www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 27/01/2020

vbal4

Namur : 4de Provinciale A

zaterdag 25/01/2020

20:00

Sinsin-Waillet

-Eprave B3 -1
.

Rienne

-Pessoux5 -1

zondag 26/01/2020

14:30Leignon-

Hadelin-Haversin B

2 -3
.Dion B-

Gedinne B

0 -15
.

Sommenoise

-Pondrome B3 -1
.Dinant B-

Onhaye B

0 -4
.Ciergnon-

ES Ardennaise

0-3

zaterdag 01/02/2020

20:00Onhaye B12- 3Sommenoise-

zondag 02/02/2020

15:00Hadelin-Haversin B10-7Rienne-
.Pondrome B1 -0Dion B-
.Gedinne B7-4Ciergnon-
.ES Ardennaise7-6Sinsin-Waillet-
.Eprave B1-8Leignon-
.Pessoux6 -9Dinant B-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

18/26

1.Onhaye B4812
2.Hadelin-Haversin B449.-3(0)
3.ES Ardennaise4312-2.(0)
4.Sinsin-Waillet356-1.(0)
Rienne3572.
6.Gedinne B3110
7.Leignon304.1
8.Dinant B296.3
9.Pessoux223-4.(0)
10.Pondrome B181
11.Ciergnon106
Eprave B100
13.Sommenoise664.
Dion B60
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Namur : 4de Provinciale A --> Eprave B

Eprave B

1.Zo-18/08/1915:00Onhaye B-

Eprave B

6 -1008-
2.Za-24/08/1920:00

Eprave B

-Pessoux4 -3

3

36
3.Zo-01/09/1915:00Hadelin-Haversin B-

Eprave B

3 -2039
4.Zo-08/09/1915:00

Eprave B

-ES Ardennaise1 -20311
5.Vr-13/09/1920:00

Eprave B

-Sinsin-Waillet2 -80312
6.Zo-22/09/1915:00Leignon-

Eprave B

6 -00312
7.Za-28/09/1920:00

Eprave B

-Rienne1 -70312
8.Zo-06/10/1915:00Dinant B-

Eprave B

5 -20312
9.Za-12/10/1920:00

Eprave B

-Sommenoise7 -0

3

611
10.Zo-20/10/1915:00Dion B-

Eprave B

3 -4

3

911
11.Zo-27/10/1915:00

Eprave B

-Ciergnon1 -111011
12.Za-09/11/1920:00Gedinne B-

Eprave B

8 -001011
13.Zo-17/11/1914:30

Eprave B

-Pondrome B2 -301011
14.Vr-22/11/1920:00

Eprave B

-Onhaye B0 -501011
15.Zo-01/12/1914:30Pessoux-

Eprave B

6 -201011
16.Za-07/12/1920:00

Eprave B

-Hadelin-Haversin B1 -401011
17.Zo-19/01/2014:30ES Ardennaise-

Eprave B

4 -101011
18.Za-25/01/2020:00Sinsin-Waillet-

Eprave B

3 -101011
19.Zo-02/02/2015:00

Eprave B

-Leignon -.
20.Zo-09/02/2015:00Rienne-

Eprave B

-.
21.Zo-16/02/2015:00

Eprave B

-Dinant B -.
22.Zo-23/02/2015:00Sommenoise-

Eprave B

-.
23.Zo-08/03/2000:00

Eprave B

-Dion B -.
24.Zo-15/03/2000:00Ciergnon-

Eprave B

-.
25.Zo-29/03/2000:00

Eprave B

-Gedinne B -.
26.Zo-05/04/2000:00Pondrome B-

Eprave B

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Leignon

1.Zo-18/08/1915:00Gedinne B-Leignon2 -4

3

31
2.Za-24/08/1919:30Leignon-Pondrome B1 -1143
3.Zo-01/09/1915:00Onhaye B-Leignon5 -2048
4.Zo-08/09/1915:00Leignon-Pessoux1 -3049
5.Zo-15/09/1915:00Hadelin-Haversin B-Leignon5 -00410
6.Zo-22/09/1915:00Leignon-

Eprave B

6 -0

3

79
7.Za-28/09/1920:00Sinsin-Waillet-Leignon2 -3

3

108
8.Zo-06/10/1915:00Leignon-ES Ardennaise0 -10109
9.Zo-13/10/1915:00Leignon-Rienne4 -1

3

137
10.Zo-20/10/1915:00Dinant B-Leignon3 -31148
11.Zo-27/10/1915:00Leignon-Sommenoise5 -2

3

178
12.Zo-10/11/1914:30Dion B-Leignon0 -2

3

207
13.Zo-17/11/1914:30Leignon-Ciergnon3 -1

3

236
14.Zo-24/11/1914:30Leignon-Gedinne B5 -2

3

266
15.Zo-01/12/1914:30Pondrome B-Leignon2 -21276
16.Zo-08/12/1914:30Leignon-Onhaye B3 -40276
17.Zo-19/01/2014:30Pessoux-Leignon3 -8

3

306
18.Zo-26/01/2014:30Leignon-Hadelin-Haversin B2 -30307
19.Zo-02/02/2015:00

Eprave B

-Leignon -.
20.Zo-09/02/2015:00Leignon-Sinsin-Waillet -.
21.Zo-16/02/2015:00ES Ardennaise-Leignon -.
22.Zo-23/02/2015:00Rienne-Leignon -.
23.Zo-08/03/2000:00Leignon-Dinant B -.
24.Zo-15/03/2000:00Sommenoise-Leignon -.
25.Zo-29/03/2000:00Leignon-Dion B -.
26.Zo-05/04/2000:00Ciergnon-Leignon -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (10/13)

1Hadelin-Haversin B*2537:11+26
2Onhaye B**2439:12+27
3ES Ardennaise*2238:11+27
.Sinsin-Waillet2235:12+23
5Rienne1933:21+12
6Dinant B*1742:20+22
7Gedinne B**1631:14+17
.Leignon1630:18+12
9Pessoux*1332:320
10Pondrome B**79:21-12
.Eprave B*719:33-14
12Ciergnon*615:34-19
13Sommenoise*311:36-25
.Dion B*39:56-47

alle wedstrijden (18/26)

1Onhaye B4872:21+51
2Hadelin-Haversin B4460:22+38
3ES Ardennaise4367:26+41
4Sinsin-Waillet3572:27+45
.Rienne3558:33+25
6Gedinne B3165:35+30
7Leignon3054:40+14
8Dinant B2974:45+29
9Pessoux2253:71-18
10Pondrome B1831:44-13
11Ciergnon1029:68-39
.Eprave B1032:77-45
13Sommenoise623:82-59
.Dion B621:120-99

uitwedstrijden (10/13)

1Onhaye B2433:9+24
2ES Ardennaise*2129:15+14
3Hadelin-Haversin B*1923:11+12
4Rienne**1625:12+13
5Gedinne B1534:21+13
6Leignon**1424:22+2
7Sinsin-Waillet**1337:15+22
8Dinant B*1232:25+7
9Pondrome B1122:23-1
10Pessoux*921:39-18
11Ciergnon*414:34-20
12Eprave B*313:44-31
.Sommenoise*312:46-34
.Dion B*312:64-52