www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 04/05/20242023-2024, Antwerpen-3B: NOORSE C
Wedstrijden1 | Vr-22/09/23 | 20:30 | TOR Deurne Pirates - | Noorse C | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 0 | 6 | |
2 | Za-30/09/23 | 19:30 | Noorse C - | Berendrecht | 1 - | 4 | | 0 | | 0 | 9 | |
4 | Za-14/10/23 | 19:30 | Noorse C - | St.Mart.Halle | 0 - | 6 | | 0 | | 0 | 10 | |
5 | Vr-20/10/23 | 20:00 | Mortsel OG - | Noorse C | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 0 | 11 | |
6 | Za-04/11/23 | 19:30 | Noorse C - | Ranst | 0 - | 3 | | 0 | | 0 | 12 | |
9 | Za-25/11/23 | 19:30 | Noorse C - | Broechem | 1 - | 6 | | 0 | | 0 | 12 | |
10 | Vr-01/12/23 | 20:00 | Bevel B - | Noorse C | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 0 | 12 | |
7 | Wo-06/12/23 | 20:00 | Brecht - | Noorse C | - | | | | . | | 12 | |
11 | Za-09/12/23 | 19:30 | Noorse C - | Lint | 0 - | 1 | | 0 | | 0 | 12 | |
8 | Za-06/01/24 | 19:30 | Noorse C - | Kessel United | 2 - | 1 | | 3 | | 3 | 11 | |
13 | Za-13/01/24 | 19:30 | Noorse C - | lyra-Lierse B | 1 - | 8 | | 0 | | 3 | 11 | |
15 | Za-27/01/24 | 16:00 | Berendrecht - | Noorse C | 9 - | 1 | | | 0 | 3 | 11 | |
14 | Za-10/02/24 | 19:30 | Noorse C - | TOR Deurne Pirates | 1 - | 1 | | 1 | | 4 | 11 | |
17 | Za-17/02/24 | 14:00 | St.Mart.Halle - | Noorse C | 6 - | 0 | | | 0 | 4 | 11 | |
18 | Za-24/02/24 | 19:30 | Noorse C - | Mortsel OG | 0 - | 9 | | 0 | | 4 | 11 | |
19 | Za-02/03/24 | 14:30 | Ranst - | Noorse C | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 4 | 11 | |
20 | Za-09/03/24 | 19:30 | Noorse C - | Brecht | 1 - | 1 | | 1 | | 5 | 11 | |
21 | Za-16/03/24 | 16:00 | Kessel United - | Noorse C | 2 - | 2 | | | 1 | 6 | 11 | |
22 | Ma-01/04/24 | 16:30 | Broechem - | Noorse C | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 6 | 11 | |
23 | Za-06/04/24 | 19:30 | Noorse C - | Bevel B | 2 - | 4 | | 0 | | 6 | 11 | |
24 | Za-13/04/24 | 16:00 | Lint - | Noorse C | 2 - | 2 | | | 1 | 7 | 11 | |
26 | Za-27/04/24 | 13:30 | lyra-Lierse B - | Noorse C | 5 - | 0 | | | 0 | 7 | 11 | |
Rangschikking(22/22) | 1 | Mortsel OG | | 62 | | 20 |
| 2 | Bevel B | x | 55 | | 17 |
| 3 | lyra-Lierse B | x | 49 | | 15 |
| 4 | Broechem | x | 47 | | 15 |
| 5 | Berendrecht | x | 36 | | 11 |
| 6 | St.Mart.Halle | x | 34 | | 11 |
| 7 | TOR Deurne Pirates | x | 31 | | 10 |
| 8 | Ranst | x | 22 | | 6 |
| 9 | Lint | x | 14 | | 3 |
| 10 | Kessel United | x | 13 | | 3 |
⇒ | 11 | Noorse C* | x | 7 | | 1 |
→ | 12 | Brecht* | x | 4 | | 0 |
