www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 16/05/2020

vbal4

Namur : 4de Provinciale C

speeldag 1

zaterdag 17/08/2019

20:00Gembloux B-

Bossière B

1-6

zondag 18/08/2019

15:00

Ham

-Onoz7-2
.Sauvenière B-

Mazy

1-7
.Emines B-

Leuze Longchamps B

3-6
.

Boninne

-Temploux-Suarlée B7-1
.

Traviers B

-Eghezée B4-2

zondag 24/11/2019

14:30Petit-Waret B-

Ent.Wartet

0-3

speeldag 2

zondag 25/08/2019

15:00

Leuze Longchamps B

-Sauvenière B12-2
.Eghezée B-Boninne3-3
.Ent.Wartet-

Ham

1-6
.Mazy-

Traviers B

0-3
.Onoz-

Gembloux B

1-2
.

Bossière B

-Emines B11-0

zondag 01/12/2019

14:30Temploux-Suarlée B-Petit-Waret B0-0

speeldag 3

zondag 01/09/2019

15:00

Bossière B

-Onoz6-0
.Petit-Waret B-

Eghezée B

1-5
.Traviers B-

Leuze Longchamps B

1-2
.Emines B-

Sauvenière B

1-3
.

Boninne

-Mazy6-3
.

Ham

-Temploux-Suarlée B4-0
.

Gembloux B

-Ent.Wartet3-1

speeldag 4

zaterdag 07/09/2019

19:30Temploux-Suarlée B-

Gembloux B

1-2

zondag 08/09/2019

15:00Eghezée B-

Ham

2-3
.Sauvenière B-

Traviers B

2-7
.

Onoz

-Emines B2-1
.

Mazy

-Petit-Waret B5-2
.Leuze Longchamps B-

Boninne

4-7
.

Ent.Wartet

-Bossière B4-1

speeldag 5

vrijdag 13/09/2019

20:00Gembloux B-

Eghezée B

0-2

zaterdag 14/09/2019

20:00Emines B-

Traviers B

0-4

zondag 15/09/2019

15:00

Bossière B

-Temploux-Suarlée B3-1
.Onoz-

Ent.Wartet

0-1
.Petit-Waret B-

Leuze Longchamps B

1-5
.

Boninne

-Sauvenière B11-2
.Ham-Mazy0-0

speeldag 6

zondag 22/09/2019

15:00

Mazy

-Gembloux B2-1
.Traviers B-

Boninne

2-5
.Leuze Longchamps B-

Ham

0-2
.

Ent.Wartet

-Emines B8-4
.Temploux-Suarlée B-

Onoz

0-1
.

Sauvenière B

-Petit-Waret B5-0
17:00

Eghezée B

-Bossière B4-3

speeldag 7

zondag 29/09/2019

15:00Gembloux B-

Leuze Longchamps B

2-3
.Bossière B-Mazy2-2
.Onoz-

Eghezée B

0-10
.

Ent.Wartet

-Temploux-Suarlée B9-1
.Petit-Waret B-

Traviers B

0-3
.

Ham

-Sauvenière B10-1
.Emines B-

Boninne

0-4

speeldag 8

zaterdag 05/10/2019

19:30

Temploux-Suarlée B

-Emines B3-1

zondag 06/10/2019

15:00Leuze Longchamps B-

Bossière B

2-6
.Sauvenière B-Gembloux B2-2
.Traviers B-

Ham

2-6
.

Boninne

-Petit-Waret B2-0
.Eghezée B-

Ent.Wartet

3-4
.Mazy-Onoz2-2

speeldag 9

zaterdag 12/10/2019

20:00Temploux-Suarlée B-

Eghezée B

4-9

zondag 13/10/2019

15:00

Gembloux B

-Traviers B4-2
.

Bossière B

-Sauvenière B5-0
.Onoz-Leuze Longchamps B3-3
.Ent.Wartet-Mazy2-2
.Ham-

Boninne

1-2
.

Emines B

-Petit-Waret B5-0

speeldag 10

zondag 20/10/2019

15:00Leuze Longchamps B-

Ent.Wartet

1-4
.Sauvenière B-

Onoz

5-6
.

Traviers B

-Bossière B3-1
.

Boninne

-Gembloux B4-1
.Petit-Waret B-

Ham

0-5
.Eghezée B-Emines B3-3
.

Mazy

-Temploux-Suarlée B6-1

speeldag 11

zondag 27/10/2019

15:00Gembloux B-

Petit-Waret B

0-2
.Bossière B-Boninne2-2
.Onoz-Traviers B2-2
.

Ent.Wartet

-Sauvenière B7-0
.Temploux-Suarlée B-

Leuze Longchamps B

2-3
.Eghezée B-

Mazy

1-4
.Emines B-

Ham

1-2

speeldag 12

zondag 10/11/2019

14:30Leuze Longchamps B-Eghezée B2-2
.

Sauvenière B

-Temploux-Suarlée B7-1
.Traviers B-Ent.Wartet2-2
.

Boninne

-Onoz11-0
.Petit-Waret B-

Bossière B

0-3
.

Ham

-Gembloux B4-0
.Emines B-Mazy3-3

speeldag 13

zaterdag 16/11/2019

20:00Temploux-Suarlée B-

Traviers B

0-6

zondag 17/11/2019

14:30Gembloux B-

Emines B

0-5
.

Bossière B

-Ham2-1
.

Onoz

-Petit-Waret B3-1
.Ent.Wartet-Boninne0-0
.

Eghezée B

-Sauvenière B4-3
.

