www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op woensdag 25/03/2020
2019-2020, Namur-4A: SINSIN-WAILLET
Wedstrijden
1Za-17/08/1920:00Pondrome B -Sinsin-Waillet0 -8 331 
2Zo-25/08/1915:00Sinsin-Waillet -Onhaye B2 -21 43 
3Zo-01/09/1915:00Pessoux -Sinsin-Waillet3 -3 157 
4Vr-06/09/1920:00Sinsin-Waillet -Hadelin-Haversin B1 -03 85 
5Vr-13/09/1920:00Eprave B -Sinsin-Waillet2 -8 3115 
6Za-21/09/1920:00Sinsin-Waillet -ES Ardennaise4 -13 143 
7Za-28/09/1920:00Sinsin-Waillet -Leignon2 -30 145 
8Za-05/10/1920:00Rienne -Sinsin-Waillet4 -2 0146 
9Za-12/10/1920:00Sinsin-Waillet -Dinant B6 -33 175 
10Vr-18/10/1920:30Sommenoise -Sinsin-Waillet0 -6 3204 
11Za-26/10/1920:00Sinsin-Waillet -Dion B5 -0F13 234 
12Zo-10/11/1914:30Ciergnon -Sinsin-Waillet0 -6 3263 
13Za-16/11/1920:00Sinsin-Waillet -Gedinne B1 -03 293 
14Za-23/11/1920:00Sinsin-Waillet -Pondrome B1 -20 294 
15Zo-01/12/1914:30Onhaye B -Sinsin-Waillet3 -2 0294 
16Za-07/12/1920:00Sinsin-Waillet -Pessoux10 -03 324 
17Za-18/01/2020:00Hadelin-Haversin B -Sinsin-Waillet3 -2 0324 
18Za-25/01/2020:00Sinsin-Waillet -Eprave B3 -13 354 
21Za-15/02/2020:00Sinsin-Waillet -Rienne1 -20 355 
22Vr-21/02/2020:00Dinant B -Sinsin-Waillet2 -1 0355 
19Vr-10/07/2000:00ES Ardennaise -Sinsin-Waillet  - PP .   
20Zo-26/07/2000:00Leignon -Sinsin-Waillet  -  .   
23Di-28/07/2000:00Sinsin-Waillet -Sommenoise  - .    
24Wo-29/07/2000:00Dion B -Sinsin-Waillet  -  .   
25Do-30/07/2000:00Sinsin-Waillet -Ciergnon  - .    
26Vr-31/07/2000:00Gedinne B -Sinsin-Waillet  -  .   
Rangschikking(21/26)
1Onhaye B* 54 17
 2Hadelin-Haversin B* 50 16
 3ES Ardennaise* 46 15
 4Rienne 44 14
5Sinsin-Waillet*x35 11
 .Dinant B*x35 11
 7Gedinne B*x34 11
8Leignon*x30 9
 9Pessouxx28 9
 10Pondrome B**x21 6
 11Eprave Bx13 4
 12Ciergnon*x10 3
 13Sommenoise*x6 2
 .Dion B*x6 2
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van LEIGNON
1Zo-18/08/1915:00Gedinne B -Leignon2 -4  331 
2Za-24/08/1919:30Leignon -Pondrome B1 -1 1 43 
3Zo-01/09/1915:00Onhaye B -Leignon5 -2  048 
4Zo-08/09/1915:00Leignon -Pessoux1 -3 0 49 
5Zo-15/09/1915:00Hadelin-Haversin B -Leignon5 -0  0410 
6Zo-22/09/1915:00Leignon -Eprave B6 -0 3 79 
7Za-28/09/1920:00Sinsin-Waillet -Leignon2 -3  3108 
8Zo-06/10/1915:00Leignon -ES Ardennaise0 -1 0 109 
9Zo-13/10/1915:00Leignon -Rienne4 -1 3 137 
10Zo-20/10/1915:00Dinant B -Leignon3 -3  1148 
11Zo-27/10/1915:00Leignon -Sommenoise5 -2 3 178 
12Zo-10/11/1914:30Dion B -Leignon0 -2  3207 
13Zo-17/11/1914:30Leignon -Ciergnon3 -1 3 236 
14Zo-24/11/1914:30Leignon -Gedinne B5 -2 3 266 
15Zo-01/12/1914:30Pondrome B -Leignon2 -2  1276 
16Zo-08/12/1914:30Leignon -Onhaye B3 -4 0 276 
17Zo-19/01/2014:30Pessoux -Leignon3 -8  3306 
18Zo-26/01/2014:30Leignon -Hadelin-Haversin B2 -3 0 307 
21Zo-16/02/2015:00ES Ardennaise -Leignon2 -1  0308 
22Zo-23/02/2015:00Rienne -Leignon2 -1  0308 
19Vr-10/07/2000:00Eprave B -Leignon  - PP .   
20Zo-26/07/2000:00Leignon -Sinsin-Waillet  -  .    
23Di-28/07/2000:00Leignon -Dinant B  -  .    
24Wo-29/07/2000:00Sommenoise -Leignon  -   .   
25Do-30/07/2000:00Leignon -Dion B  -  .    
26Vr-31/07/2000:00Ciergnon -Leignon  -   .   
Beste aanval
Dinant B81
 Onhaye B81
 Hadelin-Haversin B79
Sinsin-Waillet74
 Gedinne B72
 ES Ardennaise70
 Rienne70
 Pessoux63
Leignon56
 Eprave B38
 Pondrome B33
 Ciergnon31
 Sommenoise27
 Dion B21
Beste verdediging
Onhaye B23
 Hadelin-Haversin B25
 ES Ardennaise29
Sinsin-Waillet31
 Rienne36
 Gedinne B39
Leignon44
 Pondrome B45
 Dinant B48
 Pessoux78
 Ciergnon78
 Eprave B91
 Sommenoise91
 Dion B138
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.