www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 09/11/2020

vbal4

Hieronder zijn ALLE ploegen gerangschikt welke sinds het seizoen 2000/2001 in 1ste nationale hebben gespeeld.
Ook de wedstrijden van het huidige seizoen worden wekelijks (indien nodig zelfs dagelijks) verwerkt.
Selecteer eerst links uw favoriete ploeg.
Een totale kalender ga je hier niet terugvinden, wel kan je met een bijkomende klik rechts de onderlinge wedstrijden bekijken.
De ploeg met de meeste punten staat bovenaan, en is dus deze eeuw (voorlopig) de beste ploeg van België.

Belgische 1ste klasse sinds het seizoen 2000/2001

ABCD
1.Anderlecht15044451465743
2.Club Brugge14744411487743
3.Standard12883681229735
4.KRC Genk12513581261735
5.AA Gent11963391179735
6.Charleroi907245860676
7.Lokeren888227907676
8.Zulte-Waregem763205838563
9.Sint Truiden668174693570
10.Mouscron(-Péruwelz)635172729534
11.Westerlo627167658510
12.KV Kortrijk616171621457
13.KV Mechelen607164623494
14.Germinal Beerschot577154625452
15.Cercle Brugge552151573486
16.(Waasland-)Beveren502126606539
17.Lierse449111485430
18.KV Oostende36798396306
19.Antwerpen32487332255
20.Mons32183364304
21.La Louvière21851221202
22.Eupen18647221190
23.RWDM18047178170
24.Roeselare17343209174
25.Oud-Heverlee Leuven16841211153
26.Dender68187768
27.Eendracht Aalst50116568
28.Lommel39105434
29.Union3093920
30.Harelbeke2883634
30.KBHZ2873634
32.Tubize2773534
Apuntentotaal
Baantal gewonnen wedstrijden
Caantal gemaakt doelpunten
Daantal gespeelde wedstrijden
Anderlecht
Club Brugge
Standard
KRC Genk
AA Gent
Charleroi
Lokeren
Zulte-Waregem
Sint Truiden
Mouscron(-Péruwelz)
Westerlo
KV Kortrijk
KV Mechelen
Germinal Beerschot
Cercle Brugge
(Waasland-)Beveren
Lierse
KV Oostende
Antwerpen
Mons
La Louvière
Eupen
RWDM
Roeselare
Oud-Heverlee Leuven
Dender
Eendracht Aalst
Lommel
Union
Harelbeke
KBHZ
Tubize

Selecteer hierboven een ploeg, en dan krijg je de onderling gespeelde wedstrijden
van KBHZ met die geselecteerde ploeg.

De uitslagen van KBHZ tegen KV Oostende

er zijn geen onderling gespeelde wedstrijden beschikbaar