www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 21/04/20242023-2024, Nationaal-2A: FAMKES WDM
Wedstrijden1 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Famkes WDM - | Herent | 1 - | 6 | 0 | | 0 | 7 | - |
2 | Vr-15/09/23 | 20:30 | Kester-Gooik - | Famkes WDM | 6 - | 0 | | 0 | 0 | 8 | - |
3 | Vr-22/09/23 | 20:15 | Sottegem - | Famkes WDM | 5 - | 4 | | 0 | 0 | 11 | - |
4 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Famkes WDM - | Mazenzele Opwijk | 3 - | 2 | 3 | | 3 | 9 | |
5 | Za-07/10/23 | 20:00 | Borsbeke - | Famkes WDM | 7 - | 0 | | 0 | 3 | 10 | |
6 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Famkes WDM - | Leeuw Brucom | 1 - | 2 | 0 | | 3 | 10 | |
7 | Za-11/11/23 | 14:30 | Staden - | Famkes WDM | 2 - | 4 | | 3 | 6 | 10 | |
8 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Famkes WDM - | Wolvertem Merchtem | 1 - | 2 | 0 | | 6 | 10 | |
9 | Za-25/11/23 | 16:00 | RWDM Girls - | Famkes WDM | 4 - | 0 | | 0 | 6 | 10 | |
10 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Famkes WDM - | Bredene | 1 - | 5 | 0 | | 6 | 10 | |
11 | Za-09/12/23 | 17:00 | Drongen - | Famkes WDM | 3 - | 1 | | 0 | 6 | 10 | |
12 | Vr-12/01/24 | 20:30 | Herent - | Famkes WDM | 3 - | 2 | | 0 | 6 | 11 | |
14 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Famkes WDM - | Sottegem | 8 - | 0 | 3 | | 9 | 10 | |
15 | Za-03/02/24 | 19:30 | Mazenzele Opwijk - | Famkes WDM | 2 - | 5 | | 3 | 12 | 8 | |
13 | Wo-14/02/24 | 20:00 | Famkes WDM - | Kester-Gooik | 2 - | 0 | 3 | | 15 | 7 | |
16 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Famkes WDM - | Borsbeke | 1 - | 5 | 0 | | 15 | 8 | |
17 | Za-02/03/24 | 15:00 | Leeuw Brucom - | Famkes WDM | 1 - | 2 | | 3 | 18 | 7 | |
18 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Famkes WDM - | Staden | 4 - | 1 | 3 | | 21 | 7 | |
19 | Za-16/03/24 | 18:00 | Wolvertem Merchtem - | Famkes WDM | 5 - | 0 | | 0 | 21 | 7 | |
20 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Famkes WDM - | RWDM Girls | 2 - | 0 | 3 | | 24 | 7 | |
21 | Za-13/04/24 | 15:00 | Bredene - | Famkes WDM | 6 - | 1 | | 0 | 24 | 7 | |
22 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Famkes WDM - | Drongen | - | | . | | | | |
Rangschikking(22/22) | 1 | Bredene | | 62 | | 20 |
| 2 | Borsbeke | x | 54 | | 17 |
| 3 | Herent | x | 43 | | 14 |
| 4 | RWDM Girls* | x | 43 | | 13 |
→ | 5 | Drongen* | x | 35 | | 11 |
| 6 | Wolvertem Merchtem | x | 34 | | 10 |
⇒ | 7 | Famkes WDM* | x | 24 | | 8 |
| 8 | Mazenzele Opwijk* | x | 21 | | 6 |
| 9 | Leeuw Brucom | x | 19 | | 5 |
| 10 | Sottegem | x | 16 | | 5 |
| 11 | Kester-Gooik | x | 14 | | 4 |
| 12 | Staden | x | 11 | | 3 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van DRONGEN1 | Za-09/09/23 | 19:30 | Mazenzele Opwijk - | Drongen | 2 - | 1 | | 0 | 0 | 7 | - |
2 | Za-16/09/23 | 17:00 | Drongen - | Borsbeke | 1 - | 3 | 0 | | 0 | 8 | - |
