www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 16/05/2020

vbal4

Namur : 4de Provinciale A

speeldag 1

zaterdag 17/08/2019

20:00Pondrome B-

Sinsin-Waillet

0-8

zondag 18/08/2019

15:00

Onhaye B

-Eprave B6-1
.Pessoux-

Hadelin-Haversin B

1-3
.Dion B-

Dinant B

0-12
.Gedinne B-

Leignon

2-4
17:00

ES Ardennaise

-Sommenoise11-0

zondag 24/11/2019

14:30Ciergnon-

Rienne

1-3

speeldag 2

zaterdag 24/08/2019

19:30Leignon-Pondrome B1-1
20:00

Eprave B

-Pessoux4-3
.Rienne-

Gedinne B

0-3
.Sommenoise-

Dion B

3-4

zondag 25/08/2019

15:00

Hadelin-Haversin B

-ES Ardennaise3-0
.

Dinant B

-Ciergnon6-2
.Sinsin-Waillet-Onhaye B2-2

speeldag 3

zaterdag 31/08/2019

19:00Pondrome B-

Rienne

0-2

zondag 01/09/2019

15:00

Gedinne B

-Dinant B4-2
.

Hadelin-Haversin B

-Eprave B3-2
.

ES Ardennaise

-Dion B10-2
.

Onhaye B

-Leignon5-2
.Pessoux-Sinsin-Waillet3-3
.

Ciergnon

-Sommenoise5-4

speeldag 4

vrijdag 06/09/2019

20:00

Sinsin-Waillet

-Hadelin-Haversin B1-0

zaterdag 07/09/2019

20:00Sommenoise-

Gedinne B

2-4

zondag 08/09/2019

15:00Rienne-

Onhaye B

1-3
.Leignon-

Pessoux

1-3
.Dinant B-Pondrome B3-3
.Eprave B-

ES Ardennaise

1-2
.

Dion B

-Ciergnon3-2

speeldag 5

vrijdag 13/09/2019

20:00Eprave B-

Sinsin-Waillet

2-8

zaterdag 14/09/2019

20:00

Pondrome B

-Sommenoise1-0

zondag 15/09/2019

15:00

Onhaye B

-Dinant B5-2
.

ES Ardennaise

-Ciergnon2-1
.

Gedinne B

-Dion B7-2
.Pessoux-

Rienne

1-3
.

Hadelin-Haversin B

-Leignon5-0

speeldag 6

zaterdag 21/09/2019

20:00

Sinsin-Waillet

-ES Ardennaise4-1
.Sommenoise-

Onhaye B

0-4

zondag 22/09/2019

15:00

Dinant B

-Pessoux5-2
.Dion B-

Pondrome B

1-6
.Rienne-Hadelin-Haversin B0-0
.Ciergnon-

Gedinne B

0-4
.

Leignon

-Eprave B6-0

speeldag 7

zaterdag 28/09/2019

20:00Eprave B-

Rienne

1-7
.Sinsin-Waillet-

Leignon

2-3

zondag 29/09/2019

15:00

Pessoux

-Sommenoise4-1
.

Hadelin-Haversin B

-Dinant B3-2
.

Pondrome B

-Ciergnon5-1
.

Onhaye B

-Dion B6-1
.

ES Ardennaise

-Gedinne B3-0

speeldag 8

zaterdag 05/10/2019

20:00

Rienne

-Sinsin-Waillet4-2
.Sommenoise-

Hadelin-Haversin B

2-5

zondag 06/10/2019

15:00Dion B-

Pessoux

2-4
.Ciergnon-

Onhaye B

2-5
.

Gedinne B

-Pondrome B3-1
.Leignon-

ES Ardennaise

0-1
.

Dinant B

-Eprave B5-2

speeldag 9

zaterdag 12/10/2019

20:00

Sinsin-Waillet

-Dinant B6-3
.

Eprave B

-Sommenoise7-0

zondag 13/10/2019

15:00

Pessoux

-Ciergnon6-2
.

