www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 19/04/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-3A: ST-KRUIS-WINKEL
Wedstrijden1 | Vr-29/09/23 | 20:00 | St-Kruis-Winkel - | St-Pauwels | 2 - | 0 | | 3 | | 3 | 1 | |
3 | Vr-13/10/23 | 20:00 | St-Kruis-Winkel - | Klinge | 4 - | 1 | | 3 | | 6 | 1 | |
4 | Zo-22/10/23 | 13:00 | Moerbeke - | St-Kruis-Winkel | 2 - | 1 | | | 0 | 6 | 3 | |
5 | Za-11/11/23 | 19:00 | Kruibeke - | St-Kruis-Winkel | 2 - | 1 | | | 0 | 6 | 4 | |
6 | Vr-17/11/23 | 20:00 | St-Kruis-Winkel - | Watervliet | 4 - | 1 | | 3 | | 9 | 4 | |
9 | Zo-10/12/23 | 10:30 | Waasmunster - | St-Kruis-Winkel | 0 - | 5 | | | 3 | 12 | 5 | |
10 | Vr-15/12/23 | 20:00 | St-Kruis-Winkel - | Evergem 2020 | 3 - | 2 | | 3 | | 15 | 4 | |
8 | Vr-05/01/24 | 20:00 | St-Kruis-Winkel - | Sinaai Girls B | 2 - | 0 | | 3 | | 18 | 2 | |
11 | Za-13/01/24 | 17:00 | Avanti Stekene - | St-Kruis-Winkel | 0 - | 8 | | | 3 | 21 | 1 | |
14 | Za-03/02/24 | 14:30 | Klinge - | St-Kruis-Winkel | 1 - | 2 | | | 3 | 24 | 1 | |
12 | Vr-09/02/24 | 20:00 | St-Pauwels - | St-Kruis-Winkel | 1 - | 2 | | | 3 | 27 | 1 | |
15 | Vr-23/02/24 | 20:00 | St-Kruis-Winkel - | Moerbeke | 2 - | 0 | | 3 | | 30 | 1 | |
16 | Vr-01/03/24 | 20:00 | St-Kruis-Winkel - | Kruibeke | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 33 | 1 | |
17 | Vr-08/03/24 | 20:00 | Watervliet - | St-Kruis-Winkel | 1 - | 1 | | | 1 | 34 | 1 | |
19 | Za-23/03/24 | 10:30 | Sinaai Girls B - | St-Kruis-Winkel | 0 - | 5 | | | 3 | 37 | 1 | |
20 | Vr-12/04/24 | 20:00 | St-Kruis-Winkel - | Waasmunster | 2 - | 0 | | 3 | | 40 | 1 | |
21 | Vr-19/04/24 | 20:00 | Evergem 2020 - | St-Kruis-Winkel | - | | | | . | | | |
22 | Vr-26/04/24 | 20:00 | St-Kruis-Winkel - | Avanti Stekene | - | | | . | | | | |
Rangschikking(17/18)⇒ | 1 | St-Kruis-Winkel* | | 40 | | 13 |
| 2 | Watervliet* | | 37 | | 11 |
| 3 | Klinge | x | 32 | | 10 |
| 4 | Moerbeke* | x | 30 | | 10 |
| 5 | Kruibeke | x | 30 | | 9 |
→ | 6 | Evergem 2020* | x | 26 | | 8 |
| 7 | St-Pauwels* | x | 18 | | 5 |
| 8 | Avanti Stekene* | x | 11 | | 3 |
| 9 | Waasmunster | x | 6 | | 2 |
| 10 | Sinaai Girls B | x | 6 | | 1 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van EVERGEM 20202 | Vr-06/10/23 | 20:00 | Evergem 2020 - | Sinaai Girls B | 2 - | 1 | 3 | | 3 | 3 | |
3 | Zo-15/10/23 | 10:30 | Waasmunster - | Evergem 2020 | 0 - | 5 | | 3 | 6 | 1 | |
4 | Vr-20/10/23 | 20:00 | Evergem 2020 - | Kruibeke | 1 - | 2 | 0 | | 6 | 3 | |
5 | Za-11/11/23 | 15:00 | Evergem 2020 - | Avanti Stekene | 4 - | 1 | 3 | | 9 | 3 | |
6 | Vr-17/11/23 | 20:00 | St-Pauwels - | Evergem 2020 | 3 - | 3 | | 1 | 10 | 3 | |
8 | Za-02/12/23 | 16:00 | Klinge - | Evergem 2020 | 3 - | 1 | | 0 | 10 | 6 | |
9 | Vr-08/12/23 | 20:00 | Evergem 2020 - | Moerbeke | 2 - | 1 | 3 | | 13 | 4 | |
10 | Vr-15/12/23 | 20:00 | St-Kruis-Winkel - | Evergem 2020 | 3 - | 2 | | 0 | 13 | 6 | |
11 | Vr-12/01/24 | 20:00 | Evergem 2020 - | Watervliet | 0 - | 3 | 0 | | 13 | 6 | |
13 | Za-27/01/24 | 10:30 | Sinaai Girls B - | Evergem 2020 | 0 - | 3 | | 3 | 16 | 6 | |
14 | Vr-02/02/24 | 20:00 | Evergem 2020 - | Waasmunster | 2 - | 3 | 0 | | 16 | 6 | |
15 | Za-24/02/24 | 19:00 | Kruibeke - | Evergem 2020 | 0 - | 1 | | 3 | 19 | 6 | |
16 | Za-02/03/24 | 17:00 | Avanti Stekene - | Evergem 2020 | 2 - | 1 | | 0 | 19 | 6 | |
17 | Vr-08/03/24 | 20:00 | Evergem 2020 - | St-Pauwels | 2 - | 1 | 3 | | 22 | 6 | |
19 | Vr-22/03/24 | 20:00 | Evergem 2020 - | Klinge | 1 - | 1 | 1 | | 23 | 6 | |
20 | Zo-14/04/24 | 13:00 | Moerbeke - | Evergem 2020 | 0 - | 5 | | 3 | 26 | 6 | |
21 | Vr-19/04/24 | 20:00 | Evergem 2020 - | St-Kruis-Winkel | - | | . | | | | |
22 | Vr-26/04/24 | 20:00 | Watervliet - | Evergem 2020 | - | | | . | | | |
Beste aanval | Watervliet | 61 | | Klinge | 50 | ⇒ | St-Kruis-Winkel | 49 | | Moerbeke | 47 | | Kruibeke | 45 | → | Evergem 2020 | 35 | | St-Pauwels | 24 | | Avanti Stekene | 18 | | Waasmunster | 18 | | Sinaai Girls B | 15 | | Beste verdediging⇒ | St-Kruis-Winkel | 11 | | Watervliet | 18 | → | Evergem 2020 | 24 | | Moerbeke | 27 | | St-Pauwels | 29 | | Klinge | 29 | | Kruibeke | 32 | | Avanti Stekene | 61 | | Sinaai Girls B | 65 | | Waasmunster | 66 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.