www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 03/08/2018

vbal4

Hieronder zijn ALLE ploegen gerangschikt welke sinds het seizoen 2000/2001 in 1ste nationale hebben gespeeld.
Ook de wedstrijden van het huidige seizoen worden wekelijks (indien nodig zelfs dagelijks) verwerkt.
Selecteer eerst links uw favoriete ploeg.
Een totale kalender ga je hier niet terugvinden, wel kan je met een bijkomende klik rechts de onderlinge wedstrijden bekijken.
De ploeg met de meeste punten staat bovenaan, en is dus deze eeuw (voorlopig) de beste ploeg van België.

Belgische 1ste klasse sinds het seizoen 2000/2001

ABCD
1.Anderlecht13864141345663
2.Club Brugge13063911323663
3.Standard11543301104655
4.KRC Genk11053161116655
5.AA Gent10683011039655
6.Lokeren868222879647
7.Charleroi766204727597
8.Zulte-Waregem671181713483
9.Westerlo615164645500
10.Sint Truiden563147585491
11.Germinal Beerschot555147592440
12.KV Mechelen554149562454
13.Mouscron(-Péruwelz)548150637457
14.KV Kortrijk500138494377
15.Cercle Brugge480130478407
16.Lierse449111485430
17.(Waasland-)Beveren438111519461
18.Mons32183364304
19.KV Oostende29480312227
20.La Louvière21851221202
21.Antwerpen19049211175
22.RWDM18047178170
23.Roeselare17343209174
24.Oud-Heverlee Leuven15036192142
25.Eupen10124141111
26.Dender68187768
27.Eendracht Aalst50116568
28.Lommel39105434
29.Harelbeke2883634
29.KBHZ2873634
31.Tubize2773534
32.Union1031510
33.Beerschot-Wilrijk711410
34.xxx0000
Apuntentotaal
Baantal gewonnen wedstrijden
Caantal gemaakt doelpunten
Daantal gespeelde wedstrijden
Anderlecht
Club Brugge
Standard
KRC Genk
AA Gent
Lokeren
Charleroi
Zulte-Waregem
Westerlo
Sint Truiden
Germinal Beerschot
KV Mechelen
Mouscron(-Péruwelz)
KV Kortrijk
Cercle Brugge
Lierse
(Waasland-)Beveren
Mons
KV Oostende
La Louvière
Antwerpen
RWDM
Roeselare
Oud-Heverlee Leuven
Eupen
Dender
Eendracht Aalst
Lommel
Harelbeke
KBHZ
Tubize
Union
Beerschot-Wilrijk
xxx

Selecteer hierboven een ploeg, en dan krijg je de onderling gespeelde wedstrijden
van Anderlecht met die geselecteerde ploeg.

De uitslagen van Anderlecht tegen Beerschot-Wilrijk

er zijn geen onderling gespeelde wedstrijden beschikbaar