www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 03/04/2020

vbal4

Namur : 4de Provinciale A

zondag 08/03/2020

15:00Pessoux-

Gedinne B

0 -5 F1

vrijdag 10/07/2020

00:00Hadelin-Haversin B-Rienne-PP
.Onhaye B-Sommenoise-PP
.Pondrome B-Dion B-PP
.Gedinne B-Ciergnon-PP
.ES Ardennaise-Sinsin-Waillet-PP
.Eprave B-Leignon-PP
.Pessoux-Dinant B-PP

21/26

1.Onhaye B*54126.-2(0)
2.Hadelin-Haversin B*50126.3
3.ES Ardennaise*4696.1
4.Rienne44125
5.Sinsin-Waillet*3536
Dinant B*3596
7.Gedinne B*3496
8.Leignon*3036
9.Pessoux2865-1.(3)
10.Pondrome B**21372.
11.Eprave B13354.
12.Ciergnon*1036
13.Sommenoise*636.-4(3)
Dion B*606-3.(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Namur : 4de Provinciale A --> Gedinne B

Gedinne B

1.Zo-18/08/1915:00

Gedinne B

-Leignon2 -4008-
2.Za-24/08/1920:00Rienne-

Gedinne B

0 -3

3

36
3.Zo-01/09/1915:00

Gedinne B

-Dinant B4 -2

3

63
4.Za-07/09/1920:00Sommenoise-

Gedinne B

2 -4

3

92
5.Zo-15/09/1915:00

Gedinne B

-Dion B7 -2

3

122
6.Zo-22/09/1915:00Ciergnon-

Gedinne B

0 -4

3

152
7.Zo-29/09/1915:00ES Ardennaise-

Gedinne B

3 -00153
8.Zo-06/10/1915:00

Gedinne B

-Pondrome B3 -1

3

183
9.Zo-13/10/1915:00Onhaye B-

Gedinne B

4 -00184
10.Zo-20/10/1915:00

Gedinne B

-Pessoux2 -40185
11.Zo-27/10/1915:00Hadelin-Haversin B-

Gedinne B

4 -20187
12.Za-09/11/1920:00

Gedinne B

-Eprave B8 -0

3

216
13.Za-16/11/1920:00Sinsin-Waillet-

Gedinne B

1 -00217
14.Zo-24/11/1914:30Leignon-

Gedinne B

5 -20218
15.Vr-29/11/1920:30

Gedinne B

-Rienne1 -11228
16.Zo-08/12/1914:30Dinant B-

Gedinne B

2 -4

3

258
17.Zo-19/01/2014:30

Gedinne B

-Sommenoise4 -0

3

288
18.Zo-26/01/2014:30Dion B-

Gedinne B

0 -15

3

316
22.Zo-23/02/2015:00

Gedinne B

-Onhaye B2 -40317
23.Zo-08/03/2015:00Pessoux-

Gedinne B

0 -5F1

3

347
19.Vr-10/07/2000:00

Gedinne B

-Ciergnon -PP.
20.Zo-26/07/2000:00

Gedinne B

-ES Ardennaise -.
21.Ma-27/07/2000:00Pondrome B-

Gedinne B

-.
24.Wo-29/07/2000:00

Gedinne B

-Hadelin-Haversin B -.
25.Do-30/07/2000:00Eprave B-

Gedinne B

-.
26.Vr-31/07/2000:00

Gedinne B

-Sinsin-Waillet -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

ES Ardennaise

1.Zo-18/08/1917:00ES Ardennaise-Sommenoise11 -0

3

31
2.Zo-25/08/1915:00Hadelin-Haversin B-ES Ardennaise3 -0036
3.Zo-01/09/1915:00ES Ardennaise-Dion B10 -2

3

63
4.Zo-08/09/1915:00Eprave B-ES Ardennaise1 -2

3

92
5.Zo-15/09/1915:00ES Ardennaise-Ciergnon2 -1

3

122
6.Za-21/09/1920:00Sinsin-Waillet-ES Ardennaise4 -10125
7.Zo-29/09/1915:00ES Ardennaise-

Gedinne B

3 -0

3

153
8.Zo-06/10/1915:00Leignon-ES Ardennaise0 -1

3

183
9.Zo-13/10/1915:00ES Ardennaise-Pondrome B3 -1

3

213
10.Zo-20/10/1915:00Rienne-ES Ardennaise2 -5

3

243
11.Zo-27/10/1915:00ES Ardennaise-Onhaye B0 -01253
12.Zo-10/11/1914:30ES Ardennaise-Dinant B1 -40254
13.Zo-17/11/1914:30Pessoux-ES Ardennaise5 -8

3

284
14.Zo-24/11/1914:30Sommenoise-ES Ardennaise0 -3

3

313
16.Zo-08/12/1914:30Dion B-ES Ardennaise0 -6

3

343
15.Zo-15/12/1914:30ES Ardennaise-Hadelin-Haversin B4 -2

3

373
17.Zo-19/01/2014:30ES Ardennaise-Eprave B4 -1

3

403
18.Zo-26/01/2014:30Ciergnon-ES Ardennaise0 -3

3

433
21.Zo-16/02/2015:00ES Ardennaise-Leignon2 -1

3

463
22.Zo-23/02/2015:00Pondrome B-ES Ardennaise2 -10463
19.Vr-10/07/2000:00ES Ardennaise-Sinsin-Waillet -PP.
20.Zo-26/07/2000:00

Gedinne B

-ES Ardennaise -.
23.Di-28/07/2000:00ES Ardennaise-Rienne -.
24.Wo-29/07/2000:00Onhaye B-ES Ardennaise -.
25.Do-30/07/2000:00Dinant B-ES Ardennaise -.
26.Vr-31/07/2000:00ES Ardennaise-Pessoux -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/13)

1Hadelin-Haversin B**2843:14+29
2Onhaye B***2744:12+32
3ES Ardennaise**2540:12+28
.Rienne2543:23+20
5Sinsin-Waillet*2236:14+22
6Dinant B**2044:21+23
7Gedinne B***1633:18+15
.Leignon**1630:18+12
.Pessoux*1637:370
10Pondrome B***1011:22-11
11Eprave B**721:38-17
12Ciergnon**617:39-22
13Sommenoise**312:39-27
.Dion B**39:69-60

alle wedstrijden (21/26)

1Onhaye B*5481:23+58
2Hadelin-Haversin B*5079:25+54
3ES Ardennaise*4670:29+41
4Rienne4470:36+34
5Sinsin-Waillet*3574:31+43
.Dinant B*3581:48+33
7Gedinne B*3472:39+33
8Leignon*3056:44+12
9Pessoux2863:78-15
10Pondrome B**2133:45-12
11Eprave B1338:91-53
12Ciergnon*1031:78-47
13Sommenoise*627:91-64
.Dion B*621:138-117

uitwedstrijden (12/13)

1Onhaye B2737:11+26
2Hadelin-Haversin B*2236:11+25
3ES Ardennaise*2130:17+13
4Rienne**1927:13+14
5Gedinne B1839:21+18
6Dinant B*1537:27+10
7Leignon*1426:260
8Sinsin-Waillet**1338:17+21
9Pessoux*1226:41-15
10Pondrome B*1122:23-1
11Eprave B617:53-36
12Ciergnon*414:39-25
13Sommenoise*315:52-37
.Dion B*312:69-57