www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 27/04/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-1: BORSBEKE B
Wedstrijden1 | Za-30/09/23 | 20:15 | Borsbeke B - | Erembodegem | 4 - | 1 | 3 | | 3 | 1 | |
2 | Za-07/10/23 | 19:00 | Eendr.Zele A - | Borsbeke B | 7 - | 2 | | 0 | 3 | 3 | |
3 | Za-14/10/23 | 20:15 | Borsbeke B - | KSK Beveren | 1 - | 4 | 0 | | 3 | 6 | |
5 | Vr-10/11/23 | 20:15 | Borsbeke B - | Merelbeke A | 2 - | 5 | 0 | | 3 | 8 | - |
7 | Za-25/11/23 | 14:00 | Olsa Brakel A - | Borsbeke B | 4 - | 0 | | 0 | 3 | 11 | - |
8 | Za-02/12/23 | 17:00 | Borsbeke B - | Mariakerke A | 0 - | 4 | 0 | | 3 | 11 | - |
9 | Vr-08/12/23 | 20:00 | Drongen B - | Borsbeke B | 4 - | 1 | | 0 | 3 | 11 | - |
10 | Za-16/12/23 | 20:15 | Borsbeke B - | Latem A | 4 - | 0 | 3 | | 6 | 10 | |
6 | Za-06/01/24 | 19:00 | Evergem Center A - | Borsbeke B | 5 - | 1 | | 0 | 6 | 11 | - |
11 | Vr-12/01/24 | 20:30 | Ninove A - | Borsbeke B | 5 - | 2 | | 0 | 6 | 11 | - |
13 | Za-27/01/24 | 20:15 | Borsbeke B - | Eendr.Zele A | 1 - | 0 | 3 | | 9 | 10 | |
14 | Za-03/02/24 | 17:00 | KSK Beveren - | Borsbeke B | 3 - | 0 | | 0 | 9 | 10 | |
12 | Vr-09/02/24 | 20:00 | Erembodegem - | Borsbeke B | 2 - | 1 | | 0 | 9 | 11 | - |
16 | Za-02/03/24 | 15:00 | Merelbeke A - | Borsbeke B | 2 - | 1 | | 0 | 9 | 11 | - |
17 | Za-09/03/24 | 20:15 | Borsbeke B - | Evergem Center A | 3 - | 1 | 3 | | 12 | 10 | |
18 | Za-16/03/24 | 20:15 | Borsbeke B - | Olsa Brakel A | 0 - | 7 | 0 | | 12 | 10 | |
19 | Vr-22/03/24 | 20:00 | Mariakerke A - | Borsbeke B | 6 - | 1 | | 0 | 12 | 11 | - |
20 | Za-13/04/24 | 20:15 | Borsbeke B - | Drongen B | 2 - | 3 | 0 | | 12 | 11 | - |
21 | Vr-19/04/24 | 20:00 | Latem A - | Borsbeke B | 2 - | 0 | | 0 | 12 | 11 | - |
22 | Za-27/04/24 | 20:15 | Borsbeke B - | Ninove A | - | | . | | | | |
Rangschikking(20/20) | 1 | Olsa Brakel A | | 60 | | 20 |
→ | 2 | Ninove A* | x | 39 | | 12 |
| 3 | KSK Beveren | x | 32 | | 10 |
| 4 | Drongen B | x | 30 | | 9 |
| 5 | Evergem Center A* | x | 25 | | 8 |
| 6 | Mariakerke A | x | 25 | | 7 |
| 7 | Merelbeke A* | x | 24 | | 7 |
| . | Latem A | x | 24 | | 7 |
| 9 | Eendr.Zele A* | x | 23 | | 7 |
| 10 | Erembodegem* | x | 15 | | 4 |
⇒ | 11 | Borsbeke B* | x | 12 | | 4 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van NINOVE A1 | Vr-29/09/23 | 20:00 | Mariakerke A - | Ninove A | 1 - | 3 | | 3 | 3 | 1 | |
2 | Vr-06/10/23 | 20:30 | Ninove A - | Drongen B | 2 - | 0 | 3 | | 6 | 1 | |
3 | Vr-13/10/23 | 20:00 | Latem A - | Ninove A | 1 - | 0 | | 0 | 6 | 2 | |
4 | Vr-20/10/23 | 20:30 | Ninove A - | Olsa Brakel A | 0 - | 2 | 0 | | 6 | 4 | |
