www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 23/09/2019

vbal4

Europa

Duitsland

vrijdag 20/09/2019

20:30

Schalke 04

-Mainz2-1

zaterdag 21/09/2019

15:30

Bayern München

-Köln4-0
.

Bayer Leverkusen

-Union Berlin2-0
.

Hertha BSC

-Paderborn 072-1
.Freiburg-Augsburg1-1
18:30Werder Bremen-

Leipzig

0-3

zondag 22/09/2019

15:30

Mönchengladbach

-Fortuna Düsseldorf2-1
18:00Frankfurt-Dortmund2-2

maandag 23/09/2019

20:30Wolfsburg-Hoffenheim-

5/34

  • 1.

    Leipzig

    13
  • 2.

    Bayern München

    11
  • 3.

    Dortmund

    10
  • 4.

    Freiburg

    10
  • 5.

    Schalke 04

    10
  • 6.

    Mönchengladbach

    10
  • 7.

    Bayer Leverkusen

    10
  • 8.

    Wolfsburg*

    8
  • 9.

    Frankfurt

    7
  • 10.

    Werder Bremen

    6
  • 11.

    Augsburg

    5
  • 12.

    Fortuna Düsseldorf

    4
  • 13.

    Hoffenheim*

    4
  • 14.

    Union Berlin

    4
  • 15.

    Hertha BSC

    4
  • 16.

    Köln

    3
  • 17.

    Mainz

    3
  • 18.

    Paderborn 07

    1

Engeland

vrijdag 20/09/2019

21:00Southampton-

Bournemouth

1-3

zaterdag 21/09/2019

13:30

Leicester

-Tottenham2-1
16:00

Burnley

-Norwich2-0
.Everton-

Sheffield Utd

0-2
.

Manchester City

-Watford8-0
18:30Newcastle-Brighton0-0

zondag 22/09/2019

15:00Crystal Palace-Wolverhampton1-1
.

West Ham

-Manchester United2-0
17:30

Arsenal

-Aston Villa3-2
.Chelsea-

Liverpool

1-2

6/38

  • 1.

    Liverpool

    18
  • 2.

    Manchester City

    13
  • 3.

    Leicester

    11
  • 4.

    Arsenal

    11
  • 5.

    West Ham

    11
  • 6.

    Bournemouth

    10
  • 7.

    Tottenham

    8
  • 8.

    Manchester United

    8
  • 9.

    Burnley

    8
  • 10.

    Sheffield Utd

    8
  • 11.

    Chelsea

    8
  • 12.

    Crystal Palace

    8
  • 13.

    Southampton

    7
  • 14.

    Everton

    7
  • 15.

    Brighton

    6
  • 16.

    Norwich

    6
  • 17.

    Newcastle

    5
  • 18.

    Aston Villa

    4
  • 19.

    Wolverhampton

    4
  • 20.

    Watford

    2

Frankrijk

vrijdag 20/09/2019

20:45

Strasbourg

-Nantes2-1

zaterdag 21/09/2019

17:30Marseille-Montpellier1-1
20:00Bordeaux-Brest2-2
.Metz-

Amiens

1-2
.

Nice

-Dijon2-1
.

Nimes

-Toulouse1-0
.Reims-Monaco0-0

zondag 22/09/2019

15:00Rennes-Lille1-1
17:00

Angers

-Saint-Étienne4-1
21:00Lyon-

PSG

0-1

dinsdag 24/09/2019

19:00Dijon-Marseille-
21:00Monaco-Nice-

woensdag 25/09/2019

19:00Amiens-Bordeaux-
.Brest-Lyon-
.Lille-Strasbourg-
.Montpellier-Nimes-
.Nantes-Rennes-
.Saint-Étienne-Metz-
.Toulouse-Angers-
21:00PSG-Reims-

6/38

  • 1.

    PSG

    15
  • 2.

    Angers

    12
  • 3.

    Nice

    12
  • 4.

    Rennes

    11
  • 5.

    Marseille

    11
  • 6.

    Lille

    10
  • 7.

    Nantes

    10
  • 8.

    Bordeaux

    9
  • 9.

    Lyon

    8
  • 10.

    Reims

    8
  • 11.

    Nimes

    8
  • 12.

    Montpellier

    8
  • 13.

    Toulouse

    8
  • 14.

    Amiens

    7
  • 15.

    Brest

    7
  • 16.

    Strasbourg

    6
  • 17.

    Saint-Étienne

    5
  • 18.