Hadelin-Haversin B

-Dion B12-0
.

Leignon

-Rienne4-1
.

Onhaye B

-Gedinne B4-0
.

ES Ardennaise

-Pondrome B3-1

speeldag 10

vrijdag 18/10/2019

20:30Sommenoise-

Sinsin-Waillet

0-6

zondag 20/10/2019

15:00Dion B-

Eprave B

3-4
.Ciergnon-

Hadelin-Haversin B

0-5
.Gedinne B-

Pessoux

2-4
.Pondrome B-

Onhaye B

0-5
.Rienne-

ES Ardennaise

2-5
.Dinant B-Leignon3-3

speeldag 11

zaterdag 26/10/2019

20:00

Sinsin-Waillet

-Dion B5-0F1
.

Rienne

-Dinant B3-2

zondag 27/10/2019

15:00Eprave B-Ciergnon1-1
.

Pessoux

-Pondrome B3-2
.

Hadelin-Haversin B

-Gedinne B4-2
.

Leignon

-Sommenoise5-2
.ES Ardennaise-Onhaye B0-0

speeldag 12

zaterdag 09/11/2019

20:00

Gedinne B

-Eprave B8-0
.Sommenoise-

Rienne

1-6

zondag 10/11/2019

14:30Dion B-

Leignon

0-2
.Ciergnon-

Sinsin-Waillet

0-6
.Pondrome B-

Hadelin-Haversin B

0-1
.

Onhaye B

-Pessoux7-2
.ES Ardennaise-

Dinant B

1-4

speeldag 13

zaterdag 16/11/2019

20:00

Sinsin-Waillet

-Gedinne B1-0
.

Rienne

-Dion B7-2

zondag 17/11/2019

14:30Pessoux-

ES Ardennaise

5-8
.Hadelin-Haversin B-Onhaye B1-1
.Eprave B-

Pondrome B

2-3
.

Leignon

-Ciergnon3-1
.

Dinant B

-Sommenoise9-0

speeldag 14

zaterdag 17/08/2019

20:00

Rienne

-Ciergnon8-1

vrijdag 22/11/2019

20:00Eprave B-

Onhaye B

0-5
.

Hadelin-Haversin B

-Pessoux3-2

zaterdag 23/11/2019

20:00Sinsin-Waillet-

Pondrome B

1-2

zondag 24/11/2019

14:30Sommenoise-

ES Ardennaise

0-3
.

Dinant B

-Dion B9-0
.

Leignon

-Gedinne B5-2

speeldag 15

vrijdag 29/11/2019

20:30Gedinne B-Rienne1-1

zondag 01/12/2019

14:30Dion B-

Sommenoise

0-5F1
.

Pessoux

-Eprave B6-2
.

Onhaye B

-Sinsin-Waillet3-2
.Pondrome B-Leignon2-2
.Ciergnon-

Dinant B

2-3

zondag 15/12/2019

14:30

ES Ardennaise

-Hadelin-Haversin B4-2

speeldag 16

zaterdag 07/12/2019

20:00

Sinsin-Waillet

-Pessoux10-0
.

Rienne

-Pondrome B3-2
.Eprave B-

Hadelin-Haversin B

1-4

zondag 08/12/2019

14:30Sommenoise-

Ciergnon

0-3
.Dinant B-

Gedinne B

2-4
.Leignon-

Onhaye B

3-4
.Dion B-

ES Ardennaise

0-6

speeldag 17

zaterdag 18/01/2020

20:00

Hadelin-Haversin B

-Sinsin-Waillet3-2

zondag 19/01/2020

14:30

Gedinne B

-Sommenoise4-0
.

Ciergnon

-Dion B5-1
.

ES Ardennaise

-Eprave B4-1
.Pessoux-

Leignon

3-8
.Pondrome B-

Dinant B

1-2
15:00

Onhaye B

-Rienne3-2

speeldag 18

zaterdag 25/01/2020

20:00

Sinsin-Waillet

-Eprave B3-1
.