5 | Vr-10/11/23 | 20:30 | Ninove A - | Erembodegem | 2 - | 0 | 3 | | 9 | 3 | |
6 | Za-18/11/23 | 19:00 | Eendr.Zele A - | Ninove A | 1 - | 5 | | 3 | 12 | 2 | |
7 | Vr-24/11/23 | 20:30 | Ninove A - | KSK Beveren | 1 - | 0 | 3 | | 15 | 2 | |
9 | Vr-08/12/23 | 20:30 | Ninove A - | Merelbeke A | 3 - | 2 | 3 | | 18 | 2 | |
10 | Za-16/12/23 | 19:00 | Evergem Center A - | Ninove A | 0 - | 0 | | 1 | 19 | 2 | |
11 | Vr-12/01/24 | 20:30 | Ninove A - | Borsbeke B | 5 - | 2 | 3 | | 22 | 2 | |
13 | Vr-26/01/24 | 20:00 | Drongen B - | Ninove A | 2 - | 2 | | 1 | 23 | 2 | |
14 | Vr-02/02/24 | 20:30 | Ninove A - | Latem A | 4 - | 0 | 3 | | 26 | 2 | |
12 | Wo-07/02/24 | 20:30 | Ninove A - | Mariakerke A | 2 - | 1 | 3 | | 29 | 2 | |
15 | Za-24/02/24 | 14:00 | Olsa Brakel A - | Ninove A | 7 - | 2 | | 0 | 29 | 2 | |
16 | Vr-01/03/24 | 20:00 | Erembodegem - | Ninove A | 1 - | 1 | | 1 | 30 | 2 | |
17 | Vr-08/03/24 | 20:30 | Ninove A - | Eendr.Zele A | 2 - | 0 | 3 | | 33 | 2 | |
18 | Za-16/03/24 | 17:00 | KSK Beveren - | Ninove A | 1 - | 0 | | 0 | 33 | 2 | |
20 | Za-13/04/24 | 15:30 | Merelbeke A - | Ninove A | 0 - | 3 | | 3 | 36 | 2 | |
21 | Vr-19/04/24 | 20:30 | Ninove A - | Evergem Center A | 2 - | 1 | 3 | | 39 | 2 | |
22 | Za-27/04/24 | 20:15 | Borsbeke B - | Ninove A | - | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Olsa Brakel A | | 30 | → | 2 | Ninove A | x | 22 | | 3 | Evergem Center A | x | 16 | | 4 | Mariakerke A | x | 14 | | 5 | Eendr.Zele A | x | 13 | | 6 | KSK Beveren | x | 13 | | 7 | Drongen B | x | 13 | | 8 | Merelbeke A | x | 12 | | 9 | Latem A | x | 12 | | 10 | Erembodegem | x | 7 | ⇒ | 11 | Borsbeke B | x | 6 | | Periode2(10/10) | 1 | Olsa Brakel A | | 30 | | 2 | KSK Beveren | x | 19 | → | 3 | Ninove A* | x | 17 | | 4 | Drongen B | x | 17 | | 5 | Merelbeke A* | x | 12 | | 6 | Latem A | x | 12 | | 7 | Mariakerke A | x | 11 | | 8 | Eendr.Zele A* | x | 10 | | 9 | Evergem Center A* | x | 9 | | 10 | Erembodegem* | x | 8 | ⇒ | 11 | Borsbeke B* | x | 6 | |
Beste aanval | Olsa Brakel A | 101 | | Drongen B | 41 | | Evergem Center A | 40 | → | Ninove A | 39 | | Mariakerke A | 38 | | Merelbeke A | 38 | | KSK Beveren | 35 | | Eendr.Zele A | 32 | ⇒ | Borsbeke B | 26 | | Latem A | 25 | | Erembodegem | 13 | | Beste verdediging | Olsa Brakel A | 5 | → | Ninove A | 22 | | KSK Beveren | 35 | | Mariakerke A | 36 | | Eendr.Zele A | 36 | | Drongen B | 40 | | Merelbeke A | 43 | | Latem A | 46 | | Erembodegem | 48 | | Evergem Center A | 52 | ⇒ | Borsbeke B | 65 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.