    Metz

    4
  • 19.

    Monaco

    3
  • 20.

    Dijon

    1

Italië

vrijdag 20/09/2019

20:45

Cagliari

-Genoa3-1

zaterdag 21/09/2019

15:00Udinese-

Brescia

0-1
18:00

Juventus

-Hellas Verona2-1
20:45Milan-

Inter

0-2

zondag 22/09/2019

12:30

Sassuolo

-Spal3-0
15:00Bologna-

Roma

1-2
.Lecce-

Napoli

1-4
.

Sampdoria

-Torino1-0
18:00Atalanta-Fiorentina2-2
20:45

Lazio

-Parma2-0

dinsdag 24/09/2019

19:00Hellas Verona-Udinese-
21:00Brescia-Juventus-

woensdag 25/09/2019

19:00Roma-Atalanta-
21:00Fiorentina-Sampdoria-
.Genoa-Bologna-
.Inter-Lazio-
.Napoli-Cagliari-
.Parma-Sassuolo-
.Spal-Lecce-

donderdag 26/09/2019

21:00Torino-Milan-

4/38

  • 1.

    Inter

    12
  • 2.

    Juventus

    10
  • 3.

    Napoli

    9
  • 4.

    Roma

    8
  • 5.

    Lazio

    7
  • 6.

    Atalanta

    7
  • 7.

    Bologna

    7
  • 8.

    Sassuolo

    6
  • 9.

    Cagliari

    6
  • 10.

    Torino

    6
  • 11.

    Brescia

    6
  • 12.

    Milan

    6
  • 13.

    Hellas Verona

    4
  • 14.

    Genoa

    4
  • 15.

    Parma

    3
  • 16.

    Udinese

    3
  • 17.

    Spal

    3
  • 18.

    Lecce

    3
  • 19.

    Sampdoria

    3
  • 20.

    Fiorentina

    2

Nederland

vrijdag 20/09/2019

20:00FC Twente-

Heracles Almelo

2-3

zaterdag 21/09/2019

18:30

Sparta Rotterdam

-RKC Waalwijk4-0
19:45

FC Groningen

-PEC Zwolle2-0
.

Willem II

-VVV-Venlo1-0
20:45

Vitesse

-Fortuna Sittard4-2

zondag 22/09/2019

12:15sc Heerenveen-FC Utrecht1-1
14:30FC Emmen-Feyenoord3-3
16:45ADO Den Haag-

AZ

0-1
.PSV-Ajax1-1

7/34

  • 1.

    Ajax*

    14
  • 2.

    PSV*

    14
  • 3.

    Vitesse

    14
  • 4.

    AZ*

    13
  • 5.

    FC Twente

    12
  • 6.

    Willem II

    12
  • 7.

    FC Utrecht

    11
  • 8.

    Sparta Rotterdam

    11
  • 9.

    Heracles Almelo

    11
  • 10.

    Feyenoord*

    10
  • 11.

    VVV-Venlo

    9
  • 12.

    FC Groningen*

    7
  • 13.

    sc Heerenveen

    7
  • 14.

    PEC Zwolle

    7
  • 15.

    ADO Den Haag

    6
  • 16.

    FC Emmen

    4
  • 17.

    Fortuna Sittard*

    2
  • 18.

    RKC Waalwijk

    1

Portugal

vrijdag 20/09/2019

20:30

P.Ferreira

-Aves2-1

zaterdag 21/09/2019

18:00Belenenses-

Rio Ave

0-2
20:30Moreirense-

Benfica

1-2

zondag 22/09/2019

15:30Gil Vicente-Boavista0-0
18:00Tondela-

Vitória SC

1-3
.Vitória FC-Portimonense0-0
20:30

Porto

-Santa Clara2-0

maandag 23/09/2019

19:00Braga-Marítimo M.-
21:00Sporting CP-Famalicão-

6/34

  • 1.

    Benfica

    15
  • 2.

    Porto

    15
  • 3.

    Famalicão*

    13
  • 4.

    Rio Ave

    10
  • 5.

    Boavista

    10
  • 6.

    Vitória SC

    9
  • 7.

    Sporting CP*

    8
  • 8.

    Tondela

    8
  • 9.

    Santa Clara

    8
  • 10.

    Moreirense

    7
  • 11.

    Vitória FC

    7
  • 12.

    Gil Vicente

    6
  • 13.

    Portimonense

    5
  • 14.

    Belenenses

    5
  • 15.

    Marítimo M.*

    4
  • 16.