Rienne

-Pessoux5-1

zondag 26/01/2020

14:30Leignon-

Hadelin-Haversin B

2-3
.Dion B-

Gedinne B

0-15
.

Sommenoise

-Pondrome B3-1
.Dinant B-

Onhaye B

0-4
.Ciergnon-

ES Ardennaise

0-3

speeldag 19

zondag 29/03/2020

00:00Hadelin-Haversin B-Rienne-PP
.Onhaye B-Sommenoise-PP
.Pondrome B-Dion B-PP
.Gedinne B-Ciergnon-PP
.ES Ardennaise-Sinsin-Waillet-PP
.Eprave B-Leignon-PP
.Pessoux-Dinant B-PP

speeldag 20

vrijdag 07/02/2020

20:30

Rienne

-Eprave B8-1

zondag 22/03/2020

00:00Gedinne B-ES Ardennaise-PP
.Sommenoise-Pessoux-PP
.Dinant B-Hadelin-Haversin B-PP
.Leignon-Sinsin-Waillet-PP
.Ciergnon-Pondrome B-PP
.Dion B-Onhaye B-PP

speeldag 21

zaterdag 15/02/2020

20:00Sinsin-Waillet-

Rienne

1-2
.

Hadelin-Haversin B

-Sommenoise6-3

zondag 16/02/2020

15:00

Pessoux

-Dion B5-0F1
.

Onhaye B

-Ciergnon5-0
.

ES Ardennaise

-Leignon2-1
.Eprave B-

Dinant B

2-5

zondag 12/04/2020

00:00Pondrome B-Gedinne B-PP

speeldag 22

vrijdag 21/02/2020

20:00

Dinant B

-Sinsin-Waillet2-1

zondag 23/02/2020

15:00Ciergnon-

Pessoux

2-5
.Dion B-

Hadelin-Haversin B

0-13
.Sommenoise-

Eprave B

1-3
.

Rienne

-Leignon2-1
.Gedinne B-

Onhaye B

2-4
.

Pondrome B

-ES Ardennaise2-1

speeldag 23

zondag 08/03/2020

15:00Pessoux-

Gedinne B

0-5F1

zondag 05/04/2020

00:00Sinsin-Waillet-Sommenoise-PP
.Hadelin-Haversin B-Ciergnon-PP
.Eprave B-Dion B-PP
.Onhaye B-Pondrome B-PP
.ES Ardennaise-Rienne-PP
.Leignon-Dinant B-PP

speeldag 24

zondag 15/03/2020

00:00Pondrome B-Pessoux-PP
.Gedinne B-Hadelin-Haversin B-PP
.Ciergnon-Eprave B-PP
.Dion B-Sinsin-Waillet-PP
.Sommenoise-Leignon-PP
.Dinant B-Rienne-PP
.Onhaye B-ES Ardennaise-PP

speeldag 25

zondag 19/04/2020

00:00Sinsin-Waillet-Ciergnon-PP
.Rienne-Sommenoise-PP
.Leignon-Dion B-PP
.Eprave B-Gedinne B-PP
.Hadelin-Haversin B-Pondrome B-PP
.Pessoux-Onhaye B-PP
.Dinant B-ES Ardennaise-PP

speeldag 26

zondag 26/04/2020

00:00ES Ardennaise-Pessoux-PP
.Onhaye B-Hadelin-Haversin B-PP
.Pondrome B-Eprave B-PP
.Gedinne B-Sinsin-Waillet-PP
.Ciergnon-Leignon-PP
.Dion B-Rienne-PP
.Sommenoise-Dinant B-PP

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

21/26

1

2

1.Onhaye B*5417
2.Hadelin-Haversin B*5016
3.ES Ardennaise*4615
4.Rienne4414
5.Sinsin-Waillet*3511
Dinant B*3511
7.Gedinne B*3411
8.Leignon*309
9.Pessoux289
10.Pondrome B**216
11.Eprave B134
12.Ciergnon*103
13.Sommenoise*62
Dion B*62

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden