www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 03/04/2020

vbal4

Namur : 4de Provinciale A

zondag 08/03/2020

15:00Pessoux-

Gedinne B

0 -5 F1

vrijdag 10/07/2020

00:00Hadelin-Haversin B-Rienne-PP
.Onhaye B-Sommenoise-PP
.Pondrome B-Dion B-PP
.Gedinne B-Ciergnon-PP
.ES Ardennaise-Sinsin-Waillet-PP
.Eprave B-Leignon-PP
.Pessoux-Dinant B-PP

21/26

1.Onhaye B*54126
2.Hadelin-Haversin B*50126
3.ES Ardennaise*4696.3
4.Rienne44125.-4(3)
5.Sinsin-Waillet*3536
Dinant B*3596-3.(3)
7.Gedinne B*3496-1.(3)
8.Leignon*3036
9.Pessoux28654.
10.Pondrome B**2137.2
11.Eprave B1335
12.Ciergnon*1036.-2(3)
13.Sommenoise*636
Dion B*6061.
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Namur : 4de Provinciale A --> Onhaye B

Dion B

1.Zo-18/08/1915:00Dion B-Dinant B0 -12008-
2.Za-24/08/1920:00Sommenoise-Dion B3 -4

3

36
3.Zo-01/09/1915:00ES Ardennaise-Dion B10 -2039
4.Zo-08/09/1915:00Dion B-Ciergnon3 -2

3

67
5.Zo-15/09/1915:00Gedinne B-Dion B7 -2068
6.Zo-22/09/1915:00Dion B-Pondrome B1 -60610
7.Zo-29/09/1915:00

Onhaye B

-Dion B6 -10611
8.Zo-06/10/1915:00Dion B-Pessoux2 -40611
9.Zo-13/10/1915:00Hadelin-Haversin B-Dion B12 -00611
10.Zo-20/10/1915:00Dion B-Eprave B3 -40612
11.Za-26/10/1920:00Sinsin-Waillet-Dion B5 -0F10612
12.Zo-10/11/1914:30Dion B-Leignon0 -20612
13.Za-16/11/1920:00Rienne-Dion B7 -20612
14.Zo-24/11/1914:30Dinant B-Dion B9 -00612
15.Zo-01/12/1914:30Dion B-Sommenoise0 -5F10612
16.Zo-08/12/1914:30Dion B-ES Ardennaise0 -60613
17.Zo-19/01/2014:30Ciergnon-Dion B5 -10613
18.Zo-26/01/2014:30Dion B-Gedinne B0 -150613-
21.Zo-16/02/2015:00Pessoux-Dion B5 -0F10613-
22.Zo-23/02/2015:00Dion B-Hadelin-Haversin B0 -130613-
19.Vr-10/07/2000:00Pondrome B-Dion B -PP.
20.Zo-26/07/2000:00Dion B-

Onhaye B

-.
23.Di-28/07/2000:00Eprave B-Dion B -.
24.Wo-29/07/2000:00Dion B-Sinsin-Waillet -.
25.Do-30/07/2000:00Leignon-Dion B -.
26.Vr-31/07/2000:00Dion B-Rienne -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Onhaye B

1.Zo-18/08/1915:00

Onhaye B

-Eprave B6 -1

3

31
2.Zo-25/08/1915:00Sinsin-Waillet-

Onhaye B

2 -2143
3.Zo-01/09/1915:00

Onhaye B

-Leignon5 -2

3

72
4.Zo-08/09/1915:00Rienne-

Onhaye B

1 -3

3

101
5.Zo-15/09/1915:00

Onhaye B

-Dinant B5 -2

3

131
6.Za-21/09/1920:00Sommenoise-

Onhaye B

0 -4

3

161
7.Zo-29/09/1915:00

Onhaye B

-Dion B6 -1

3

191
8.Zo-06/10/1915:00Ciergnon-

Onhaye B

2 -5

3

221
9.Zo-13/10/1915:00

Onhaye B

-Gedinne B4 -0

3

251
10.Zo-20/10/1915:00Pondrome B-

Onhaye B

0 -5

3

281
11.Zo-27/10/1915:00ES Ardennaise-

Onhaye B

0 -01291
12.Zo-10/11/1914:30

Onhaye B

-Pessoux7 -2

3

321
13.Zo-17/11/1914:30Hadelin-Haversin B-

Onhaye B

1 -11331
14.Vr-22/11/1920:00Eprave B-

Onhaye B

0 -5

3

361
15.Zo-01/12/1914:30

Onhaye B

-Sinsin-Waillet3 -2

3

391
16.Zo-08/12/1914:30Leignon-

Onhaye B

3 -4

3

421
17.Zo-19/01/2015:00

Onhaye B

-Rienne3 -2

3

451
18.Zo-26/01/2014:30Dinant B-

Onhaye B

0 -4

3

481
21.Zo-16/02/2015:00

Onhaye B

-Ciergnon5 -0

3

511
22.Zo-23/02/2015:00Gedinne B-

Onhaye B

2 -4

3

541
19.Vr-10/07/2000:00

Onhaye B

-Sommenoise -PP.
20.Zo-26/07/2000:00Dion B-

Onhaye B

-.
23.Di-28/07/2000:00

Onhaye B

-Pondrome B -.
24.Wo-29/07/2000:00

Onhaye B

-ES Ardennaise -.
25.Do-30/07/2000:00Pessoux-

Onhaye B

-.
26.Vr-31/07/2000:00

Onhaye B

-Hadelin-Haversin B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/13)

1Hadelin-Haversin B**2843:14+29
2Onhaye B***2744:12+32
3ES Ardennaise**2540:12+28
.Rienne2543:23+20
5Sinsin-Waillet*2236:14+22
6Dinant B**2044:21+23
7Gedinne B***1633:18+15
.Leignon**1630:18+12
.Pessoux*1637:370
10Pondrome B***1011:22-11
11Eprave B**721:38-17
12Ciergnon**617:39-22
13Sommenoise**312:39-27
.Dion B**39:69-60

alle wedstrijden (21/26)

1Onhaye B*5481:23+58
2Hadelin-Haversin B*5079:25+54
3ES Ardennaise*4670:29+41
4Rienne4470:36+34
5Sinsin-Waillet*3574:31+43
.Dinant B*3581:48+33
7Gedinne B*3472:39+33
8Leignon*3056:44+12
9Pessoux2863:78-15
10Pondrome B**2133:45-12
11Eprave B1338:91-53
12Ciergnon*1031:78-47
13Sommenoise*627:91-64
.Dion B*621:138-117

uitwedstrijden (12/13)

1Onhaye B2737:11+26
2Hadelin-Haversin B*2236:11+25
3ES Ardennaise*2130:17+13
4Rienne**1927:13+14
5Gedinne B1839:21+18
6Dinant B*1537:27+10
7Leignon*1426:260
8Sinsin-Waillet**1338:17+21
9Pessoux*1226:41-15
10Pondrome B*1122:23-1
11Eprave B617:53-36
12Ciergnon*414:39-25
13Sommenoise*315:52-37
.Dion B*312:69-57