Union470140437228
21.Oud-Heverlee Leuven418102481372
22.Eupen397103455383
23.Mons32183364304
24.La Louvière31576314274
25.RWDM30080309266
26.Dender21055227181
27.SK Beveren20861192118
28.Lommel18451205132
29.Roeselare17343209174
30.Patro Eisden1574314397
31.FC Liège1414114297
32.Seraing13230164165
33.U23-Club Brugge1133213096
34.Francs Borains1073010996
35.U23-Anderlecht892013397
35.U23-Genk892213097
37.Deinze53164830
38.Eendracht Aalst50116568
39.U23-Gent49145038
40.Harelbeke2883634
40.KBHZ2873634
42.Tubize2773534
43.U23-Standard1752530
44.Olympic Charleroi1632532
45.Sporting Hasselt12487
46.Virton103116
Apuntentotaal
Baantal gewonnen wedstrijden
Caantal gemaakt doelpunten
Daantal gespeelde wedstrijden
Club Brugge
Anderlecht
KRC Genk
AA Gent
Standard
Charleroi
Zulte-Waregem
Lokeren
Sint Truiden
KV Mechelen
KV Kortrijk
Westerlo
Cercle Brugge
Germinal Beerschot
Antwerpen
Mouscron(-Péruwelz)
Lierse
(Waasland-)Beveren
KV Oostende
Union
Oud-Heverlee Leuven
Eupen
Mons
La Louvière
RWDM
Dender
SK Beveren
Lommel
Roeselare
Patro Eisden
FC Liège
Seraing
U23-Club Brugge
Francs Borains
U23-Anderlecht
U23-Genk
Deinze
Eendracht Aalst
U23-Gent
Harelbeke
KBHZ
Tubize
U23-Standard
Olympic Charleroi
Sporting Hasselt
Virton

Selecteer hierboven een ploeg, en dan krijg je de onderling gespeelde wedstrijden
van Zulte-Waregem met die geselecteerde ploeg.

De uitslagen van Zulte-Waregem tegen KBHZ

er zijn geen onderling gespeelde wedstrijden beschikbaar