www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op woensdag 25/03/2020
2019-2020, Namur-4A: RIENNE
Wedstrijden
14Za-17/08/1920:00Rienne -Ciergnon8 -13 31 
2Za-24/08/1920:00Rienne -Gedinne B0 -30 36 
3Za-31/08/1919:00Pondrome B -Rienne0 -2 363 
4Zo-08/09/1915:00Rienne -Onhaye B1 -30 67 
5Zo-15/09/1915:00Pessoux -Rienne1 -3 396 
6Zo-22/09/1915:00Rienne -Hadelin-Haversin B0 -01 106 
7Za-28/09/1920:00Eprave B -Rienne1 -7 3136 
8Za-05/10/1920:00Rienne -Sinsin-Waillet4 -23 165 
9Zo-13/10/1915:00Leignon -Rienne4 -1 0166 
10Zo-20/10/1915:00Rienne -ES Ardennaise2 -50 166 
11Za-26/10/1920:00Rienne -Dinant B3 -23 195 
12Za-09/11/1920:00Sommenoise -Rienne1 -6 3225 
13Za-16/11/1920:00Rienne -Dion B7 -23 255 
1Zo-24/11/1914:30Ciergnon -Rienne1 -3 3285 
15Vr-29/11/1920:30Gedinne B -Rienne1 -1 1294 
16Za-07/12/1920:00Rienne -Pondrome B3 -23 324 
17Zo-19/01/2015:00Onhaye B -Rienne3 -2 0324 
18Za-25/01/2020:00Rienne -Pessoux5 -13 354 
20Vr-07/02/2020:30Rienne -Eprave B8 -13 384 
21Za-15/02/2020:00Sinsin-Waillet -Rienne1 -2 3414 
22Zo-23/02/2015:00Rienne -Leignon2 -13 444 
19Vr-10/07/2000:00Hadelin-Haversin B -Rienne  - PP .   
23Di-28/07/2000:00ES Ardennaise -Rienne  -  .   
24Wo-29/07/2000:00Dinant B -Rienne  -  .   
25Do-30/07/2000:00Rienne -Sommenoise  - .    
26Vr-31/07/2000:00Dion B -Rienne  -  .   
Rangschikking(21/26)
1Onhaye B* 54 17
 2Hadelin-Haversin B* 50 16
3ES Ardennaise* 46 15
4Rienne 44 14
 5Sinsin-Waillet*x35 11
 .Dinant B*x35 11
 7Gedinne B*x34 11
 8Leignon*x30 9
 9Pessouxx28 9
 10Pondrome B**x21 6
 11Eprave Bx13 4
 12Ciergnon*x10 3
 13Sommenoise*x6 2
 .Dion B*x6 2
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van ES ARDENNAISE
1Zo-18/08/1917:00ES Ardennaise -Sommenoise11 -0 3 31 
2Zo-25/08/1915:00Hadelin-Haversin B -ES Ardennaise3 -0  036 
3Zo-01/09/1915:00ES Ardennaise -Dion B10 -2 3 63 
4Zo-08/09/1915:00Eprave B -ES Ardennaise1 -2  392 
5Zo-15/09/1915:00ES Ardennaise -Ciergnon2 -1 3 122 
6Za-21/09/1920:00Sinsin-Waillet -ES Ardennaise4 -1  0125 
7Zo-29/09/1915:00ES Ardennaise -Gedinne B3 -0 3 153 
8Zo-06/10/1915:00Leignon -ES Ardennaise0 -1  3183 
9Zo-13/10/1915:00ES Ardennaise -Pondrome B3 -1 3 213 
10Zo-20/10/1915:00Rienne -ES Ardennaise2 -5  3243 
11Zo-27/10/1915:00ES Ardennaise -Onhaye B0 -0 1 253 
12Zo-10/11/1914:30ES Ardennaise -Dinant B1 -4 0 254 
13Zo-17/11/1914:30Pessoux -ES Ardennaise5 -8  3284 
14Zo-24/11/1914:30Sommenoise -ES Ardennaise0 -3  3313 
16Zo-08/12/1914:30Dion B -ES Ardennaise0 -6  3343 
15Zo-15/12/1914:30ES Ardennaise -Hadelin-Haversin B4 -2 3 373 
17Zo-19/01/2014:30ES Ardennaise -Eprave B4 -1 3 403 
18Zo-26/01/2014:30Ciergnon -ES Ardennaise0 -3  3433 
21Zo-16/02/2015:00ES Ardennaise -Leignon2 -1 3 463 
22Zo-23/02/2015:00Pondrome B -ES Ardennaise2 -1  0463 
19Vr-10/07/2000:00ES Ardennaise -Sinsin-Waillet  - PP.    
20Zo-26/07/2000:00Gedinne B -ES Ardennaise  -   .   
23Di-28/07/2000:00ES Ardennaise -Rienne  -  .    
24Wo-29/07/2000:00Onhaye B -ES Ardennaise  -   .   
25Do-30/07/2000:00Dinant B -ES Ardennaise  -   .   
26Vr-31/07/2000:00ES Ardennaise -Pessoux  -  .    
Beste aanval
Dinant B81
 Onhaye B81
 Hadelin-Haversin B79
 Sinsin-Waillet74
 Gedinne B72
ES Ardennaise70
Rienne70
 Pessoux63
 Leignon56
 Eprave B38
 Pondrome B33
 Ciergnon31
 Sommenoise27
 Dion B21
Beste verdediging
Onhaye B23
 Hadelin-Haversin B25
ES Ardennaise29
 Sinsin-Waillet31
Rienne36
 Gedinne B39
 Leignon44
 Pondrome B45
 Dinant B48
 Pessoux78
 Ciergnon78
 Eprave B91
 Sommenoise91
 Dion B138
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.