Mazy

-Leuze Longchamps B8-2

speeldag 14

zondag 18/08/2019

15:00

Ent.Wartet

-Petit-Waret B3-0

zondag 24/11/2019

14:30

Mazy

-Sauvenière B5-4
.Eghezée B-

Traviers B

0-1
.

Leuze Longchamps B

-Emines B3-2
.Onoz-

Ham

0-3
.Temploux-Suarlée B-

Boninne

0-4
18:00

Bossière B

-Gembloux B4-2

speeldag 15

vrijdag 23/08/2019

20:00

Petit-Waret B

-Temploux-Suarlée B2-1

zondag 01/12/2019

14:30Sauvenière B-Leuze Longchamps B3-3
.Emines B-

Bossière B

0-8
.

Gembloux B

-Onoz7-1
.Ham-

Ent.Wartet

2-4
.Boninne-

Eghezée B

2-3
.Traviers B-

Mazy

4-6

speeldag 16

zondag 08/12/2019

14:30

Ent.Wartet

-Gembloux B6-3
.Onoz-

Bossière B

0-6
.

Leuze Longchamps B

-Traviers B6-3
.

Mazy

-Boninne3-2
.

Eghezée B

-Petit-Waret B5-0
.Temploux-Suarlée B-

Ham

0-5F1
.Sauvenière B-

Emines B

1-4

speeldag 17

zondag 19/01/2020

14:30Traviers B-

Sauvenière B

1-2
.Emines B-

Onoz

0-5F1
.Bossière B-Ent.Wartet1-1
.

Gembloux B

-Temploux-Suarlée B3-2
.Ham-

Eghezée B

2-3
.Petit-Waret B-Mazy3-3
.

Boninne

-Leuze Longchamps B7-0

speeldag 18

zondag 26/01/2020

14:30

Eghezée B

-Gembloux B9-2
.Temploux-Suarlée B-

Bossière B

1-4
.

Ent.Wartet

-Onoz4-2
.Sauvenière B-Boninne1-1
.

Leuze Longchamps B

-Petit-Waret B5-1
.Mazy-

Ham

2-3
.Traviers B-Emines B2-2

speeldag 19

zondag 29/03/2020

00:00Ham-Leuze Longchamps B-PP
.Petit-Waret B-Sauvenière B-PP
.Boninne-Traviers B-PP
.Emines B-Ent.Wartet-PP
.Onoz-Temploux-Suarlée B-PP
.Bossière B-Eghezée B-PP
.Gembloux B-Mazy-PP

speeldag 20

zondag 22/03/2020

00:00Leuze Longchamps B-Gembloux B-PP
.Mazy-Bossière B-PP
.Eghezée B-Onoz-PP
.Temploux-Suarlée B-Ent.Wartet-PP
.Traviers B-Petit-Waret B-PP
.Sauvenière B-Ham-PP
.Boninne-Emines B-PP

speeldag 21

zondag 16/02/2020

15:00

Bossière B

-Leuze Longchamps B2-0
.Gembloux B-

Sauvenière B

0-3
.

Ham

-Traviers B9-1
.Petit-Waret B-

Boninne

1-5
.

Emines B

-Temploux-Suarlée B10-0
.Ent.Wartet-

Eghezée B

0-1
.Onoz-

Mazy

0-5

speeldag 22

zondag 23/02/2020

15:00Traviers B-Gembloux B2-2
.Leuze Longchamps B-

Onoz

1-2
.Mazy-

Ent.Wartet

1-4
.

Eghezée B

-Temploux-Suarlée B7-0
.Petit-Waret B-

Emines B

2-4
.

Boninne

-Ham5-0

zondag 12/04/2020

00:00Sauvenière B-Bossière B-PP

speeldag 23

zondag 05/04/2020

00:00Ent.Wartet-Leuze Longchamps B-PP
.Onoz-Sauvenière B-PP
.Bossière B-Traviers B-PP
.Gembloux B-Boninne-PP
.Ham-Petit-Waret B-PP
.Emines B-Eghezée B-PP
.Temploux-Suarlée B-Mazy-PP

speeldag 24

zondag 15/03/2020

00:00Petit-Waret B-Gembloux B-PP
.Boninne-Bossière B-PP
.Traviers B-Onoz-PP
.Sauvenière B-Ent.Wartet-PP
.Leuze Longchamps B-Temploux-Suarlée B-PP
.Mazy-Eghezée B-PP
.Ham-Emines B-PP

speeldag 25

zondag 19/04/2020

00:00Eghezée B-Leuze Longchamps B-PP
.Temploux-Suarlée B-Sauvenière B-PP
.Ent.Wartet-Traviers B-PP
.Onoz-Boninne-PP
.Bossière B-Petit-Waret B-PP
.Gembloux B-Ham-PP
.Mazy-Emines B-PP

speeldag 26

zondag 26/04/2020

00:00Emines B-Gembloux B-PP
.Ham-Bossière B-PP
.Petit-Waret B-Onoz-PP
.Boninne-Ent.Wartet-PP
.Traviers B-Temploux-Suarlée B-PP
.Sauvenière B-Eghezée B-PP
.Leuze Longchamps B-Mazy-PP

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

20/26

1

2

1.Boninne4614
2.Ham4314
3.Ent.Wartet4313
4.Bossière B*4213
5.Eghezée B3912
6.Mazy3610
7.Leuze Longchamps B309
8.Traviers B288
9.Onoz216
10.Gembloux B206
11.Emines B185
Sauvenière B*185
13.Petit-Waret B82
14.Temploux-Suarlée B41

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden