www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 28/04/20242023-2024, West-Vlaanderen-2: STADEN B
Wedstrijden1 | Zo-24/09/23 | 16:00 | Egem B - | Staden B | 0 - | 0 | | 1 | 1 | 6 | |
2 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Staden B - | Alveringen | 0 - | 9 | 0 | | 1 | 9 | |
4 | Za-14/10/23 | 19:30 | Oostrozebeke - | Staden B | 6 - | 0 | | 0 | 1 | 12 | |
5 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Staden B - | Beveren-Leie | 1 - | 1 | 1 | | 2 | 11 | |
7 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Staden B - | Veurne | 1 - | 0 | 3 | | 5 | 10 | |
9 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Staden B - | Beaufort | 0 - | 0 | 1 | | 6 | 10 | |
10 | Za-02/12/23 | 19:30 | Eernegem A - | Staden B | 8 - | 1 | | 0 | 6 | 10 | |
6 | Wo-06/12/23 | 20:00 | Oudenburg - | Staden B | 6 - | 0 | | 0 | 6 | 10 | |
11 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Staden B - | Mandel United | 0 - | 5 | 0 | | 6 | 10 | |
12 | Zo-17/12/23 | 15:00 | Cerkelladies B - | Staden B | 4 - | 4 | | 1 | 7 | 10 | |
8 | Zo-07/01/24 | 15:00 | Kortrijk - | Staden B | 5 - | 1 | | 0 | 7 | 10 | |
13 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Staden B - | Westhoek | 1 - | 4 | 0 | | 7 | 11 | |
15 | Zo-28/01/24 | 14:00 | Alveringen - | Staden B | 7 - | 0 | | 0 | 7 | 11 | |
14 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Staden B - | Egem B | 1 - | 2 | 0 | | 7 | 12 | |
17 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Staden B - | Oostrozebeke | 0 - | 2 | 0 | | 7 | 12 | |
18 | Zo-25/02/24 | 11:30 | Beveren-Leie - | Staden B | 2 - | 2 | | 1 | 8 | 12 | |
20 | Za-09/03/24 | 18:30 | Veurne - | Staden B | 5 - | 0 | | 0 | 8 | 12 | |
21 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Staden B - | Kortrijk | 0 - | 6 | 0 | | 8 | 12 | |
22 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Beaufort - | Staden B | 4 - | 3 | | 0 | 8 | 12 | |
19 | Ma-01/04/24 | 15:00 | Staden B - | Oudenburg | 1 - | 0 | 3 | | 11 | 12 | |
23 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Staden B - | Eernegem A | 4 - | 1 | 3 | | 14 | 12 | |
24 | Zo-14/04/24 | 14:00 | Mandel United - | Staden B | 4 - | 1 | | 0 | 14 | 12 | |
25 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Staden B - | Cerkelladies B | 0 - | 1 | 0 | | 14 | 12 | |
26 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Westhoek - | Staden B | - | | | . | | | |
Rangschikking(24/24) | 1 | Oostrozebeke* | | 64 | | 21 |
| 2 | Kortrijk* | x | 47 | | 14 |
| . | Alveringen* | x | 47 | | 14 |
| . | Mandel United* | x | 47 | | 14 |
| 5 | Eernegem A | x | 43 | | 14 |
| 6 | Beaufort | x | 37 | | 11 |
→ | 7 | Westhoek* | x | 35 | | 9 |
| 8 | Oudenburg | x | 32 | | 10 |
| 9 | Cerkelladies B | x | 20 | | 6 |
| 10 | Veurne* | x | 19 | | 5 |
| 11 | Egem B* | x | 18 | | 4 |
⇒ | 12 | Staden B* | x | 14 | | 3 |
| 13 | Beveren-Leie | x | 7 | | 1 |
| AMC | Eendr.Wervik | x | 0 | | 0 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van WESTHOEK2 | Za-30/09/23 | 19:30 | Oostrozebeke - | Westhoek | 4 - | 0 | | | 0 | 0 | 11 | |
3 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Westhoek - | Beveren-Leie | 6 - | 1 | | 3 | | 3 | 5 | |
4 | Zo-15/10/23 | 14:30 | Oudenburg - | Westhoek | 0 - | 1 | | | 3 | 6 | 5 | |
5 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Westhoek - | Veurne | 3 - | 2 | | 3 | | 9 | 5 | |
6 | Zo-05/11/23 | 15:00 | Kortrijk - | Westhoek | 5 - | 0 | | | 0 | 9 | 6 | |
7 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Westhoek - | Beaufort | 2 - | 0 | | 3 | | 12 | 4 | |
9 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Westhoek - | Mandel United | 1 - | 1 | | 1 | | 13 | 5 | |
10 | Zo-03/12/23 | 15:00 | Cerkelladies B - | Westhoek | 1 - | 6 | | | 3 | 16 | 4 | |
11 | Zo-10/12/23 | 14:00 | Alveringen - | Westhoek | 1 - | 0 | | | 0 | 16 | 6 | |
12 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Westhoek - | Egem B | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 19 | 5 | |
13 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Staden B - | Westhoek | 1 - | 4 | | | 3 | 22 | 5 | |
8 | Wo-24/01/24 | 20:00 | Eernegem A - | Westhoek | 3 - | 0 | | | 0 | 22 | 5 | |
15 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Westhoek - | Oostrozebeke | 0 - | 1 | | 0 | | 22 | 6 | |
16 | Zo-04/02/24 | 11:30 | Beveren-Leie - | Westhoek | 1 - | 1 | | | 1 | 23 | 7 | |
17 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Westhoek - | Oudenburg | 0 - | 0 | | 1 | | 24 | 7 | |
19 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Westhoek - | Kortrijk | 1 - | 1 | | 1 | | 25 | 7 | |
20 | Za-09/03/24 | 19:30 | Beaufort - | Westhoek | 1 - | 1 | | | 1 | 26 | 7 | |
21 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Westhoek - | Eernegem A | 3 - | 2 | | 3 | | 29 | 7 | |
18 | Wo-20/03/24 | 20:00 | Veurne - | Westhoek | 0 - | 0 | | | 1 | 30 | 6 | |
22 | Zo-24/03/24 | 14:00 | Mandel United - | Westhoek | 0 - | 0 | | | 1 | 31 | 7 | |
23 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Westhoek - | Cerkelladies B | 0 - | 1 | | 0 | | 31 | 7 | |
24 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Westhoek - | Alveringen | 2 - | 2 | | 1 | | 32 | 7 | |
25 | Zo-21/04/24 | 16:00 | Egem B - | Westhoek | 1 - | 2 | | | 3 | 35 | 6 | |
26 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Westhoek - | Staden B | - | | | . | | | | |
Beste aanval | Kortrijk | 90 | | Oostrozebeke | 76 | | Alveringen | 73 | | Mandel United | 71 | | Eernegem A | 69 | | Beaufort | 53 | | Cerkelladies B | 50 | | Oudenburg | 45 | | Veurne | 39 | → | Westhoek | 38 | | Egem B | 29 | | Beveren-Leie | 23 | ⇒ | Staden B | 21 | | Beste verdediging | Oostrozebeke | 18 | → | Westhoek | 29 | | Kortrijk | 33 | | Alveringen | 35 | | Mandel United | 36 | | Oudenburg | 45 | | Eernegem A | 49 | | Beaufort | 50 | | Egem B | 58 | | Veurne | 61 | ⇒ | Staden B | 82 | | Beveren-Leie | 87 | | Cerkelladies B | 94 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.