www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 27/04/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-3B: JAGO ST.-A'BERG B
Wedstrijden1 | Za-30/09/23 | 17:00 | Jago St.-A'berg B - | Bellem | 4 - | 0 | | 3 | | 3 | 1 | |
2 | Za-07/10/23 | 15:00 | Merelbeke - | Jago St.-A'berg B | 3 - | 2 | | | 0 | 3 | 3 | |
4 | Za-21/10/23 | 18:30 | De Pinte - | Jago St.-A'berg B | 5 - | 1 | | | 0 | 3 | 6 | |
6 | Vr-17/11/23 | 20:00 | Evergem Center B - | Jago St.-A'berg B | 1 - | 1 | | | 1 | 4 | 6 | |
8 | Za-02/12/23 | 17:00 | Jago St.-A'berg B - | Nazareth-Eke B | 5 - | 0 | | 3 | | 7 | 6 | |
9 | Za-09/12/23 | 18:00 | VSV Gent - | Jago St.-A'berg B | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 7 | 6 | |
10 | Za-16/12/23 | 17:00 | Jago St.-A'berg B - | Ooidonck Leerne | 0 - | 5 | F1 | 0 | | 7 | 7 | |
11 | Vr-12/01/24 | 20:00 | Latem B - | Jago St.-A'berg B | 2 - | 10 | | | 3 | 10 | 6 | |
13 | Za-27/01/24 | 17:00 | Jago St.-A'berg B - | Merelbeke | 3 - | 0 | | 3 | | 13 | 3 | |
12 | Vr-09/02/24 | 20:00 | Bellem - | Jago St.-A'berg B | 2 - | 4 | | | 3 | 16 | 4 | |
15 | Za-24/02/24 | 17:00 | Jago St.-A'berg B - | De Pinte | 1 - | 3 | | 0 | | 16 | 5 | |
17 | Za-09/03/24 | 17:00 | Jago St.-A'berg B - | Evergem Center B | 6 - | 0 | | 3 | | 19 | 4 | |
19 | Vr-22/03/24 | 20:15 | Nazareth-Eke B - | Jago St.-A'berg B | 1 - | 2 | | | 3 | 22 | 4 | |
20 | Za-13/04/24 | 17:00 | Jago St.-A'berg B - | VSV Gent | 1 - | 2 | | 0 | | 22 | 4 | |
21 | Vr-19/04/24 | 20:00 | Ooidonck Leerne - | Jago St.-A'berg B | 0 - | 3 | | | 3 | 25 | 4 | |
22 | Za-27/04/24 | 17:00 | Jago St.-A'berg B - | Latem B | - | | | . | | | | |
Rangschikking(16/16) | 1 | De Pinte | | 48 | | 16 |
| 2 | VSV Gent | x | 37 | | 12 |
| 3 | Merelbeke | x | 28 | | 9 |
⇒ | 4 | Jago St.-A'berg B* | x | 25 | | 8 |
| 5 | Bellem | x | 21 | | 6 |
→ | 6 | Latem B* | x | 17 | | 5 |
| 7 | Ooidonck Leerne | x | 15 | | 4 |
| 8 | Evergem Center B | x | 8 | | 2 |
| 9 | Nazareth-Eke B | x | 7 | | 2 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van LATEM B1 | Vr-29/09/23 | 20:15 | Nazareth-Eke B - | Latem B | 0 - | 4 | | | 3 | 3 | 1 | |
2 | Vr-06/10/23 | 20:00 | Latem B - | VSV Gent | 0 - | 5 | | 0 | | 3 | 3 | |
3 | Vr-13/10/23 | 20:00 | Ooidonck Leerne - | Latem B | 0 - | 1 | | | 3 | 6 | 3 | |
5 | Vr-10/11/23 | 20:00 | Latem B - | Bellem | 0 - | 4 | | 0 | | 6 | 5 | |
6 | Za-18/11/23 | 14:30 | Merelbeke - | Latem B | 2 - | 3 | | | 3 | 9 | 3 | |
8 | Za-02/12/23 | 18:30 | De Pinte - | Latem B | 15 - | 0 | | | 0 | 9 | 4 | |
10 | Vr-15/12/23 | 20:00 | Evergem Center B - | Latem B | 4 - | 0 | | | 0 | 9 | 4 | |
11 | Vr-12/01/24 | 20:00 | Latem B - | Jago St.-A'berg B | 2 - | 10 | | 0 | | 9 | 7 | |
13 | Za-27/01/24 | 18:00 | VSV Gent - | Latem B | 6 - | 3 | | | 0 | 9 | 7 | |
14 | Vr-02/02/24 | 20:00 | Latem B - | Ooidonck Leerne | 1 - | 1 | | 1 | | 10 | 7 | |
12 | Wo-07/02/24 | 20:00 | Latem B - | Nazareth-Eke B | 4 - | 2 | | 3 | | 13 | 5 | |
16 | Vr-01/03/24 | 20:00 | Bellem - | Latem B | 1 - | 1 | | | 1 | 14 | 6 | |
17 | Vr-08/03/24 | 20:00 | Latem B - | Merelbeke | 1 - | 5 | | 0 | | 14 | 6 | |
19 | Vr-22/03/24 | 20:00 | Latem B - | De Pinte | 0 - | 5 | F1 | 0 | | 14 | 6 | |
21 | Vr-19/04/24 | 20:00 | Latem B - | Evergem Center B | 4 - | 2 | | 3 | | 17 | 6 | |
22 | Za-27/04/24 | 17:00 | Jago St.-A'berg B - | Latem B | - | | | | . | | | |
Beste aanval | De Pinte | 103 | | VSV Gent | 61 | ⇒ | Jago St.-A'berg B | 43 | | Merelbeke | 42 | | Bellem | 28 | → | Latem B | 24 | | Ooidonck Leerne | 16 | | Evergem Center B | 15 | | Nazareth-Eke B | 11 | | Beste verdediging | De Pinte | 4 | | VSV Gent | 20 | ⇒ | Jago St.-A'berg B | 29 | | Merelbeke | 35 | | Evergem Center B | 41 | | Bellem | 42 | | Ooidonck Leerne | 43 | → | Latem B | 62 | | Nazareth-Eke B | 67 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.