www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 26/10/2020

vbal4

Hieronder zijn ALLE ploegen gerangschikt welke sinds het seizoen 2000/2001 in 1ste nationale hebben gespeeld.
Ook de wedstrijden van het huidige seizoen worden wekelijks (indien nodig zelfs dagelijks) verwerkt.
Selecteer eerst links uw favoriete ploeg.
Een totale kalender ga je hier niet terugvinden, wel kan je met een bijkomende klik rechts de onderlinge wedstrijden bekijken.
De ploeg met de meeste punten staat bovenaan, en is dus deze eeuw (voorlopig) de beste ploeg van België.

Belgische 1ste klasse sinds het seizoen 2000/2001

ABCD
1.Anderlecht15004441463741
2.Club Brugge14704401482741
3.Standard12843671227733
4.KRC Genk12423551253732
5.AA Gent11923381173732
6.Charleroi903244854674
7.Lokeren888227907676
8.Zulte-Waregem759204834561
9.Sint Truiden668174692569
10.Mouscron(-Péruwelz)635172729534
11.Westerlo627167658510
12.KV Kortrijk614171615455
13.KV Mechelen605164618492
14.Germinal Beerschot573153616450
15.Cercle Brugge552151572484
16.(Waasland-)Beveren501126604537
17.Lierse449111485430
18.KV Oostende36798395304
19.Antwerpen32387331253
20.Mons32183364304
21.La Louvière21851221202
22.Eupen18547220188
23.RWDM18047178170
24.Roeselare17343209174
25.Oud-Heverlee Leuven16841209152
26.Dender68187768
27.Eendracht Aalst50116568
28.Lommel39105434
29.Union3093920
30.Harelbeke2883634
30.KBHZ2873634
32.Tubize2773534
Apuntentotaal
Baantal gewonnen wedstrijden
Caantal gemaakt doelpunten
Daantal gespeelde wedstrijden
Anderlecht
Club Brugge
Standard
KRC Genk
AA Gent
Charleroi
Lokeren
Zulte-Waregem
Sint Truiden
Mouscron(-Péruwelz)
Westerlo
KV Kortrijk
KV Mechelen
Germinal Beerschot
Cercle Brugge
(Waasland-)Beveren
Lierse
KV Oostende
Antwerpen
Mons
La Louvière
Eupen
RWDM
Roeselare
Oud-Heverlee Leuven
Dender
Eendracht Aalst
Lommel
Union
Harelbeke
KBHZ
Tubize

Selecteer hierboven een ploeg, en dan krijg je de onderling gespeelde wedstrijden
van Mouscron(-Péruwelz) met die geselecteerde ploeg.

De uitslagen van Mouscron(-Péruwelz) tegen Lierse

1.2000/2001Lierse-Mouscron(-Péruwelz)1-43
2..Mouscron(-Péruwelz)-Lierse1-20
3.2001/2002Lierse-Mouscron(-Péruwelz)3-31
4..Mouscron(-Péruwelz)-Lierse2-03
5.2002/2003Mouscron(-Péruwelz)-Lierse1-11
6..Lierse-Mouscron(-Péruwelz)1-00
7.2003/2004Mouscron(-Péruwelz)-Lierse1-11
8..Lierse-Mouscron(-Péruwelz)2-21
9.2004/2005Mouscron(-Péruwelz)-Lierse1-30
10..Lierse-Mouscron(-Péruwelz)0-13
11.2005/2006Mouscron(-Péruwelz)-Lierse5-03
12..Lierse-Mouscron(-Péruwelz)2-00
13.2006/2007Mouscron(-Péruwelz)-Lierse2-21
14..Lierse-Mouscron(-Péruwelz)3-31
15.2014/2015Lierse-Mouscron(-Péruwelz)2-21
16..Mouscron(-Péruwelz)-Lierse2-13
17.2017/2018playoff2Lierse-Mouscron(-Péruwelz)0-33
18..playoff2Mouscron(-Péruwelz)-Lierse1-03

Er waren 18 onderlinge confrontaties.
Staan niet in de tabel:
-de bekerwedstrijden,
-de oefenwedstrijden
-de testwedstrijden,
-de finalewedstrijden van playoff2

Voor Mouscron(-Péruwelz) gaf dat:
-gewonnen: 7 keer,
-gelijk: 7 keer,
-verloren: 4 keer.