www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 08/03/2020

vbal4

Hieronder zijn ALLE ploegen gerangschikt welke sinds het seizoen 2000/2001 in 1ste nationale hebben gespeeld.
Ook de wedstrijden van het huidige seizoen worden wekelijks (indien nodig zelfs dagelijks) verwerkt.
Selecteer eerst links uw favoriete ploeg.
Een totale kalender ga je hier niet terugvinden, wel kan je met een bijkomende klik rechts de onderlinge wedstrijden bekijken.
De ploeg met de meeste punten staat bovenaan, en is dus deze eeuw (voorlopig) de beste ploeg van België.

Belgische 1ste klasse sinds het seizoen 2000/2001

ABCD
1.Anderlecht14834401443731
2.Club Brugge14514341459731
3.Standard12663621214723
4.KRC Genk12293521239723
5.AA Gent11833351159723
6.Lokeren888227907676
7.Charleroi884238839665
8.Zulte-Waregem752202823551
9.Sint Truiden659172681559
10.Mouscron(-Péruwelz)632172726525
11.Westerlo627167658510
12.KV Kortrijk600167603445
13.KV Mechelen598162608483
14.Germinal Beerschot555147592440
15.Cercle Brugge537146556475
16.(Waasland-)Beveren497125592529
17.Lierse449111485430
18.KV Oostende35294380295
19.Mons32183364304
20.Antwerpen30381310243
21.La Louvière21851221202
22.RWDM18047178170
23.Eupen17445210179
24.Roeselare17343209174
25.Oud-Heverlee Leuven15036192142
26.Dender68187768
27.Eendracht Aalst50116568
28.Lommel39105434
29.Union3093920
30.Harelbeke2883634
30.KBHZ2873634
32.Tubize2773534
Apuntentotaal
Baantal gewonnen wedstrijden
Caantal gemaakt doelpunten
Daantal gespeelde wedstrijden
Anderlecht
Club Brugge
Standard
KRC Genk
AA Gent
Lokeren
Charleroi
Zulte-Waregem
Sint Truiden
Mouscron(-Péruwelz)
Westerlo
KV Kortrijk
KV Mechelen
Germinal Beerschot
Cercle Brugge
(Waasland-)Beveren
Lierse
KV Oostende
Mons
Antwerpen
La Louvière
RWDM
Eupen
Roeselare
Oud-Heverlee Leuven
Dender
Eendracht Aalst
Lommel
Union
Harelbeke
KBHZ
Tubize

Selecteer hierboven een ploeg, en dan krijg je de onderling gespeelde wedstrijden
van Charleroi met die geselecteerde ploeg.

De uitslagen van Charleroi tegen KRC Genk

1.2000/2001KRC Genk-Charleroi2-10
2..Charleroi-KRC Genk2-13
3.2001/2002Charleroi-KRC Genk0-30
4..KRC Genk-Charleroi3-20
5.2002/2003Charleroi-KRC Genk0-01
6..KRC Genk-Charleroi3-00
7.2003/2004KRC Genk-Charleroi2-00
8..Charleroi-KRC Genk4-33
9.2004/2005Charleroi-KRC Genk2-03
10..KRC Genk-Charleroi2-00
11.2005/2006KRC Genk-Charleroi0-01
12..Charleroi-KRC Genk2-13
13.2006/2007Charleroi-KRC Genk4-13
14..KRC Genk-Charleroi0-23
15.2007/2008KRC Genk-Charleroi1-00
16..Charleroi-KRC Genk3-13
17.2008/2009KRC Genk-Charleroi1-00
18..Charleroi-KRC Genk3-03
19.2009/2010KRC Genk-Charleroi1-23
20..Charleroi-KRC Genk1-30
21..playoff2Charleroi-KRC Genk1-20
22..playoff2KRC Genk-Charleroi3-00
23.2010/2011KRC Genk-Charleroi5-00
24..Charleroi-KRC Genk1-30
25.2012/2013Charleroi-KRC Genk1-20
26..KRC Genk-Charleroi3-10
27.2013/2014Charleroi-KRC Genk1-11
28..KRC Genk-Charleroi0-33
29.2014/2015KRC Genk-Charleroi1-11
30..Charleroi-KRC Genk1-03
31.2015/2016KRC Genk-Charleroi2-00
32..Charleroi-KRC Genk1-03
33.2016/2017Charleroi-KRC Genk2-13
34..KRC Genk-Charleroi1-11
35.2017/2018KRC Genk-Charleroi0-13
36..Charleroi-KRC Genk1-11
37..playoff1Charleroi-KRC Genk2-21
38..playoff1KRC Genk-Charleroi4-10
39.2018/2019KRC Genk-Charleroi3-10
40..Charleroi-KRC Genk1-11
41.2019/2020Charleroi-KRC Genk2-13
42..KRC Genk-Charleroi1-00

Er waren 42 onderlinge confrontaties.
Staan niet in de tabel:
-de bekerwedstrijden,
-de oefenwedstrijden
-de testwedstrijden,
-de finalewedstrijden van playoff2

Voor Charleroi gaf dat:
-gewonnen: 15 keer,
-gelijk: 8 keer,
-verloren: 19 keer.