3 | Za-23/09/23 | 15:00 | Leeuw Brucom - | Drongen | 0 - | 0 | | 1 | 1 | 9 | |
4 | Za-30/09/23 | 17:00 | Drongen - | Staden | 4 - | 2 | 3 | | 4 | 8 | |
5 | Za-07/10/23 | 18:00 | Wolvertem Merchtem - | Drongen | 1 - | 2 | | 3 | 7 | 6 | |
6 | Za-21/10/23 | 17:00 | Drongen - | RWDM Girls | 1 - | 1 | 1 | | 8 | 7 | |
7 | Za-11/11/23 | 14:30 | Bredene - | Drongen | 2 - | 1 | | 0 | 8 | 8 | |
8 | Za-18/11/23 | 17:00 | Drongen - | Sottegem | 2 - | 0 | 3 | | 11 | 7 | |
9 | Za-25/11/23 | 17:00 | Drongen - | Herent | 1 - | 2 | 0 | | 11 | 7 | |
10 | Vr-01/12/23 | 20:30 | Kester-Gooik - | Drongen | 1 - | 4 | | 3 | 14 | 6 | |
11 | Za-09/12/23 | 17:00 | Drongen - | Famkes WDM | 3 - | 1 | 3 | | 17 | 5 | |
12 | Za-13/01/24 | 17:00 | Drongen - | Mazenzele Opwijk | 4 - | 1 | 3 | | 20 | 5 | |
14 | Za-27/01/24 | 17:00 | Drongen - | Leeuw Brucom | 6 - | 1 | 3 | | 23 | 5 | |
15 | Za-03/02/24 | 15:00 | Staden - | Drongen | 1 - | 4 | | 3 | 26 | 5 | |
13 | Za-10/02/24 | 20:00 | Borsbeke - | Drongen | 2 - | 0 | | 0 | 26 | 5 | |
16 | Za-24/02/24 | 17:00 | Drongen - | Wolvertem Merchtem | 3 - | 1 | 3 | | 29 | 5 | |
17 | Za-02/03/24 | 16:30 | RWDM Girls - | Drongen | 1 - | 0 | | 0 | 29 | 5 | |
18 | Za-09/03/24 | 17:00 | Drongen - | Bredene | 2 - | 4 | 0 | | 29 | 6 | |
19 | Vr-15/03/24 | 20:15 | Sottegem - | Drongen | 1 - | 4 | | 3 | 32 | 6 | |
20 | Vr-22/03/24 | 20:30 | Herent - | Drongen | 3 - | 2 | | 0 | 32 | 6 | |
21 | Za-13/04/24 | 17:00 | Drongen - | Kester-Gooik | 4 - | 0 | 3 | | 35 | 5 | |
22 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Famkes WDM - | Drongen | - | | | . | | | |
Periode1(11/11) | 1 | Bredene | | 33 | | 2 | Borsbeke | x | 28 | | 3 | Herent | x | 24 | | 4 | RWDM Girls | x | 23 | | 5 | Wolvertem Merchtem | x | 17 | → | . | Drongen | x | 17 | | 7 | Mazenzele Opwijk | x | 13 | | 8 | Kester-Gooik | x | 10 | | 9 | Leeuw Brucom | x | 10 | ⇒ | 10 | Famkes WDM | x | 6 | | 11 | Sottegem | x | 6 | | 12 | Staden | x | 4 | | Periode2(11/11) | 1 | Bredene | | 29 | | 2 | Borsbeke | x | 26 | | 3 | RWDM Girls* | x | 20 | | 4 | Herent | x | 19 | → | 5 | Drongen* | x | 18 | ⇒ | 6 | Famkes WDM* | x | 18 | | 7 | Wolvertem Merchtem | x | 17 | | 8 | Sottegem | x | 10 | | 9 | Leeuw Brucom | x | 9 | | 10 | Mazenzele Opwijk* | x | 8 | | 11 | Staden | x | 7 | | 12 | Kester-Gooik | x | 4 | |
Beste aanval | Bredene | 118 | | Borsbeke | 85 | | Herent | 62 | → | Drongen | 49 | | RWDM Girls | 47 | ⇒ | Famkes WDM | 43 | | Wolvertem Merchtem | 42 | | Sottegem | 33 | | Staden | 33 | | Mazenzele Opwijk | 31 | | Leeuw Brucom | 27 | | Kester-Gooik | 26 | | Beste verdediging | RWDM Girls | 19 | | Herent | 22 | | Bredene | 23 | | Wolvertem Merchtem | 29 | → | Drongen | 30 | | Borsbeke | 32 | | Mazenzele Opwijk | 49 | | Kester-Gooik | 57 | ⇒ | Famkes WDM | 67 | | Leeuw Brucom | 73 | | Sottegem | 92 | | Staden | 103 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.