| AMC | Heikant Berlaar | x | 0 | | 0 |
| . | Emblem | x | 0 | | 0 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van BRECHT1 | Za-23/09/23 | 16:00 | Berendrecht - | Brecht | 6 - | 1 | | | 0 | 0 | 6 | |
3 | Za-07/10/23 | 14:00 | St.Mart.Halle - | Brecht | 7 - | 1 | | | 0 | 0 | 10 | |
4 | Vr-13/10/23 | 20:00 | Brecht - | Mortsel OG | 0 - | 9 | | 0 | | 0 | 10 | |
5 | Za-21/10/23 | 14:30 | Ranst - | Brecht | 8 - | 1 | | | 0 | 0 | 11 | |
6 | Vr-03/11/23 | 20:00 | Brecht - | Kessel United | 0 - | 0 | | 1 | | 1 | 10 | |
8 | Vr-17/11/23 | 20:00 | Broechem - | Brecht | 5 - | 1 | | | 0 | 1 | 11 | |
9 | Vr-24/11/23 | 20:00 | Brecht - | Bevel B | 1 - | 5 | | 0 | | 1 | 11 | |
10 | Za-02/12/23 | 18:30 | Lint - | Brecht | 0 - | 0 | | | 1 | 2 | 11 | |
7 | Wo-06/12/23 | 20:00 | Brecht - | Noorse C | - | | | . | | | 11 | |
12 | Za-16/12/23 | 13:30 | lyra-Lierse B - | Brecht | 2 - | 0 | | | 0 | 2 | 11 | |
13 | Vr-12/01/24 | 20:00 | Brecht - | TOR Deurne Pirates | 0 - | 5 | | 0 | | 2 | 12 | |
16 | Vr-02/02/24 | 20:00 | Brecht - | St.Mart.Halle | 0 - | 8 | | 0 | | 2 | 12 | |
14 | Wo-07/02/24 | 20:00 | Brecht - | Berendrecht | 1 - | 2 | | 0 | | 2 | 12 | |
17 | Vr-16/02/24 | 20:00 | Mortsel OG - | Brecht | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 2 | 12 | |
18 | Vr-23/02/24 | 20:00 | Brecht - | Ranst | 1 - | 1 | | 1 | | 3 | 12 | |
19 | Za-02/03/24 | 16:00 | Kessel United - | Brecht | 2 - | 1 | | | 0 | 3 | 12 | |
20 | Za-09/03/24 | 19:30 | Noorse C - | Brecht | 1 - | 1 | | | 1 | 4 | 12 | |
21 | Za-16/03/24 | 13:00 | Brecht - | Broechem | 0 - | 6 | | 0 | | 4 | 12 | |
22 | Vr-22/03/24 | 20:00 | Bevel B - | Brecht | 3 - | 0 | | | 0 | 4 | 12 | |
23 | Vr-05/04/24 | 20:00 | Brecht - | Lint | 2 - | 5 | | 0 | | 4 | 12 | |
25 | Vr-19/04/24 | 20:00 | Brecht - | lyra-Lierse B | 0 - | 4 | | 0 | | 4 | 12 | |
26 | Vr-26/04/24 | 20:30 | TOR Deurne Pirates - | Brecht | 3 - | 1 | | | 0 | 4 | 12 | |
Beste aanval | Mortsel OG | 116 | | Bevel B | 101 | | lyra-Lierse B | 79 | | St.Mart.Halle | 79 | | Broechem | 77 | | Berendrecht | 61 | | TOR Deurne Pirates | 49 | | Ranst | 30 | | Lint | 29 | ⇒ | Noorse C | 14 | | Kessel United | 14 | → | Brecht | 12 | | Beste verdediging | Mortsel OG | 13 | | Bevel B | 26 | | lyra-Lierse B | 28 | | Broechem | 42 | | Berendrecht | 49 | | St.Mart.Halle | 51 | | Ranst | 59 | | Lint | 70 | | TOR Deurne Pirates | 71 | | Kessel United | 72 | → | Brecht | 87 | ⇒ | Noorse C | 93 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.