    Braga*

    4
  • 17.

    P.Ferreira

    4
  • 18.

    Aves

    3

Schotland

zaterdag 21/09/2019

15:00Livingston-

Aberdeen

0-2
.Motherwell-

Ross County

1-2
.St.Mirren-Hamilton Accies0-0

zondag 22/09/2019

12:15St.Johnstone-

Rangers

0-4
13:00

Celtic

-Kilmarnock3-1
15:00Hibernian-

Hearts

1-2

6/38

  • 1.

    Celtic

    18
  • 2.

    Rangers

    15
  • 3.

    Aberdeen

    11
  • 4.

    Motherwell

    10
  • 5.

    Ross County

    10
  • 6.

    Livingston

    8
  • 7.

    Kilmarnock

    7
  • 8.

    Hearts

    5
  • 9.

    Hamilton Accies

    5
  • 10.

    St.Mirren

    4
  • 11.

    Hibernian

    4
  • 12.

    St.Johnstone

    3

Spanje

vrijdag 20/09/2019

21:00Osasuna-Real Betis0-0

zaterdag 21/09/2019

13:00

Villarreal

-Valladolid2-0
16:00Levante-Eibar0-0
18:30Atlético Madrid-Celta de Vigo0-0
21:00

Granada

-Barcelona2-0

zondag 22/09/2019

12:00

Getafe

-Mallorca4-2
14:00Espanyol-

Real Sociedad

1-3
16:00Valencia-Leganés1-1
18:30

Athletic Bilbao

-Alavés2-0
21:00Sevilla-

Real Madrid

0-1

dinsdag 24/09/2019

19:00Valladolid-Granada-
20:00Real Betis-Levante-
21:00Barcelona-Villarreal-

woensdag 25/09/2019

19:00Leganés-Athletic Bilbao-
.Mallorca-Atlético Madrid-
20:00Valencia-Getafe-
21:00Real Madrid-Osasuna-

donderdag 26/09/2019

19:00Eibar-Sevilla-
20:00Celta de Vigo-Espanyol-
21:00Real Sociedad-Alavés-

5/38

  • 1.

    Athletic Bilbao

    11
  • 2.

    Real Madrid

    11
  • 3.

    Granada

    10
  • 4.

    Real Sociedad

    10
  • 5.

    Sevilla

    10
  • 6.

    Atlético Madrid

    10
  • 7.

    Villarreal

    8
  • 8.

    Barcelona

    7
  • 9.

    Levante

    7
  • 10.

    Osasuna

    7
  • 11.

    Getafe

    6
  • 12.

    Valencia

    5
  • 13.

    Alavés

    5
  • 14.

    Real Betis

    5
  • 15.

    Valladolid

    5
  • 16.

    Celta de Vigo

    5
  • 17.

    Mallorca

    4
  • 18.

    Espanyol

    4
  • 19.

    Eibar

    2
  • 20.

    Leganés

    1

Turkije

vrijdag 20/09/2019

20:30

Göztepe

-Konyaspor1-0

zaterdag 21/09/2019

15:00

Kasimpaşa

-Antalyaspor3-0
17:30Kayserispor-Dinizlispor1-1
20:00

Fenerbahçe

-Ankaragücü2-1

zondag 22/09/2019

14:00Çaykur Rizespor-

Gazişehir FK

1-2
16:30Gençlerbirliği-Alanyaspor1-1
19:00Malatyaspor-Galatasaray1-1

maandag 23/09/2019

20:00Sivaspor-Trabzonspor-
.Beşiktaş-Başakşehir-

5/34

  • 1.

    Alanyaspor

    13
  • 2.

    Fenerbahçe

    10
  • 3.

    Gazişehir FK

    10
  • 4.

    Dinizlispor

    8
  • 5.

    Çaykur Rizespor

    8
  • 6.

    Galatasaray

    8
  • 7.

    Malatyaspor

    7
  • 8.

    Trabzonspor*

    6
  • 9.

    Konyaspor

    6
  • 10.

    Sivaspor*

    5
  • 11.

    Göztepe

    5
  • 12.

    Antalyaspor

    5
  • 13.

    Ankaragücü

    5
  • 14.

    Beşiktaş*

    4
  • 15.

    Kasimpaşa

    4
  • 16.

    Başakşehir*

    4
  • 17.

    Kayserispor

    3
  • 18.

    Gençlerbirliği

    2
Bijkomende info, verzameld uit de 9 reeksen, volgt later.
Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.